Įkraunama...
Įkraunama...

Tūkstantis ir viena naktis / Binbir Gece

QUOTE(lince23 @ 2013 07 16, 16:59)
O man toji Firdefs per daug sau leidzia. Ji namu tvarkytoja ir priziuretoja, tai galetu tokia ir likti. Kaisioja nosi visada i Onuro gyvenima. Gerai Secherezada kad pastate ja i vieta biggrin.gif .


Bet kai Onuras sirdi isliedavo del S, tai tada jau ne tik tvarkytoja, bet ir klausytoja. O dabar nei zodzio pasakyti negali. Be to, nieko blogo nepasake, tik kad vaikai viska jaucia.
As visada uz normalius darbdavio ir darbuotojo santykius, kur nebaisu ir zodi istarti cool.gif
Man ji kol kas patinka 4u.gif
Atsakyti
Sezen ir Keremo tėvas negyvas? ar tik šiaip sunkiai sužeistas?
O man patinka Benu neščiosios rūbai wub.gif
Atsakyti
Papasakokit trumpai,ka siandien gero rode. Neturiu galimybes žiūrėti :-(
Atsakyti
QUOTE(*Orchidėja* @ 2013 07 16, 20:19)
Papasakokit trumpai,ka siandien gero rode. Neturiu galimybes žiūrėti :-(

S nori skirtis su Onuru, dabar jis gyvena viesbutyje. Alikemalis su tevais ir vaikais aplanke Fiusun kalejime. Tas destytojas issiaiskino, kad laiskus jam rase visai ne S, o Eda, todel jis pakviete ja susitikti statybvieteje, jie susigincijo ir Eda ji nustume is kazkelinto ten auksto. Onuras paprase Gani, kad jis suzinotu S laptopo IP adresa, kad galetu issiaiskinti del tu laisku viska, bet Gani jam nieko nedave, nenorejo isduoti S...

Kiek maciau i prieki rytoj laukia idomi serija...
Atsakyti
Serialas į pabaigą eina, mačiau jau "Uždraustą meilę" reklamuoja... Tai ruoškitės dar vienam serialui biggrin.gif
Atsakyti
Gal zinote kaip turkiskai vadinasi tas naujas serialas kur reklamuoja LNK "Uzdrausta meile"? Kartais ne sitas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2013 07 17, 15:11)
Gal zinote kaip turkiskai vadinasi tas naujas serialas kur reklamuoja LNK "Uzdrausta meile"? Kartais ne sitasg.gif

Man sis serialas ,,kvepia'' meksikietiska nesamone biggrin.gif , labai noreciau buti neteisi 4u.gif .


Noreciau nugyveni su savo vyru toki gyvenima kaip Nadide su Burhamu wub.gif
Atsakyti
Bet jau Sezen siandien doh.gif Uzuojata bet kuriam vyrui tureti tokia antra puse unsure.gif

Man keista, kad mazoji Burdzin ar kaip ji ten, guli vienoje loveleje su Umutu. Gi vaikui 2 metai, tokie ilipti/islipti moka, duksta, laksto, sokineja. O cia kaip kudikis unsure.gif
Ir patiko, kai masinoj gale sutilpo Nadide su kudikiu ant ranku (Keremas nors kedute nupirko), 2 mergaites ir Gani. Ten vaziavimo taisykliu nera cool.gif


Vargsiuke Benu verysad.gif verysad.gif
Kai Fisun paskelbe nuosprendi, tai vos neapsizliumbiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2013 07 17, 16:52)

Kai Fisun paskelbe nuosprendi, tai vos neapsizliumbiau blush2.gif

Zinotu, kad buvo meiluziai sestu ilgam...
Atsakyti
Burhano su Nadide santykiai tikrai pavyzdiniai, tokia abipusė pagarba, globa ir nereikia kokių saldumų, kad meilę "parodyti". Atrodo jie net nevaidina, nes taip natūraliai elgiasi - superiniai aktoriai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isyankar: 17 liepos 2013 - 17:27
QUOTE(Simbulis @ 2013 07 17, 15:11)
Gal zinote kaip turkiskai vadinasi tas naujas serialas kur reklamuoja LNK "Uzdrausta meile"? Kartais ne sitasg.gif


Šiandien mačiau anonsą, taip šitas. Jo remeiką nesenai rodė per Telemundo.
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2013 07 17, 17:27)
Burhano su Nadide santykiai tikrai pavyzdiniai, tokia abipusė pagarba, globa ir nereikia kokių saldumų, kad meilę "parodyti". Atrodo jie net nevaidina, nes taip natūraliai elgiasi - superiniai aktoriai.


Labai grazu 4u.gif
Bet atsimenu, kai dar pradzioje Nadide norejo Kana aplankyti ligonineje, tai Burhanas ja savo rankomis uzmusti grasino, jei nueis ax.gif Tada as dar pagalvojau, kad va ka reiskia ten gyventi ir klausyti vyro smile.gif
Atsakyti