Įkraunama...
Įkraunama...

Tūkstantis ir viena naktis / Binbir Gece

QUOTE(eliss @ 2013 07 29, 17:43)
Na jau labai lengvai apkaltino Onurą, kartą sudavė veidan ir jau viskas, užsakė Keremą. Šiandienos serija sunervino, Šecherezada kaip visad plėšos, nenuoda žmogui pasiaiškint, pati visad teisi rolleyes.gif Benu irgi gera, kai Š ją palaikė visad, o ta ima ir pliurpia visiems doh.gif

na Benu pateisinu nes juk jai jau stogas biški pavažiavęs.o beto kai nežino kas mylimą vyrą pašovė tai visus įtart galima.,bet aišku neapkaltinčiau savo draugų..
Atsakyti
Jau galvojau Eda tą vaiką prilups biggrin.gif
Gaila Nadidės. Spėju alzhaimerio liga...
Atsakyti
Gal koks auglys spaudžia, tikiuos nieko blogo, pasveiks.
Atsakyti
Gaila Nadides, bus koks auglys verysad.gif
Ali Kemalis aisku bus isdurtas tu ale verslininku. Gaila irgi, jei prasvilps tevo turtus verysad.gif

S jau nervina mane ir labai. Kaip galima taip zaist su vaiko jausmais ? Tai tetis yra, tai mes tik du ir tecio nebera. doh.gif Zasis man ji doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 07 30, 19:28)

S jau nervina mane ir labai. Kaip galima taip zaist su vaiko jausmais ? Tai tetis yra, tai mes tik du ir tecio nebera.  doh.gif Zasis man ji  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

drinks_cheers.gif , nori buti rupestinga, o toliau savo nosies nemato doh.gif
Atsakyti
Ką šiandien rodė? Neturėjau galimybės pažiūrėti..
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 07 30, 19:28)
Gaila Nadides, bus koks auglys  verysad.gif
Ali Kemalis aisku bus isdurtas tu ale verslininku. Gaila irgi, jei prasvilps tevo turtus  verysad.gif

S jau nervina mane ir labai. Kaip galima taip zaist su vaiko jausmais ? Tai tetis yra, tai mes tik du ir tecio nebera.  doh.gif Zasis man ji  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Bet realiai baisu savo turtus ir versla tokiam sunui palikti. Jau toks naivus doh.gif

Secherezada visai doh.gif Vaika tampo, rekia. Su Onuru tik metai kiti, o jau kiek buvo isejusi unsure.gif Kai filmo gale susitaikys, tai iki pensijos dar n kartu iseis, tik mes nematysim
Atsakyti
QUOTE(Uranija5 @ 2013 07 31, 19:20)
Ką šiandien rodė? Neturėjau galimybės pažiūrėti..

Na Ali Kemalis pralošė pradžioj 20 000, paskui bandė atsilošt, tai 200 000 pralošė. Apie jo "bizniuką" sužinojo Burhanas, gavos, kad parduoda tiems veikėjams pigiau nei savikaina su mokesčiais jiems patiems kainuoja. Nadidė nesutinka operuotis, sakė beliko man nedaug, tai staigiai sutuokė Ali Kemali su Fusun, dar nori aplankyt Kanadoj anūkę ir nuvažiuot ant tėvų kapų. Benu nuėjus pasipasakojo viską Onurui, paskui padavė jam adresą kur dirba Š. Pati susirado Kaną prie mokyklos ir sakė jį lankys, tik liepė mamai nesakyti. Onuras su Keremu sutarė, kad dirbs ir toliau kartu, antraip žlugs verslas. Burhanas pasiguodė Onurui, kad Nadidė gal operuotųs, jei Š ją įkalbėtų, tai Onuras davė jam adresą, Burhanas gale atvežė Š su Kanu pas Nadidę į namus. Š šefas vis sukas apie ją ir pasiūlė tekėt. Onuras aišku miega su kita doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2013 07 31, 19:11)
Onuras aišku miega su kita doh.gif

Nu ir tegul miega, jei buciau vyras turbut ir as taip padaryciau, jei mano zmona lakstytu is namu kas menesi doh.gif
Atsakyti
gal zinote kur galeciau nuo pradziu Lt kalba paziuret si seriala? ziuriu kokia savaite - labai uzkabino.
Atsakyti
QUOTE(InTro @ 2013 07 31, 21:32)
gal zinote kur galeciau nuo pradziu Lt kalba paziuret si seriala?  ziuriu kokia savaite - labai uzkabino.

yra tik rusiškai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lince23 @ 2013 07 31, 19:37)
Nu ir tegul miega, jei buciau vyras turbut ir as taip padaryciau, jei mano zmona lakstytu is namu kas menesi doh.gif


O kam jiems advokatai pasake? Issiskyre jie jau?
Realiai Onuras nieko blogo nepadare, S net neisklause, ne i tema supyko,
isdauze viska. Net nesiklauso. O pati sefui giriasi, kad uz nakti pinigus paeme.
Atsakyti