Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

Aciu, mergaites blush2.gif biggrin.gif del grozio tai dar pasigincyciau lotuliukas.gif

Prisiduodu su siandienos meniu, nes jau pamirstu rasyti ka valgiau.
Pusryciu nespejau suvartoti, tai susiverciau puoda buletproof kavos (su ghee ir kokosu aliejumi).
Pietus: vakarykste virta vista, gabalas lasinio, avokadas ir kopusto sviezio gabalas.
Vakarienei greiciausiai kazka troskinsiu, dar stovi atitirpusi puse vistos. Truputeli pabodo vistiena, turiu dar ozkienos kumpi/koja. Rytoj teks traukti is kameros. Siandien dar planuoju ghee issilydyti is kaimisko sviesto.
Papildyta:
QUOTE(kustuce @ 2013 06 28, 15:41)
LumiLumi, kiek laiko truko, kol tapai tokia?


nuo spalio men
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 06 28, 15:55)
Dabar klausimas, skaičiau, kad negalima ir pieno produktų, o jūs rašote, kad valgote grietinę, varškę  g.gif

Iš tiesų tai Voresta ne tik sveiką mitybą propaguoja, bet ir gyvenimo būdą, be kurio pilnavertė sveika mityba neįmanoma - auginti savo daržoves, savo gyvulius, jie duoda tikrą pieną iš kurio gamina tikrą sviestą. Žolėje augintų gyvulių pieno produktus galima valgyti.
O pati pagalvojau, kad kai praėjusioje temoje buvo anketa "Kiek paleo esi" nepamenu, lyg įrašiau kad bent 90 proc. Deja, koks gi iš mano maisto paleo, jei viskas iš supermarketų ir nežinia ko šertų gyvulių naudojama. Tikriausiai koks 50 tiktai, jei tiek yra. Be abejo, kaip daugelis sako, geriau tai, negu kviečiai-grūdai. Bet vis tiek. Vis traukia mintys apie Vorestos gyvenimo būdą pasvajoti... ax.gif

p.s. dar norėjau seniau pridurti -
Jautiena, užjaučiu dėl paukštukų - tu visą laiką viską darai kad tik jiems geriau būtų. 4u.gif
Sedindriuke, kad ir lkokie rūpesčiai slegia - laikykis. Gyvenimas tuom ir gražus kad jis nevienodas, o daugiausiai pasimokome iš to ką sunkiausiai pakelti buvo.
Mintimis su jumis!
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 28, 16:45)
Aciu, mergaites  blush2.gif  biggrin.gif  del grozio tai dar pasigincyciau  lotuliukas.gif

Prisiduodu su siandienos meniu, nes jau pamirstu rasyti ka valgiau.
Pusryciu nespejau suvartoti, tai susiverciau puoda buletproof kavos (su ghee ir kokosu aliejumi).
Pietus: vakarykste virta vista, gabalas lasinio, avokadas ir kopusto sviezio gabalas.
Vakarienei greiciausiai kazka troskinsiu, dar stovi atitirpusi puse vistos. Truputeli pabodo vistiena, turiu dar ozkienos kumpi/koja. Rytoj teks traukti is kameros. Siandien dar planuoju ghee issilydyti is kaimisko sviesto.
Papildyta:
nuo spalio men

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu jūs man pasakykit, kur aš papuoliau, gabalas lašinio, gabalas kopūsto lotuliukas.gif , nafik, kitose dietų temose rašo: 100 g varškės arba mažytis gabalėlis mėsos lotuliukas.gif
---------
šaunuolė, super
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 28, 16:24)
Sveikos, motyvacijai gausit fotkiu  biggrin.gif  norit, nenorit teks  bigsmile.gif


oj kaip pasikeitei smile.gif)) grazu ziuret smile.gif fantastika!
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 06 28, 16:47)
nafik, kitose dietų temose rašo: 100 g varškės arba mažytis gabalėlis mėsos  lotuliukas.gif

... nuriebalintas ir pagarintas vandeniu be druskos. lotuliukas.gif
Pripažįstu, čia tikrai reikia smegenyse perversmą padaryti, nors, tiesą sakant, man tam laiko trunka gan ilgai.
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 06 28, 15:47)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nu jūs man pasakykit, kur aš papuoliau, gabalas lašinio, gabalas kopūsto  lotuliukas.gif


Papuolet ten kur reikia thumbup.gif

Wallis, aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LumiLumi: 28 birželio 2013 - 15:53
QUOTE(Kalastaja @ 2013 06 28, 16:46)
Iš tiesų tai Voresta ne tik sveiką mitybą propaguoja, bet ir gyvenimo būdą, be kurio pilnavertė sveika mityba neįmanoma - auginti savo daržoves, savo gyvulius, jie duoda tikrą pieną iš kurio gamina tikrą sviestą. Žolėje augintų gyvulių pieno produktus galima valgyti.
O pati pagalvojau, kad kai praėjusioje temoje buvo anketa "Kiek paleo esi" nepamenu, lyg įrašiau kad bent 90 proc. Deja, koks gi iš mano maisto paleo, jei viskas iš supermarketų ir nežinia ko šertų gyvulių naudojama. Tikriausiai koks 50 tiktai, jei tiek yra. Be abejo, kaip daugelis sako, geriau tai, negu kviečiai-grūdai. Bet vis tiek. Vis traukia mintys apie Vorestos gyvenimo būdą pasvajoti...  ax.gif

pati gyvenu užmiestyje, auginu daržoves, gyvūnų neauginu ir nežadu bet kaimynas visuomet užaugina kiaulę, kurią mes nuperkam pas jį, maitina savo miltais, teta augina karvę, tai suprantu, kad jos gamintą varškę galiu valgyti

Vasara nėra sunku rasti sveikų produktų, bet ką daryti žiemą?
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 06 28, 16:56)
pati gyvenu užmiestyje, auginu daržoves, gyvūnų neauginu ir nežadu bet kaimynas visuomet užaugina kiaulę, kurią mes nuperkam pas jį, maitina savo miltais, teta augina karvę, tai suprantu, kad jos gamintą varškę galiu valgyti
Vasara nėra sunku rasti sveikų produktų, bet ką daryti žiemą?

Taip - pieną, varškę, sviestą, grietinę, jei neturite jautrumo pieno produktams.
O žiemą - bandysiu pasirūpinti šaldytom, džiovintom uogom, raugintais kopūstais, raugintais agurkais, burokais, morkom. Mama net svogūnų laiškų ir krapų prišaldo man. Žiūrėsiu kaip bus. Pirma tokią žiema bus.
Atsakyti
LumiLumi, įkvepiantys pokyčiai thumbup.gif thumbup.gif

Šiandien pusryčiams buvo kiaušinienė su lašinukais. Už poros savaičių skrendu į Lietuvą, reikia "damušti". Ir kokoso riešuto pagraužiau. Irgi, kad nesugestų doh.gif
Pietų kaip ir nesinorėjo, išgėriau arbatos su kokosų aliejum. Bandžiau sviesto palaižyti, bet neskanus kažkoks.
Vakarienei suplanuota tuno steikas su salotom essen.gif
Atsakyti
Kol kas nesuvokiu, kaip valgyti lašinį be duonos, todėl nevalgysiu, kol neįprasiu valgyti be duonos

Tai niekas neatsakys man, kad yra tie RIEBALAI? Kokiu pavidalu juos reikia valgyti, ar tai aliejai?
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 06 28, 17:18)
Kol kas nesuvokiu, kaip valgyti lašinį be duonos, todėl nevalgysiu, kol neįprasiu valgyti be duonos

Tai niekas neatsakys man, kad yra tie RIEBALAI? Kokiu pavidalu juos reikia valgyti, ar tai aliejai?

na tai riebalai yra riebalai, taip aliejus, geriau saltai spaustas (paleolistos labiausiai vartoja kokosu alieju, jis is tiesu nerealus), riebalai yra sviestas, yra lasiniai, riebalai yra riesutai. Visi produktai yra skirstomi i daug turinciu angliavandeniu, baltymu ir riebalu, pasiziuri i produkto verte ir ten parasyta kiek jame visko yra, koks skaicius didziausias ir viskas aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 06 28, 17:25)
na tai riebalai yra riebalai, taip aliejus, geriau saltai spaustas (paleolistos labiausiai vartoja kokosu alieju, jis is tiesu nerealus), riebalai yra sviestas, yra lasiniai, riebalai yra riesutai. Visi produktai yra skirstomi i daug turinciu angliavandeniu, baltymu ir riebalu, pasiziuri i produkto verte ir ten parasyta kiek jame visko yra, koks skaicius didziausias ir viskas aisku smile.gif

dėkoju, bandysiu susigaudyti
Atsakyti