Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

QUOTE(" voresta " @ 2013 07 06, 20:50)
sakyčiau, kokoso aliejus lai lieka .
dar apie aliejų iš eko pirk, kur vakar gavau. Šiandie degustavom triese vienbalsiai nusprendėm kad  anas, vokiškas, yra geresnis ir skanesnis. Naujajame jaučiasi nežymus apkartusio kokoso prieskonis ir nurijus  norisi krenkšti, kažkaip graužia gerklę.
Tad va, sutaupiau... reiks vištoms sušerti...ir vėl pirkti iš Sveikų produktų..


rimtai? Hm, nes aš ir iš Sveikų produktų, ir Aniros, ir iš Ekopirk esu pirkusi ir nejutau didelio skirtumo. Nors, tiesą pasakius, aš jo vieno šaukšteliais nevalgau, vis į ką nors dedu (kavą ar arbatą) ar maistui gaminti naudoju.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 06, 20:50)


nepasiduok, ji greit nudvės ir būsi laisva.

va dabar sėdžiu ir šiek tiek liūdžiu, taip atakuoja mane, kad baisu, laukiu kol greičiau ateis naktis, eisiu miegot, gal tada bus ramiau, dings tas noras kažką saldaus, skanaus sušlamšti, Iš nevilties šaukštą kokosų aliejaus sulaižiau.
Tiesa, šiandien buvau su vaikais pas draugus sode, jie kepė parduotuvinę marinuotą vištieną ant grotelių, mes buvom nesenai papietavę, tai sėdėjom sotūs, bet tas kvapas, aromatas greitai pripildė pilną burną seilių ir nors buvau soti, atsirado noras paragauti tos traškios mėsytės, bet žinodama, kad padaryčiau sau didelę žalą atsilaikiau ir labai gretai tas nenumaldomas noras išgaravo smile.gif
Atsakyti
oj, siandien vyko ir tebevyksta paleolistinis apsivalgymas biggrin.gif smile.gif riesutai, pomidorai, agurkai, valgau kaip kokius saldainius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 06, 22:02)
oj, siandien vyko ir tebevyksta paleolistinis apsivalgymas  biggrin.gif smile.gif riesutai, pomidorai, agurkai, valgau kaip kokius saldainius  thumbup.gif

biggrin.gif pavarai biggrin.gif

Et, o aš supratau iš kur tas savigailestis ir toks stiprus noras saldumos atsirado. Vakarienei valgiau pas anytą folijoje keptą žuvį, o žuvis buvo įtrina žuvies prieskoniais doh.gif , klausiau pas ją iš kur tas aštrumas, pamurmėjo, kad žuvies priekoniai, bet kažkaip neuužfiksavau, kas ten per prieskoniai, o dabar man dašuto, kad tai TIE nuodingi prieskoniai
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 07 06, 22:09)
biggrin.gif  pavarai  biggrin.gif

Et, o aš supratau iš kur tas savigailestis ir toks stiprus noras saldumos atsirado. Vakarienei valgiau pas anytą folijoje keptą žuvį, o žuvis buvo įtrina žuvies prieskoniais  doh.gif , klausiau pas ją iš kur tas aštrumas, pamurmėjo, kad žuvies priekoniai, bet kažkaip neuužfiksavau, kas ten per prieskoniai, o dabar man dašuto, kad tai TIE nuodingi prieskoniai

as visai neseniai atsikraciau itartinais prieskoniais, nors jau ir anksciau buvau pradejusi tokiu nuodu nebenaudoti. liko tik visokios zolytes ir gelytes ir is ivairiu saliu parsivezti idomus prieskoniai, tokie kaip masala ir pan. esu radusi tokiu labai sveikuolisku prieskoniu, tai vista buvo pagardinta siandien net rugiageliu ziedu lapeliais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 06, 22:26)
as visai neseniai atsikraciau itartinais prieskoniais, nors jau ir anksciau buvau pradejusi tokiu nuodu nebenaudoti. liko tik visokios zolytes ir gelytes ir is ivairiu saliu parsivezti idomus prieskoniai, tokie kaip masala ir pan. esu radusi tokiu labai sveikuolisku prieskoniu, tai vista buvo pagardinta siandien net rugiageliu ziedu lapeliais smile.gif

bet kokią galią turi skonio stipriklis doh.gif
-----
rugiagėlė nuostabi gėlė wub.gif
Atsakyti
Sweikos, kiek daug prikalbejot smile.gif einu skaityt, kai bus galima ir as noreciau idet ir pamatyt foto smile.gif
Atsakyti
Aciu mielosios uz duomenis, ryt paziuresiu ir sawo idesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 07 06, 20:32)
bet kokią galią turi skonio stipriklis  doh.gif
kaip tik teko knyga skaityt, kurioj kalbejo apie glutamato priduodama skoni, uzvadinta "umami". pasirodo yra 5 skoniai: surus, saldus, kartus, rugstus ir "umami" - sunkiai apibudinamas, bet vienbalsiskai sutariama, kad skanu rolleyes.gif

labas rytas su riebia kavyte... pusryciai bus veliau. turiu prisigaminus jauciu kepenu pasteto, pomidoru, salotu, agurku, deja avokadai pasibaige...
ramu cia ir mano namuose - mb isdume teveliu lankyt. sedziu, liudziu, ieskineju ideju, ka cia idomaus nusimezgus...
Atsakyti
Sveikos. Siandien labai keista diena, atsikeliau visa uztinus, atrodo 10 kg riebalu per nakti priaugau, viskas liuliuoja, zandai trigubi... vakar nevalgiau nieko, kas butu neleistina paleo, na isskyrus piena i kava, nors maisto tikrai nemazai suvartojau ir prie to isgeriau labai labai mazai vandens. kazkaip nesinorejo. Siandien vandeni vien geriau, apie 11 val pausryciavau, nes tik tada isinorejau. Suvalgiau avokada, 2 pomidorus ir du mazus jautienos kotletukus (kepimui dejau tik viena kiausiniu ir daug petrazoliu, kepiau kokosu aliejuje). geriau kavos. keistai kazkaip g.gif

ai va dar toks idomus klausimelis is blondines galvos smile.gif na kai mes valgome maista, jis organizme paverciamas energija, kuria mes isnaudojam arba ne ( tarkim suvartojom per daug kaloriju, o visa diena gulejom). Tai per kiek laiko tas energijos perteklius pavirsta riebalais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wallis: 07 liepos 2013 - 12:48
QUOTE(Wallis @ 2013 07 07, 13:44)
Sveikos. Siandien labai keista diena, atsikeliau visa uztinus, atrodo 10 kg riebalu per nakti priaugau, viskas liuliuoja, zandai trigubi... vakar nevalgiau nieko, kas butu neleistina paleo, na isskyrus piena i kava, nors maisto tikrai nemazai suvartojau ir prie to isgeriau labai labai mazai vandens. kazkaip nesinorejo. Siandien vandeni vien geriau, apie 11 val pausryciavau, nes tik tada isinorejau. Suvalgiau avokada, 2 pomidorus ir du mazus jautienos kotletukus (kepimui dejau tik viena kiausiniu ir daug petrazoliu, kepiau kokosu aliejuje). geriau kavos. keistai kazkaip  g.gif

tikrai keista, ko tu čia sutinai g.gif Ką naujo pridėjai į savo racioną per paskutinę savaitę.
pavardink ką vakar užvakar valgei.
QUOTE
ai va dar toks idomus klausimelis is blondines galvos smile.gif na kai mes valgome maista, jis organizme paverciamas energija, kuria mes isnaudojam arba ne ( tarkim suvartojom per daug kaloriju, o visa diena gulejom). Tai per kiek laiko tas energijos perteklius pavirsta riebalais?

jei valgai angliavandenius, tai perteklius, nepanaudotas energijai gaminti, tikrai virs lašiakais, tačiau jei valgei riebalus, nepanaudotas riebalas suteps žarnyną ir pasišalins. Riebalai nevirsta antsvoriu.
Jei nevalgai daug angliavandenių, drybsok kiek nori, vis vien nenutuksi
Dėl to plėšrūnai yra liekni, o žolėdžiai apvalaini .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 07 liepos 2013 - 13:16
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 07, 14:14)
tikrai keista, ko tu čia sutinai g.gif  Ką naujo pridėjai į savo racioną per paskutinę savaitę.
pavardink ką vakar užvakar valgei.


vakar ryte suvalgiau tris kiausinius su saukstu sviesto, tada pries pietus suvalgiau vysniu ir 2 bananus, pietus buvo puse keptos vistos su kalnu salotuir vienu mazu agurkiuku plius saukstas grietines. po pietu griauziau daug riesutu, krimtau ozkos surio. vakarienei buvo avokado sriuba (avokadas+grietine+vanduo) ir krevetes. jos aisku nebuvo stebuklingos, nes uzaugintos aquakulturoj, bet ju dar turejau saldytuve ir nenorejau ismest. o tada dar valgiau vienus pomidorus ir vienus agurkus, nes nu nezinau... sad.gif valgiau tiesiog kad valgyt. stresai valdo mane unsure.gif bet jokiu saldumynu ar kitu nesamoniu etc. siandien geriu daug vandens ir jauciuosi geriau smile.gif
gal cia vysnios ir bananai g.gif
Atsakyti