Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

panos, ka daryti, pasisveriau vakare ir sveriu maziau net negu ryte. kame cia reikalas? man per paskutines kelias dienas kilai krito labai sparciai, aisku, buvau persivalgius nesamoniu visokiu, gal dabar grizinejo, bet vis tiek... as valgiau siandien lasiakus visokius, kiausiniene, riesutu pora sauju, surio, kavos latte geriau i vakara, agurka su grietine lapsejau. vandens isgeriau apie 2 litrus. baisu man darosi unsure.gif
Atsakyti
O tai kame bedos? 4u.gif Taip ir yra, kai graziai maitinies - perteklius krenta smile.gif Tai rodo, kad jums tinka tokia mityba.
Bet gali but ir kitas variantas - atveso, skysciai skirstytis pradejo ir t.t.
Taip kad ner cia ko bijot, po keliu dienu bus aisku viskas 4u.gif

Laikykis graziai, negriesink ir tikrai bus y nauda 4u.gif
As pati tai puciuos kaip nezinau kas - PMS uzpuoles buvo doh.gif Baisu tiesiog..
Atsakyti
Labas rytas

valgiau keptą kiaušinienę su dviem griežinėliais naminių rūkytų lašinių, buvo žiauriai per sūru doh.gif , daugiau tokios klaidos nedarysiu

O kaip jums su viduriais, ar jie kietėja, jei kietėja, ką darote, kad to nebūtų?
Nes pastebėjau, kad šiandien ryte buvo jau kiek kietesni, nei paprastai būdavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 06 29, 09:34)
Labas rytas

valgiau keptą kiaušinienę su dviem griežinėliais naminių rūkytų lašinių, buvo žiauriai per sūru  doh.gif , daugiau tokios klaidos nedarysiu

O kaip jums su viduriais, ar jie kietėja, jei kietėja, ką darote, kad to nebūtų?
Nes pastebėjau, kad šiandien ryte buvo jau kiek kietesni, nei paprastai būdavo  g.gif

man kaip tik viskas tvarkosi, nes anksciau tai eidavau rimtesniu reikalu kokius 2 kartus per savaite ir per skausmus, o dabar jau savaite marsiruoju kiekviena ryta ir viskas labai puikiai. Siandien ryte valgiau du virtus kiausinius, kokosu aliejuje keptas sparagines pupeles ir kalafijora, plius agurko ir grietines su krapais, druskyte, niam niam smile.gif dabar geriu kava, su trupuciu pieno.
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 06 29, 10:20)
puikiai. Siandien ryte valgiau du virtus kiausinius, kokosu aliejuje keptas sparagines pupeles ir kalafijora, plius agurko ir grietines su krapais, druskyte, niam niam smile.gif dabar geriu kava, su trupuciu pieno.

bože, kaip skaniai nuskambėjo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 06 29, 09:34)
Labas rytas

valgiau keptą kiaušinienę su dviem griežinėliais naminių rūkytų lašinių, buvo žiauriai per sūru  doh.gif , daugiau tokios klaidos nedarysiu

O kaip jums su viduriais, ar jie kietėja, jei kietėja, ką darote, kad to nebūtų?
Nes pastebėjau, kad šiandien ryte buvo jau kiek kietesni, nei paprastai būdavo  g.gif

labas rytas

tai turbut lasinukai labai surus ax.gif

pacioje pradzioje daugumai viduriai pakieteja, bet kokia 8-9diena viskas pradeda eit lyg sviestu patepta tongue.gif

o as siandien atsikeliau su dideliu galvos skausmu doh.gif nebepamenu kada man galva sitaip skaudejo. ar galejo cia taip suveikti braskes vakar vakre suvalgytos?
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 06 29, 09:34)
Labas rytas

valgiau keptą kiaušinienę su dviem griežinėliais naminių rūkytų lašinių, buvo žiauriai per sūru  doh.gif , daugiau tokios klaidos nedarysiu

O kaip jums su viduriais, ar jie kietėja, jei kietėja, ką darote, kad to nebūtų?
Nes pastebėjau, kad šiandien ryte buvo jau kiek kietesni, nei paprastai būdavo  g.gif


kustuce, vidurių užkietėjimas yra to anabolinio disbalanso simptomas, tačiau viskas susitvarkys, kai persiversi ir imsi tirpti.

QUOTE
Vyksta jonų-anabolikų šalinimas.
Kieti viduriai – skystis naudojamas šlapimui –anabolikams jonams išvesti.

Dabar pasakyk, ar pavyko vakar ištempti tik su trimis valgymais be jokio užkandžiavimo?
Lašinius reikėtų pirkt žalius ir patiem pasisūdyti -vos vos. Tada nebus tokie sūrūs.
Man irgi tenka jų pirkt, nes šernai liesi, o vyrui ypač daug riebalo reik.
Papildyta:
QUOTE(vassara @ 2013 06 29, 10:52)

o as siandien atsikeliau su dideliu galvos skausmu  doh.gif nebepamenu kada man galva sitaip skaudejo. ar galejo cia taip suveikti braskes vakar vakre suvalgytos?


na, po savaitės pakartok ir sužinosi smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 29, 11:16)
Dabar pasakyk, ar pavyko  vakar ištempti  tik su trimis valgymais be  jokio užkandžiavimo?
Lašinius reikėtų pirkt žalius ir patiem pasisūdyti -vos vos. Tada nebus tokie sūrūs.
Man irgi tenka jų pirkt, nes šernai liesi, o vyrui ypač daug riebalo reik.
Papildyta:
na, po savaitės pakartok ir sužinosi smile.gif.

suvalgiau du obuolius tarp valgymų, bet tik todėl, kad įsitikinus buvau, jog man jų reikia.
O šiandien net negalvoju apie juos, užvedžiau smegeninę "ant" minties, kad valgau tik tris kartus ir neužkandžiauju ir ką... pavyko smile.gif . Nors dar ne vakaras, bet jaučiuosi puikiai, tai man "veža" ir suteikia jėgų, stoviu prie veidrodžio su ta pačia suknele, su kuria stovėjau prieš kelias dienas ir nematau išpūsto pilvo iškarto po krūtine smile.gif

Pietums balandėliai smile.gif

vakarienei dar nesugalvojau, bet jaučiu kokį kalafijorą su šaraginėm ir kiaušiniu pasikepsiu

Turiu dar papilvės šaldiklyje, reikės ištraukti ir pasūdyti šiek tiek. Man ir nepatinka rūkyti kepti ar virti lašiniai.
Tiesa, dar mokausi virti ir kepti trumpai smile.gif

Bėda ta, kad nemėgstu skystai virto kiaušinio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 06 29, 14:14)

O šiandien net negalvoju apie juos, užvedžiau smegeninę "ant" minties, kad valgau tik tris kartus ir neužkandžiauju ir ką... pavyko  smile.gif

tada su tavim dar ne taip blogai yra, susitvarkysi .bet gliukozės po ranka vis vien turėk, obuolys tam netinka.




QUOTE
Bėda ta, kad nemėgstu skystai virto kiaušinio  blush2.gif


tau dabar jo ir nereik valgyt, tai anabolikas. gal tavo organizmas tau tai ir signalizuoja?
Gal vėliau imsi mėgti, kai jau tiks ...
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 29, 14:45)
tada su tavim dar ne taip blogai yra, susitvarkysi .bet gliukozės po ranka vis vien turėk, obuolys tam netinka.
tau dabar jo ir nereik valgyt, tai anabolikas. gal tavo organizmas tau tai ir signalizuoja?
Gal vėliau imsi mėgti, kai jau tiks ...

sakai smile.gif , tai gerai tuomet smile.gif
gliukozės turėsiu, žiūrėsiu kaip šiandien seksis. Sukirtau du balandėlius be ryžių ir kalną kopūstų, kadangi turiu kaimiškos grietinės, tai užsidėjau gerą šauktą, jaučiuosi apsiėdus, kame reikalas g.gif
Žiūrėsiu per kiek laiko kris cukraus kiekis kraujyje, kad tai bus - esu beveik garantuota. Nusipirksiu geriau gliukozės tablečių, kad nereikėtų skysčio gerti, nes galiu ir apsivemti nuo to saldumo
---------
kai tik atgausiu jėgas, dumsiu į jėgos sportą, jau sportiniai bateliai laukia smile.gif
Gerai, kad man tokio kiaušinio dar nereikia, nes aš jo nemėgstu. Tik skaičiau, kad negalima kiaušinio virti ilgiau nei 2 minutes, todėl ir išsigandau. Vadinasi galiu valgyti kietai virtą kiaušinį?
Papildyta:
Dabar skaitau ankstesnes temas ir matau, kad ne vienas su IS maitinasi pagal Paleo. Silvesris netgi išsigydė ją. Turiu anytą, kuriai diagnozuota IS, intensyviai kalbinėju pradėti maitintis pagal šį metodą, kol kas laužosi, bet jau daug maž sutinka šio bei to atsisakyti, tai dabar pasakysiu, kad yra šansas visiškai gerai jaustis - gal tada tikrai susisgribs moteris

O pati turiu hypotireozę, skydliaukės nepakankamumą, geriu tiroksiną, norėčiau, kad bent jau dozę reikėtų sumažinti, nors mažai tikiuosi, nes sako, kad kartą pagedusios skydliaukės neįmanoma pataisyti g.gif

Taip pat akmenis tulžies pūslėje ir visa tai įgijau per kokius penkerius metus doh.gif , va taip save ir apšikau

Dar galiu pasakyti, kad skydliaukė "parėjo" po mažo kaloringumo dietos, kurios laikiausi gal 8 mėnesius
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 06 29, 14:52)
skaičiau, kad negalima kiaušinio virti ilgiau nei 2 minutes, todėl ir išsigandau. Vadinasi galiu valgyti kietai virtą kiaušinį?

geriau tada išvis jo nevalgyt, nes cholesterolis, esantis jame, oksiduojasi jau prie 70 laipsnių.
Atsakyti
Toliau klausimas, skaitau, skaitau ir suprantu, kad nieko nebesuprantu unsure.gif
Kas gali man ištiesti ranką ir pasakyti nuo ko turėčiau pradėti, nenoriu daryti klaidų, ar tas metabolzimo tyrimas ir būtu pradžia, kuri padėtų man pradėti viską teisingai?
Šitas sakinys mane suglumino Visa tai daroma parenkant tinkamą mitybą- jei disbalansas katabolinis, reikia vartoti daugiau anabolikų , kaip man sužinoti, koks tas mano disbalansas, ar ta hipoglikemija reiškia kažką, kaip man suprasti viską? Per kelias dienas perskaičiau daug info, kai kas paaiškėjo, kai kur susipainiojau, suprantu kad kažko dar nežinau, o kur tas kažkas, kaip man surasti tą kažką, ko aš dar nežinau
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 29, 15:05)
geriau tada išvis jo nevalgyt, nes cholesterolis, esantis jame, oksiduojasi jau prie 70 laipsnių.

tai ką tuomet valgyti rytais, aš taip mėgstu kiaušinius g.gif . O keptas kaip turi atrodyti?
Atsakyti