Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Nova @ 2013 08 14, 16:10)
Apie gurmaniska maista gal ir nusimano zmones, bet deja ne kiekvienam pagal kisene gurmanintis kiekviena vakara kavinese, todel ir renkas zmones AI. Ir ne juos durniais reikia vadint, o valstybe tokia, kurios gyventojai negali kaip vokieciai, anglai ar tie patys rusai kasdien restoranuose valgyt.  Yra ir vesbuciuose labai gurmanisku patiekalu, tiesiog reikia ismokti valgyti, ragauti, megautis, o ne ėsti viska is eiles, kai jau net skonio nebejauciama.. Kai uzdirbsime tiek, kad galesime kasdien uzsienyje eiti i restoranus, tai ir eisime smile.gif O dabar net Palangoje ne kiekvienas gali sau tai leist, ka jau kalbet apie Turkijas ir kt, kur be 20 EUR nepavakarieniausi.


Tai as jau minejau, kad ta AI galima suprasti, nes Lietuvoj kitokiu, kad ir geresniu atostogu nelabai pinigine isnesa. Tik juokiausi, kai turciai pagauti sitos mados perka AI atostogas Turkijoj uz 3-4 tukst. euru zmogui. Na, bet jei nesupratote mano minties pirmakart, tai turbut neverta ir kartoti.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 08 14, 16:25)
pi...dec komentaras. tikros rafinuotos damos lotuliukas.gif


Kaip sauksi taip atsilieps. Jeigu man sako tylek, tai as irgi nelabai privalau kaip rafinuota dama atsakineti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo byebyelondon: 14 rugpjūčio 2013 - 15:37
QUOTE(byebyelondon @ 2013 08 14, 16:36)
Kaip sauksi taip atsilieps. Jeigu man sako tylek, tai as irgi nelabai privalau kaip rafinuota dama atsakineti.

Va cia jau ir pasireiskia jusu spragos. Issilavines inteligentiskas zmogus niekada nenusileis iki zemo lygio. Visada isliks orus.
O tokiu pseudo damu, kaip jus, pilnas mano kaimas. Laipteliu auksciau uz gariunus.

Ir niekas jums nesako tylek. Tiesiog kitu durninimas ir savo dogmu kisimas kaip tikru vertybiu labai vercia susimastyti apie autore irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 08 14, 16:50)
Va cia jau ir pasireiskia jusu spragos. Issilavines inteligentiskas zmogus niekada nenusileis iki zemo lygio. Visada isliks orus.
O tokiu pseudo damu, kaip jus, pilnas mano kaimas. Laipteliu auksciau uz gariunus.

Ir niekas jums nesako tylek. Tiesiog kitu durninimas ir savo dogmu kisimas kaip tikru vertybiu labai vercia susimastyti apie autore  irnesakyk.gif


Beje, del jusu ankstesnio komentaro, kad visi zmones skirtingi ir reikia gerbti vieni kitu pomegius, nes kitam ir ridikelis-desertas. O ridikelis nuo to, kad jis kazkam desertas, desrtu tampa? ar kaip cia?
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2013 08 14, 16:35)
Jei nebuvote gerame 5zv viesbutyje su tikru AI tai ir nekalbekite..kaip kazkas ir minejo Turkijoje 5 zv viesbuciai vienas nuo kito gali skirtis kaip diena ir naktis su savo pasiula wink.gif

drinks_cheers.gif
Palyginau šią vasarą Long Beach su Dolce Vita. Abu Turkijoje, abu UAI ir abu kitokie
Tiesiog kam ko reikia.
Papildyta:
QUOTE(Linciaika @ 2013 08 14, 08:54)
Bet ir poziuris kaikuriu.....paskaicius cia tai i Turkija tik durniai lietuviai vaziuoja su AI, ...

Na kodėlgi ...
Long Beach'e buvo krūva vietinių, dar didesnė krūva vokiečių ir rusų (beje, normalių). Paskui buvo pabarstyta: olandų, švedų, lietuvių, iraniečių, izraeliečių ir dar bala žino ko. Toks geras "internacionalas" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(byebyelondon @ 2013 08 13, 17:53)
Atsakant zaliai rutai, lietuviu turistai nuo uzsienieciu skiriasi pagrinde tuo, kad lietuviai vaziuoja i viesbuti, o uzsienieciai-i sali. Keliavimas yra apie kulturos pazinima, o keliauja kad prisikimsti pilvus ir paguleti pliaze bent jau is Vokietijos tik kokie zemo lygio kaimieciai. ....

Mačiau Dominykoje tokių "aukšto lygio miestiečių" iš Vokietijos kuriems net viešbučio teritorijos pažinti nepavyko lotuliukas.gif
Ne "vokietijos" čia viska lemia, o kam ko reikia, bet pasimaivyti juk galima "come on munich" mirksiukas.gif
P.S. beje vokietį gidą ten turėjome topinį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2013 08 14, 16:36)
Tik juokiausi, kai turciai pagauti sitos mados perka AI atostogas Turkijoj uz 3-4 tukst. euru zmogui.

Jeigu jie mano, kad tai tinkama investicija, jums neturetu del to skaudeti.
Atsakyti
Man tai labai įdomu, ar kas nors iš tų nusistačiusių prieš AI ir pasirinkusių kiekvieną dieną pietauti ir vakarieniauti vis kitame restorane, siekiant išbandyti visus nacionalinės virtuvės šedevrus, užsigeriant aukštos kokybės vynu, kada nors paskaičiavo kiek jiems tas malonumas savaitei kainavo? g.gif Parašykit bent maždaug, kokia suma gavosi žmogui ar šeimai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal yra atostogavusiu Didimo apylinkese? Isvis butu super, jei kas nors galetu papasakot ir apie viesbuti MAJESTY CLUB TARHAN BEACH. Planuojam pora dienu nuomotis masina, tai butu idomi visa su tuo susijusi informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2013 08 14, 15:35)
Jei nebuvote gerame 5zv viesbutyje su tikru AI tai ir nekalbekite..kaip kazkas ir minejo Turkijoje 5 zv viesbuciai vienas nuo kito gali skirtis kaip diena ir naktis su savo pasiula wink.gif


Bet blogai, kad tos 5* taip skiriasi mirksiukas.gif
As nieko pries neturiu nei poilsio budui nei zvaigzduciu skaiciui, kam ko reikia ir kas ka gali smile.gif bet is esmes jusu diskusija yra vertinga thumbup.gif pagaliau ne 100 proc teigia kad spalvotas kokteilis su sketukais ir siaudeliais yra aptarnavimo virsune
Atsakyti

Man tik vienas dalykas nedasunta, kaip kazkas gali buti sventai isitikines, kad maistas AI viesbutyje gali buti gurmaniskas/fantastiskas/labai aukstos kokybes, kai keliasdesimt zmoniu grupe viesbutyje gamina viska nuo italisku picu iki japonisku sushi, amerikietisku steak'u ir austrisku snitceliu. Ar jus juokaujate, ar tikrai tuo tikite, kad ta keliasdesimties zmoniu komanda kompetetinga gaminti visa tai super aukstam lygy? Net geram specializuotam restorane karstu patiekalu meniu apsiriboja 6-iais patiekalais, o didesnis meniu jau byloja apie specializacijos nebuvima, o specializacijos nebuvimas lygu kokybes nebuvimui. O cia matot, se tau valgykla su viso pasaulio edalu nuo Pietu Afrikos respublikos iki Siaures asigalio ir man irodineja, kad durne tu, nebuvai geram AI, tai patylek, maistas AI gali buti nepakartojamas thumbup.gif Nepakartojamas lyginant su kuo? Su Cili pica? Gal. Bet tik tiek.

Ir is viso. Gero alkoholio (pvz. aukstos kokybes brendzio) ir kokybisko maisto niekas AI neduos vien tik del kainos. Mokate 600 euru su skrydziu ir tikites, kad gausite gourmet asortimenta all you can eat formate, kai vienos tokios vakarienes verte dviem zmonem realiai yra 1/10 keliones kainos? Jus juokaujate.

Suprantu, po restoanus vaikscioti yra brangu, geriau AI, nei gaminti maista paciam. Bet bent jau nenusisnekekite, kad AI maistas gali buti kazkas tokio.
Atsakyti
Aisku kad gali - jei nera viso gyvenimo tikslas - paedimas cool.gif Vien tai kad gamint nereikia, ir nereikia klausyt, kad vienas to nenori, kitas ano - visi renkas ir lapnoja, o lapnoja net skaniai (bent mano skrandziui buvo skanu - matyt jis nera baisiai opus kai nekuriu) - tai jau labai didelis pliusas thumbup.gif Bet ai, matyt pilnatis arteja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2013 08 12, 09:29)
Pačioj Alanijoje yra viešbutukų 3-4 žv, su viskas įskaičiuota.ten tikrai daug jaunimo.Mūsų viešbutis buvo 4 žv,vaikų palyginus nedaug, pagrinde jaunimas, poros, rusų visai nemačiau, daug lietuvių, vokiečių, lenkų, turkų.ir tikrai buvo nemažai jaunimo ne poromis, tiek merginų, tiek vaikinų.Viskas įskaičiuota, miestas čia pat, klubai taip pat.Minusų žinoma, kad buvo.Maistas superinis.Mes susidarėme nuomonę, kad čia grynai jaunimo viešbutis.Kalba eina apie Tac premier viešbutį.Todėl nereik būti tokioms kategoriškomis, kad jau Turkijoje vienoms panoms nėra ką veikti


Sveiki, kada ilsejotes Tac premier smile.gif gal buvom susitike ? smile.gif
Atsakyti
Zmones, is kur tiek pykcio kaip kas atostogauja smile.gif Sitas forumas skirtas tik pasidalinti informacija o ne vieni kitus durniais vadinti smile.gif As manau kad jokio skirtumo kokioje tu salyje atostogausi ir ar bus viskas iskaiciuota ar nieko, viskas priklauso tik nuo zmogaus galimybiu. Vieni sau gali leisti labai daug, kiti dziaugiasi kad tik turi galimybe isvykti is namu kad ir ta pacia Turkija su viskas iskaiciuota ( man paciai Turkija kaip salis labai patinka). Tai tik visu musu reikalas kaip atostogauti ir nereikia vieniems kitu durninti smile.gif SEKMES IR GERU ISPUDZIU ATOSTOGAUJAN TURKIJOJE SU VISKAS ISKAICIUOTA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti