Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

QUOTE(" voresta " @ 2013 07 07, 12:14)
...
Jei nevalgai daug angliavandenių,  drybsok kiek nori, vis vien nenutuksi
Dėl to plėšrūnai  yra liekni, o žolėdžiai apvalaini .
a rimtai?! sita as labai intesyviai praktikuoju - drybsau pries telika su sviesto poku pasonej, vis palaizau, palaizau ir issivaizduoju, kad ir virstu i slidzia, grakscia pantera... tai kad ne velnio lotuliukas.gif itariu, kad truksta sprinto iki saldytuvo ir atgal iki sofkes ties kiekvienu saukstu... lotuliukas.gif lotuliukas.gif

prisirijau pasteto belekiek, specialiai riebu dariau net vandens pilt nereikejo, kai maliau kombaine, tiek sviesto ilydziau biggrin.gif siais metais stebuklingai kaip niekad uzaugo ridikuciai lysvej, tai jais ir uzsikandau, dar pora pomidoru ir kalna salotu lapu taip pat is lysves - atrodo tiek daug ant lekstes buvo, bet jokio sunkumo pilve.
vakare - prisigarinsiu kopustu, issivirsiu ropes, pakepinsiu cukinijos ir lapnosiu su jautienos ispjovom, kurios jau praktiskai istirpe letapuodi - tokias geras pavyko nupirkt - su kaulu, riebalu ir kremzlem, niam niam!
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 07 07, 16:20)
o darau ką nors ne todėl, kad, pvz., voresta ar Elata ar dar kas liepė  biggrin.gif , o todėl, kad pati suprantu, kaip kas veikia. Prideda motyvacijos ir disciplina savaime atsiranda, kai supranti KODĖL yra taip ar kitaip smile.gif


drinks_cheers.gif Va va, man patinka žmonės, kuriem pakanka tik pirštu parodyti į kurią pusę žiūrėti ir jų nebenulaikysi . Kai žmogus supranta, ką daro, tada ir rezultatai yra puikūs.
Mačiau, kokį svorį be reikalo tampai su savimi, ir žinau kad tikrai jo atsikratysi.
Atsakyti
Labas, riebalo ir man turbut truko g.gif paskutinem dienom sviesta pradejau det belekur i kiekviena valgyma, atriekiu pora riekiu is pakelio ir uzmetu ant karstu kiausiu, ant troskinio..ir nzn, sutapimas turbut, bet va svoris pajudejo biggrin.gif

Del informacijos. Stoka jos lietuviu kalba..galetu kas nors uzsiimt ISWF knyga isverst g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man ir noretusi info Lt kalba smile.gif tik jei ten specifika, apue procesus, as ir lt nlb suprantu, o dar jei En.. doh.gif
Atsakyti
na va, pavalgiau jau as kaip ir... zuvis buvo labai labai skani, kaip visada. ir, paemiau sviesto ir uzmeciau ant jos. na taip atpjoviau kiek man atrode, kad bus jau daug. ir del idomumo pasveriau, tas "didelis" gabaliukas svere 13 g. prie zuvies dar buvo puse baklazano su saukstu grietines (bet su kaupu) ir pomidoras. jauciuosi issiputus, atrodo kiekvienas kasnis ir lasas, kuri isgeriu man eina i kuna. cia tikrai tie vaisiai man bus viska susuke. Kam as tuos bananus ir vysnias valgiau sad.gif buvo laikas, kad bananu buvau visiskai atsisakiusi, nes ryte ju pavalgius man prasidedavo slapimo pusles uzdegimas. o jo priepuoliai tesesi 2 metus po viena karta per savaite ar dazniau. bet dabar jau keli metai nieko, tai bananai vel buvo valgomi.
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 07 07, 17:28)

Del informacijos. Stoka jos lietuviu kalba..galetu kas nors uzsiimt ISWF knyga isverst g.gif  biggrin.gif

Mano mintys: galėtų sugebančios po vieną knygos skyrių pasidalinti ir išversti, o norinčios perskaityti galėtų kažkokia suma atsidėkot vertusioms. Taip pat galime susimesti ir sumokėti vienai vertėjai, jei tokia atsirastų. Aš iškart duodu 100 lt. Kas prisidėtų?
Ar būtų koks kriminalas, jei neišviešintume to vertimo internete?

http://www.universit...nt01returnid=31

QUOTE
Negana to, svetainėje galima parsisiųsti knygas lietuvių kalba, kurių leidyklos dar neišleido, nes piratai knygas iš anglų kalbos išverčia ir į svetainę patalpina greičiau negu leidyklos. Tiesa, vertimas su daug gramatinių ir stiliaus klaidų.

„Leidykla į piratų skaitmeninamas knygas reaguoja ramiai. Kaipgi kitaip būtų galima reaguoti, juk tai realija, su kuria susiduria viso pasaulio leidėjai“, - tvirtino A. Puzauskaitė. Ji teigė, kad ne leidyklų funkcija kovoti su piratavimu.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 07, 18:10)
Mano mintys: galėtų sugebančios po vieną knygos skyrių pasidalinti ir išversti, o norinčios perskaityti galėtų kažkokia suma atsidėkot vertusioms. Taip pat galime susimesti ir sumokėti vienai vertėjai, jei tokia atsirastų. Aš iškart duodu 100 lt. Kas prisidėtų?
Ar būtų koks kriminalas, jei neišviešintume to vertimo internete?

http://www.universit...nt01returnid=31


o kokia knyga ten reiketu versti?
o kriminalas butu, jei kazkas knyga isverstu ir pradetu platint, gal net uz tam tikra kaina, bet jei issiverti sau ir niekam nezinant pasidalini su draugem, kurios patikimos ir neisduos, tada nieko nebutu smile.gif visada baudziamas yra tik platinimas, o tarkim nusikopojavimas savo asmeniniais tikslais-ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wallis: 07 liepos 2013 - 17:18
QUOTE(Wallis @ 2013 07 07, 17:44)
na va, pavalgiau jau as kaip ir... zuvis buvo labai labai skani, kaip visada. ir, paemiau sviesto ir uzmeciau ant jos. na taip atpjoviau kiek man atrode, kad bus jau daug. ir del idomumo pasveriau, tas "didelis" gabaliukas svere 13 g.  prie zuvies dar buvo puse baklazano su saukstu grietines (bet su kaupu) ir pomidoras. jauciuosi issiputus, atrodo kiekvienas kasnis ir lasas, kuri isgeriu man eina i kuna. cia tikrai tie vaisiai man bus viska susuke. Kam as tuos bananus ir vysnias valgiau sad.gif buvo laikas, kad bananu buvau visiskai atsisakiusi, nes ryte ju pavalgius man prasidedavo slapimo pusles uzdegimas. o jo priepuoliai tesesi 2 metus po viena karta per savaite ar dazniau. bet dabar jau keli metai nieko, tai bananai vel buvo valgomi.

Man rodos tavo bėda yra ta, kad tu per mažai valgai, per mažos tavo porcijos iki to buvo, todėl ir svoris gretai krito, o dabar turi tą ką turi, kažką panašaus gal į jo-jo efektą. Esi pastoviai alkana, nes organizmas nori atsigriebti. Privalai griežtai sėsti į vėžes, jokių vaisių, daug riebalų ir manau, kad greitai stosi į ritmą

Manęs vakarienei laukia lynas, tik vat ant viršaus dėsiu kokosų aliejų
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 07, 17:44)
na va, pavalgiau jau as kaip ir... zuvis buvo labai labai skani, kaip visada. ir, paemiau sviesto ir uzmeciau ant jos. na taip atpjoviau kiek man atrode, kad bus jau daug. ir del idomumo pasveriau, tas "didelis" gabaliukas svere 13 g.  prie zuvies dar buvo puse baklazano su saukstu grietines (bet su kaupu) ir pomidoras. jauciuosi issiputus, atrodo kiekvienas kasnis ir lasas, kuri isgeriu man eina i kuna. cia tikrai tie vaisiai man bus viska susuke. Kam as tuos bananus ir vysnias valgiau sad.gif buvo laikas, kad bananu buvau visiskai atsisakiusi, nes ryte ju pavalgius man prasidedavo slapimo pusles uzdegimas. o jo priepuoliai tesesi 2 metus po viena karta per savaite ar dazniau. bet dabar jau keli metai nieko, tai bananai vel buvo valgomi.

kadangi valgai tris kart, tai baltymo porcija galėjo būt šiek tiek mažesnė- daugmaž reiktų prisilaikyti to rekomenduojamo vieno gr baltymo/kg, bet juk čia žuvis, gi nenupjausi uodegos biggrin.gif bet riebalo turi dėti tiek pat ar net daugiau , nei baltymo.
Iš bananų naudos organizmui maža, o va vyšnias galima pavalgyti kol sezonas, tačiau tik iš ryto, vienas ir ne kilogramais. Jose pakenčiamai nedaug carb'ų ir gliukozės jose daugiau nei fruktozės.

kažkada, kai valgei daug vaisių buvai iškreipusi savo šarmų -rūgščių pusiausvyrą , šlapimas būdavo šarminis ir tokiame labai gerai dauginosi uždegimą sukeliančios bakterijos. Valgydama paleo , daugiau jo greičiausiai ir nebeturėsi.

Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 07, 18:23)
Valgydama paleo , daugiau jo  greičiausiai ir nebeturėsi.

issigydziau pries pora metu su 6 menesiu antibiotiku kursu...
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 07 07, 18:16)
Esi pastoviai alkana, nes organizmas nori atsigriebti. Privalai griežtai sėsti į vėžes, jokių vaisių, daug riebalų ir manau, kad greitai stosi į ritmą


thumbup.gif kaip greit viską perpratai. Šaunuolė, pritariu tavo kiekvienam žodžiui.
Ji alkana, nes per dažnai užkandžiauja ir išskiria insuliną.

Papildyta:
QUOTE(Wallis @ 2013 07 07, 18:27)
issigydziau pries pora metu su 6 menesiu antibiotiku kursu...

matai-6 mėn rijai antibiotikus, o tau tereikėjo atstatyti tą šarmų- rūgščių pusiausvyrą.

Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 07 07, 18:16)
Man rodos tavo bėda yra ta, kad tu per mažai valgai, per mažos tavo porcijos iki to buvo, todėl ir svoris gretai krito, o dabar turi tą ką turi, kažką panašaus gal į jo-jo efektą. Esi pastoviai alkana, nes organizmas nori atsigriebti. Privalai griežtai sėsti į vėžes, jokių vaisių, daug riebalų ir manau, kad greitai stosi į ritmą


na nezinau kaip su tom porcijom, reiktu kokia guru paleoliste pas save savaitei issikviesti i svecius smile.gif dabar man nesvarbu numesiu as bet grama ar ne, svarbiausia man susitvarkyt su valgymais ir stresais ir paverst visa tai gyvenimo budu.
Atsakyti