Įkraunama...
Įkraunama...

Tūkstantis ir viena naktis / Binbir Gece

Benu vel ne to nestumo menesio pagalve ikiso, pilvas sumazejo ax.gif

QUOTE(Aga @ 2013 07 08, 15:28)
Bet kaip su Ahu čia baisiai ohmy.gif


Man tai gaila jos unsure.gif
Pamatytu Ali Kemalis, is karto prasytu atleidimo, sakytu: klydau, myliu, atleisk! ax.gif
QUOTE(Whagati @ 2013 07 08, 16:49)
Kaip Keremo sesuo suslykstejo istekejusi  g.gif  tokia faina man ji buvo  g.gif


Ir buvo bjaurybe nuo pirmu dienu. Vienu tarpu maniau, kad pagerejo, bet schmoll.gif

QUOTE(eliss @ 2013 07 08, 17:10)
Kas čia per vaizdas pasidarė, ne kaip filmo, o kaip spektalio? Kaip nepatinka rolleyes.gif


Ir as galvojau, kad cia kaip su namine kamera filmuota g.gif


Tas dailininkas koks pobaisis, pirma kazkaip geriau atrode ax.gif
Atsakyti
Jo, su Ahu tai baisiai g.gif bet pati kalta g.gif Bet kokia ta baisybė Ada, kokia parazitė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vj @ 2013 07 08, 20:58)
Jo, su Ahu tai baisiai  g.gif  bet pati kalta  g.gif Bet kokia ta baisybė Ada, kokia parazitė  doh.gif

EDA ji, EDA
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2013 07 08, 22:03)
EDA ji, EDA

nu sorry 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif


kai pameginau Galos galimybes, tai atsidziaugti negaliu thumbup.gif , labai ACIU jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif


o zliumbike Melek gal su tuo barmenu susides? ax.gif Matosi, ad jis ja laaaabai myli rolleyes.gif

ziurejau ir nesupratau g.gif , prie ko cia tas destytojas buves ? g.gif , O man atrodo cia tos Edos neapykanta ir pavydas bus susyjes su Kano tevu, ar klystu blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(lina-linutia @ 2013 07 08, 23:00)
Sveikos  4u.gif
kai pameginau Galos galimybes, tai atsidziaugti negaliu  thumbup.gif , labai ACIU jums  4u.gif  4u.gif  4u.gif
o zliumbike Melek gal su tuo barmenu susides?  ax.gif Matosi, ad jis ja laaaabai myli  rolleyes.gif

ziurejau ir nesupratau g.gif , prie ko cia tas destytojas buves ?  g.gif , O man atrodo cia tos Edos neapykanta ir pavydas bus susyjes su Kano tevu, ar klystu blush2.gif ?

manau, kad dėstytojas studijų laikais lindo prie Šecherezados g.gif
Atsakyti
QUOTE(vj @ 2013 07 08, 23:07)
manau, kad dėstytojas studijų laikais lindo prie Šecherezados  g.gif



o man is rastelio susidare vaizdas, kad jie buve alia meiluziai ar kazkas panasaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-linutia @ 2013 07 08, 23:31)
o man is rastelio susidare vaizdas, kad jie buve alia meiluziai ar kazkas panasaus blush2.gif

nea...Eda su dėstytoju bando sukiršinti Onurą su Š..O tas dailininko artistas matyt pakeistas,ankstesnėse serijose vaidino kitas.O Melek tikrai galėtų susidėti su barmenu,amžinai išklausančiu kitų bėdas
Atsakyti
Kartais žiūriu ir nesuprantu ką rodo, taip greit klostosi įvykiai, kad rodos, jog nemačius kelių serijų doh.gif Ko Onuro motina išvažiavo į Paryžių?
Aktoriai ir pakeisti, ir Selimas , ir dukra kažkuri. Nesupantu, ko ta Ahu taip nusikalto, nieko ji blogo nedarė rolleyes.gif Uošviai vis ėdė, nedavė nė išsižiot.
Atsakyti
Manau kad Onuro mama tiesiog isvaziavo aplankyti sesers.

Del Ahu taip ir reikia gyvatei. Norejo tik naudos pasipelnyti, na tai ir turi ko norejo.Reikejo savo vietoje buti neissisokineti buti ir mylima. Nors gal ziauroka pamoka jai g.gif .

Su ta konkurente keista isvis kazkokia mistika, neaisku kam, kodel ir uz ka doh.gif . Del pakeistu aktoriu irnesakyk.gif svarbu pagrindiniu veikeju nepakeicia.

Tik labai jau gaila kad i pabaiga viskas. verysad.gif
Atsakyti
Peride isvaziavo pas seseri berods i Paryziu metams, kadangi jos nama tvarko ir pan.

Man ta Sezen pradeda visai nebepatikti schmoll.gif , o buvo tokia faina mergaiciuke...

Tai dabar Eda prades listi prie Keremo? Jie nebus kartais uzemzge kokio romano? Paspoilinkit kas mate i prieki smile.gif... Ir ta jos tokia neapykanta kazkokia perdeta, matosi kad jai truksta keliu varzteliu...
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2013 07 09, 08:43)
Peride isvaziavo pas seseri berods i Paryziu metams, kadangi jos nama tvarko ir pan.

Man ta Sezen pradeda visai nebepatikti  schmoll.gif , o buvo tokia faina mergaiciuke...

Tai dabar Eda prades listi prie Keremo? Jie nebus kartais uzemzge kokio romano? Paspoilinkit kas mate i prieki smile.gif... Ir ta jos tokia neapykanta kazkokia perdeta, matosi kad jai truksta keliu varzteliu...

Meiluziai nebus, bet permiegos jis su ja.
Atsakyti