Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Sveiki,
gal rašėt skundą/pretenziją agentūrai už tai, kad 1 dienai perkėlė į 3* viešbutį kai buvote užsisakę 4*? Tiesa, viešbutis to paties šeimininko (šeimos) ar kaip ten skaitosi. Bet, kiek girdėjau, gali perkelti tik į tos pačios kategorijos arba geresnį viešbutį. Ar realu gauti kožkokią kompensciją? Beje, geriau rašyti tiesiai tez turui ar tiems, per kuriuos pirkau kelionę?
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2013 08 19, 20:26)
Buvau CRYSTAL PARAISO VERDE RESORT tris paras prieš 4 metus, prieš sezono pradžią. Paplūdimys-žvyro reikia paėjėti bet viešbutis pirmoje linijoje, teritorija nemaža, apie maistą ir gėrimus kažkaip nepamenu atrodo buvo skanu jei neatsimenu  rolleyes.gif Tik tiksliai pamenu kad buvo ir meniu diabetikams. Antrą kartą šio viešbučio aš nesirinkčiau, ne todėl kad pats viešbutis nepatiko, o todėl dabar supratau kad man artimesni dūšiai yra mažesni mieste ar netoli jo esantys viešbutukai. Daug keliavau į viešbutį tik nakvoti grįždavau taigi nelabai ką apie jį pasakyti ir galiu.
Ai dar nelabai toli buvo turgus: skudurai, rankinės, prieskoniai, suvienyrai, yra parduotuvėliu. Kažkaip toji vieta man pasirodė kaip rezervatas turistams. Kiek žmonių, tiek nuomonių. Man nelabai, o kitiems super. Priklauso nuo to kas ko nori, kam ko reikia. Susipažinau su lietuvaičiu pora tai jie nė nosies iš viešbučio neiškišo ir sakė su malonumu dar kartą į šį viešbutį grįžtų.

Aciu labai uz info 4u.gif labai parupo meniu debetikams bigsmile.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Turiu klausimeli, gal nelabai ir i tema blush2.gif Ruosiames kelionei ir Turkija. Su manimi vyksta du vaikai is pirmos santuokos, kuriu gyvenamoji vieta nustatyta su manimi. Perskaiciau visus teises aktus ir radau info, kad uztenka prie pasu del pavardes pateikti vaiku gimimo liudijimus, o del isvykimo teismo sprendima del gyvenamosios vietos ir tada nereikia rastisko tevo leidimo isvykti. Gal kam teko su tuo susidurti? Buciau labai dekinga uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Libellula @ 2013 08 21, 00:26)
Laba diena 4u.gif

Turiu klausimeli, gal nelabai ir i tema blush2.gif  Ruosiames kelionei ir Turkija. Su manimi vyksta du vaikai is pirmos santuokos, kuriu gyvenamoji vieta nustatyta su manimi. Perskaiciau visus teises aktus ir radau info, kad uztenka prie pasu del pavardes pateikti vaiku gimimo liudijimus, o del isvykimo teismo sprendima del gyvenamosios vietos ir tada nereikia rastisko tevo leidimo isvykti. Gal kam teko su tuo susidurti? Buciau labai dekinga uz atsakyma 4u.gif


Tėvo leidimo nereikia drinks_cheers.gif Aš kai skrisdavau, turėdavau vaiko gimimo liudijimą ir teismo sprendimą, bet sprendimo nė karto nereikėjo schmoll.gif Bet vis tiek pasiimkit, maža kas mirksiukas.gif
Atsakyti
Panelrs, patarkit del oro, ar rugseji/spali verta i turkija vaziuoti?
Atsakyti
QUOTE(piperpuke @ 2013 08 21, 11:06)
Panelrs, patarkit del oro, ar rugseji/spali verta i turkija vaziuoti?

tikrai taip
Atsakyti
QUOTE(piperpuke @ 2013 08 21, 12:06)
Panelrs, patarkit del oro, ar rugseji/spali verta i turkija vaziuoti?


Tikrai taip, bent jau man labiau rudenį patiko. Jūra šilta, o oras nebeperkarštas- tinkamas keliavimui, daug vaisių, pasitaiko lietaus su nuostabiais žaibais. Buvau pora kartų pavasarį ir vieną rudenį. Rudenį labiausiai patiko, kaip tik rugsėjo pab- spalio pradžioje buvau.
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2013 08 21, 21:50)
Tikrai taip, bent jau man labiau rudenį patiko. Jūra šilta, o oras nebeperkarštas- tinkamas keliavimui, daug vaisių, pasitaiko lietaus su nuostabiais žaibais. Buvau pora kartų pavasarį ir vieną rudenį. Rudenį labiausiai patiko, kaip tik rugsėjo pab- spalio pradžioje buvau.

O kokia vandens ir oro temperatura buvo?
Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif Kas neseniai skridote į Antaliją su Tezturu? Ar lėktuvas normalus ar ne? Nes kai gegužę skridau per Novaturą tai mūsų buvo naujesnis už Tezų. Baisiai bijau skristi, o jei dar ir lėktuvas neaiškios būklės, tai išvis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elevin @ 2013 08 22, 09:01)
Labas rytas visoms  4u.gif  Kas neseniai skridote į Antaliją su Tezturu? Ar lėktuvas normalus ar ne? Nes kai gegužę skridau per Novaturą tai mūsų buvo naujesnis už Tezų. Baisiai bijau skristi, o jei dar ir lėktuvas neaiškios būklės, tai išvis  doh.gif

Skridom liepa su senu pirmyn ir atgal, viskas gerai su tuo lektuvu smile.gif
Tik cia kazkodel buvo labai ispustas burbulas del to. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elevin @ 2013 08 22, 10:01)
Labas rytas visoms  4u.gif  Kas neseniai skridote į Antaliją su Tezturu? Ar lėktuvas normalus ar ne? Nes kai gegužę skridau per Novaturą tai mūsų buvo naujesnis už Tezų. Baisiai bijau skristi, o jei dar ir lėktuvas neaiškios būklės, tai išvis  doh.gif

Skridau mėnesio pradžioje. Gerai viskas, lakūnas prie jumoro "Vilniuje oras geras - 18 laipsnių karščio" lotuliukas.gif
Tik kad ten lėktuvas "Small Planet". O jame buvo ir "novaturų", ir "tezturų" g.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2013 08 22, 09:44)
Skridau mėnesio pradžioje. Gerai viskas, lakūnas prie jumoro "Vilniuje oras geras - 18 laipsnių karščio"  lotuliukas.gif
Tik kad ten lėktuvas "Small Planet". O jame buvo ir "novaturų", ir "tezturų"  g.gif

Tada manau Jūs skridote su tuo didesniu ir naujesniu jei kartu Tez su Novaturu 4u.gif
Kai mes skrisime rugsėjo 8 d. žiūriu Tezturo tą dieną 2 skrydžiai (rytinis ir vakarinis) tad ir galvoju ar į tą senuką sugrūs ar ne ax.gif
P.S. radau tokią informaciją Tez puslapyje:
Dėmesio! Rugpjūčio 26 dienos skrydis S53526 Antalija - Vilnius bus vykdomas su tarpiniu nusileidimu Hurgadoje!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elevin: 22 rugpjūčio 2013 - 10:46