Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

QUOTE(Wallis @ 2013 06 27, 20:59)
bet gal galima butu vos vos issamiau. Tu parasei tarkim, kad valgei kiausinius su darzovem. Bet tai dareisi, kiek tu kiausiniu?

kiek Tu mazai valgai, ohoho, as pagal Tave apsirijele esu blush2.gif  smile.gif

issamiau -siandien ryte -trys kepti ant kokoso aliejaus kiausiniai, salia vienas agurkas, vienas avokadas, kava be cukraus. Turetu pakakt iki kokios 14 val biggrin.gif

Tai cia vakar truputi maziau, iprastai daugiau valgau blush2.gif bet tarkim pietu porcija tai tikrai didele, as galvoju kad net perdaug, nes kam tampyt ta skrandi. Pas mane jis tikrai patampytas smile.gif Nu pvz vakar -farso tai geras guzas, toks kaip geras kumstis, o dar plius kopusto puse galvutes (nebuvo labai didelis, nu bet normalus, sviezias kopustelis) ir kalafioro koks ketvirtis. Gaunasi pilna keptuve didele, kai pasigamina, tai vat viska ir suvalgau doh.gif tikrai tikrai daug.

Sustojo mano svoris unsure.gif galvoju kaip isjudint, patarkit...Dar nenoriu ties tiek apsistot, reikia kokius dar 5kg velniop blush2.gif
Atsakyti
Pasigedau Elatos ir Kalastajos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 06 28, 08:59)
Gaunasi pilna keptuve didele, kai pasigamina, tai vat viska ir suvalgau  doh.gif tikrai tikrai daug.

Sustojo mano svoris unsure.gif galvoju kaip isjudint, patarkit...Dar nenoriu ties tiek apsistot, reikia kokius dar 5kg velniop blush2.gif

oo, va cia tokia porcijele ir pas mane daznai iseina. Siandien ryte stojau ant svarstykliu, pagaliau 60,7 o as taip svajoju pamatyt pirma skaiciuka 5 smile.gif kai stoju ant svarstykliu, uzdengiu kojos pirstu skaiciu, o tada atidengiu iki kablelio, o jau kai uzeina dziaugsmas, tai atidengiu visa skaiciuka biggrin.gif pries kelis menesiukus buvau 5 kg sunkesne, jautesi man labai tas sunkumas, bet kazkaip dasikapsciau ir tikrai dasikapstysiu iki 5 prieky, nebedaug beliko thumbup.gif
o kiek laiko svoriukas pas Tave jau laikosi? as kazkaip esu pastebejusi, kad jei svoris krenta, buna dienu, kad jis tai kuri laika stovi, tai siek tiek padideja ( na keli simtai gramu), bet po to vel kai duoda zemyn. galvoju, kad organizmas prisitaiko prie svorio, o tada vel krenta.
O va cia buvau persigandus del tu angliavandeniu, kad man ju truks, vakar idomumo delei paskaiciavau, tai nustebau, kad labai lengvai jie susirenka (ziuriu, kad butu 100) ir nevalgant makaronu ir pan. tai ka kalbet, kai anksciau "sportiskai" maitindavausi su visokiais pilno grudo toastais, makarais ir kitom "gerybem". svoris krito, negaliu sakyti, bet jau labai labai letai.
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 06 27, 23:21)
Skaitau, skaitau, skaitau - aš apakus, kiek tiesos ten rašo  blink.gif
Suprantu, kad savo organizmui padariau didelę žalą

sakyčiau, jei turi problemų su cukrumi, pasidairyk gal aplinkoje kas turi gliukometrą ir tada, kai jausies prastai, pasitikrink gliukozės lygį. Jei pasitikrinusi rasi mažą cukraus kiekį, tai, ko gera verta ir pačiai tokį įsigyti- nė 100 lt nekainuoja.
Be to nepulk staigiai, pereidinėk lėtai, ir nusipirk gliukozės tablečių. Prie šito galimo disbalanso reik neskubeti.
Perskaityk visus unimede klausimus -atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 06 28, 08:58)

o kiek laiko svoriukas pas Tave jau laikosi?

paziurejau per paskutini menesi nukrito gal tik koks puskilis...budavo i menesi -2 kg. Ir man nebudavo svyravimu laikantis Paleo, kad pakiltu. Visada pastovi 2-3 dienas, tada zemyn. O dabar sokineja pirmyn atgal, bet rezultato ner. verysad.gif
Atsakyti
Labas, 4u.gif
Pumpica, kaip miela kad pasigedai. smile.gif Kalastaja čia vis skaito, dar neseniai sapnavo Elatą(labai gražią tamsiaplaukę. Nežinau kokia Elata nesapnų pasaulyje yra).
Iš tiesų per Jonines gerai užšvenčiau kelias dienas - po du ledu per dieną, net saldainių šokoladnių ir latviškų karvučių valgiau, kibirais braškes kaifuodama nom-nom-nomojau. Vis bandau į vėžes atsisatyti, bet visokios šventės painiojasi, ir dar svečių atvyks, tai sunkiai sunkiai atsilaikau. Na, vaisiai mano blogis kaip visada ir psio.
Svorio du kg užsidėjo, bet nustojus saldainius ir ledus ryt nebekyla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalastaja: 28 birželio 2013 - 09:23
QUOTE(pumpica @ 2013 06 28, 08:59)

Sustojo mano svoris unsure.gif galvoju kaip isjudint, patarkit...Dar nenoriu ties tiek apsistot, reikia kokius dar 5kg velniop blush2.gif

dabar, kai valgai normalų maistą, visai nesunku pabūti parą be maisto.
papastininkauk kartą per mėnesį.
Aš asmeniškai esu ne sykį iki savaitės nevalgiusi, tačiau dabar žinau, kad nereikia tiek ilgai. Normaliausiai trys paros.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 28, 10:27)
dabar, kai valgai normalų maistą, visai nesunku pabūti parą be maisto.
papastininkauk  kartą per mėnesį.
Aš asmeniškai esu ne sykį iki savaitės nevalgiusi, tačiau dabar žinau, kad nereikia tiek ilgai. Normaliausiai trys paros.

net trys paros? tik su vandeniu? o kaip griztat? ta prasme, ketvirta diena griztat prie iprastinio maisto kiekio ar palaipsniui kelias dienas didinat iki buvusios normos? g.gif


Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 28, 09:27)
dabar, kai valgai normalų maistą, visai nesunku pabūti parą be maisto.
papastininkauk  kartą per mėnesį.
Aš asmeniškai esu ne sykį iki savaitės nevalgiusi, tačiau dabar žinau, kad nereikia tiek ilgai. Normaliausiai trys paros.

oi ne ne, visai be maisto -tai jau ne man...sito as dar negaliu ir nzn ar kada galesiu g.gif net nenoriu pagalvot apie ta pykinimo jausma, kuris buna nevalgius ilgesni laika....o jei dar ta diena reiktu su masina vaziuot, kapiec iskart biggrin.gif as turiu vestibiuliarinio aparato sutrikima, mane pykina transporto priemonese (jei ne pati vairuoju). Ypac pirmoje dienos puseje, vakarop jau nieko, ir net nzn kodel. Gal ir cia kokiu stebuklu buna, Voresta? Jus daug zinot...gal irgi kazkas itakoja mityboje? Nors sita problema man nuo vaikystes, ir pasak gydytoju jau nieko nepadarysi.
Tai as isedus i masina turiu buti butinai soti, nes kitaip isvis... biggrin.gif

Gal nebent kokia iskrovos diena daryti, bet su minimaliai maisto? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2013 06 28, 11:03)
net trys paros? tik su vandeniu? o kaip griztat? ta prasme, ketvirta diena griztat prie iprastinio maisto kiekio ar palaipsniui kelias dienas didinat iki buvusios normos?  g.gif

taip, tik su vandeniu. valgyti norisi tik pirmą parą, vėliau be problemų . Trys paros- tai net ne badavimas, tik šiek tiek ilgesnė pertrauka tarp maitinimosi. nieko ypatinga. valgau įprastai po to. Va po 7 parų tai jau lėčiau grįžinėjau- vandeniu pusiau skiestos morkų sultys, vėliau jau troškintos daržovės.
Papildyta:
QUOTE(pumpica @ 2013 06 28, 11:13)
oi ne ne, visai be maisto -tai jau ne man...sito as dar negaliu ir nzn ar kada galesiu g.gif net nenoriu pagalvot apie ta pykinimo jausma, kuris buna nevalgius ilgesni laika....o jei dar ta diena reiktu su masina vaziuot, kapiec iskart  biggrin.gif as turiu vestibiuliarinio aparato sutrikima, mane pykina transporto priemonese (jei ne pati vairuoju). Ypac pirmoje dienos puseje, vakarop jau nieko, ir net nzn kodel. Gal ir cia kokiu stebuklu buna, Voresta? Jus daug zinot...gal irgi kazkas itakoja mityboje? Nors sita problema man nuo vaikystes, ir pasak gydytoju jau nieko nepadarysi.
Tai as isedus i masina turiu buti butinai soti, nes kitaip isvis... biggrin.gif

Gal nebent kokia iskrovos diena daryti, bet su minimaliai maisto?  g.gif

lotuliukas.gif turėjau tą problemą, vaje, kaip pažįstama. Ji dingo, dabar man nebereikia imbiero tablečių leidžiantis į tolimesnę kelionę. Anksčiau tai taip, tik rimtai ir sūriai (dešra, kokie traškučiai)užkrimtusi galėjau keliauti, ir tai visko būdavo. Stengdavaus užmigti kelionėj- tada geriau. O tai po važiavimo tikra ligonė būdavau.
Dabar galiu važiuoti ir nevalgiusi ir lengvai išbūti nevalgiusi parą, kitą.

QUOTE
Gal nebent kokia iskrovos diena daryti, bet su minimaliai maisto?  g.gif

na o tu imk ir pamėgink, kiek ilgai gali pratempt, neužsibrėžk nieko, atsikeli ir nevalgai kol gali, ir kas čia tokio, gi to alkio nebaisiai ir būna...čia tik dar vienas mitas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 28 birželio 2013 - 10:27
labas rytas,
pusryčiams viena cikorijos salotų tipo gniūžtė, supjaustyta,trys kiaušiniai virti užpjaustyti.sumakalavau ir valgau. šakute kabinu sviestą iš pakelio. kava be nieko.

Atsakyti
dar nieko nevalgiau, manau, sėsiu ant dviračio palėksiu mėlynių pasižiūrėt (viso labo puskilometris iki jų ir 50 metrų iki miško pradžios), jei rasiu, tai kokią stiklinaitę sumaumosiu ir vyrui parinksiu. Reikia naudotis, kol sezonas. Tačiau tai- tik neturintiems sveikatos problemų- disbalansų. Pernai, kai turėjom, abu su vyru- visą vasarą ir rudenį labai mažai jų valgėm, vengėm fruktozės.
Atsakyti