Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

QUOTE(Wallis @ 2013 07 06, 07:52)
nusipirk sokolado kuriame butu ne mazesnis, nei 80% kakavos kiekis. as vartojau Lindt 90 %, daug nesuvalgysi, tai plytele per kokias 2-3 savaites as tik suvalgydavau, po trupinuka, dabar kazkaip neturejau, bet sitoks daiktas manau geriau nei paprastas sokoladas smile.gif



labas rytas, na reikės kada, nors beveik 2 savaites nereikėjo jokių šokoladų ax.gif Vakar pasiskundžiau, kad mažai miegu, tai mano mažylis leido išsimiegoti, tai jaučiuosi puikiai pailsėjusi thumbup.gif
Atsakyti
siandienos pusryciai, bananas, 3 virti kiausiniai su sviestukuku (koks saukstas gal isejo) ir kava smile.gif veliau nusimato kepta vista ir avokadu saltsriube smile.gif dar pastebejau toki dalyka, kad uzvalgius surio man apetitas labai sukyla, tiskliau seiles kaupiasi kaip isproteje. Idomu kodel cia taip, gal kad sury daug druskos ir gerti norisi, bet vandeniu man numalsinti to jau nebeiseina, reikia kazka kita valgyt.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 06, 00:03)
kas gi aktyvuojasi prieš naktį? miegot laikas o ne sportuot. Be to tau , ko gera dar ir per anksti sportu užsiimti, neskubėk taip, susikulsi  mirksiukas.gif


o kodėl ne laikas sportuoti?

QUOTE(Elata @ 2013 07 06, 07:31)
O ko tu prie tos druskos rūgšties pristojai? Organizmas pats pasirūpins, kad jos pakankamai skrandyje būtų.

tai kad iki šiol visiškai nesirūpino. Tai ir klausiu, ar pakaks normaliai maitintis. Bet voresta minėjo, kad siuntė draugai jai iš kauno tą druską, vadinasi ji ją vartoja g.gif

Labas rytas

nuostabus rytas, tik žarnyną skauda ir "išmetimo vamzdį", kaži kas čia do biesas g.gif
Atsakyti
Labryt, as siandien laiminga, nes pagaliau pajudejo svoris is mirties tasko, minus 500 gr, dar ivertinant kad mm turi buti tuoj, tai labai neblogai biggrin.gif nu uzsiciklinus as ant to svorio, ka man dabar daryt lotuliukas.gif
pusryciai tradiciniais -3 kiausiai, avokado puse, pomidoras, agurkas...biski nusisudziau, tai nelabai skaniai suvalgiau, nu bet ka dabar..
Einam ka nors veikt smile.gif

Malonu pasimatyt su naujais veidais drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 06 liepos 2013 - 08:31
aš ankstyva savo laiku, labas rytas.
atsikėliau ir neklausiu noriu nenoriu valgyt, valgyt pusryčius man tradicija, tad kava užkaista, kopūstas, morka ir kiaušiai pasiklegino (kaip jautukas sako) su daug sviesto (nes vakar nupirko pakiuką... jezz skanybė kokia tas kerrygold sviestas... pats jau prie burnos artėjant tiesiog tirpsta iš to skanumo biggrin.gif). 7 ir aš jau pasimaitinusi.

pietūs bus kažkada - kotletai - nuo vakar užmaišytas faršas.

4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, myliu šeštadienius kai nereikia niekur eiti. Čia be galo karšta. Deja pas mus kaime jūros nėra, tai vėdinamės namie. Kol kas. smile.gif
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 07 06, 09:51)
su daug sviesto (nes vakar nupirko pakiuką... jezz skanybė kokia tas kerrygold sviestas... pats jau prie burnos artėjant tiesiog tirpsta iš to skanumo biggrin.gif).

Pametei man gerą mintį. Gal reikia tokio gero sviesto M&S maisto skyriuje paieškoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalastaja @ 2013 07 06, 08:45)
Labas rytas, myliu šeštadienius kai nereikia niekur eiti. Čia be galo karšta. Deja pas mus kaime jūros nėra, tai vėdinamės namie. Kol kas. smile.gif

Pametei man gerą mintį. Gal reikia tokio gero sviesto M&S maisto skyriuje paieškoti  g.gif



tikrai nžn ar LT būna jo... Čekijoj tikrai būna, nes draugė jį tik ir perkas, o ar iki Lt užveža... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 07 06, 09:15)


Labas rytas

nuostabus rytas, tik žarnyną skauda ir "išmetimo vamzdį", kaži kas čia do biesas g.gif


Labas rytas,

man pradėjus šią mitybą irgi skaudėdavo žarnyną, paskui susitvarkė savaime. Pusryčiams chamonas su pomidorais ir sviestas desertui.
Vakar ryškiai perkaitau saulėj, tai labai blogai miegojau ir širdis permušinėjo:(
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 07 06, 09:15)
o kodėl ne laikas sportuoti?
tai kad iki šiol visiškai nesirūpino. Tai ir klausiu, ar pakaks normaliai maitintis. Bet voresta minėjo, kad siuntė draugai  jai iš kauno tą druską, vadinasi ji ją vartoja g.gif

Labas rytas

nuostabus rytas, tik žarnyną skauda ir "išmetimo vamzdį", kaži kas čia do biesas g.gif


Sveika smile.gif Vakarais nepatariama sportuoti, nes organizmas suaktyvėja prieš miegą, nors prieš miegą kaip tik reiktų jį raminti, nes tada naktį prastai miegosis.

Kaip nustatei, kad druskos rūgšties mažai gamina skrandis?

Žarnyną skauda? Mmm neartėja? O gal tiesiog dujos susikaupę, gal ką netinkamo iš vakaro suvalgei, gal kokia candida baisiai išsiplėtusi gyvena, kuri neleidžia visko normaliai pašalinti iš organizmo prieš tai neprikrėtusi aibių?
Atsakyti
QUOTE(JolkitaS @ 2013 07 05, 20:41)
Sveikos merginos, jungiuosi ir aš prie jūsų gausėjančio būrio. Šitos mitybos principų laikausi jau nuo kovo mėnesio, bet tik prieš porą savaičių sužinojau kad tokia mityba vadinama Paleo;) O matinausi taip, nes ruošiausi metabolizmo tyrimui. Taigi, sušlibavusi sveikata atvedė link Paleo. Diagnozės neturiu, tik širdies permušimus(ekstrasistolės), atsiradusi as prieš tris metus. Praminti takai pas gydytojus rezultatų nedavė. Esu anaboliniam disbalance, turiu aukštą cholesterolį. Taigi, priimkit į būrįwink.gif

Sveika prisijungusi, kompanijoje įdomiau.
Mums įdomu būtų išgirsti, kokie pokyčiai sveikatoje pasijuto, nes nuo kovo mėn. tai jau šioks toks laiko tarpas yra . Kaip cholesterolis- krenta?
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 07 06, 11:29)
Sveika smile.gif Vakarais nepatariama sportuoti, nes organizmas suaktyvėja prieš miegą, nors prieš miegą kaip tik reiktų jį raminti, nes tada naktį prastai miegosis.

Kaip nustatei, kad druskos rūgšties mažai gamina skrandis?

Žarnyną skauda? Mmm neartėja? O gal tiesiog dujos susikaupę, gal ką netinkamo iš vakaro suvalgei, gal kokia candida baisiai išsiplėtusi gyvena, kuri neleidžia visko normaliai pašalinti iš organizmo prieš tai neprikrėtusi aibių?

o iš ryto galiu daryti tuos pratimus, kur parodyti?
-------
nenustačiau, bet pagal nurodytus požymius įtariu, kad taip ir yra. Prieš du mėnesius gydžiausi skrandžio bakteriją hellycobakter pylori ir opą, manau, tai pagrindinė priežastis, kuri mane verčia galvoti, jog jos per mažai, dar nagai atrodo siaubingai ir daugiau nusiskundimų radau tinkamų
-----------
mmm neartėja. skauda labiau plonąją žarną, kuri prie pat galo yra, įtariu, kad netinka grietinė, nes jei tik ja pagardinu keptas daržoves, taip ir jaučiu negerumus
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 07 06, 12:54)
o iš ryto galiu daryti tuos pratimus, kur parodyti?
-------
nenustačiau, bet pagal nurodytus požymius įtariu, kad taip ir yra. Prieš du mėnesius gydžiausi skrandžio bakteriją  hellycobakter pylori ir opą, manau, tai pagrindinė priežastis, kuri mane verčia galvoti, jog jos per mažai, dar nagai atrodo siaubingai ir daugiau nusiskundimų radau tinkamų
-----------
mmm neartėja. skauda labiau plonąją žarną, kuri prie pat galo yra, įtariu, kad netinka grietinė, nes jei tik ja pagardinu keptas daržoves, taip ir jaučiu negerumus


Nežinau kokie ten pratimai (nesu didelė HS fanė), bet sportuoti be abejo gali ryte. Na, nors aš ryte pati tingiu, tai dažniausiai vakare ir sportuoju, ir man kaip tik pagerėja, nes stresą nuima ir tada galiu ramiai užmigti. Bet va, knygos rašo ir voresta sako, kad vakare netinka smile.gif

Och, ta bakterija. Pas mus kažkas čia ją išsigydė, ar tik ne Silver79, man rodosi, tai jis mitybą tik pakeitė ir viskas okay buvo. Tikrai nemanau, jog reiktų papildomai tos druskos rūgšties vartoti (juolab, kad neradau jos pirkti Lietuvoje biggrin.gif).

Plonoji prie galo? Ne storoji prie galo būna? Aš tikiuosi niekas neskaito valgydamas šito teksto biggrin.gif O dėl grietinės, tai galbūt. Na, jeigu pajunti, kad skauda tik kai grietinę valgai, o kitais kartais neskauda, tai tuomet gal tikrai ji. Mhm, nežinau ar nemaišau, bet berods Silver79 buvo išbraukęs iš mitybos pieno produktus kuriam laikui, kai gydėsi žarnyną ir kitas problemėles ir jam padėjo susitvarkyti. Aš pati pieno produktų nevartoju, nes išpučia mane labai nuo jų ir spuogais kitą dieną išberia (na, netaip žiauriai, bet pora kokių tikrai atsiranda), tai stengiuosi vengti smile.gif
Atsakyti