Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

QUOTE(" voresta " @ 2013 06 28, 10:24)

lotuliukas.gif turėjau tą problemą, vaje, kaip pažįstama. Ji dingo,
Dabar galiu važiuoti ir nevalgiusi ir lengvai išbūti nevalgiusi parą, kitą.


cia rimtai?? g.gif nuo mitybos? nu jei man praeitu, tai nzn, man cia stebuklas butu biggrin.gif
nu gal pabandysiu kada...bet tada ir kavos reik negert? as vis dar geriu. Tik juoda, be cukraus, tai gal nieko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 28, 11:24)
taip, tik su vandeniu.  valgyti norisi tik pirmą parą, vėliau  be problemų . Trys paros- tai net ne badavimas, tik šiek tiek ilgesnė pertrauka tarp maitinimosi. nieko ypatinga. valgau įprastai po to. Va po 7 parų tai jau lėčiau grįžinėjau- vandeniu pusiau skiestos morkų sultys, vėliau jau troškintos daržovės.

supratau ax.gif reikes pabandyti. po para tai gan daznai as nevalgau, bet ilgiau nesu bandzius, kazkodel maniau, kad tai nera gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 06 28, 11:40)
cia rimtai??  g.gif nuo mitybos? nu jei man praeitu, tai nzn, man cia stebuklas butu  biggrin.gif
nu gal pabandysiu kada...bet tada ir kavos reik negert? as vis dar geriu. Tik juoda, be cukraus, tai gal nieko?  g.gif


nežinau nuo ko, bet dabar kelionės manęs nebegąsdina.
O tave kava, matau rimtai pakabinusi ir nepaleidžia. g.gif kaip anabolikas, tai gal irgi stabdo tą tavo svorio kritimą.
Gal pasirink ko labiau nori- pamesti tuos nelemtus kelis kg ar kavos mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vassara @ 2013 06 28, 11:40)
supratau ax.gif reikes pabandyti. po para tai gan daznai as nevalgau, bet ilgiau nesu bandzius, kazkodel maniau, kad tai nera gerai g.gif

nėra gerai ilgiau nei trys paros- kad badauti ilgiau, reik turėti rimtų priežasčių. Kai badavimas ilgas, organizmas ima naudoti raumenų baltymą- o tai jau negerai.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 28, 10:56)

O tave kava, matau rimtai pakabinusi  ir nepaleidžia. g.gif  kaip anabolikas,  tai gal irgi stabdo tą tavo svorio kritimą.
Gal pasirink ko labiau nori- pamesti tuos nelemtus kelis kg ar kavos  mirksiukas.gif


aha, isikibusi kava i mane smile.gif nesiryztu dar...
Atsakyti
ooooj, lasiniai lasineliai, kiausiniai kiausineliai, ka tik sukapojau lekste, dar su dviem pomidorais ir turejau sampinjonu 100 gr. paragavau ir gryno lasinio, dieviskas skonis smile.gif tai laisvai galima su kokiu pomidoru dorot, taip skanu !! dabar norisi kazko gaivaus, tai agurkas bus pats tas. is ryto tai geriau tik kavos ir su pienu, nu nes grynos tai negaliu, o su sviestu, tai man kazkaip nelabai patiko, bet siandien nelabai anksti keliausi, tai puikiai pratraukiau iki pietu.
o va del kavos tai man kazkokia priklausomybe jai, nera, tai nereikia, bet kartais tiesiog pati pasidaro, nei noriu as jos, nei ka doh.gif kazkada atostogu metu, kai nebuvau namuose, tai 3 savaites istraukiau be kavos, reiskia, isgyvenciau, bet kol svoris po truputi mazeja, tai megaujuos gyvenimu biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien išlipus iš lovos, man vėl prakaitas mušė, galva svaigo doh.gif puoliau vandens gerti stiklinę, na visada geriu tik atsikėlusi, bet kai tik išgėriau kavos su medumi, pasidarė geeeeeeeeeeeeera g.gif g.gif g.gif
Ryte suvalgiau mėsos su troškintom daržovėm, ir dabar trešnes valgau....Vakarienę kokia 6 valgysiu, kiaušinius kepsiuos ir užteks sočiai šiandienai....Na negaliu aš irgi be vaisių schmoll.gif schmoll.gif bent kol kas, visą kilogramą su dukra lapnojam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2013 06 28, 14:21)
Šiandien išlipus iš lovos, man vėl prakaitas mušė, galva svaigo 

tokiu momentu pasimatuok cukrų, nes prakaitavimas tai galimos hipoglikemijos požymis, užvarei medučio, cukrus atsistatė ir tapo gera. Bet tai tik mano spėlionės, turi pasimatuot, kad patvirtinti ar paneigti.

QUOTE
Hipoglikemijos požymiai:

    silpnumas;
    prakaitavimas;
    kūno drebėjimas;
    išblyškimas;
    galvos skausmai;
    alkio jausmas;
    pykinimas;
    nerimas;
    dvejinimasis akyse;
    neaiškus matymas;
    širdies plakimas.

Papildyta:
palaksčiau miške, mėlynių beveik nėra, tad vėl pasiganiau žemuogėse, bet nuo to tik alkis atsirado, eisiu ko rimčiau krimstelt.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 28, 14:32)
tokiu momentu pasimatuok cukrų, nes prakaitavimas tai  galimos hipoglikemijos požymis, užvarei medučio,  cukrus atsistatė ir tapo gera. Bet tai tik mano spėlionės, turi pasimatuot, kad patvirtinti ar paneigti.
Papildyta:
palaksčiau miške, mėlynių beveik nėra, tad vėl pasiganiau žemuogėse, bet nuo to tik alkis atsirado, eisiu ko rimčiau krimstelt.

visi išvardinti hipoglikemijos požymiai man tinka unsure.gif


Sveikos

Vakar iki išnaktų skaičiau homosanitus, šiandien skaitysiu unimedą, metabolizmo tyrimą būtinai pasidarysiu.

Prieš kokius metus buvo man į rankas papuolęs šitas metabolizmo tyrimas, bet tada pagalvojau, kas čia per nesamonė smile.gif

Labai džiaugiuosi, kad pavalgius pietus, neužpuolė noras užvalgyti kažko saldaus. Gal čia savęs įtikinimas, nes netikiu, kad antra diena be cukraus kažką gero mano tokia supuvusiam organizmui padėtų


Dabar klausimas, skaičiau, kad negalima ir pieno produktų, o jūs rašote, kad valgote grietinę, varškę g.gif

Ir ką piramidėje reiškia tie riebalai?
Atsakyti
Sveikos, motyvacijai gausit fotkiu biggrin.gif norit, nenorit teks bigsmile.gif

Kiaulaite
user posted image

Mergaite
user posted image

cia veido oda http://public.fotki....i/sdc13047.html
nieko netepiau. Anksciau baisu buvo ziureti (deja nerandu foto, kur spuogai bujoja)

Veido neslepiu, policija neiesko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 28, 16:24)
Sveikos, motyvacijai gausit fotkiu  biggrin.gif  norit, nenorit teks  bigsmile.gif

Kiaulaite


Mergaite

cia veido oda
nieko netepiau. Anksciau baisu buvo ziureti (deja nerandu foto, kur spuogai bujoja)

Veido neslepiu, policija neiesko  lotuliukas.gif


Nerealiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif šaunuolėėė

Aš tik pasigyriau, kad nenoriu saldaus ir še kad nori, jis atėjo - noras biggrin.gif , bet aš stipri, bent jau šiandien tai tikrai, o kaip bus toliau - pamatysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 06 28, 16:24)
Sveikos, motyvacijai gausit fotkiu  biggrin.gif  norit, nenorit teks  bigsmile.gif

Dievuliau, kokia tu graži ir miela! thumbup.gif
Atsakyti
LumiLumi, kiek laiko truko, kol tapai tokia?
Atsakyti