Įkraunama...
Įkraunama...

Tūkstantis ir viena naktis / Binbir Gece

QUOTE(Floora @ 2013 07 13, 14:10)
benu neteks vaikelio???  verysad.gif  verysad.gif

Deja, taip 4u.gif
Atsakyti
jau ta Š mane erzint pradeda
Atsakyti
Labukas, nemačiau šiandien, gal galit kas trumpai papasakoti arba įdėti nuorodą kur galima būtų pažiūrėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2013 07 15, 19:38)
jau ta Š mane erzint pradeda


Kodėl? biggrin.gif Kaip visada savam stiliuj, jei kas nepatinka - išeina iš namų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquamarina: 15 liepos 2013 - 18:41
QUOTE(Floora @ 2013 07 15, 19:07)
Labukas, nemačiau šiandien, gal galit kas trumpai papasakoti arba įdėti nuorodą kur galima būtų pažiūrėti  4u.gif

Shecherezada suzinojo kad Onuras ja seka ir nori iseiti is namu, bet gaila vaiku, kadangi jie prisirise prie Onuro, o jai gaila Nilifer, gale serijos susinervinus vaziavo ir padare avarija. Teisejas neisskyre Alikelamio ir Ahu, dave metus susitaikyti. Nadide aplanke kalejime Fiusun, Burakas ir Sezen atejo i svecius pas Benu ir Kerema, ten pasirode Melek, na ir sukele triuksma. Eda visaip stengiasi isvengti susitikimo su Burhanu ir Nadide, ai pasirode dar jos motina. Daugiau kaip ir neistrigo niekas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2013 07 15, 19:51)
Shecherezada suzinojo kad Onuras ja seka ir nori iseiti is namu, bet gaila vaiku, kadangi jie prisirise prie Onuro, o jai gaila Nilifer, gale serijos susinervinus vaziavo ir padare avarija. Teisejas neisskyre Alikelamio ir Ahu, dave metus susitaikyti. Nadide aplanke kalejime Fiusun, Burakas ir Sezen atejo i svecius pas Benu ir Kerema, ten pasirode Melek, na ir sukele triuksma. Eda visaip stengiasi isvengti susitikimo su Burhanu ir Nadide, ai pasirode dar jos motina. Daugiau kaip ir neistrigo niekas  g.gif

ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
O išvis, kas ta Eda ir iš kur ji atsirado? Kas ją sieja su Nadide ir Burhanu, kad stengiasi išvengti susitikimo su jais? Ir kodėl taip nemėgsta Šecherezados? Klausiu, nes nemačiau kai kurių serijų ir dabar nelabai suprantu...
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2013 07 15, 17:38)
jau ta Š mane erzint pradeda

Mane irgi biggrin.gif , neissiaiskinusi visko iki galo, nepasikalbejus su Onuru, pasidare savo isvadas ir isejo is namu doh.gif . Nei vaikai nerupi. Pikta as ant jos siandien biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lince23: 15 liepos 2013 - 19:39
Šecherezada supykus dvi dienas neaišku kur tamposi, slankioji, sėdi kavines, nežinia, kur nakvoja ir vaidina labai įsižeidusią. Net Kanas jau nelabai rūpi.
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2013 07 15, 20:46)
Šecherezada supykus dvi dienas neaišku kur tamposi, slankioji, sėdi kavines, nežinia, kur nakvoja ir vaidina labai įsižeidusią. Net Kanas jau nelabai rūpi.



zodziu, valkata be dokumentu

EDA, tai buvo isimylejusi Shehrezados mirusy vyra, tai jai db ir kaisioja pagalius, o tu dieduku irgi del to vengia, kaip supratau
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2013 07 15, 20:28)
O išvis, kas ta Eda ir iš kur ji atsirado? Kas ją sieja su Nadide ir Burhanu, kad stengiasi išvengti susitikimo su jais? Ir kodėl taip nemėgsta Šecherezados? Klausiu, nes nemačiau kai kurių serijų ir dabar nelabai suprantu...

Eda kartu su S ir jos velioniu vyru studijavo universitete, kaip supratau buvo ji isimylejus, taciau jis vede S. Ir dabar Eda kaltina ji sugriovus jai gyvenima. Vengia S uosviu matyt del to, kad nenori buti atpazinta
Atsakyti
Man labai gaila Benu, negaliu.. galėjo ir be to apsieiti. verysad.gif
Kažkada buvo užsiminta, kad Burakas ir Sezen išsiskirs? Kada tai įvyks ir kodėl? Nepraeina man toji Sezen. schmoll.gif
Atsakyti