Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

[quote=" voresta ",2013 07 07, 18:10]
Mano mintys: galėtų sugebančios po vieną knygos skyrių pasidalinti ir išversti, o norinčios perskaityti galėtų kažkokia suma atsidėkot vertusioms. Taip pat galime susimesti ir sumokėti vienai vertėjai, jei tokia atsirastų. Aš iškart duodu 100 lt. Kas prisidėtų?
Ar būtų koks kriminalas, jei neišviešintume to vertimo internete?

Aš mielai prisidėčiau, bet gal kas žino kiek kainuotų tas vertimas, tada būtų galima realiai įvertinti mūsų norinčių ir galinčių prisidėti financines galimybes? O ir platint internetu nebūtina, kad nedaryti kriminalo;) besidomintiems šia mityba pasidalintumėm savo verstine versija ir tiek?

P.S. Ar kas dalyvausite Unimed seminare liepos 13d, aš užsiregistravusi?
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 07, 18:38)
thumbup.gif  kaip greit viską perpratai. Šaunuolė, pritariu tavo kiekvienam žodžiui.
Ji alkana, nes per dažnai užkandžiauja ir išskiria insuliną.

daug knisuosi HS puslapyje, daug sužinojau smile.gif


QUOTE(Wallis @ 2013 07 07, 18:42)
na nezinau kaip su tom porcijom, reiktu kokia guru paleoliste pas save savaitei issikviesti i svecius smile.gif dabar man nesvarbu numesiu as bet grama ar ne, svarbiausia man susitvarkyt su valgymais ir stresais ir paverst visa tai gyvenimo budu.

rašei, kad pusryčiams valgei 40 gramų sūrio, sakai tai normali porcija biggrin.gif
Atsakyti
Dažniausiai esu tyli skaitytoja, bet kartais iškišu nosį iš už krūmo smile.gif Ir aš galėčiau pinigais prisidėt prie knygos vertimo, jei neišvysit 4u.gif Norėtusi paskaityt ir gilint žinias, paversti tai gyvenimo būdu, nes informacijos apie paleo lietuviškai randu tik čia. O gal kas nors turi rusišką variantą?
Atsakyti
pasisveriau idomumo delei. 63 !!! uzvakar prie lasiniu ir kiausinienes buvo 60 kg ir per para plius 3 kg. ar tai normalu? as sakau, kad jauciu, kaip tinstu, be tai kame reikalas...
Atsakyti
labas, linkejimai is pajurio 4u.gif
gal man butu galima albumo duomenis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 07, 19:27)
pasisveriau idomumo delei. 63 !!! uzvakar prie lasiniu ir kiausinienes buvo 60 kg ir per para plius 3 kg. ar tai normalu? as sakau, kad jauciu, kaip tinstu, be tai kame reikalas...

visų pirma, tai trijų kg lašinių per parą dar niekam nepavyko priaugti, taip kad ramiai. Kada svėrei 60? Iš ryto? Svoris per dieną gali svyruoti iki kelių kg. Koks ciklo laikotarpis? Ne pms koks? O tie trys kg - aiškiai susikaupę skysčiai. Gal pas jus karšta labai? Sūraus daug valgei? Žodžiu, variantų begalės biggrin.gif biggrin.gif
Ir dar, dėl to sviesto gabaliuko 13 gramų, kuris laaabai didelis. Man rodos, kad tu mažumą bijai maisto, todėl tau labai mažos porcijos atrodo kaip labai didelės.
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 07, 19:27)
pasisveriau idomumo delei. 63 !!! uzvakar prie lasiniu ir kiausinienes buvo 60 kg ir per para plius 3 kg. ar tai normalu? as sakau, kad jauciu, kaip tinstu, be tai kame reikalas...

svoris pasimato ne tą pačią dieną kai pavalgai kažką, nuo ko jis didėja. Tavo organizmas badavo, gaudavo mažai kalorijų, dabar jis atsigriebs, rinks svorį, bet vėliau sustos ir ims kristi, aišku, jei valgysi pagal paleo tris kartus dienoje ir sočiai.
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 07 07, 19:31)
visų pirma, tai trijų kg lašinių per parą dar niekam nepavyko priaugti, taip kad ramiai. Kada svėrei 60? Iš ryto? Svoris per dieną gali svyruoti iki kelių kg. Koks ciklo laikotarpis? Ne pms koks? O tie trys kg - aiškiai susikaupę skysčiai. Gal pas jus karšta labai? Sūraus daug valgei? Žodžiu, variantų begalės  biggrin.gif  biggrin.gif
Ir dar, dėl to sviesto gabaliuko 13 gramų, kuris laaabai didelis. Man rodos, kad tu mažumą bijai maisto, todėl tau labai mažos porcijos atrodo kaip labai didelės.

na tai as zinau, per diena man prisikaupdavo po koki 1 kg, tai cia viskas normaliai, bet as nejausdavau ant kuno, o sikart labai jauciasi. na ne visai dar pms, bet greitai zada uzeiti, o del druskos tai viskas kaip visada, tikrai ne daugiau. jo, pas mus labai karsta, bet as tupiu namuose, tai nesijaucia to karscio. siandien valgiau du kartus, ryte ir apie 4 val, isgeriau gal bent 3 litrus vandens, truputi kavos, bet i tualeta tai marsiruoju ir marsiruoju. na ziuresiu kaip bus rytoj...
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 07, 19:27)
pasisveriau idomumo delei. 63 !!! uzvakar prie lasiniu ir kiausinienes buvo 60 kg ir per para plius 3 kg. ar tai normalu? as sakau, kad jauciu, kaip tinstu, be tai kame reikalas...

gal tai tiktų?

QUOTE
Žmogaus organizmą, kuriame yra elektrolitų perteklius, greitai pervedus iš gulimos padėties į stovimą pulsas didėja žymiai, diastolinis kraujo spaudimas (atsakingas už kraujagyslių tonusą)  padidėja arba lieka tokiame pačiame lygyje, sistolinis pakyla (jei organizmas dar nenuvarytas) arba lieka toks pats (jei jau širdies raumuo nuvarytas). Tokiems žmonėms reikia gerti daugiau vandens (mažais gurkšneliais ir dažnai – tam, kad įsisavintų audiniai, o nebūtų pašalintas per inkstus). Negalima gerti dideliais kiekiais, nes sutins audiniai (blogiausia – jei sutins smegenys – joms tai plėstis nėra kur?)

kiek vandens išgėrei vakar? ir kiek pasisiojai?
pasiskaičiuok koks tavo pulsas ir kraujospūdį pasimatuok (jei gali)
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 07, 13:44)
Sveikos. Siandien labai keista diena, atsikeliau visa uztinus, atrodo 10 kg riebalu per nakti priaugau, viskas liuliuoja, zandai trigubi... vakar nevalgiau nieko, kas butu neleistina paleo, na isskyrus piena i kava, nors maisto tikrai nemazai suvartojau ir prie to isgeriau labai labai mazai vandens. kazkaip nesinorejo. Siandien vandeni vien geriau, apie 11 val pausryciavau, nes tik tada isinorejau. Suvalgiau avokada, 2 pomidorus ir du mazus jautienos kotletukus (kepimui dejau tik viena kiausiniu ir daug petrazoliu, kepiau kokosu aliejuje). geriau kavos. keistai kazkaip  g.gif

va kur tavo problema, vandens mažai gėrei, tokie karščiai, užsilaikė skysčiai organizme. Dabar nepulk gerti, nes nakčiai negerai prisiliurlinti, bet rytoj iš pat ryto pradedi gerti, turi išgerti nemažai, kad netintum
Atsakyti
Waliis, nu issysiosi tuos 3 kg biggrin.gif mazai vandens gerei, susikaupe skysciai, man tai cia aisku kaip du kart du. As kai linkusi kaupti skyscius, tai puikiai zinau, kad pamazini vandens -iskart tinsti kita diena, ir svoris kyla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 07, 19:47)
gal tai tiktų?
kiek vandens išgėrei vakar? ir kiek pasisiojai?
pasiskaičiuok koks tavo pulsas ir kraujospūdį pasimatuok (jei gali)

vakar isgeriau daugiausiai dvi stiklines gryno vandens, tualete buvau 3-4 kartus, slapimo spalva buvo sviesiai geltona (aha, reikia daugiau gerti), o skyscio labai mazai. Siandien isgeriau 6 stiklines (po 300 ml) ir dabar baigiau susivartyt 1,5 litro vandens, einu i tualeta dazniau, jau buvau kokius 7 kartus ir vel noriu, slapimas- bespalvis. 89 - 62 , o pulsas 60. bet tas aparatukas matavimo nera rimciausias, bet va tris kartus matavau, tai skaiciukai vos vienu skyresi. Siandien ryte buvo taip, kad tik atsikelus kol iki tualeto nuejau, tai man juoda akyse buvo, paskui vaizdas atsirado taip galima sakyti prasisklaide ryto migla smile.gif
Atsakyti