Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

o aš meldžiuosi, kad kaip nors problemos apsitvarkytų ir įmanoma būtų tą nėštumą apskritai įsitaisyti. prošvaisčių mažų jau yra, gal po kokių metų - kitų ir visai pavyktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 07 05, 16:16)
o aš meldžiuosi, kad kaip nors problemos apsitvarkytų ir įmanoma būtų tą nėštumą apskritai įsitaisyti. prošvaisčių mažų jau yra, gal po kokių metų - kitų ir visai pavyktų  smile.gif

kokios to problemos, ką sako daktarai?
kiek žinau iš patirties, nutukę, riebūs gyvuliai nepastoja, tad kai susitvarkys medžiagų apykaita, pamesi nereikalingą svorį, neturėsi disbalansų, tai, ko gera, viskas bus OK.
Žinau, kad viršsvoris siejasi su metaboliniu sindromu, policistinėm kiaušidėm, endometrioze ir už viską atsakingi angliavandeniai.
Atsakyti
kad susitvarkys, tai faktas, tai vat ir laukiu biggrin.gif
nes per visokius dietologus ir vaikščiota dėl to, kad susitvarkyti su svoriu, o tada ir visi hormoniniai reikalai turi susitvarkyti. Deja deja, kaip žinom, kuo labiau stengiesi numesti svorį su "sveika mityba", tuo labiau jis nepasiduoda ir auga biggrin.gif
gerai, kad paleo pasitaikė po akių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nomore: 05 liepos 2013 - 15:40
na, prie šitos mitybos, jis neturi šansų pasilikti, dabar tereikia laiko ir tavo svajonė nestuke.gif išsipildys
laikom špygas.
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 05, 15:43)
Na pasakosiu kiek imanoma trumpiau

Dievuliau, vos neapsižliumbiau skaitydama. Laikykis mergyt, dabar esi labai graži. Kaip nors nepasiduok tam rijimui jei jis vėl kada užeitų. Bet šiaip tai kokia tu šaunuolė, ir kiek daug valios turi!


QUOTE(" voresta " @ 2013 07 05, 15:47)
nier dornių, mano sviestukas neįkainojamas  gi beveik be polinesočiųjų  biggrin.gif
sakiau- perki grietinę ir sukiesi pati. Negirdėjau kad grietinėj paprasta moteriškė ko primaišytų.
liuosei, surengsim  poros dienų kiaulių šėrimo, ožkų, karvės melžimo, pieno separavimo, sviesto sukimo kursus, o jei pavyktų, ( reik pasidomėt), net lekciją susiorganizuoti, yra ~15 vietų.
Pas mane nemokamai, tik reiktų susimesti ant pranešėjo lekcijos
Tad rimtai klausiu- norinčių būtų ?

Nu super, tai pradedam derint laiką kada renkamės. thumbup.gif

QUOTE(nomore @ 2013 07 05, 16:16)
o aš meldžiuosi, kad kaip nors problemos apsitvarkytų ir įmanoma būtų tą nėštumą apskritai įsitaisyti. prošvaisčių mažų jau yra, gal po kokių metų - kitų ir visai pavyktų  smile.gif

Man tas pats. Skaičiau, kad nuo paleo, o ypač nuo Whole30 ne tik noras [:make love] padidėdja, bet ir tikimybė pastoti. Tai va laukiu kada mano brangūs svečiai išsisikirstys ir pradėsiu vėl normaliai whole30 daryti. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalastaja @ 2013 07 05, 15:56)

Skaičiau, kad nuo paleo, o ypač nuo Whole30 ne tik noras [:make love] padidėdja,

Cia rimtai? Man kartais to noro taip reiktu doh.gif blush2.gif kol kas skirtumo nepastebejau lotuliukas.gif
Atsakyti
kokios visos jaunos ir zavingos wub.gif
Atsakyti
i talka pas voresta labai noreciau, bet keliones lektuvu islaidos siek tiek per dideles, ypac bedarbei...

prirasysiu ir as dabar daug...
as taip pat buvau putlus vaikas. kur nebusi mociutes auginta bandelem maitinta, grietinele uzsigeriant... vakarienei kaip iprasta budavo manu kose su daug uogienes ir sviesto - kaip as ja megdavau. ir nuo tu metu, kai vaikams pradeda rupeti ju ir kitu isvaizda, as visada jauciausi storesne uz kitas klasiokes. nebuvau stora, tik putli. pradejus studentaut mano svoris buvo 62-63kg, ugis 164cm - ne tragedija, bet kompleksavau kazkiek, nors tai nepatrukde susidraugaut su tokiu kakaliu. as jam rimtai "kritau i aki": charakteris, veidelis ir t.t. bet jis pats toks sakalys buvo ir jo mama giltine, tai jam mano minkstas pilvelis visuomet kliudavo. nepiktai, bet vis uzvaziuodavo: "issivaizduoju kokia butum grazuole, jeigu butum truputeli plonesne"... susigalvojau eit sportuot. jergau, kaip man raumenys tais laikais augo. noreciau, kad dabar taip butu. mityba aisku buvo neaktualu. tezinojau tiek, kad reik daug varskes po sporto valgyt. sporta teko mesti, nes mano bicepcas pasidare didesnis negu mano berno...
viena vasara, gal treciam kurse, pavyko isidarbint, likau gyvent bendrabuti, jis isdume vasarot pas babulka i pajuri ar kur, o as kazkaip netycia internete uztikau straipsniuka apie kalorijas maiste ir kartu kcal skaiciavimo programike (pacioj pradzioj lt internete nelabai daug ko dar buvo). ir uzsikabliavau du menesius skaiciuot - priskaiciuodavau 800kcal per diena... nusibadavau iki 58kg. anas gryzo po atostogu - veje, kaip faina, kaip tu pasikeitus, fantastiska tiesiog... aisku po bado dietos svoris gryzo atgal. buvau nusivylus, kad nepavyko islaikyt tu 58kg, stengiausi save ribot, o ribojimai baigdavosi apsiryjimu... atsimenu nusipirkdavau sokolado plyta pakeliui namo ir surydavau eidama, nes nenorejau, kad jis matyti mane sokoladus valgancia...
po studiju islekiau i airija. issiskyriau su anuo bernu. pradejau daugiau dometis sportais ir dabar jau ir mityba. bet is karto nepataikiau kur reikia. sulindau i tradicinius kulturizmo ir fitneso puslapius ir forumus. o ten ka? jeigu nori mest svori - mazink kalorijas=riebalus. angliai pasilieka, baltymus uzkeliam, nes raumenis gi auginam. ejau i sportklubi 5-6k per savaite. maistas visas suskaiciuotas iki 1300kcal. numeciau iki 57kg. maniau jega! jauciausi tokia plonuole... bet pradingo menstruacijos. kai siek tiek atleidau vadeles - gryzo, bet nereguliarios ir iki siol nesusitvarke (6m). viska uzmetu - svoris vel 62kg, pasportuoju, pamazinu maista - 58-59kg.
ir sukosi tokia karusele, ausktyn zemyn. pernai kazkuriuo metu uzkliuvo akis uz paleo. as ir taip beveik paleo valgiau, grudu buvo mazai mano mityboj, bet pradejau daugiau skaitinet ir rimciau dometis ir nuo siu metu kovo pasakiau grudam ir pupom griezta ne ir pradejau sviesta ryt pokais ir ka? svoris 58.5kg, nors kasdien apsirijus. jokiu nervu, jokio spaudimo, prisiziurejimo, alkio, ejimo i lova tusciu pilvu, na nulis pastangu. as juk visada buvau griezta sau - sito negalima, ano negalima, sporto uzmest nevalia. net geda pries save. eisiu kita savaite uzsirasysiu sportklubi, nes ka tos svarstykles, kaulam ir raumenam reik rimtos apkrovos, o namie man nesportas. ziuresiu, kaip eisis sportuot su tokia mityba.
cia foto pries gerus 4 metus, kai sportavau kaip pasiutusi, bet pusryciam valgiau avizu kose, nuo kuriuos sukildavo rugstis, bet juk taip "sveika" ir liesa mesos farsa perplaudavau karstu vandeniu, kad butu dar liesesnis...
user posted image
Atsakyti
Jautiena, oho koks pilvuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 07 05, 17:04)
Cia rimtai? Man kartais to noro taip reiktu doh.gif  blush2.gif kol kas skirtumo nepastebejau lotuliukas.gif

Nu jo, yra liudijimų Whole9 psl, kur skyrelyje Ladies Only. wink.gif
Papildyta:
Jatusėliau, merginos, Jautiena, čia ką, Deivių klubas susirinkęs? O dailumas ir gražumas visų! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 07 05, 17:11)
eisiu kita savaite uzsirasysiu sportklubi, nes ka tos svarstykles, kaulam ir raumenam reik rimtos apkrovos, o namie man nesportas. ziuresiu, kaip eisis sportuot su tokia mityba.


na va, ir tu atlikai išpažintį, dabar nusiramink, viskas- alkis ir kančios dėl svorio liko kitame gyvenime.
Žiū, radau tokį gerą konspektuką http://www.sportokodas.lt/?page_id=263
Atsakyti
baikit mergos, stora toj foto kaip karve, nors keliau hantelius po 16kg, bet viskas po lasiaku buvo ir niekaip as jo nenukrapsciau... beje, sena ta foto, pries 4m, nebera dabar raumens, ech...

voresta: ojej koks ilgas straipsnis. paskaitysiu pries miega.
Atsakyti