Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Jurginta06 @ 2013 08 09, 17:36)
Sveikos poilsiautojos, aš su mažaisiais gryžome iš Bodrumo viešbučio "Golden age", 4 žvaigždutes,žinoma važiuodama pasiemiau tik gera nuotaika(nesklandumu nebuvo,bent aš ju nemačiau,minusiuku buvo,bet aš juk su mažaisiais atvykome ilsetis,tad viskas buvo super) man ir vaikams begalo patiko išbuvome 14dienu,vaikai su ašaromis akyse išvyko namolio..... Tad dabar laukiame žiemos kada prasidės vasaros išpardavimas,tad vasara nesibaigė, o mes jau laukiame kitos vasaros atostogu Bodrume wub.gif  Bodrumą, Yalikavak mes isimylėjome wub.gif  wub.gif  wub.gif


Kaip fainai 14 dienu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2013 08 09, 14:29)
P.S dar pasėdėjau ir pamąsčiau, kad gal nėra tas Meder toks ir blogas  g.gif  Animaciją turi gan stiprią, maistas- skonio reikalas, tačiau draugė gyrė, atostogavusi, jai patiko. Toks minusas kaip vieta jo, bet pamąsčiau, kad visgi kiti, kuriuos pati rinkčiausi 5* taip pat nėra arčiausiai centro, nes Kemere tokia specifika, kad prie pat centrinės gatvės daugiausiai gatvelėse mažyčiai pensionai, o 5* viešbučiai labiau pakraščiuose, tik kad kai kurie ant jūros kranto ir turi savus pliažus. Iš kitos pusės jų pliažai akmenuoti, o angel beache, į kurį veža iš Meder - smėlio (labiau menančio žvyrą biggrin.gif ) paplūdimys.

as nesuprantu ka rinktis... doh.gif i egipta uz 2tuks nusiperki su didziausia teritorija, UAI i 5*, o cia as politikos nesuprantu...galima su 3* uz 2tuks ir su 5* virs 2tuks.norisi visko daug gerai ant juros kranto aisku, bet kad kainos kandziojasi...Pasimetus visai... unsure.gif
O gal kas buvote Ring Beach ar Aydinbey gold dream hotel?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Seila: 09 rugpjūčio 2013 - 22:19
QUOTE(Jurginta06 @ 2013 08 09, 17:36)
Sveikos poilsiautojos, aš su mažaisiais gryžome iš Bodrumo viešbučio "Golden age", 4 žvaigždutes,žinoma važiuodama pasiemiau tik gera nuotaika(nesklandumu nebuvo,bent aš ju nemačiau,minusiuku buvo,bet aš juk su mažaisiais atvykome ilsetis,tad viskas buvo super) man ir vaikams begalo patiko išbuvome 14dienu,vaikai su ašaromis akyse išvyko namolio..... Tad dabar laukiame žiemos kada prasidės vasaros išpardavimas,tad vasara nesibaigė, o mes jau laukiame kitos vasaros atostogu Bodrume wub.gif  Bodrumą, Yalikavak mes isimylėjome wub.gif  wub.gif  wub.gif

Papasakokit, kaip orai, mes uz savaites kylam i Elite Hotel, netoli jusu viesbucio irgi, ir Yalikavak ranka pasiekiamas. Kur ten nueit, ka verta pamatyt?
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2013 08 09, 22:09)
O gal kas buvote Ring Beach ar Aydinbey gold dream hotel?


Mes ilsejomis viesbutyje, kuris buvo salia Aydinbey gold dream. Kadangi paciam viesbutyje nebuvau, tik kasdien praeidavau pro sali, tai issamiau nieko papasakoti apie ji negaliu. Bet man pasirode toks neblogas. Juros krantas prie viesbucio akmenuotas. Butinai reiketu vandens batu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skarinka: 09 rugpjūčio 2013 - 23:51
QUOTE(Seila @ 2013 08 09, 23:09)
as nesuprantu ka rinktis... doh.gif i egipta uz 2tuks nusiperki su didziausia teritorija, UAI i 5*, o cia as politikos nesuprantu...galima su 3* uz 2tuks ir su 5* virs 2tuks.norisi visko daug gerai ant juros kranto aisku, bet kad kainos kandziojasi...Pasimetus visai... unsure.gif


Visko daug ir gerai visiems norisi biggrin.gif Visgi kokie Jūsų prioritetai? Keliaujate su vaikais? Ilsėsitės tik viešbutyje ar ir už jo ribų? Norite pasilinksminti ar domina labiau ramus poilsis? Planuojate keliauti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 10 rugpjūčio 2013 - 08:18
QUOTE(-Jzh- @ 2013 08 10, 08:17)
Visko daug ir gerai visiems norisi  biggrin.gif  Visgi kokie Jūsų prioritetai? Keliaujate su vaikais? Ilsėsitės tik viešbutyje ar ir už jo ribų? Norite pasilinksminti ar domina labiau ramus poilsis? Planuojate keliauti?

vaziuoja trys drauges. ax.gif norim pasyvaus buvimo prie baseino, juros animatoriu, kokteiliuku...naktinio gyvenimo siek tiek beabejo ir keleta ekskursiju jamsim,nes i turkija pirma karta vaziuojam. 4u.gif norsim viska paderinti,bet norisi kuo arciau juos...miesta jei ka pasieksim kaip nors...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kas domisi vistiek žinote dėsningumus ax.gif
Ar verta laukti išpardavimų lapkritį ir tada pirkti kelionę, kiek maždaug galima sutaupyti ?

Kaip kirčiuojasi žodis Pamukalė ? blush2.gif Aš dedu kirtį ant "a" po raidės "k", o draugai ant "u". Kaip tariasi teisingiau ?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Seila,

Čia truputį grynai apie pačias viešbučių, kuriuos minėjot, lokacijas, ne apie viešbučius iš vidaus:

Ring Beach- ant juros kranto, Beldibyje. Iki Kemero vaziuot apie 15-20min dolmusu. Kaina apie 4TL. Paciame Beldibyje kaip ir visuose aplinkiniuose Kemero miesteliuose parduotuviu gatveles, kazkiek kavinukiu, kazkiek vietiniu baru, pagrinde naktinis gyvenimas verda Kemere. 4,11 rusu ivertinimo balas is 5
Aydinbey gold dream hotel - iki papludimio per pozemine pereja 50m, kazkur aplink Alanija, 20km iki pacios Alanijos. Nieko konkreciau pasakyti negaliu, nes su Alanijos puse nesu ant tiek gerai pazistama. 4,47 ivertinimas is 5
Camyuva Beach - Camyuvoje, kiek supratau apie 200m kelio gatvele iki papludimio. Kemeras su disco pasiekiamas vietiniu autobusu (dolmusu) per 10min vaziavimo, kaina jei neklystu 4TL, tik kad po disco nelabai kokia 3:00-4:00 jie vazineja, reiktu dometis kada paskutinis. Pacioj Camyuvoj yra vietiniu bariuku, nelabai kazkas ypatingo. Yra parduotuviu kelios gatves. Siaip rusu puslapiuose sio viesbucio reitingas 4,56 is 5 balu.
MEDER RESORT - ne ant juros kranto, taciau gera animacija ir kokteiliai geri tikrai yra (apie kitus viesbucius nekomentavau, nes neteko pabuvoti, tad galiu subjektyviai atsiliepti tik apie si). Paciam Kemere, visos pramogos pestute pasiekiamos, o jei ne is viesbucio veza i disco. 4,15 is 5 balu rusu ivertinimuose.
AMBIENTE HOTEL 4* - ant juros kranto, Tekirovoj. 20km iki Kemero, vaziuoja autobusai taip pat, taciau kelias jau kiek ilgiau uztrunka. Pacioj Tekirovoj panasiai kaip ir visuose tuose miesteliuose aplink Kemera- kelios shopping gatveles, kavinukes, nieko ypatingo. 3,94 reitingas rusu puslapiuose is 5balu.
BELDIANA HOTEL 4* - Beldibyje, iki papludimio raso 100m, pagal zemelapy atrodo jis nera ant juros kranto, reik is viesbucio isejus paeiti gatvele. Iki Kemero vaziuot apie 15-20min dolmusu. Kaina jei neklystu 4TL. 3,6 is 5 balu rusu ivertinimas.

Kokiom datom, trukmei ir į kokią sumą bandot tilpt, jei nepaslaptis? 4u.gif

Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif
Planuojame rugsėjį skristi į Turkiją (2 suagę ir 4 metų vaikas). Renkamės iš šių variantų: Long Beach resort and Spa, Simena Sun Club, Meryan ir Club Salima (šį rekomendavo draugė, nors mane jis maziausiai žavi ax.gif ). Patarkite, prašau, buvusios ir galinčios palyginti kuris variantas būtų geriausias? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasilyysa @ 2013 08 10, 09:33)
Kaip kirčiuojasi žodis Pamukalė ?  blush2.gif  Aš dedu kirtį ant "a" po raidės "k", o draugai ant "u". Kaip tariasi teisingiau ?


Turkai kirciuoja ant u. Zodis pamukkale reiskia medvilnes pilis (pamuk-medvilne, kale- pilis) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2013 08 10, 09:44)
3,6 is 5 balu rusu ivertinimas.

Kokiom datom, trukmei ir į kokią sumą bandot tilpt, jei nepaslaptis?  4u.gif

savaitei rugsejo 3 arba 4 savaite planuojam... 4u.gif aciu labai uz issamia informacija,tik va iskilo klausimas...tas balas taip idomiai ivertinamas 3,6 is 5 g.gif nelabai suprantu,tie atsiliepimai saituose tookie skirtingi,kad kaikur isvis atrodo baisuma tuose viesbuciuose. doh.gif nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2013 08 10, 17:03)
savaitei rugsejo 3 arba 4 savaite planuojam... 4u.gif aciu labai uz issamia informacija,tik va iskilo klausimas...tas balas taip idomiai ivertinamas 3,6 is 5 g.gif nelabai suprantu,tie atsiliepimai saituose tookie skirtingi,kad kaikur isvis atrodo baisuma tuose viesbuciuose. doh.gif nesuprantu.


3,6 balo is 5,00 4u.gif Is tiesu tai tie atsiliepimai bendram vaizdui susidaryti, bet nebutinai jais pasikliaukit. Na nebent eitu tarkim kokius 3 menesius is eiles tendencingi atsiliepimai, kad pavyzdziui skiedzia kokteilius ar tarkim prastas maistas, saltas ar pan. tuomet is tu tendenciju galima spresti, kad galbut problema tikrai yra. O kiti pavieniai tai yra tiesiog nuomones, kas vienam nepatiko/netiko, galbut kitam net neuzsiakcentavo. 4u.gif
Is Jusu minetu svarstyciau tik Camyuva Beach ir Meder resort pati asmeniskai 4u.gif Pagal kainas Jusu datai uzmeciau, tai dar paziureciau Nurol Club Salima, kiti jau eina zymiai brangesni. ax.gif Nors pagal Meder kaina aukstoka Jusu datai tai tada dar galima lygint ir Saphir 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 10 rugpjūčio 2013 - 17:16