Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

smagiai jus cia smile.gif

as fotosesijos siandien nepasidariau, tai idejau 5 men senumo

kaip norisi siandien saldaus..... doh.gif banano su braskem ax.gif ech kaip atsilaikyt
Atsakyti
Aš jau po mitochondrijų kvėpavimo grandinių aktyvavimo biggrin.gif , tik nejaučiu ar jos aktyvavosi ar ne.
Dar atlikau tuos pratimus, kur užtenka 7 min, gerokai išprakaitavau smile.gif

Įmečiau ir aš savo veidelį į fotkes, kol kas nėra prieš iš po, bus vėliau smile.gif
Atsakyti
mergaitės, malonu susimatyt 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 07 05, 22:10)

Dar atlikau tuos pratimus, kur užtenka 7 min, gerokai išprakaitavau  smile.gif

o kokius Tu pratimus darei? gal turi kokia nuoroda ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 05, 22:29)
o kokius Tu pratimus darei? gal turi kokia nuoroda ? smile.gif

http://www.homosanit...niu_aktyvavimas

ir

http://www.homosanit...kna_kaip_nendre
Atsakyti
labas vakaras, kol perskaiciau viska, ot pleputes mirksiukas.gif
O as tai siandien nedrasiai pas jus uzejau, sokolada siandien valgiau doh.gif turejau ryte sveciu, vaisinau prie kavos, tai ka, neatsilaikiau blush2.gif Nors paskutiniu metu miego trukumas, maziukas valgo kas 2 val mazdaug, keliasi 5 val ir duodasi lovoje, tai issibalansavusi jauciuosi, tai is kazkokios nevilties ir sukirtau sokolada verysad.gif Na bet siaip maitinuosi pagal paleo. Na sijonas vienas laisvesnis pasidares ir patenkinta del viduriu thumbup.gif tiksliau nebera duju kaupimosi blink.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif va cia tai superrrrrrrrrrr biggrin.gif
Atsakyti
uj kaip skauda žarnyną
Atsakyti
Perskaičiau visą straipsnį apie druskos rūgštį ir ką sužinojau, o gi nieko, tik tai, kad ji yra leidžiame į veną arba į raumenį, o geriausia sveikai maitintis ir skatinti organizmą patį ją gaminti g.gif
Voresta, ką gali pasakyti
Atsakyti
Nu jūs ir pleputės, nespėju skaityt;) MB jau per dantį traukia, kad priklausoma nuo kompo darausi! Šiuo metu atostogaujam Italijoj, jau pradeda trūkti savo maisto, o ypač kokosų aliejaus ir avokado. Pietums ir vakarienei mėsos be problemų gaunu, nu bet pusryčiai tragiškai - vienos bulkos. Kažkas senesnėse temose jau rašė apie itališkus pusryčius, nu bet kad taip blogai bus, nesitikėjau! Vienintelė daržovė per pusryčius - pomidoras, ir tas pagal mano dusbalancą netinkamas. Židžiu, matinuosi kiaušinienėm ir riccotta. Porą kartų paslydau su ledais ir kasniu tiramisu, bet jau gailiuosi;(
Labos visoms!
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 07 05, 22:10)
Aš jau po mitochondrijų kvėpavimo grandinių aktyvavimo 

kas gi aktyvuojasi prieš naktį? miegot laikas o ne sportuot. Be to tau , ko gera dar ir per anksti sportu užsiimti, neskubėk taip, susikulsi mirksiukas.gif

mano sportai tai tik limfos varinėjimas varinėjimas batuto pagalba. Ir tai daugiau žiemą. Vasarą veiklos, manau, pakanka.
Papildyta:
QUOTE(kustuce @ 2013 07 05, 21:17)
O kas yra tas kakavos sviestas?

Voresta, nesulaukėm atsakymo, kaip naudoti tą druskos rūgštį?

gi įmečiau nuorodą g.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 07 05, 23:24)
Perskaičiau visą straipsnį apie druskos rūgštį ir ką sužinojau, o gi nieko, tik tai, kad ji yra leidžiame į veną arba į raumenį, o geriausia sveikai maitintis ir skatinti organizmą patį ją gaminti  g.gif
Voresta, ką gali pasakyti


O ko tu prie tos druskos rūgšties pristojai? Organizmas pats pasirūpins, kad jos pakankamai skrandyje būtų.
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2013 07 05, 22:54)
sokolada siandien valgiau 

nusipirk sokolado kuriame butu ne mazesnis, nei 80% kakavos kiekis. as vartojau Lindt 90 %, daug nesuvalgysi, tai plytele per kokias 2-3 savaites as tik suvalgydavau, po trupinuka, dabar kazkaip neturejau, bet sitoks daiktas manau geriau nei paprastas sokoladas smile.gif
Atsakyti