Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

as matyt per daug fitneso modeliu foto prisiziurejusi... dauguma aktoriu, manekeniu man atrodo baisiai - beformes sudziuveles iki melynumo nubalintais dantim. ir kai esu mieste, tarp zmoniu, as paprastai atkreipiu demesi tik i tas, kurios atrodo pasportavusios. atsimenu buvau aeruoste laukiamajam ir ten uzmaciau moteryte kokiu 45metu sakyciau - jos rankytes buvo kaip nulietos - nestoros, su graziai isryskintais raumenukas, taip dailiai atrode, nu shakes galvojau nusprogsiu is pavydo, negalejau akiu atitraukt. o eiline kudute, size 0 ar kiek ten, kad ir brangiausias skudureliais apsikarscius - man net i galva nesauna, kad vat stai ji gerai atrodo...
kazkada Sportas namuose temoj buvau imetus mano akimis idealu kuna, pakartosiu cia - tobulybe, tiesa, ji - profesionali sportininke:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 05 liepos 2013 - 19:00
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 05, 15:47)
sakiau- perki grietinę ir sukiesi pati. Negirdėjau kad grietinėj paprasta moteriškė ko primaišytų.
Pas mane nemokamai, tik reiktų susimesti ant pranešėjo lekcijos
Tad rimtai klausiu- norinčių būtų ?

tai kaip ten iš grietinės sviestą daryti, sakei su mikseriu plakti, o kiek laiko plakti?
--------
o pas tave, tai čia kur?

QUOTE(jautiena @ 2013 07 05, 17:11)
cia foto pries gerus 4 metus, kai sportavau kaip pasiutusi, bet pusryciam valgiau avizu kose, nuo kuriuos sukildavo rugstis, bet juk taip "sveika" ir liesa mesos farsa perplaudavau karstu vandeniu, kad butu dar liesesnis...

Nerealiai dailus pilvukas thumbup.gif

Wallis, graudi istorija, mano ne ką geresnė, bet gal kada kitą kartą papasakosiu, nes nesijaučiu dar nugalėjusi savęs, kai tą pajusiu, galėsiu plačiai pasakoti savo sėkmės istoriją smile.gif


O kaip aviena, ar gerai?
Atsakyti
Jautiena, man irgi grazu toks kunas. Liesos merginos -neee, negrazu. Buciau vyras, neziureciau i tokia smile.gif Bet tokiam kunui reikalingas pastovus darbas, pastovus sportas, pati zinai. O pati planuoji vaiku? Nes paskui turetu buti labai sunku psichologiskai, jeigu nepavyktu issaugot tokio pilvuko..ir tai jau kartais buna tik mediciniskai sutvarkomi dalykai..gali sitaip zmogus ir uzsigrauzti ir nebesijausti niekad laimingas, jeigu toks svarbus yra kuno kultas... 4u.gif
Atsakyti
aviena - o taip! eriena tiksliau - tik kad brangi rupke. sena avis ko gero nera labai skani...
pumpica: nezinau del vaiku. nebunda mano motinystes inkstinktas nors tu ka... o jau 33metai. jeigu maniskis uzgiedotu, kad nori, tai sakyciau darom tuojau pat, bet jo nuostata "ah, kaip bus taip bus", ta prasme, jeigu koks netyciukas uzklius, tai bus... motyvacija tik is mano mamos - krautu lagaminus ta pacia minute ir lektu cia dabot biggrin.gif namai yra, pinigai yra, o vaiku - nenorim ir ka dabar? jeigu kas pradeda klausinet, tai atreziu, kad ant svieto jau 7mljrd zmoniu, tai kam dar zemei kraut lotuliukas.gif
tikrai nesu as apsesta tuo, kaip atrodau. netgi atvirksciai - visiskai pasvilpt man, kaip tas pilvukas ten atrodo. apsirengt graziai, moteriskai - suknute, sijonas - tai taip, bet ar lasiakas kabo ar ne - tas etapas jau praeity... dabar man svarbiau sveikata, savijauta ir sielos ramybe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 05 liepos 2013 - 19:15
QUOTE(jautiena @ 2013 07 05, 20:04)
aviena - o taip! eriena tiksliau - tik kad brangi rupke. sena avis ko gero nera labai skani...

kaime yra avidė, augina jie ir parduoda ją, tik neklausiau kokia kaina.
Aš šiandien jau zyziau anytai, kad veršiuką kitais metais auginsim, jinai pati labai nori, visą gyvenimą ūkį turėjus, tik dabar nieko neaugina. Sakau užsiauginsim iki rudens ir turėsim skanios mėsytės.
Nu supykau juodau ant pirktinės mėsos, juodai
Atsakyti
fainai, kai yra galimybe uzsiauginti. ypac toki tik per vasara - jaunuti paskersti - mesyte minksta, sveika... pavydas ima. jeigu galeciau, tikrai nepraleisciau tokios progos apsirupint geros kokybes produktu ir is patikimu saltiniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 07 05, 19:04)

pumpica: nezinau del vaiku. nebunda mano motinystes inkstinktas nors tu ka... o jau 33metai. jeigu maniskis uzgiedotu, kad nori, tai sakyciau darom tuojau pat, bet jo nuostata "ah, kaip bus taip bus", ta prasme, jeigu koks netyciukas uzklius, tai bus... motyvacija tik is mano mamos - krautu lagaminus ta pacia minute ir lektu cia dabot biggrin.gif namai yra, pinigai yra, o vaiku - nenorim ir ka dabar? jeigu kas pradeda klausinet, tai atreziu, kad ant svieto jau 7mljrd zmoniu, gera turetu but dar zemei kraut  lotuliukas.gif
tikrai nesu as apsesta tuo, kaip atrodau. netgi atvirksciai - visiskai pasvilpt man, kaip tas pilvukas ten atrodo. apsirengt graziai, moteriskai - suknute, sijonas - tai taip, bet ar lasiakas kabo ar ne - tas etapas jau praeity... dabar man svarbiau sveikata, savijauta ir sielos ramybe.

supratau..su mano inkstinktais zinok tas pats buvo...jei ne vyras, kuris uzspaude -darom, buciau gal iki siol bevaike lotuliukas.gif tie inkstinktai neatsiranda kartais, kol pagimdai. smile.gif tada laaaaabai dideli atsiranda biggrin.gif ir tau taip bus. Atrasi savo sielos neatrastus kampelius wub.gif
jetus, namai, pinigai, netgi aukle yra bigsmile.gif ko laukt??
Atsakyti
[quote=" voresta ",2013 07 05, 12:11]
dažnam perlipusiam 30 jos trūksta. Suvesk HS paieškos langelyje "druskos rūgštis." Jos trūkumas labai įtakoja sveikatą ir yra daugelio bėdų priežastis.
ieškoti vaistinės kurioje dar gaminami vaistai ir prašyti kad pagamintų 2 proc skiedinį. Girdėjau kad yra kapsulės HCL.
Pati prašiau bendraminčių iš Kauno- atsiuntė.
Papildyta:

Voresta, ir mano nagai tokiais išilginiais dryželiais, o ant dešinio skersai nemažas "kalnagūbris", kuris jau baigia nuaugti, susižeidus nebuvau.

Kaip vartoti tą 2 proc.skiedinį?
Aš Kaune. Kokioj vaistinėj pagamino, gal prie Centrinio pašto?
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 07 05, 20:13)
fainai, kai yra galimybe uzsiauginti. ypac toki tik per vasara - jaunuti paskersti - mesyte minksta, sveika... pavydas ima. jeigu galeciau, tikrai nepraleisciau tokios progos apsirupint geros kokybes produktu ir is patikimu saltiniu biggrin.gif

anskčiau man vienodai buvo, sakydavau, kad nėra jokio skirtumo tarp parduotuvinio ir naminio maisto, dabar net nenoriu žiūrėt į parduotuvinę mėsą, fui, dešrelių jau senokai nebeperku.
Tas HS puslapis - atgaiva sielai, tiek daug informacijos prisikroviau, tiek daug įdomių dalykų sužinojau, šakės, o dar nė pusė straipsnių neperskaičiau smile.gif .
Tiesa, jau dvi dienas negeriu skydliaukės hormono, nes praeitą naktį kėliausi prie vaiko ir kaip dėjo pulsuot skydliaukė, galvojau uždusiu.

Tiesa, aš dar važinėju į bičių terapiją, dar tas gal kažkiek įtakoja mano pasikeitusią savijautą smile.gif . Dėdė turi bičių piramidę, tai vienintelė Lietuvoje tokia smile.gif

Ir šiandien buvau ten, jis suko medų, į gerklę įgrūdo medaus korio gabaliuką, negalėjau išspjaut, bet tiek to, ką padarysi, žmogus iš geros dūšios pavaišino smile.gif

Tiesa, pati jaučiuosi gerai, skraidau, vakar 22,30 val. ploviau grindis, o anksčiau nepatįsdavau kojų tokiu metu. Bet aišku, pykinimas dar nedingo, galvos skausmas taip pat, silpnumas, galvos svaigimas, bet aš tikiuosi, kad greitai viskas praeis.

Šiandien 19 val vakaro dar nenorėjau valgyti.

Niekaip nesuprantu, negi tikrai atradau tai ko man visuomet reikėjo bigsmile.gif

Kalbėjote apie nagus, tai mano baisūs, išvagoti iškilusių juostelių, o ant vieno nago eina didžiulė įdubusi juosta. Lėksiu kitą savaitę tos druskos rūgšties pirkti, o kaip ją vartoti?
Atsakyti
kainos tiesiai iš augintojų http://www.zemesukis.com/parduodu/

veršiukas iki 3 mėn kasdien turi gauti pieno, kitaip nieko iš jo skūra do kaulai. 3 mėn svers apie 100 kg- tokio kaina netol tūkstančio.
Geriau anytai pavasarį nupirk karvę, kad atsivestų gegužę, per vasarą pabus rudenį parduosi keletą šimtų pigiau, užtatai veršiukas prakutęs liks ir pieno per vasarą sočiai . Svarbu ganykla prie namų būtų.
Papildyta:
QUOTE(kustuce @ 2013 07 05, 20:01)
tai kaip ten iš grietinės sviestą daryti, sakei su mikseriu plakti, o kiek laiko plakti?
--------

kol pasidarys sviestas .

QUOTE
o pas tave, tai čia kur?


pajūris...
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 05, 20:28)
kainos tiesiai iš augintojų  http://www.zemesukis.com/parduodu/

veršiukas iki 3 mėn kasdien turi gauti pieno, kitaip nieko iš jo skūra do kaulai. 3 mėn svers apie 100 kg- tokio kaina netol tūkstančio.
Geriau anytai pavasarį nupirk karvę, kad atsivestų gegužę, per vasarą pabus rudenį parduosi keletą šimtų pigiau, užtatai veršiukas prakutęs liks ir pieno per vasarą sočiai . Svarbu ganykla prie namų būtų.

nežinau, anyta anksčiau auginus ir ne vieną, bet nesakė nieko apie pieną, sakė tik ant pievos normalus užauga, jei perki 100 kg, tai dar koks 100 kg per sezoną dasideda. Ir teta tą patį sakė, Ji šiemet pridavė veršelį 90 kg, tai gavo už jį 600 Lt.
Neapeis anyta karvės, ji serga IS, sunkokai vaikšto, o dar dirba, tai nepavyks jai melžti, o aš prie karvės neprieisiu, ne ta sritis mano blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, jungiuosi ir aš prie jūsų gausėjančio būrio. Šitos mitybos principų laikausi jau nuo kovo mėnesio, bet tik prieš porą savaičių sužinojau kad tokia mityba vadinama Paleo;) O matinausi taip, nes ruošiausi metabolizmo tyrimui. Taigi, sušlibavusi sveikata atvedė link Paleo. Diagnozės neturiu, tik širdies permušimus(ekstrasistolės), atsiradusi as prieš tris metus. Praminti takai pas gydytojus rezultatų nedavė. Esu anaboliniam disbalance, turiu aukštą cholesterolį. Taigi, priimkit į būrįwink.gif
Atsakyti