Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

QUOTE(Sedindriuke @ 2013 07 05, 14:06)
gal tiesiog reikia nepalikti neatsijungus, kiekvieną kartą kuri kai būna, atsijungti reika (log off, sign off) ir tada kita įeis tik su slaptažodžiu. a?

as padariau, kad nuotraukas galetu matyti tik account savininkas smile.gif o mes esam visos ju savininkes, nes turim prisijungimo duomenis. bet kas to albumo nebeturetu matyti
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 05, 13:13)
as padariau, kad nuotraukas galetu matyti tik account savininkas smile.gif o mes esam visos ju savininkes, nes turim prisijungimo duomenis. bet kas to albumo nebeturetu matyti

ok, dekui drinks_cheers.gif
grazuoles visos smile.gif

Wallis, primink, kiek tu cia svorio numetei ir kokiu budu? smile.gif
Atsakyti
aga, dabar spyną parodė, reiškia viskas gerai.
Hmmm, koks man marčių pasirinkimas biggrin.gif reikėtų paleolistės, kad sūnį į protą atverstų- jis pakolkas dar neatverstas į tikrąją mitybą. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 05, 12:19)
aga, dabar spyną parodė, reiškia viskas gerai.
Hmmm, koks man marčių pasirinkimas  biggrin.gif  reikėtų paleolistės, kad sūnį į protą atverstų- jis pakolkas dar neatverstas į tikrąją mitybą.  lotuliukas.gif



aš pirma aš pirma į sąrašą biggrin.gif lol biggrin.gif kiek metų ten jam sakei ? biggrin.gif su kokia šatra skaudžiausiai į protą atvedama ? biggrin.gif
Atsakyti
o as pirma vestuviu sveciu sarase!!!
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 07 05, 12:27)
o as pirma vestuviu sveciu sarase!!!



einu nupiešt pakvietimą biggrin.gif flomasterių susirasiu tik biggrin.gif

voresta - užsakyt reik tavo vyro šerną nudobt.. sveteliams biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 05 liepos 2013 - 13:30
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 07 05, 14:21)
aš pirma aš pirma į sąrašą biggrin.gif lol biggrin.gif kiek metų ten jam sakei ?

27 vakar suėjo,mano pirmagimis, kaip ir anūkėlius jau galėč čiūčiuot. lotuliukas.gif
Deja, nėra/nenusimato jokios kandidatūros.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 05, 12:30)
27 vakar suėjo,mano pirmagimis, kaip ir anūkėlius jau galėč čiūčiuot. lotuliukas.gif
Deja, nėra/nenusimato jokios kandidatūros.



eik tu į daržus su tais anūkėliais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif leisk pagyvent jaunam žmogui o ne vaikais krauk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 05, 10:22)
Pieno minusai-:pienas pasterizuotas-kaitintas, sunaikintos pieno rūgšties bakterijos, jame per daug angliavandenių, jis anabolikas.
Sviestas tinkamas jei tik jis tikras ir nėr jame ko primakaliuota. Mes iki šiol valgėm- dabar turim savo- nesulyginsi. thumbup.gif

Voresta, gal tu pradėk prekiauti savo produktais? Ką aš žinau kokie ten sviestai pardėje - jaučiu net brangiausias iš miltelių padarytas? O kaip įsitikinti turguje pas bobutę kad jis tikrai tikras? Ir apskritai, aš jau seniai galvoju, gal kokią paleo stovyklą pas tave susiorganziuoti? biggrin.gif lotuliukas.gif Už lėšas, žinoma. Ir naudos bus - kurios tinkamos į marčias galėsi iš arčiau pamatyti. biggrin.gif

QUOTE(pumpica @ 2013 07 05, 12:41)
Neturejau ka veikt, sukuriau fotki.com paskyra nauja fotkem, cia kas nori pasirodyt  biggrin.gif nes man asmeniskai kazkaip fainiau bendraut, kai veida zinai, kazkaip iskart nikas isimenamas  smile.gif
Issiusiu cia pagrindinem bendraujanciom duomenis.

O čia rimtai saugu? Neatsiras kada tos fotkės publick? Man šiaip visai romantiška įsivaizduoti kaip kuri atrodo. Na, bet kada nors įmesiu ir savo feisą, kai turėsiu normalią foto. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalastaja: 05 liepos 2013 - 13:37
vorestos marčia jau vien dėl lauktuvių parsivežamų kaip apsimokėtų būti, ane? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 07 05, 12:42)
vorestos marčia jau vien dėl lauktuvių parsivežamų kaip apsimokėtų būti, ane?  biggrin.gif



būsiu naivi su rožiniais akiniais bet na be meilės, be artumo, be abipusių jausmų, nafik man tas šernas ir natūrali grietinė blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 07 05, 14:44)
būsiu naivi su rožiniais akiniais bet na be meilės, be artumo, be abipusių jausmų, nafik man tas šernas ir natūrali grietinė  blush2.gif  wub.gif

o be meilės niekas ir nesiūlo bigsmile.gif dabar reikia laukti, kol voresta foto kandidato įkeltų biggrin.gif
ei, o kuo aš nusikaltau, kad su manim nesidalinat albumu? biggrin.gif per mažai pliurpiu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nomore: 05 liepos 2013 - 13:51