Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

ogogo blink.gif

http://ligos.sveikas...zija_hipotonija



QUOTE
Dažniausiai tai gali būti po ūmių ir lėtinių infekcinių ligų, nervinės įtampos (sergant įgimtomis nervų ligomis, Parkinsono liga, alkoholizmu, išsėtine skleroze), netinkamos mitybos, sutrikus kraujotakai, esant širdies nepakankamumui, sutrikus širdies ritmui, hormoninio pobūdžio sutrikimams (esant liaukų navikams, nepakankamai jų veiklai, trūkstant gliukozės)...........................
Pagrindinis tyrimas hipotenzijai nustatyti – kraujospūdžio matavimas. Esant hipotenzijai – sistolinis (viršutinis) kraujo spaudimo rodiklis neviršija 100 mmHg, o diastolinis (žemutinis) – 60 mmHg. Taip pat gydytojas įvertina ir bendrus ligonio nusiskundimus.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 07, 20:32)

tas spaudimas man visa gyvenima zemas, o va zinok buvau pas gydytoja, nes reikejo sveikatos pazymos pusmaratonio begimui, daktaras iskart pasirase, o tada pradejo tyrima, paklause, paeme krauja mano reikalavimu ir galu gale pamatavo spaudima, bet taip zaibiskai, vos maciau kaip ta klijonke uzdejo, papumpavo biski, sako super ! nu sakau rimtai super? mano gi visada zemas budavo... Tai pas ta shundaktari sakiau neisiu, nors nuejus kita diena jis man geranoriskai dave kraujo pilna analize juodu ant balto, ko cia kiti gydytojai nedalina, tik pasako, jei kas "negerai". o Lietuvoje gydytojas niekada net neismatuodavo man spaudimo, sakydavo, kad sirdis baisiai neritmingai dirba, siusdavo visada darytis sirdies diagramos. ir as anksciau pati labai daznai paliesdavau savo pulsa, tai tikrai labai neritmingai plake, budavo vienas letas, o tada du greitai ir veeel letai ir vel bumbum, bet dabar kiek padarau, tai atrodo normaliai.
Atsakyti
Turiu klausimą- jei valgot tris kartus, tai ką renkatės vakarienei? Irgi riebalą kraunat, ar tik lengvai baltymus?
Atsakyti
Cushy, o tu angliškai neskaitai? (p.s. ne tu užsieny buvai/mokesi? neatmenu su kuria susirašinėjau seniau apie siuntinukus iš lietuvos biggrin.gif biggrin.gif )

Wallis, trys kg.. tai jau tik vandenai ir brinkimai.. smile.gif) sureagavo, gal tau pms ir va taip pasireiškė jis šį kartą? a? arba kokia ovuliacija, kuri ir visoms skirtingai būna? arba šiaip organizmui LAFA nuotaika biggrin.gif

skaičius esu, kad iš esmės reikia 17 dienų kad pamatytum ant savęs lajaus pokyčius, kuriuos užsikrovei kokias tris dienas valgydamas kažką netinkamo... ir iš tiesų esu pastebėjus.. valgyk ką nori, pasunkėsi tiek kiek kilų maisto suėdei, po kelių dienų išsikakosi ir vėl palengvėjęs (aišku vakarykščiai pergyvenai kad nuo trijų kg batono sveri trim kg daugiau g.gif ) , šašt iš wc išeini lengvas vėl... bet esmė, kad organizme vyks procesai, riebaliukas nuo tokios koncentracijos Š maisto pasidaryt lajaus ir jis pasimatys ant pilvo greičiausiai (tikrai ėsčiau batoną bent į mėnesį kartą jei į papus kcal eitų smile.gif) savaitėsporos bėgy... nėr taip paprasta kad sveries iš ryto ir tai yra tavo tikras svoris.. paverk iš vakaro ir jau lengvesnis ryte būsi... išgerk taurę vyno ir pyrst ryte sversi kilu daugiau, nors stiklinėj buvo 125ml.. čia nėr taip paprasta, ir tą nepaprastumą pajauti, kai pradedi va tyrinėt save, domėtis, matyt organizmo reakcijas...

esu pažymėjus, kad gaučiau email kai parašo kas nors čia naują posmelį.. ir negaunu.. netikrinu o paskui liežuvį iškišus skaitau kelis lapus... et... neveikia sistema dorai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 07 liepos 2013 - 20:40
Sedindriuke, ne su manim apie siuntinius susirašinėjai biggrin.gif Ir angliškai aš deja verysad.gif neskaitau, dėl ko labai gailiuosi verysad.gif Reikia kažkaip susiimt anglų mokintis.
Tai kokias vakarienes valgot?
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 07 07, 19:52)
Sedindriuke, ne su manim apie siuntinius susirašinėjai  biggrin.gif  Ir angliškai aš deja  verysad.gif  neskaitau, dėl ko labai gailiuosi  verysad.gif  Reikia kažkaip susiimt anglų mokintis.
Tai kokias vakarienes valgot?



dažniausiai vakarienės būna kažkas mėsiško ir su daržovėm. spec. riebalo nekraunu, spec. riebalą valgau su kiaušiniais kai turiu sviesto. o taip nekraunu specialiai niekur.

dabar varškė buvo su sezamų sėklom. kartais pripjauna tas pats per tą patį, o ir bais tingis susigalvot įdomių salotų, kad ir tų pačių daržovių, tai ...
Atsakyti
Sprandine su astriais piewagrybiais, tas pats ir ryt pietums.. smile.gif
Papildyta:
Viskas kepta... Saldziu sapnu mergaites smile.gif
Atsakyti
Labai malonu su visomis susipazinti mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2013 07 07, 20:27)
Labai malonu su visomis susipazinti  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif



lendu pasicekavyt:)


apsilankiau, jaučiuos rimtai kaip kokį susitikimą apturėjus su visom smile.gif eh one day smile.gif jūs pas vorestą vykit visos, nusidobčiau iš pavydo kaip susipažintumėt visos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 07 liepos 2013 - 21:31
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 07 07, 22:28)
lendu pasicekavyt:)
apsilankiau, jaučiuos rimtai kaip kokį susitikimą apturėjus su visom smile.gif eh one day smile.gif jūs pas vorestą vykit visos, nusidobčiau iš pavydo kaip susipažintumėt visos smile.gif

voresta tolokai gyvena, bet jei kada prie jūros vyksim, tai gal ir jos ūkį aplankysim, jei pakvies smile.gif

Sudėtinga man su mažais vaikinais kažkur toli išsiruošti

Keistas dalykas vyksta su mano bulvėm, visos nuvyto g.gif , aišku, man kaip ir vienodai, nes nesiruošiu jų valgyti, o ir turiu pasodinus tik dėl mažiuko, nedaug, bet pirmą kartą gyvenime matau nuvytusias bulves ir manau, kad ne nuo karščio jos čia taip, o jaučiu koks maras užpuolė g.gif . Dabar ir mažam bulvės neverdu, tuo labiau, kad naminių jau nebeturim, o šviežių dar nėra, bet bandysių mažą maitinti pagal paleo, aišku, jis mažai ką gali valgyti, bet kol yra daržovių, galima lengvai prasisuskti. Tiesa, aviena vaikui šį kartą tiko rolleyes.gif , nors dar nepraėjo 72 val. nuo to kai valgė, bet manau, kad tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 07 07, 22:49)
voresta tolokai gyvena, bet jei kada prie jūros vyksim, tai gal ir jos ūkį aplankysim, jei pakvies  smile.gif



mano "ūkio" vartai atdari nuo ryto iki vakaro, ir pvz. šiandie jame apsilankė šimtai žmonių be jokių pakvietimų mirksiukas.gif ir apžiūrėjo mano augintinius

Atsakyti
Laba ryta! smile.gif visom grazios dienos ir valios!!
Atsakyti