Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Visiskai nesutinku, kad EU grazi tik Nida.. Gal nera tokiu didziuju kopu, bet LT nera tokio vandens, kuris yra Maljorkoj. Ir tikrai puikutis smeliukas.

Cia mano foto:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 25 liepos 2013 - 11:29
QUOTE(JM @ 2013 07 24, 21:22)
O su vietiniais tie sopingai aplenkiami g.gif
Papildyta:

Mums asmeniškai buvo geriausia liromis mirksiukas.gif

Taip 4u.gif bent jau mes pora kartu buvom su vietine agentura isvaziave ir neteko uzsukti i jokius sopingus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2013 07 06, 15:09)
viskuo gali naudotis:valgyti, gerti, maudytis, vienzo esi pilnateisis poilsiautojas, tik tiek, kad nebeturi kambario  smile.gif
Grizom is "Dinler" viesbucio.......mano nuomone jis vertas 3* su pliusu.....nezinau kur ten jame rusai, vokieciai izvelgia 5* unsure.gif  na nebent tie,kurie nera buve normaliame 5* viesbutyje cool.gif Vienintelis pliusas tai,kad gerai tvarke kambarius, raite ten visokias gulbes, barste ziedlapiais lovas  biggrin.gif tai kas liecia tvarka, tikrai gerai tvarkomasi visur.
Maistas.....tas pats per ta pati, pasirinkimas mazas, saldumynai neypatingi,o tortai ten ju kepimo baisus (man asmeniskai).
Kalneliai ijungiami 2 kartus per diena,po 1 valanda......geriamo vandens buteliais nera, tik is aparato arba viesbucio parduotuveje uz 1 usd .Ledai tik mokami,o ir kaina didele.Seifas taip pat mokamas, gerimai is saldytuvo kambaryje-mokami.
Animacija isvis katastrofa, nezinau uz ka ten gauna pinigus jie.....animatoriu vadas apie 40 metu, bet toks atsiputes, taip sakant ar gerai padarysiu ar blogai "liaudziai sueis"  doh.gif  buvo karaoke.....puse velnio.Paskui kazkoks 5tos klases lygio vaidinimas,kuriam beveik paisbaigus supratome ka jie norejo pavaidinti (persirenge ale zinomais dainininkais ir paodijavo ju dainas). Dar vienas vaidinimas: snieguole ir 7 nykstukai  doh.gif  dar didesne tragedija, nemaciau is ko ten juoktis....mergaites animatores max  po 18 metu, vaikeliai, tai joms tik su mazais vaikasi piesti, sokti ir dainuoti,o ne vakarais suaugusiems kazka vaidinti. Mini disco tai jau nezinau dainos per visus Turkijos ir Egipto viesbucius tos pacios per 10 metu.....vandens aerobika baisene max 5-10 min biggrin.gif  Taigi jei norit veiklos paciame viesbutyje-jos tiesiog nera.....vakare dico viesbutyje apgailetina.Nebent su "dolmusu" I Alanija vaziuoti.
Viesbutis grynai seimyninis, buvo laaaabai daug vaiku,kurie man netrukde, bet jaunimui ten arba gulet prie baiseino arba gerti vakare biggrin.gif



QUOTE(nicy @ 2013 07 24, 16:16)
Gal buvo apsistojusių Dinler viešbutyje? Gal atsiliepimų galėtumėte parašyti. Didelis dėkui.

kaip tik mano atsiliepimas......sioje beje temoje......
Atsakyti
ojej doh.gif kokios fantaastiskos diskusijos apie Vidurzemio juros melynuma biggrin.gif bet buna ji melyna ir Beleke ir Sideje ir Alanijoje, deja kur papludimiai su tai ka galetume pavadinti smeliu priklauso nuo juros banguotumo jos melynumas biggrin.gif buna ir tokios kaip nuotraukose o buna vos ne i Baltijos jura panasios biggrin.gif bet kur akmenuoti papludimiai vanduo skaidresnis
Atsakyti
Yra ir Turkijoje nenufotoshopintu vietu, kur jura zydra.
Kaputaş pliazas pvz tikrai labai fainas, zvyras panasesnis jau netgi i smeli ir jura graziai zydra.
user posted image

O siaip labai fainas papludimys su vaikais (ir nemokantiems plaukti, tokiems kaip as biggrin.gif ) yra Gökovoj. Jura negyli, nuotraukoj matosi tolumoj zmones, jie ten net dar neplaukia, stovi atsistoje 4u.gif Bangomis ir krantu man primine kazkuo musu Baltija. Aisku tik cia jau juros zydrumo ir smeliuko lietuvisko nerasit, krantas zvyro.
user posted image


Atsakyti
Suprantu kad čia Turkijos forumas, bet nemačiau Turkijoje nieko panašaus, nors buvau ne kartą blush2.gif
Kalba eina ne apie šiaip žydrą, bet apie nerealios sintetinės spalvos žydrą ("elektrinės" spalvos) jūrą thumbup.gif
Paplūdimiai smėlio (ne toks geras kaip Nidoje) o vanduo skaidrus. Toks skaidrus, kad "snokerlinant" prie rifo, jokių šansų nunerti gilyn bent pusė to, kiek matosi.

Bet ten nėra didelių viešbučių su "daug visko" vaikams: supynių, laipynių, karuselių ir vandens kalniukų. Mūsų turistams ten būtų neįdomu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(meggem @ 2013 07 25, 13:17)
Nieks ir nesako, kad vokiečiai važiuoja kur super gerai. Ir kad Maljorka yra atostogų rojus...

Gerokai vokiečių ir karibuose ir "pila" jie ten "rusiškai" biggrin.gif
Bent jau Dominykoje, kurortinėse zonose, visi "šprekina" vokiškai ne blogiau už turkus (rusiškai) lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 25 liepos 2013 - 18:44
O gal kuri galetu pasakyti ar imanoma skrendant su pigiu skrydziu bendrove i viesbuti anksti ryte gauti kambari is karto nemokant mokescio (na ten vietoj neoficialiai susimoketi) - ankstyva registracija? Kalba eina apie Dinler viesbuti arba The inn resort. Truputi kainos kandziojasi - uz ankstyva registracija nori 400Lt, dar tiek pat uz velyva....
Arba gal galima pirktis opficialiai tik ankstyva registracija, o velyva issiregistracija susiderinti vietoje ir pigiau. Gal kuri is keliavusiu i si viesbuti papasakos. Dekui.
Ir dar ar visi keliave su kudikiu ir pigiu skrydziu bendrove turejo moketi uz kudikio vezimeli? Kiek zinau kudikis ir vezimelis keliauja nemokamai? Tai ar teisetai organizatoriai reikalauja mokescio?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(nicy @ 2013 07 25, 21:51)
Truputi kainos kandziojasi - uz ankstyva registracija nori 400Lt, dar tiek pat uz velyva....


As va sitos kainos niekaip nesuprantu, man ji su logika prasilenkia. Jau vien del to su tais ekosmekovisaineeko neprasideciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2013 07 25, 11:20)
kaip tik mano atsiliepimas......sioje beje temoje......


Aciu labai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nicy @ 2013 07 25, 21:51)
O gal kuri galetu pasakyti ar imanoma skrendant su pigiu skrydziu bendrove i viesbuti anksti ryte gauti kambari is karto nemokant mokescio (na ten vietoj neoficialiai susimoketi) - ankstyva registracija? Kalba eina apie Dinler viesbuti arba The inn resort. Truputi kainos kandziojasi - uz ankstyva registracija nori 400Lt, dar tiek pat uz velyva....
Arba gal galima pirktis opficialiai tik ankstyva registracija, o velyva issiregistracija susiderinti vietoje ir pigiau. Gal kuri is keliavusiu i si viesbuti papasakos. Dekui.

Viena nare rase, kad susitarti nepavyko, kita rase, kad elementariai nebuvo laisvu kambariu, teko laukti, trecia rase, kad neturejo ankstyvos registracijos, ir be jokiu tarimusi ir laukimo leido i kambari. Loterija.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 07 25, 21:53)
As va sitos kainos niekaip nesuprantu, man ji su logika prasilenkia. Jau vien del to su tais ekosmekovisaineeko neprasideciau unsure.gif


kodel prasilenkia? juk tai to kambario nuoma viena ar dviem parom daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 07 25, 22:35)
kodel prasilenkia? juk tai to kambario nuoma viena ar dviem parom daugiau mirksiukas.gif

Kodel parom? Uz nakti ir ryta.. Ir pati eko ideja muilas ir tiek. Nes puikiai suprantu, kad visuose viesbuciuose, jei atvyksi nakti, tai moki kaip uz para..
Tiesiog akivaizdziai organizatoriai tuo musa kaina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 25 liepos 2013 - 21:42