Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(elevin @ 2013 08 22, 11:42)
P.S. radau tokią informaciją Tez puslapyje:
Dėmesio! Rugpjūčio 26 dienos skrydis S53526 Antalija - Vilnius bus vykdomas su tarpiniu nusileidimu Hurgadoje!

blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif tai, kad nepakeliui
Atsakyti
QUOTE(elevin @ 2013 08 22, 11:42)
Tada manau Jūs skridote su tuo didesniu ir naujesniu jei kartu  Tez su Novaturu  4u.gif
Kai mes skrisime rugsėjo 8 d. žiūriu Tezturo tą dieną 2 skrydžiai (rytinis ir vakarinis) tad ir galvoju ar į tą senuką sugrūs ar ne  ax.gif
P.S. radau tokią informaciją Tez puslapyje:
Dėmesio! Rugpjūčio 26 dienos skrydis S53526 Antalija - Vilnius bus vykdomas su tarpiniu nusileidimu Hurgadoje!


mes rugsejo 3d skrisim, tai irgi idomu kuris bus bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kasnors man gali pasakyti kiek mazdaug turkijoj kainuoja kaljanas.ne tas maziukas suvenyrinis,bet didesnis.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2013 08 22, 13:13)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  tai, kad nepakeliui

taigi cia ne dviratis - keli km i ten ar i ten - lektuvui dzin lotuliukas.gif Uztat viena kelione ir egipte pabuvos ir Turkijoje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(elevin @ 2013 08 22, 08:01)
Labas rytas visoms  4u.gif  Kas neseniai skridote į Antaliją su Tezturu? Ar lėktuvas normalus ar ne? Nes kai gegužę skridau per Novaturą tai mūsų buvo naujesnis už Tezų. Baisiai bijau skristi, o jei dar ir lėktuvas neaiškios būklės, tai išvis  doh.gif


Nezinau, kiek Small Planet turi lektuvu, bet liepa skridau i Bodruma su Tezturu ir lektuvas buvo normalus, tikrai nebaisu buvo skristi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2013 08 22, 14:16)
mes rugsejo 3d skrisim, tai irgi idomu kuris bus bigsmile.gif



mes ir skrendam 09.03 biggrin.gif ? Kur galutinis taskas? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linciaika: 22 rugpjūčio 2013 - 21:01
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 08 22, 07:13)
O kokia vandens ir oro temperatura buvo?


Turkijoje buvau 3 kartus. vieną kartą rugpjūtį, kitus du- rugsėjo vidury,maždaug nuo 10-12d. smile.gif Jei dabar vėl skrisčiau į Turkiją,rinkčiausi rugsėjį. Todėl, kad: šilta/karšta, vanduo arbata. Man labai super! Lietaus tikimybė tikrai yra: mums lijo porą dienų, maždaug po valandą, bet labai stipriai. Po to vėl saulė. Lijo ir vakare-daug,smarkiai, bet greit nurimsta smile.gif Aš neabejotinai rinkčiausi Turkiją rugsėjo mėnesį. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...Lelyte...: 22 rugpjūčio 2013 - 21:13
Mano mylimiausias laikotarpis Turkijoje- rugsėjis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Linciaika @ 2013 08 22, 22:01)
mes ir skrendam 09.03  biggrin.gif ? Kur galutinis taskas? ax.gif


o, geras biggrin.gif Delphin Diva - galutinis taskas. Kur jus?
Atsakyti
QUOTE(Linciaika @ 2013 08 22, 21:01)
mes ir skrendam 09.03  biggrin.gif ? Kur galutinis taskas? ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elevin: 23 rugpjūčio 2013 - 07:47
Merginos,

Gal kas neseniai ilsėjotės AKKA ANTEDON viešbutyje (čia netoli Kemero) arba galite iš savo patirties netolis Kemero parekomenduoti penkių žvaigždučių viešbutį tinkamesnį su mažu vaiku.


Iš anksto dėkui!
Atsakyti
Kur Marmaryje rast vaisių ,prieskonių turgų ? Viešbučio registratūroj nurodo tik antradieniais dirbantį kažkokį turgelį. biggrin.gif
Atsakyti