Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(NakedA @ 2013 07 06, 10:34)
O skrendant su Eco Travel, jei neimi vėlyvo išregistravimo, tai 12 val. palieki kambarį. Ar gali naudotis viešbučio paslaugomis, maistą, gėrimus, jei išvykimas tik naktį  g.gif ? Ar jau nebepriklauso  unsure.gif ?

Is atsiliepimu supratau kad galima naudotis viskuo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Drute @ 2013 07 06, 10:55)
as turejau dantu breketus jautresni detektoriai kriokdavo, pasitraukia tave i sona ir per visus soniukus pereina ranskomis, realiai tenk tikrina kokiu astriu daiktu, ginklu ir pan, isinesima, tai net jei tures pazyma vis tiek gali buti, kad tures pereiti rankomis per visa kuna, tai moterims daro moterys, zodziu nieko baisaus


kad rankom pereis tai nieko baisaus, mane dažnai apčiupinėja taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2013 07 06, 10:34)
O skrendant su Eco Travel, jei neimi vėlyvo išregistravimo, tai 12 val. palieki kambarį. Ar gali naudotis viešbučio paslaugomis, maistą, gėrimus, jei išvykimas tik naktį  g.gif ? Ar jau nebepriklauso  unsure.gif ?

viskuo gali naudotis:valgyti, gerti, maudytis, vienzo esi pilnateisis poilsiautojas, tik tiek, kad nebeturi kambario smile.gif
Grizom is "Dinler" viesbucio.......mano nuomone jis vertas 3* su pliusu.....nezinau kur ten jame rusai, vokieciai izvelgia 5* unsure.gif na nebent tie,kurie nera buve normaliame 5* viesbutyje cool.gif Vienintelis pliusas tai,kad gerai tvarke kambarius, raite ten visokias gulbes, barste ziedlapiais lovas biggrin.gif tai kas liecia tvarka, tikrai gerai tvarkomasi visur.
Maistas.....tas pats per ta pati, pasirinkimas mazas, saldumynai neypatingi,o tortai ten ju kepimo baisus (man asmeniskai).
Kalneliai ijungiami 2 kartus per diena,po 1 valanda......geriamo vandens buteliais nera, tik is aparato arba viesbucio parduotuveje uz 1 usd .Ledai tik mokami,o ir kaina didele.Seifas taip pat mokamas, gerimai is saldytuvo kambaryje-mokami.
Animacija isvis katastrofa, nezinau uz ka ten gauna pinigus jie.....animatoriu vadas apie 40 metu, bet toks atsiputes, taip sakant ar gerai padarysiu ar blogai "liaudziai sueis" doh.gif buvo karaoke.....puse velnio.Paskui kazkoks 5tos klases lygio vaidinimas,kuriam beveik paisbaigus supratome ka jie norejo pavaidinti (persirenge ale zinomais dainininkais ir paodijavo ju dainas). Dar vienas vaidinimas: snieguole ir 7 nykstukai doh.gif dar didesne tragedija, nemaciau is ko ten juoktis....mergaites animatores max po 18 metu, vaikeliai, tai joms tik su mazais vaikasi piesti, sokti ir dainuoti,o ne vakarais suaugusiems kazka vaidinti. Mini disco tai jau nezinau dainos per visus Turkijos ir Egipto viesbucius tos pacios per 10 metu.....vandens aerobika baisene max 5-10 min biggrin.gif Taigi jei norit veiklos paciame viesbutyje-jos tiesiog nera.....vakare dico viesbutyje apgailetina.Nebent su "dolmusu" I Alanija vaziuoti.
Viesbutis grynai seimyninis, buvo laaaabai daug vaiku,kurie man netrukde, bet jaunimui ten arba gulet prie baiseino arba gerti vakare biggrin.gif
Atsakyti
Na, atrodo išsirinkom viešbutį, gal kas esate buvę ir galite pakomentuoti:

http://www.lablanchehotel.com/

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2013 07 06, 13:09)
Kalneliai ijungiami 2 kartus per diena,po 1 valanda......

animacijų mums ten asmeniškai nereiktų, bet jei viešbutyje yra vaikams vandens kalniukai ir jie įjungiami po kelias val per dieną, tai manau visiškas absurdas doh.gif
Atsakyti
Rugpjūčio 10 keliaujame į Sidę, Hera park hotel. Gal kas turit atsiliepimų apie šį - keturių, o ne penkių * viešbutį? smile.gif Ką verta pamatyti, aplankyti Sidėje? Taip pat domina kaip su ekskursija po Žaliąjį kanjoną? Gal verta pirkti bilietą tiesiai pas vietinius, kurie vairuoja jachtą?
Beje, merginos, kas buvot Sidėje, labiau ten myli eurus ar dolerius? Praeitais metais į Kemerą eurų nusivežėm, tai laaaabai pasigailėjom. Tez tour'o gidė nušvietė, kad Sidėje rusų veik nėra, geriau eurus vežtis. Bet aš kažkaip nelabai tikiu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ferrero @ 2013 07 06, 15:22)
Beje, merginos, kas buvot Sidėje, labiau ten myli eurus ar dolerius?

Labiausiai apsimokėjo lariais mirksiukas.gif
Ką verta pamatyti savo fotoreportaže parodėm mirksiukas.gif bent jau kas mums buvo aktualu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 06 liepos 2013 - 16:37
QUOTE(armeda @ 2013 07 06, 12:15)
Is atsiliepimu supratau kad galima naudotis viskuo smile.gif


Turbūt nuo viešbučio priklauso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Konvius: 06 liepos 2013 - 16:43
QUOTE(ferrero @ 2013 07 06, 17:22)
Rugpjūčio 10 keliaujame į Sidę, Hera park hotel. Gal kas turit atsiliepimų apie šį - keturių, o ne penkių * viešbutį? smile.gif Ką verta pamatyti, aplankyti Sidėje? Taip pat domina kaip su ekskursija po Žaliąjį kanjoną? Gal verta pirkti bilietą tiesiai pas vietinius, kurie vairuoja jachtą?
Beje, merginos, kas buvot Sidėje, labiau ten myli eurus ar dolerius? Praeitais metais į Kemerą eurų nusivežėm, tai laaaabai pasigailėjom. Tez tour'o gidė nušvietė, kad Sidėje rusų veik nėra, geriau eurus vežtis. Bet aš kažkaip nelabai tikiu... g.gif

Sideje tikrai labiau megsta eurus.Mes turejome ir doleriu ir euru, bet su doleriais tai net kartais grazos neturi. Rusu yra visur, bet Sideje vis tik daugiausia vokieciu. Vaziavome i Zaliaji kanjona su vietiniais, autobuse gidas kalbejo vokiskai, o kadangi is visu autobuso turistu as viena pakeliau ranka, kad man reikia angliskai, tai man vienai verte angliskai. Buvo keletas rusu, bet gidas rusiskai nemokejo visai, tai jiems niekas neverte. Del to bilieto pas vietinius kurie vairuoja jachta, tai kazin gal ir parduotu, bet kaip jus iki tos jachtos nuvaziuosit. Masina nuomuosites? Tada gal ir apsimoka.
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 07 06, 16:34)
Labiausiai apsimokėjo lariais mirksiukas.gif

kazin ar apsimoketu. gal tada ja llirom geriau
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 07 06, 17:34)
Labiausiai apsimokėjo lariais mirksiukas.gif



QUOTE(Cobre @ 2013 07 06, 22:55)
kazin ar apsimoketu. gal tada ja llirom geriau


biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ferrero @ 2013 07 06, 16:22)
Rugpjūčio 10 keliaujame į Sidę, Hera park hotel. Gal kas turit atsiliepimų apie šį - keturių, o ne penkių * viešbutį? smile.gif Ką verta pamatyti, aplankyti Sidėje? Taip pat domina kaip su ekskursija po Žaliąjį kanjoną? Gal verta pirkti bilietą tiesiai pas vietinius, kurie vairuoja jachtą?
Beje, merginos, kas buvot Sidėje, labiau ten myli eurus ar dolerius? Praeitais metais į Kemerą eurų nusivežėm, tai laaaabai pasigailėjom. Tez tour'o gidė nušvietė, kad Sidėje rusų veik nėra, geriau eurus vežtis. Bet aš kažkaip nelabai tikiu... g.gif

Apie viesbuti nieko pasakyt, negaliu, net nesu tikra kur jis, Sideje verta aplankyti senamiesti, NEVERTA vaziuoti i Manavgat krioklius, zalia kanjona galit pirkti ko gero ir is vietiniu, bet irgi nezinau visokie mitai ir legendos sklando. Rusu nera labai daug Sideje, bet aisku pamazu daugeja, vis dar labai mylima vieta skandinavu, todel naturalu, kad myli Eurus, bet i jokiiiiiiiiiiiii piniga nespjaus turkas biggrin.gif
O cia kazakda seniai esu rasiusi apie antikine Side dali
Atsakyti