Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

QUOTE(" voresta " @ 2013 07 05, 04:54)
pažiūrėjau, na ir kokią naudą iš tų  skrebėsių/ oksicholesterolio gaus mūsų organizmas?
tik krūvą šiukšlių, kurias reiks pervaryt per atliekų šalinimo sistemą.
Tačiau turės praeit nemažai laiko, kol toks vaizdelis nebeįjungs seilių tekėjimo reflekso.
čia tik dalis straipsnio, galit susirasti visą mirksiukas.gif
(atsiprašau, 4u.gif  jei ką nors užknisa mano HS nuolatinis citavimas, tačiau tai reikalinga smegenų perprogramavimui/perkodavimui  biggrin.gif )

asmeniskai man, niekada nekele tokie vaizdai apetito.
I tokius mamrmalus bele ko prideta gali but. fui...

labas dienas,
ech ir as prisijungimo negavau. mazai plepu, nes kai as ateinu I SM jus jau miegat (7 val veluoju)...
man ir toliau svoris po 500 g per savaite krenta.
vakar lekstej radau sustingusio kokoso aliejaus su prieskoniais (nuo zuvies kepimo liko), kaip man skanu buvo ji suvalgyti. supratau, kad man jis geriau surus, ne saldus.
Atsakyti
QUOTE
jei žiemą skundžiatės šalčiais, o vasarą karščiais ir nuolat kalbate apie orą

norit paskyt, kad ir toliau tinkamai valgydama imsiu pakelt karštį? nes kol kas tokiu oru aš i lauką išeit negaliu g.gif
per du mėnesius paleo pastebejau:
pilvukas ramus, jokių nemalonių pojučių.
labai džiaugiuosi, kad nebereikia kasdien plauti plaukų, nes taip smarkiai nebesiriebaluoja.
pirmą kartą mmm prasidėjo be skausmo, šiaip įprastai reikėdavo poros tbl.
svoris nekrenta, bet ir nekyla biggrin.gif
tai tiek kol kas pastebėjimų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2013 07 05, 15:19)
norit paskyt, kad ir toliau tinkamai valgydama imsiu pakelt karštį? nes kol kas tokiu oru aš i lauką išeit negaliu g.gif

labai džiaugiuosi, kad nebereikia kasdien plauti plaukų, nes taip smarkiai nebesiriebaluoja.


man tai pagerėjo šiuo klausimu situacija. anksčiau tokiu oru gulėdavau paslika ir negalėjau net galvos nuo lovos pakelti. dabar nėra taip, kad labai jau guviai jausčiausi, bet galiu eiti laukan, kažką ten veikti - karšta, bet ne mirtina biggrin.gif

tiksliai, ir man mažiau riebaluojasi.
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 07 05, 15:26)
man tai pagerėjo šiuo klausimu situacija. anksčiau tokiu oru gulėdavau paslika ir negalėjau net galvos nuo lovos pakelti. dabar nėra taip, kad labai jau guviai jausčiausi, bet galiu eiti laukan, kažką ten veikti - karšta, bet ne mirtina  biggrin.gif

tiksliai, ir man mažiau riebaluojasi.

oi ne ne, veikti ka nors lauke tokiu oru negaliu schmoll.gif iškart pakeičiu spalvą ir galvą pradeda skaudėti, tvinksi smilkiniai doh.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 07 05, 14:19)
ok, dekui drinks_cheers.gif
grazuoles visos smile.gif

Wallis, primink, kiek tu cia svorio numetei ir kokiu budu?  smile.gif

Na pasakosiu kiek imanoma trumpiau visa savo skaudu kilogramu kelia.
Jau nuo vaikystes mane daug kas storuliuke vadino, gal del zanduku is tevo paveldetu, nors pasiziurejus nuotraukas is vaikystes ir paauglystes as tikrai neatrodau storuliuke. aisku, nebuvau kaulu vyniotinis, nes valgiau tikrai nemazai, bet ir be apdribusiu lasiniu. Taip isaukleta buvau, senelis pykdavo, jei prisidedi ir nepabaigi, tai ir kimsdavau ta bulviu kose su kokia tusonke... Tada budama paaugle taip visada mazdaug sveriau 63-65, nesvarbu kokiais kiekiais ir ko valgydavau, svoris aukstyn nejo, bet ir nekrito. buvau sportuojanti, nezinojau kas tos kalorijos, bet valgymo iprociu galima sakyti ir nebuvo. pusryciu nemegau, pietums ir bulka valgykloj tiko, o vakarienei dar kas nors.... iki kol man nesuejo 17 metu ir nesusiradau berno. Buvo atstumas, ilgai jo buvau nemacius, nezinau is kur istraukiau, bet sugalvojau numest kilu, tipo padaryt jam staigmena doh.gif bet man niekaip nesiseke, nes vis sakydavau, nevalgau nuo 6, tai 17:55 prisirydavau baranku rolleyes.gif ilgai lauktas susitikimas per kaledas neivyko, nes jo mama pradejo mirti nuo vezio ir jis nusprende, kad taip bus geriau. Tada mano galvoje kazkas pasidare, as labai susiemiau ir pasidariau per diena 3 valgymus, kurie dauguma sudare angliavandeniai ir viskas buvo ziauriai grieztai. Ryte sausi pusryciai su jogurtu, per pietus kas budavo mokykloj, tik jokiu bulviu kosiu, o vakare pakaitom arba makaronu kalnas arba ryziu kalnas, po to- 3 val treniruote ir namu darbu ruosa iki 3 nakties. Taip nuo kaledu 65 kg vasario menesi jau sveriau 55, kasdien budavau isbadejus, naktim beveik nemiegodavau, nes budavo salta. Paskui ala pradejau sveikai maitintis ir laikiau savo svori kelis menesius, valgiau 5 kartus per diena, kartais ir saldumynu, ir bulviu, svoris neaugo. Vasarai isvaziavau dirbti, vel atsirado tik 3 pavalgymai vaikiskom porcijom ir rugsejo pirma zengiau i klase su 42 kg budama 170 ugio. kazkur spalio men, tas bernas mane paliko, o tada as is nervu pradejau viska kisti ir per metus tikraja ta zodzio padvigubejau verysad.gif bijojau zmoniu, bijojau iseiti i lauka, praleidinedavau pamokas, sakydavau, kad sergu, o namie arba verkdavau arba valgydavau, storejau ir nuo oro. Mamos salia nebuvo, ji aisku yra gyva, bet nuo 15 metu as gyvenau viena, tik savaitgaliais grizdavau namo. Ji kartais pasakydavo nustok est, bet as negaledavau saves suvaldyt. niekada niekas nepasiule jokios pagalbos, nors ir mate, kas darosi. gal tokie tie lietuviai... as neisivaizduoju ka zmones galvojo...taigi sveriau kazkur apie 85-90 kg. Istojau i universiteta, aptirpau iki 75, bet vasara vel uzejo kazkokie nervai ir skaiciukai vel pakilo iki 85. jauciausi slyksti, nors visi mane labai mego, nes buvau labai bendraujanti ir linksma. Man nebuvo problema suvalgyt riebiu ledu deze ar kelias plyteles sokolado, o alkis- jis visada buvo cia. tada susiradau nauja drauga ir sporto pagalba, bei trupucio maisto prisiziurejimu as dasikapsciau iki 65, kaip sakau, savo jaunystes svorio smile.gif Jau 4 metai gyvenu Vokietijoje, mano svoris siai dienai yra lygiai 60. Bandziau viska, grikiu dietas, kopustienes, sveika mityba, bet cia daugiau per paskutinius 2 metus. tai va viskas viename, taip banguotai su kokiu persivalgymu per savaite jau laikausi 4 metus. Tiesa sia ziema buvo vel pasiekes ta mano skaiciu 65, bet as nepasiduodu, intensyviai sportuoju ir stengiuosi is paskutiniu su mityba. ir kur buvusios, kur nebuvusios paleolistos uzklydo man i kelia thumbup.gif Rasiau, kad jauciau alki, nors valgau labai daug, bet to nebuvau jau nei vakar, nei siandien. Isejo pirma karta padaryti taip, kad buciau nealkana ir dar tuo paciu mesciau svori, bet net jei jis sustos krites, as nei kiek nesupyksiu, nes jauciuosi gerai. anksciau labai vengdavau riebalu, grietines iki praeitos savaites nebuvau valgiusi gal kokius 5-6 metus, kiausiniai budavo 1 daugiausiai per savaite ir tai tik baltymas. Bet pasirodo, kad cia visai ne riebalai deti...
sorry, ilgai cia gavosi, bet na, nemoku as kitaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalastaja @ 2013 07 05, 14:36)
Voresta, gal tu pradėk prekiauti savo produktais?

nier dornių, mano sviestukas neįkainojamas gi beveik be polinesočiųjų biggrin.gif

QUOTE
O kaip įsitikinti turguje pas bobutę kad jis tikrai tikras?

sakiau- perki grietinę ir sukiesi pati. Negirdėjau kad grietinėj paprasta moteriškė ko primaišytų.

QUOTE
Ir apskritai, aš jau seniai galvoju, gal kokią paleo stovyklą pas tave susiorganziuoti? biggrin.gif  lotuliukas.gif Už lėšas, žinoma. Ir naudos bus - kurios tinkamos į marčias galėsi iš arčiau pamatyti. biggrin.gif


liuosei, surengsim poros dienų kiaulių šėrimo, ožkų, karvės melžimo, pieno separavimo, sviesto sukimo kursus, o jei pavyktų, ( reik pasidomėt), net lekciją susiorganizuoti, yra ~15 vietų.
Pas mane nemokamai, tik reiktų susimesti ant pranešėjo lekcijos
QUOTE
Rengiamos gyvos asmeninės konsultacijos mitybos, gyvensenos ir sveikatos klausimais Kaune arba užsakovo pasirinktoje vietoje ne Kaune. Būtina iš anksto suderinti laiką ir vietą telefonu 8 647 72608.
Kaina:
100 Lt/val. + kelionės išlaidos: 1 Lt už 1 km atstumą nuo Kauno


Tad rimtai klausiu- norinčių būtų ?


Atsakyti
ativas ir nomore, as visu nesugaudziau su tais az. Bet jei merginos pritaria, siunciu jum smile.gif turbut pritaria, ane? naujai atejusiems gal tik reiktu koki termina ivesti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 05, 15:47)
liuosei, surengsim  poros dienų kiaulių šėrimo, ožkų, karvės melžimo, pieno separavimo, sviesto sukimo kursus, o jei pavyktų, ( reik pasidomėt), net lekciją susiorganizuoti, yra ~15 vietų.

Nerealiai noreciau , bet kaip i ta lietuva dabar grizt...
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 05, 15:50)
Nerealiai noreciau , bet kaip i ta lietuva dabar grizt...

lėktuvu? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Wallis, dekui uz istorija smile.gif as vaikysteje irgi apvalute buvau. Paskui paauglysteje kaip istysau i ugi, taip likau liekna iki vaiku smile.gif (budavo 63-67 kg svyruodavo, su mano ugiu cia labai neblogai), na o po vaiku likau prie 80-83 iki siu metu smile.gif Tai 5 metai su tokiu svoriu. Vat todel man ir sunku dar susitaikyt, dar vis noriu numest iki buvusiu 65...nors ir dabar visi sako, kad jau pakanka. Bet man ne...

As gi per pirma nestuma priaugau virs 35 kg doh.gif Gavosi jo-jo efektas. Pries vestuves gi labai reikejo pamest kelis kg. Na ir ka -intensyvus sportas, gyvenimas pusbadziu. Visa grazi, vestuves, po vestuviu kita nakti isskridom i medaus savaite, o ten gi ir pirmagimis uzkibo wub.gif ir prasidejo.....man buna labai stipri toksikoze, 4 men istisai be perstojo pykina ir vemiu doh.gif kad nepykintu, turedavau pastoviai ka nors kramsnot doh.gif nors maisto nesinorejo, viskas slykstu, bet idejus kansi burnon aprimdavo kazkiek sleikstulys, aisku trumpam...tai va taip po bado dietos pradejus istisai valgyt svoris augo zaibo greiciu. Bet man tuo metu buvo dzin, galejau daryt beleka, kad tik nepykintu wacko.gif dar poto dasidejo skysciu susikaupimas beprotiskas, kojos buvo dramblio, netilpo net i vyro kedus doh.gif taip vat prikaupiau 35 kg, na aisku po 3 d po gimdymo 20 is ju neliko, bet kiti buvo neisprasomi biggrin.gif su antru vaiku nieko nepriaugau, nors ir pykino taip pat, ir valgiau, bet matyt jau nebebuvo to jo-jo, tad ka priaugau, tas nukrito lengvai pagimdzius.
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 05, 15:43)
Na pasakosiu kiek imanoma trumpiau visa savo skaudu kilogramu kelia.
pasidariau per diena 3 valgymus, kurie dauguma sudare angliavandeniai ir viskas buvo ziauriai grieztai. Ryte sausi pusryciai su jogurtu, per pietus kas budavo mokykloj, tik jokiu bulviu kosiu, o vakare pakaitom arba makaronu kalnas arba ryziu kalnas, po to- 3 val treniruote ir namu darbu ruosa iki 3 nakties.


vargšė paklydusi/paklaidinta dūšia- tuos dietologus su jų sušiktu angliavandenių piršimu visus pakabinti ant vienos vinies reiktų. Tai jie sumislina: ėsk anglis ir lakstyk, kad sunaudoti kalorijas. O kokia to prasmė? Pasportuoti sveikatos palaikymui tereikia trumpų pratimų, tačiau maksimalia jėga atliekamų ir tam tereikia vos keletos min.
QUOTE
. Isejo pirma karta padaryti taip, kad buciau nealkana ir dar tuo paciu mesciau svori, bet net jei jis sustos krites, as nei kiek nesupyksiu, nes jauciuosi gerai. anksciau labai vengdavau riebalu, grietines iki praeitos savaites nebuvau valgiusi gal kokius 5-6 metus, kiausiniai budavo 1 daugiausiai per savaite ir tai tik baltymas. Bet pasirodo, kad cia visai ne riebalai deti...
sorry, ilgai cia gavosi, bet na, nemoku as kitaip  blush2.gif

drinks_cheers.gif, tai ir yra svarbiausia- gerai jaustis. Žinok, tavo kūnas dabar yra patenkintas, gavęs ko trūksta, ir ta savijauta bus nuolatinė.
Papildyta:
QUOTE(pumpica @ 2013 07 05, 15:59)
ir prasidejo.....man buna labai stipri toksikoze, 4 men istisai be perstojo pykina ir vemiu  doh.gif kad nepykintu, turedavau pastoviai ka nors kramsnot doh.gif nors maisto nesinorejo, viskas slykstu, bet idejus kansi burnon aprimdavo kazkiek sleikstulys, aisku trumpam...tai va taip po bado dietos pradejus istisai valgyt svoris augo zaibo greiciu.

Vaje, kiek tavo vaikai "brangiai kainavo", jei pastotum dabar, po kokio pusmečio ant paleo, neturėdama disbalansų, manau, kad nei vemtum nei kokių problemų būtų, nes organizmui nėštumas būtų normalu. Nė vieno gyvūno organizmas neišsidirbinėja nėštumo metu, tik žmonių.
Aš per tris nėštumus vėlmiau tik kartą, jokių toksikozių, nors maitinausi kaimietiškai paprastai- aišku, su riebalu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 05 liepos 2013 - 15:01
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 05, 15:07)

Vaje, kiek tavo vaikai "brangiai kainavo", jei pastotum dabar, po kokio pusmečio ant paleo, neturėdama disbalansų, manau, kad nei vemtum nei kokių problemų būtų, nes organizmui nėštumas būtų normalu.

vat as ta pati pagalvojau g.gif visko gali buti....
jo, nestumai man peilis...dar pamastyciau gal apie kokia sese, kol dar amzius plius minus leidzia, bet tie nestumai atbaido doh.gif
Atsakyti