Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(veiva @ 2013 07 10, 21:16)
Pajūryje tikrai šilumos ne per daugiausia  verysad.gif
Dar klausimukas, ar vaikams pvz 5 m ir 3 m. skaiciuojasi pilna bilieto kaina?  smile.gif

Tikrai panasi kaina kaip suaugusiam, skiriasi vos keliais simtukais, bet nezenkliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vejunai @ 2013 07 10, 22:14)
Tikrai panasi kaina kaip suaugusiam, skiriasi vos keliais simtukais, bet nezenkliai  doh.gif


tai kad ne, bent mes uz vaika 7 metu mokejom 900, o uz suagusius 2166 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2013 07 10, 20:16)
Pajūryje tikrai šilumos ne per daugiausia  verysad.gif
Dar klausimukas, ar vaikams pvz 5 m ir 3 m. skaiciuojasi pilna bilieto kaina?  smile.gif

as pirkau savo 2 metu, skyresi tik "keliais" litukais gal 20 LT skirtumas tebuvo... bet as tik bilietus skrydziui perku,
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 07 10, 22:20)
tai kad ne, bent mes uz vaika 7 metu mokejom 900, o uz suagusius 2166 mirksiukas.gif

Mes kaip pirkom praeitais metais, tai suaugusiam kainavo kazkur 1500, o vaikui 1300 lt
Atsakyti
Juk dar priklauso, kiek vaikučiams metų, 0-2 m. nieko nemokam, jei ne šeimyninis kambarys.
Atsakyti
QUOTE(vejunai @ 2013 07 10, 22:14)
Tikrai panasi kaina kaip suaugusiam, skiriasi vos keliais simtukais, bet nezenkliai  doh.gif

Tikrai taip drinks_cheers.gif pas mane 4m ir 7m. mergaitės, tai kaina tikrai beveik kaip suaugusiam, labai mažai skiriasi doh.gif
Atsakyti
Besirinkdama viešbutuką, kazkaip prisiminiau , kad buvau skaiciusi liaupsių apie Turkijos Amara viešbutį g.gif Bet jų ten tinklas tų viešbučių ar kaip ten su jais g.gif

Pasigooglinau dabar, kad nelabai jis man atrodo tinkamas su vaikais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiva: 11 liepos 2013 - 14:21
QUOTE(veiva @ 2013 07 11, 15:19)
Besirinkdama viešbutuką, kazkaip prisiminiau , kad buvau skaiciusi liaupsių apie Turkijos Amara viešbutį  g.gif Bet jų ten tinklas tų viešbučių ar kaip ten su jais  g.gif

Pasigooglinau dabar, kad nelabai jis man atrodo tinkamas su vaikais  biggrin.gif

Mes buvę Amaroj Wing Kemere, o dabar trečius metus iš eilės Amara Dolce Vita, mums laabai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2013 07 11, 16:37)
Mes buvę Amaroj Wing Kemere, o dabar trečius metus iš eilės Amara Dolce Vita, mums laabai patinka  4u.gif

Gražiai atrodo Amara Wing wub.gif Jeigu ne paslaptis kiek mokejote uz ji ? ax.gif
Ar pritaikytas poilsiui su vaikais ?
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2013 07 11, 16:43)
Gražiai atrodo Amara Wing  wub.gif Jeigu ne paslaptis kiek mokejote uz ji ?  ax.gif
Ar pritaikytas poilsiui su vaikais ?

Pries 3 metus buvom su vienu vaiku tai berods apie 10 tukst. jo terotorija nera didele, kalneliai tik 2 berods, bet mums uzteko, maistas, aptarnavimas, plinka labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2013 07 11, 15:11)
Tikrai taip  drinks_cheers.gif pas mane 4m ir 7m. mergaitės, tai kaina tikrai beveik kaip suaugusiam, labai mažai skiriasi  doh.gif


kaip idomiai - net keliones dokumentus pasikeliau g.gif , bet mums kazkaip zenkliai skyresi cool.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kodėl šiandien skrydžio laikas į Antaliją iš 13,00 į 23,55 pakeistas?
Atsakyti