Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(armeda @ 2013 07 23, 16:53)
Viesbutis kaip viesbutis - priekabus zmogus ras prie bet ko prikibti  blush2.gif 
Man asmeniskai viskas ten gerai buvo.
Jei atvirai - tai mes su drauge neieskojom tu minusu ir neradom galbut.



Vandens kalneliai man pasirode nesaugus - nelipau ant ju.. labai jau nemazai maciau zmoniu su sutvarstytomis kojomis - rankomis. O ir nepatinka man sita pramoga.  schmoll.gif


Nei viename viešbutyje, kuriame atostogavome, nemačiau sutvarstytomis kojomis/rankomis turistų schmoll.gif
Tai jau vien viešbučiui didžiulis minusas.
Nebekalbant apie kitas "smulkmenas".
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 07 23, 23:01)
Nei viename viešbutyje, kuriame atostogavome, nemačiau sutvarstytomis kojomis/rankomis  turistų schmoll.gif
Tai jau vien viešbučiui didžiulis minusas.
Nebekalbant apie kitas "smulkmenas".

As nesakau kad jie butent ten susizeide - bet turbut man vis uzkliudavo uz akiu zmones su sutvarstytom rankom ar kojom po o kai prisiskaiciau kad ten nesaugu. Kitame forume rase lietuve kad ten susizeide labai smarkiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2013 07 23, 21:01)
Mes buvom su UAI maitinimo sistema, tad apie kainas nepasakysiu. Siaip vanduo krautuvelese po 1-2 eur.


Vanduo 1-2eur? blink.gif Brangu... normaliai iprastai 0.5l vanduo 50 kurusu, 1l vanduo 1TL. Kai kur, kur uzsideda daugiau antkainiu 0.5l vanduo 1TL, 1l vanduo 2TL.
Atsakyti
QUOTE(upsy_daisy @ 2013 07 23, 18:18)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif

Noriu pasiteirauti, mes vykstame į Alaniją, planuojame aplankyti ir Žaliąjį kanjoną. Kiek žinau, kaina jo yra apie 50 dol/vienam žmogui. O sakykit kokios šiaip kainos yra? Kiek vidutiniškai kainuoja kavinėj patiekalas ar gėrimas? Net neįsivaizduoju kiek pinigų reikia išsikeisti, nes nenumanau kainų  blush2.gif  ačiūū labai  4u.gif

mes irgi planuojame pirktis šią ekskursiją.Jei neklystu, būsim tuo pačiu laiku, tame pačiame viešbutyje, galėtume kartu susikooperuoti, gal smagiau būtų mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(armeda @ 2013 07 23, 18:38)
Mes vaziavome ten. Bet mes pirkome kelione vietineje agenturoje - dzipu safaris i zaliaji kanjona - kelione superine -

aš tai kiek domėjausi, kad ekskursija į Žaliajį kanjoną yra plaukiojimas laivu būtent po tą kanjoną.O mano supratimu Jūs aprašėte visai kitą ekskursiją- džipų safarį unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indula: 24 liepos 2013 - 08:29
QUOTE(Indula @ 2013 07 24, 09:26)
mes irgi planuojame pirktis šią ekskursiją.Jei neklystu, būsim tuo pačiu laiku, tame pačiame viešbutyje, galėtume kartu susikooperuoti, gal smagiau būtų mirksiukas.gif  4u.gif
aš tai kiek domėjausi, kad ekskursija į Žaliajį kanjoną yra plaukiojimas laivu būtent po tą kanjoną.O mano supratimu Jūs aprašėte  visai kitą ekskursiją- džipų safarį unsure.gif

Yra ir plaukiojimas laivu - bet mums pasirode , kad tai gali buti pakankamai nuobodu, tad mes pasirinkom dzipu safari i zaliaji kanjona - ji apvazinejom aplink smile.gif
Beje -niekada nepirkciau ekskursijos is LT organizatoriaus... schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 24 liepos 2013 - 09:45
QUOTE(upsy_daisy @ 2013 07 23, 20:18)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif

Noriu pasiteirauti, mes vykstame į Alaniją, planuojame aplankyti ir Žaliąjį kanjoną. Kiek žinau, kaina jo yra apie 50 dol/vienam žmogui. O sakykit kokios šiaip kainos yra? Kiek vidutiniškai kainuoja kavinėj patiekalas ar gėrimas? Net neįsivaizduoju kiek pinigų reikia išsikeisti, nes nenumanau kainų  blush2.gif  ačiūū labai  4u.gif


Jei klausiate apie maisto kainas kavinese, tai jos ivairios, priklausomai, kur ir ka valgyti noresite, kaip ir Lietuvoje: galima kebaba vietineje uzeigeleje suvalgyti uz 6 liras, ar zuvies restorane su nuostabiu vaizdu patiekala uz 35 liras. O siaip vidutines karstu patiekalu kainos kavinese nuo 10 iki 25 liru. Alus kavinese kazkur 5-6 liros, coca cola apie 4 liras .
Atsakyti
Sveikos keliautojos smile.gif

Merginos,gal kas buvote Lioness viešbutyje, Alanija, Avsalaras?
Kadangi tai pati pirma mūsų šeimos kelionė,norėčiau sužinoti ir atsiliepimų apie viešbutį,ir šiaip visų subtilybių. Daug klausimų visokių,vienas iš jų kaip užsisakyt ekskursiją pas vietinius,kur jie būna,kur jų ieškot,viešbutyje? Kur geriausia nuvykti? Su mumis bus 7 eriu metų sūnus,o tai irgi daug pasako,kad ne visur turbūt su vaiku gali. Žodžiu parašykite kuo daugiau,galite ir į a.ž. Būsiu dėkinga aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kam teko būti Alanijos regione,Grand Santana viešbutyje? Važiusim pirmą kartą į Turkiją, būtų įdomu gauti kokių atsiliepimų. Kitas klausimėlis - kokią valiutą geriausiai vežtis į Alaniją?
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2013 07 24, 10:38)
Beje -niekada nepirkciau ekskursijos is LT organizatoriaus...  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

Tai parasykite ir kodel wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 07 24, 12:03)
Tai parasykite ir kodel wink.gif

Todel, kad - be sopingu ten niekaip. Tikrai nekelia dziaugsmo kai lankytinoje ir grazioje vietoje gidai duoda 10-20 min - o odu, tekstiliu parduotuvese ir vynu rusiuose prasedima po 1 - 1.5 val bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 24 liepos 2013 - 11:37
QUOTE(Marse86 @ 2013 07 24, 12:55)
Sveikos,

gal kam teko būti Alanijos regione,Grand Santana viešbutyje? Važiusim pirmą kartą į Turkiją, būtų įdomu gauti kokių atsiliepimų. Kitas klausimėlis - kokią valiutą geriausiai vežtis į Alaniją?

Gal liras g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marse86 @ 2013 07 24, 11:55)
Sveikos,

gal kam teko būti Alanijos regione,Grand Santana viešbutyje? Važiusim pirmą kartą į Turkiją, būtų įdomu gauti kokių atsiliepimų. Kitas klausimėlis - kokią valiutą geriausiai vežtis į Alaniją?


Doleriai, eurai patogiausia.
Atsakyti