Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

QUOTE(kustuce @ 2013 07 06, 12:54)
o iš ryto galiu daryti tuos pratimus, kur parodyti?
-------

iš ryto , prieš piet ir bet kada , tačiau maždaug iki 6 vakaro.

QUOTE
nenustačiau, bet pagal nurodytus požymius įtariu, kad taip ir yra. Prieš du mėnesius gydžiausi skrandžio bakteriją  hellycobakter pylori ir opą, manau, tai pagrindinė priežastis, kuri mane verčia galvoti, jog jos per mažai, dar nagai atrodo siaubingai ir daugiau nusiskundimų radau tinkamų


jooo jei druskos rūgšties maža, tada H Pylori jaučiasi kaip puotoj pas karalių.
Čia jau buvo atvejis H.pylori nedvėsė nuo antibiotikų, bet kai žmogus ėmė valgyt pagal paleo, tyrimai po savaitės jos neberado biggrin.gif
O opą tau tikrai nustatė?
-----------
QUOTE
mmm neartėja. skauda labiau plonąją žarną, kuri prie pat galo yra, įtariu, kad netinka grietinė, nes jei tik ja pagardinu keptas daržoves, taip ir jaučiu negerumus

Gal nuo vakarykščio sporto- suaktyvinai ką nors? o gal kepimas netinka, troškintas pamėgink grietine pagardinti, kad įsitikintum. O gal būt tu irgi pieno baltymo netoleruoji. reik mėginti ir atsirinkt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 06 liepos 2013 - 12:10
tylu ramu... savaitgalis jauciasi...
siandien ryte kavyte su sviestu ir riesutu sauja (nesamone kazkokia gavosi, bet nieko daugiau nenorejau). 14val pasisildziau vakarysciu pietu darzoves (briuselio kopusciukai, kalafiorai, zali zirniai) ant kokosriebalio, uzmeciau tris kiausinius ir suvalgiau su smoteliu sviesto. atrode nelabai patraukliai, bet suejo skaniai. labai norisi bananiniu ledu, einu daryt, sedesiu lauke ir valgysiu tongue.gif karsta siandien +21C biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 06, 12:14)
Sveika prisijungusi,  kompanijoje įdomiau.
Mums įdomu būtų išgirsti, kokie pokyčiai sveikatoje pasijuto, nes nuo kovo mėn. tai jau šioks toks laiko tarpas yra .  Kaip cholesterolis- krenta?


Laba,
su sveikata pas mane įdomiai gaunasi, banguoju doh.gif Jau atrodo apsitvarko reikalai, širdis nustoja daužytis, po kurio laiko vėl prasideda. Vis bandau atsekti nuo ko tie pablogėjimai atsiranda. Vakar įtariu nuo per daug saulės, nes kiek žinau anabolikams netinka karštis. Man naktį tokie kaip priepoliai būna - nemiha, ekstrasistolės, drebulys. Su cholesteroliu dar vis kovoju. Apie pusantro mėnesio pasimaitinus paleo, cholesterolis net padidėjo nuo 6 su trupučiu pakilo virš 9. Buvau labai išsigandus. Po savaitès vėl kartosiu, gal pasikeitė į gerą. O jeigu ne galvoju bandyt kiaušinius ir pieno produktus išimt iš raciono? Kaži čia į temą sugalvojau?

Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 07 06, 13:04)
Nežinau kokie ten pratimai (nesu didelė HS fanė), bet sportuoti be abejo gali ryte. Na, nors aš ryte pati tingiu, tai dažniausiai vakare ir sportuoju, ir man kaip tik pagerėja, nes stresą nuima ir tada galiu ramiai užmigti. Bet va, knygos rašo ir voresta sako, kad vakare netinka smile.gif

Och, ta bakterija. Pas mus kažkas čia ją išsigydė, ar tik ne Silver79, man rodosi, tai jis mitybą tik pakeitė ir viskas okay buvo. Tikrai nemanau, jog reiktų papildomai tos druskos rūgšties vartoti (juolab, kad neradau jos pirkti Lietuvoje biggrin.gif).

Plonoji prie galo? Ne storoji prie galo būna? Aš tikiuosi niekas neskaito valgydamas šito teksto biggrin.gif O dėl grietinės, tai galbūt. Na, jeigu pajunti, kad skauda tik kai grietinę valgai, o kitais kartais neskauda, tai tuomet gal tikrai ji. Mhm, nežinau ar nemaišau, bet berods Silver79 buvo išbraukęs iš mitybos pieno produktus kuriam laikui, kai gydėsi žarnyną ir kitas problemėles ir jam padėjo susitvarkyti. Aš pati pieno produktų nevartoju, nes išpučia mane labai nuo jų ir spuogais kitą dieną išberia (na, netaip žiauriai, bet pora kokių tikrai atsiranda), tai stengiuosi vengti smile.gif


Labas. Taip, as su h.pylori vargau ilgai. Keleta kursu antibiotiku teko isgerti su kitais vaistais, bet nepadejo. Kai perejau prie paleo mitybos viskas labai greit susitvarke.
Del pieno produktu, tai tiesa. Man, o paprastai labai daznai kam jie netinka. O jei yra kazkokiu bedu su sveikata rekomenduociau whole30 be pieno. O jei bedos su virskinimu, oda , tai patarciau ir ilgesni laika be ju pagyventi. As kuri laika dabar naudojau paprasta kaimiska saldzios grietineles sviesta, kad nebekaitinti jo ir jau po keliu dienu pradejo listi psoriaze I pavirsiu. O kiek veliau ir keleta nagu pakele ta zaraza, tad as dar jarta isitikinau, kad pienas t.y. kazeinas didelis trigeris ir tirint bedu , geriau jo niekad nevartoti. Juolab, kad dabar net nustojus ji vartoti pso vis dar lenda. Bijau kad tie 2 kg sviesto ir jame buves kazeinas tures visas iseiti. Gaila, kad vasara, o jis lenda per oda. Vaizdelis nera pats estitiskiausias, tad tenka kelnes deveti ir marskinelius ilgom rankovem. Matot, net ir iveikus issetine problemos pienui dar niekur nedingo.
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2013 07 06, 18:55)
Labas. Taip, as su h.pylori vargau ilgai. Keleta kursu antibiotiku teko isgerti su kitais vaistais, bet nepadejo. Kai perejau prie paleo mitybos viskas labai greit susitvarke.
Del pieno produktu, tai tiesa. Man, o paprastai labai daznai kam jie netinka. O jei yra kazkokiu bedu su sveikata rekomenduociau whole30 be pieno. O jei bedos su virskinimu, oda , tai patarciau ir ilgesni laika be ju pagyventi. As kuri laika dabar naudojau paprasta kaimiska saldzios grietineles sviesta, kad nebekaitinti jo ir jau po keliu dienu pradejo listi psoriaze I pavirsiu. O kiek veliau ir keleta nagu pakele ta zaraza, tad as dar jarta isitikinau, kad pienas t.y. kazeinas didelis trigeris ir tirint bedu , geriau jo niekad nevartoti. Juolab, kad dabar net nustojus ji vartoti pso vis dar lenda. Bijau kad tie 2 kg sviesto ir jame buves kazeinas tures visas iseiti. Gaila, kad vasara, o jis lenda per oda. Vaizdelis nera pats estitiskiausias, tad tenka kelnes deveti ir marskinelius ilgom rankovem. Matot, net ir iveikus issetine problemos pienui dar niekur nedingo.



H pylori aš irgi vieną kartą antibijotikais bandžiau naikintis, bet nesėkmingai. O su paleo mityba dabar jokių problemų su skrandžiu neturiu. Aš pieną lyg ir toleruoju, ta prasme išoriškai jokių problemų nesimato, bet kad ta širdis taip blūdija, tai matyt ir aš pribręsiu Whole 30 g.gif
Atsakyti
QUOTE(JolkitaS @ 2013 07 06, 18:45)
Su cholesteroliu dar vis kovoju. Apie pusantro mėnesio pasimaitinus paleo, cholesterolis net padidėjo nuo 6 su trupučiu pakilo virš 9.

o kepimas ant gyvulinių riebalų pas tave yra?
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 06, 19:10)
o  kepimas ant gyvulinių riebalų pas tave yra?



Namuose troškinu arba verdu, nors pati minėjai(galima tu?) kad kiaušą ir virti negerai. Dabar kai atostogaujam, tai visko pasitaiko, nes kartais nesuprasi ką valgai. Nors jeigu ne švediškas stalas imu jautienos steiką. Kaži jeigu ant griliaus mažai pakepta mėsa be jokių riebalų, tai irgi gaminai oksicholesterolis?
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2013 07 05, 23:54)
tiksliau nebera duju kaupimosi  blink.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  va cia tai superrrrrrrrrrr biggrin.gif


Labas vakaras 4u.gif
Va šituo dalyku aš irgi labai džiaugiuosi, nes nebeįmanoma jau būdavo, reikdavo pakampėm slapstytis doh.gif
Šiandien su maistu šiek tiek pasišūdinau. Gerai, kai yra kur ateit motyvacijos pasisemt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JolkitaS @ 2013 07 06, 19:14)
Namuose troškinu arba verdu, nors pati minėjai(galima tu?) kad kiaušą ir virti negerai. Dabar kai atostogaujam, tai visko pasitaiko, nes kartais nesuprasi ką valgai. Nors jeigu ne švediškas stalas imu jautienos steiką. Kaži jeigu ant griliaus mažai pakepta mėsa be jokių riebalų, tai irgi gaminai oksicholesterolis?

galima galima. Jei tik nedaug pakepta, praktiškai vos pašilo ir pakeitė spalvą, manau kad nespėja pasigamint, pasigamina kai jau skrunda.
Prieš darant tyrimą ypač svarbu tokio oksicholesterolio neprisivalgyt.
O ką dėl to, kad padidėjo cholesterolis, sako tyrėjai?
Žinau, kad normalu pablogėjimas, gal organizmui taip reikia.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 06, 13:10)
iš ryto , prieš piet  ir bet kada , tačiau maždaug iki 6 vakaro.
jooo jei druskos rūgšties maža, tada  H Pylori  jaučiasi kaip puotoj pas karalių.
Čia jau buvo atvejis  H.pylori nedvėsė nuo antibiotikų, bet kai žmogus ėmė valgyt pagal paleo, tyrimai po savaitės jos neberado  biggrin.gif
O opą tau tikrai nustatė?
-----------

Gal nuo vakarykščio sporto- suaktyvinai ką nors?  o gal kepimas netinka, troškintas pamėgink grietine pagardinti, kad įsitikintum. O gal būt tu irgi pieno baltymo netoleruoji. reik mėginti ir atsirinkt.

opą rado, darė gastroskopiją, tuo pačiu ir h.pylory testą padarė, spalva buvo pati tamsiausia, didžiausios kolonijos ten pas mane buvo, kol kas daugiau nesityriau, tad nežinau ar antibai padėjo.
------
jau senai turiu tokį įtarimą, kad pieno produktai man netinka, reikia visai išbraukti ir žiūrėti kas bus

QUOTE(Silver79 @ 2013 07 06, 18:55)
Labas. Taip, as su h.pylori vargau ilgai.

Dėkoju, vadinasi braukiu pieno produktus iš meniu, nors ir šiaip tik grietinę naudojau

QUOTE(JolkitaS @ 2013 07 06, 19:04)
H pylori aš irgi vieną kartą antibijotikais bandžiau naikintis, bet nesėkmingai. O su paleo mityba dabar jokių problemų su skrandžiu neturiu. Aš pieną lyg ir toleruoju, ta prasme išoriškai jokių problemų nesimato, bet kad ta širdis taip blūdija, tai matyt ir aš pribręsiu Whole 30  g.gif

O kur rast tą wohole30 lietuviškai? ar pas vorą tinkle?

Jau po vakarienės, gardžios žuvies iš ežero privalgiau su salotom. Bet po kelių minučių užėjo saldumos noras ir toks pyktis bei savęs gailestis, kad nebegaliu ėsti ką noriu, tačiau labai greitai nugesinau save, prisimindama, kaip siaubingai po apsiėdimų jausdavausi
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 07 06, 20:23)
jau senai turiu tokį įtarimą, kad pieno produktai man netinka, reikia visai išbraukti ir žiūrėti kas bus
Dėkoju, vadinasi braukiu pieno produktus iš meniu, nors ir šiaip tik grietinę naudojau
O kur rast tą wohole30 lietuviškai? ar pas vorą tinkle?


Na, Whole30 kažkokių specialių dalykų labai daug nereikia žinoti. Angliškai yra ISWF keli skyriai berods, bet jei angliškai netinka, tai trumpai galim pasakyti, kad tai tiesiog griežtesnis paleo: be alkoholio, pieno produktų, saldiklių (įskaitant ir medų), ankštinių ir grūdinių. Na, bent jau kai aš imuosi whole30, tai pas mane skiriasi tuo, kad atsisakau saldumynų ir desertų. Net tokie nekaltučiai šaldytų banano ir kokoso pieno ledai dingsta iš meniu arba kokoso sviestas - tas irgi išnyksta. Būna tiesiog mėsytė, žuvytė, kiaušiniai ir daržovės.
Atsakyti
sakyčiau, kokoso aliejus lai lieka .

QUOTE
Candida žarnyne įsisiurbia į žarnas taškeliais, virtinėmis, siūlais, kurie sujugti vienas su kitu. Traukiantis candidai tuščios ertmės užsipildo aliejumi (kokosų, linų, alyvuogių), taip neleisdami candidai vėl grįžti į pragraužtas candidos žarnyno sieneles. Kokosų aliejus yra stiprus Candida žudikas, jame yra daug priešgrybelinių medžiagų. Lauro rūgštis ir caprylic rūgštys padeda išvengti Candida. Kokosų aliejaus norma dienai 2-3 šaukštai.

dar apie aliejų iš eko pirk, kur vakar gavau. Šiandie degustavom triese vienbalsiai nusprendėm kad anas, vokiškas, yra geresnis ir skanesnis. Naujajame jaučiasi nežymus apkartusio kokoso prieskonis ir nurijus norisi krenkšti, kažkaip graužia gerklę.
Tad va, sutaupiau... reiks vištoms sušerti...ir vėl pirkti iš Sveikų produktų..



QUOTE
Bet po kelių minučių užėjo saldumos noras ir toks pyktis bei savęs gailestis, kad nebegaliu ėsti ką noriu, tačiau labai greitai nugesinau save, prisimindama, kaip siaubingai po apsiėdimų jausdavausi


nepasiduok, ji greit nudvės ir būsi laisva.

QUOTE
Sergant candida dažnai norisi to maisto, kuris augina candidą: saldumynų, bandelių, alkoholio ir t.t. Tai ne jūs norite to maisto. To maisto nori candida. Grįžus į vidinę ekologiją, natūraliai pasikeis jūsų maitinimasis. Pradėsite jausti, koks maistas suteikia jums sveikatą, žvalumą, gerą savijautą. Dažnai valgome viską ko užsimano mūsų aistros, o ne ko tikrai reikia mūsų organizmui.
Atsakyti