Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(doruta @ 2013 07 15, 14:08)
Apie elementaru 14-eti. Moteriske gyva suvalgete.. Nes su Jusu nuomone nesutapo..


Nesu as taip lengvai suvalgoma mirksiukas.gif bet nu nemaloniai nuteike labai - vel sakys kad skundziuosi ar dejuoju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 07 15, 14:39)
Na jei Alanijoje daugiau lankytinų vietų, nei Kemere,taigi pasidalinkite informacija.Juk visiems bus įdomu paskaityti, o ne vien nuomonę išgirsti, nes viena tai išsakyti nuomonę,o kita tai konkrečiai pateikti faktus.Papildyta:



Negražu, nepykit.
Aš išvis pasidalinau turkų išsakyta nuomone ir pridėjau, kad nesu buvusi visuose regionose. gal kam tai būtų pravertę.Tačiau iškarto pradedama -"prašau konkrečiai, palyginkit" ir pan.
labai šaunu, kad keli žmonės matė daug pasaulio bei daug Turkijos aplankė ir turi ką pasakyti, bet tai jokiu būdu nereiškia, kad visi pasisakantys turi pasiaškinti tiems žmonėms.
Tiesiog pasidalinau info, kaip ir daug kas tai daro. Jei ji nereikalinga-žmogus ją atsisijos, pamirš. Aš pati šį forumą seku senokai ir tikrai daug naudos esu gavusi ir į mano klausimus atsakoma. Bet kartais tenka pralesit po kelis puslapius, nes užverda piktokos diskusijos, kur dalyvauja tie patys asmenys.

Su visa pagarba jūsų žinioms , bet verta pamąstyt, kai ne vienas žmogus sako, kad Jūsų pasisakymai pikti ar įžeidžinatis kitus.

Gerų Jums kelionių ir linksmesniio požiūrio į gyvenimą bei aplinkinius smile.gif
Tikrai be pykčio rašau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2013 07 15, 12:08)
Apie elementaru 14-eti. Moteriske gyva suvalgete.. Nes su Jusu nuomone nesutapo..

Aš išsakiau savo nuomonė, kaip kažkuri narė pvz išsakė savo nuomonę visai nesenai, kad į Alaniją važiuoja kiek kitokios kategorijos poilsiautojai
Papildyta:
QUOTE(pirmune @ 2013 07 15, 12:16)
Negražu, nepykit.
Aš išvis pasidalinau turkų išsakyta nuomone ir pridėjau, kad nesu buvusi visuose regionose. gal kam tai būtų pravertę.Tačiau iškarto pradedama -"prašau konkrečiai, palyginkit" ir pan.
labai šaunu, kad keli žmonės matė daug pasaulio bei daug Turkijos aplankė ir turi ką pasakyti, bet tai jokiu būdu nereiškia, kad visi pasisakantys turi pasiaškinti tiems žmonėms.
Tiesiog pasidalinau info, kaip ir daug kas tai daro. Jei ji nereikalinga-žmogus ją atsisijos, pamirš. Aš pati šį forumą seku senokai ir tikrai daug naudos esu gavusi ir į mano klausimus atsakoma. Bet kartais tenka pralesit po kelis puslapius, nes užverda piktokos diskusijos, kur dalyvauja tie patys asmenys.

Su visa pagarba jūsų žinioms , bet verta pamąstyt, kai ne vienas žmogus sako, kad Jūsų pasisakymai pikti ar įžeidžinatis kitus.

Gerų Jums kelionių ir linksmesniio požiūrio į gyvenimą bei aplinkinius smile.gif
Tikrai be pykčio rašau smile.gif

Tikrai ne pykstu, nes ir nėra dėl ko pykti.
Žmonės būna skirtingi ir ne visi moka saldžiai bendrauti mirksiukas.gif visada sakau, kaip manau be jokių pataikavimų ir t.t. O jei kažkas išskaito kitokią intonaciją, tai aš jau savo intonacijos neperduosiu per kompiuterio ekraną 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2013 07 15, 12:11)
Nesu as taip lengvai suvalgoma mirksiukas.gif  bet nu nemaloniai nuteike labai - vel sakys kad skundziuosi ar dejuoju rolleyes.gif

Forume daug kas nemaloniai nuteikia, bet tam ir yra "negyvas" bendravimas, kai rodos ta pati tema būtų gvildenama gyvai ir jokių nesusipratimų nebūtų net buvę.

Man pvz irgi TR temoje Delphinus prikiša, bet aš ne tik juose esu buvusi biggrin.gif O jei jie man tiko ir patiko, tai ir rašau, kaip buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 15 liepos 2013 - 13:35
Niugi baikit... biggrin.gif box.gif


JM, kada saslyk po gruzinski bus? essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukštaitė @ 2013 07 15, 12:45)
Niugi baikit... biggrin.gif  box.gif
JM, kada saslyk po gruzinski bus?  essen.gif

Ar tiktų kita savaitėlė bigsmile.gif

Tiesa, kaip supratau į Stambulą skrendat thumbup.gif kada čia ir kiek dienų būsit bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 15 liepos 2013 - 13:49
QUOTE(egzzzotika @ 2013 07 15, 11:58)
Istikruju net juokinga, dabar bus 10 puslapiu diskutuojama kaip jums nepatiko mano atsakymas ir kad i Alanija vaziuoja "mazas pajamas turintys zmones". zinokit jau geriau toks atsakymas negu is vis negauti jokio. ir jeigu jus jau esate apsisprendusi kur vaziuoti tai ir vaziuokite ten kur norite ir neklauskite aplinkiniu nuomones, kuri jums neitinka. Esame juk zmones, turintys ivairius skonius, tai vienam gali patikti vienas miestas, o kitam visai kitas, o treciam isvis jokio skirtumo bus kur vaziuoti. Tiesiog as matau ka ten galima pamatyti ir nurodziau ka, jeigu jums tai neidomu, tiesiog apeinat mano posta ir tiek, o ne komentuojat kad cia yra sausa informacija ir nieko is manes neisgirdot. Manau kitam mano informacija gali buti visai naudinga. tongue.gif  ax.gif Ir beja as esu buvus bodrume bei i alanija jau vaziuosiu 2 karta, ir  vis dar turiu ka pamatyti. jau puse metu stebiu sia tema, kartais pagalvoju kad si tema priklauso tik keliems zmonems, gal del to ir sumazejo cia besidalinanciu patirtimi, informacija ir naujoku, nes zino kad pasakys kad per prastas viesbutis, ne 5***, ar kad nevykes miestas g.gif  lotuliukas.gif  Geros dienos smile.gif

man patiko jusu atsakymas, kai papildet pirmaji posta ir be abejo, kad jis gali buti kazkam naudingas, man smagu visada, kai dalinamasi savo patirtimi ir ziniomis. rasydama apie sausa info, turejau galvoje save, o ne jus. as tik nesuvokiu, kodel jums mano atsakymas nepatiko? Jame klaidinanti informacija ar tiesiog nesmagu, kad kazkas nepritaria ? g.gif
niekur nerasiau, kad jusu nuomone man neitinka. jusu nuomone apie alanija yra tokia ir jus ja pasidalinoje, as tiesiog pareplikavau, kad nesusidarytu ivaizdis, kad alanijoje yra tai, ko nera kitur.
be abejo, kad yra ka pamatyti vaziuojant ir daugybe kartu, as is tu, kurie galvoja, kad Turkija be galo dekingas krastas norintiems ir pailseti ir pamatyti kazka. Niekas jusu nepuola, dalinkites patirtimi ir ziniomis, ir nepykite, jei kazkas pasako kita nuomone. Siuo atveju as nesutikau su jumis, kad pramogu daugiau viename kurorte, nei kitame, nepasakydama, kad kazkuris kurortas geresnis, o visi bujoja, kad negalima priesingos nuomones pasakyti biggrin.gif Logika kame? biggrin.gif
Atsakyti
Niekas nesidalina atsiliepimais apie "The in resort" g.gif juk tikrai kazkas ten jau atostogavo...
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2013 07 15, 17:32)
Niekas nesidalina atsiliepimais apie "The in resort" g.gif  juk tikrai kazkas ten jau atostogavo...

yra tam tema apie tai...
Atsakyti
QUOTE(egzzzotika @ 2013 07 15, 12:58)
Istikruju net juokinga, dabar bus 10 puslapiu diskutuojama kaip jums nepatiko mano atsakymas ir kad i Alanija vaziuoja "mazas pajamas turintys zmones". zinokit jau geriau toks atsakymas negu is vis negauti jokio. ir jeigu jus jau esate apsisprendusi kur vaziuoti tai ir vaziuokite ten kur norite ir neklauskite aplinkiniu nuomones, kuri jums neitinka. Esame juk zmones, turintys ivairius skonius, tai vienam gali patikti vienas miestas, o kitam visai kitas, o treciam isvis jokio skirtumo bus kur vaziuoti. Tiesiog as matau ka ten galima pamatyti ir nurodziau ka, jeigu jums tai neidomu, tiesiog apeinat mano posta ir tiek, o ne komentuojat kad cia yra sausa informacija ir nieko is manes neisgirdot. Manau kitam mano informacija gali buti visai naudinga. tongue.gif  ax.gif Ir beja as esu buvus bodrume bei i alanija jau vaziuosiu 2 karta, ir  vis dar turiu ka pamatyti. jau puse metu stebiu sia tema, kartais pagalvoju kad si tema priklauso tik keliems zmonems, gal del to ir sumazejo cia besidalinanciu patirtimi, informacija ir naujoku, nes zino kad pasakys kad per prastas viesbutis, ne 5***, ar kad nevykes miestas g.gif  lotuliukas.gif  Geros dienos smile.gif


Visiskai sutinku su Jumis. Kai pirmakart atsiverciau sita foruma, galvojau, kad sioj temoj raso artimiausiu metu keliausiantys/keliave I Turkija, kol pamaciau, kad cia metu metais raso tie patys zmones. Pries 2,5 metu pati buvau Turkijoj ir grizusi i foruma parasiau, kad salis nepatiko ir negrisiu, tai patikekit, kaip mane cia gyva suede, labiausiai tas zmogus su kuriuo jus siuo metu 'konfrontuojate' smile.gif smile.gif smile.gif Tad jus teisi, kad sitoj temoj sakyti, kad Turkija/miestas/viesbutis nepatiko NE-GA-LI-MA, nes tuoj busi sh apmetyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 07 15, 14:48)
Ar tiktų kita savaitėlė  bigsmile.gif

Tiesa, kaip supratau į Stambulą skrendat  thumbup.gif kada čia ir kiek dienų būsit bigsmile.gif



Parasysiu, siaip tiktu, kad tik oras geras butu. mirksiukas.gif
Niugi ir reportaza prasom ruosti, gal jau cia forume patalpintas. g.gif

O del Stambulo, tai taip, lekiam rugpjucio antroje puseje, grazi sukaktis nusimato. smile.gif drinks_cheers.gif Na toki ilgesni savaitgali pasidarem ta proga. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aukštaitė @ 2013 07 15, 18:18)
Parasysiu, siaip tiktu, kad tik oras geras butu.  mirksiukas.gif
Niugi ir reportaza prasom ruosti, gal jau cia forume patalpintas.  g.gif

O del Stambulo, tai taip, lekiam rugpjucio antroje puseje, grazi sukaktis nusimato.  smile.gif  drinks_cheers.gif Na toki ilgesni savaitgali pasidarem ta proga.  mirksiukas.gif

Tai susirašom drinks_cheers.gif
Reportažo dar nėra, bet foto jau visos sutvarkytos thumbup.gif manau neužilgo ir bus ir fotoreportažas mirksiukas.gif


Stambulas gražu thumbup.gif lauksim įspūdžių mirksiukas.gif ir jei dar graži sukaktis thumbup.gif
O jei ne paslaptis, kiek bilietukai kainavo?
Aš vis gundausi jau kelinti metai irgi ilgesniam savaitgaliui į Stambulą.
Atsakyti
O, cia vel balius vyksta lotuliukas.gif nail.gif

As, kai nebuvus TR, tai labiausiai pasigendu argumentu, net subjektyviu.
Butu saunu, kad rasantys parasyti kodel jiems patiko, kodel nepatiko. Nes zodis - nepatiko man nieko nesako unsure.gif

O as tipo ieskaus info, kur vaziuoti.. Tai is tokiu baliu man, kaip skaitytojai, naudos nulis unsure.gif
Atsakyti