Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

QUOTE(" voresta " @ 2013 07 07, 22:18)
mano "ūkio" vartai atdari nuo ryto iki vakaro, ir pvz. šiandie  jame apsilankė šimtai žmonių  be jokių pakvietimų  mirksiukas.gif ir apžiūrėjo mano augintinius

kur cia taip bigsmile.gif jeigu tikslesni adresiuka....

Nu va, svoris vel juda, gal dabar nesustos...nes stovejo pries tai gal menesi jauciu g.gif tai as laiminga biggrin.gif
pusryciu dar nevalgiau. Bus aisku kiausiai. Pietum issiemiau didziuuuule vistos kulsi (namines vistos), reiks pasitroskint su darzovem. O vakarienei bus saslykai...
Papildyta:
QUOTE(Whagati @ 2013 07 07, 21:27)
Labai malonu su visomis susipazinti  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

su Whagati mes jau truputeli seniau pazistamos, tad priisimu laurus del atvedimo jos i sita tema cool.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
taip taip, pumpicos deka as cia biggrin.gif kai pamaciau jos nuotraukas, bamba panizo blush2.gif lotuliukas.gif

as dar tik vandens ir kava geriu ir galvoju ar kiausini keptis, ar silkes su darzovemis, aisku silke pirktine, ko gero bus cukraus, einu paskaitysiu blush2.gif Pietums vistienos garuose virsiu...

Na pasikartosiu, bet su sia dieta man smagiausia, kad susitvarke duju kaupimosi reikalai doh.gif nes tikrai vargau, kai namie tai dar dar, bet kai dirbau labai didelis diskomfortas....Ir jauciu energinga esu labiau thumbup.gif norisi visur lekti ir darbu zymiai daugiau pasidarau thumbup.gif Na o svoris - dar anksti kalbeti apie ji g.gif Po menesio grys MB, va geriausias jis mano svarstykles biggrin.gif

Del nuotrauku, prasysiu dukros, kad nufotkintu visu ugiu, imesiu cia, nes norisi tureti nuotrauka, kad paskui galetum palyginti g.gif g.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif kaip po savaitgalio nuotaikos? smile.gif
Aš tai vėl grįžau prie kiaušinių valgymo pusryčiams. Na, aš jų nesvietiškai pasiilgstu, kai nevalgau. Ir ta mėsa tris kartus dienoj pabosta, tai kiaušiniai išsigelbėjimas biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,
nuo šiandien mano orbitoje vėl tikras ir kiek įmanoma sveikesnis maistas. Žiūriu, labai lengva pasiduoti visokiems ledams saldainiams ir duonai su pyragais kai jie nuolat šalia. Net kelis gabalėlius keptų bulvių valgiau (kažko jas baisiai gyrė svečiai kad skanu tai ir bais įdomu pasidarė kas ten skanu doh.gif ). To pasekoje svoris net trim kg nuo visutinio užkilo. Dabar stojam vėžėsna vėl, abu su vyru.
Sveikos gyvos! 4u.gif
Atsakyti
Beje, Voresta buvo teisi -mano visi paukstukai gyvi ir sveiki biggrin.gif jau visi skraido, ir malasi pirmyn -atgal i lizda, is lizdo. Suskaiciavau 4, nors visada manem kad ten 3 ju yra biggrin.gif tad reiskias ir anas, kur maciau "iskrentant" is balkono sugrizta. Gyvas biggrin.gif
Atsakyti
man siandien vel pasirode hemorojus, nors kelis menesius nebebuvo, kas cia, mazai riebalu, ar mazai skysciu g.gif jauciu ir tas, ir anas g.gif
Atsakyti
Sveikos, man buvo dvieju dienu visiskas nutrukimas.. *****, kaip ismokti be maisto susitvarkyti su nervais. doh.gif

apie vertima... siaip pagalvojau, kad gal uztektu tik pacios esmes, rekomendaciju tu: ko nevalgyti, ka valgyti, kaip ir po kiek, ka daryti po 30 dienu be tu visu moksliniu paaiskinimu kodel vienaip ar kitaip.. Galeciau apsiimti, tik reiketu pagalbos del kai kuriu maisto produktu vertimo.
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2013 07 08, 10:37)
man siandien vel pasirode hemorojus, nors kelis menesius nebebuvo, kas cia, mazai riebalu, ar mazai skysciu  g.gif  jauciu ir tas, ir anas  g.gif


Mažai ląstelienos smile.gif daržovių racione yra? Skysčių taip pat reiktų gerti, bet aišku, jei jauti, kad nebesinori, nereikia persistengti. Bet koks judėjimas taip pat padeda prajudinti žarnas. Man visada po bėgimo ar kitokio cardio užsiėmimo baisiai prireikia į gerą vietelę biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,atsikeliau pasiraitojau chalatos rankoves,trys kiausiai,samtis raugintu kopustu ir niam kaip skaniai sukirtau su sviestu.

Ikra tiesa sportas labai padeda zarnynui. Seniau jausdavau kad nesportine diena beda su wc.nors dabar tpu tpu tpu bedu neber.ne taip kaip izengiau rimciau i paleo su whole30.
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 07 08, 10:57)
Sveikos, man buvo dvieju dienu visiskas nutrukimas.. *****, kaip ismokti be maisto susitvarkyti su nervais. doh.gif

apie vertima... siaip pagalvojau, kad gal uztektu tik pacios esmes, rekomendaciju tu: ko nevalgyti, ka valgyti, kaip ir po kiek, ka daryti po 30 dienu be tu visu moksliniu paaiskinimu kodel vienaip ar kitaip.. Galeciau apsiimti, tik reiketu pagalbos del kai kuriu maisto produktu vertimo.


No idea, man irgi emocijos ir stresas dažniausiai baigiasi maistu.

Ką čia planuojat versti? ISWF? Hm, na, ką valgyti, kaip ir po kiek, tai ir taip gana gerai žinom, ar ne? Labai elementaru juk: mėsa, žuvis, kiaušiniai, daržovės, vaisiai ir riešutai, kokoso, avokadų, alyvuogių aliejus. Valgome tris kartus dienoje (arba du, jei taip patogiau). Renkamės kuo natūralesnį maistą, be pridėtinių konservantų, cukraus ir priedų. Su kiekvienu valgyme turime gauti baltymų, riebalų ir angliavandenių daržovių pavidalu (baltymų - delno dydžio, daržovių - kiek telpa, riebalų - nykščio didumo). Neužkandžiauti tarp valgymų, nevalgyti desertų ir vaisių po pagrindinių patiekalų. Tai tiek smile.gif
Sakyčiau kaip tik ta mokslinė info yra svarbesnė, nes padeda suvokti priežastis, kodėl geriau rinktis vieną produktą nei kitą. Tuomet supranti, kad tai nėra tiesiog tuščios taisyklės, o iš tiesų organizmui geriau maitintis būtent taip.
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 07 08, 11:18)
No idea, man irgi emocijos ir stresas dažniausiai baigiasi maistu.

Ką čia planuojat versti? ISWF? Hm, na, ką valgyti, kaip ir po kiek, tai ir taip gana gerai žinom, ar ne? Labai elementaru juk: mėsa, žuvis, kiaušiniai, daržovės, vaisiai ir riešutai, kokoso, avokadų, alyvuogių aliejus. Valgome tris kartus dienoje (arba du, jei taip patogiau). Renkamės kuo natūralesnį maistą, be pridėtinių konservantų, cukraus ir priedų. Su kiekvienu valgyme turime gauti baltymų, riebalų ir angliavandenių daržovių pavidalu (baltymų - delno dydžio, daržovių - kiek telpa, riebalų - nykščio didumo). Neužkandžiauti tarp valgymų, nevalgyti desertų ir vaisių po pagrindinių patiekalų. Tai tiek smile.gif
Sakyčiau kaip tik ta mokslinė info yra svarbesnė, nes padeda suvokti priežastis, kodėl geriau rinktis vieną produktą nei kitą. Tuomet supranti, kad tai nėra tiesiog tuščios taisyklės, o iš tiesų organizmui geriau maitintis būtent taip.


na ten detaliau isvardinta, kokius produktus dazniau is darzoviu rinktis ir riesutai sava sarasa turi... bet visa knyga versti, ypac moksline literatura zmoniska kalba - tai cia ziauriai daug laiko ir protiniu sanaudu
Atsakyti
Leidykla už tokios apimties knygos vertimą mokėtų keletą tūkstančių lt smile.gif Ir duotų kelis mėnesius laiko. Jei tokia leidykla atsirastų, tai ir norinčių versti būtų, aš pvz neatsisakyčiau biggrin.gif Nes šiaip tikrai daug laiko laisvo reikėtų turėti. O tos "mokslinės" dalys ten ko gero ir yra geriausia knygų dalis, nes tai, kaip aprašma, kaip pereiti vėl prie to pačio maisto arba kad "visi mes žmonės, ir realu, kad anksčiau ar vėliau valgysim vėl taip pat, o tada - vėl į griežtą whole 30 šokit" tai man kažkaip nelabai patiko biggrin.gif
Atsakyti