Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

QUOTE(" voresta " @ 2013 07 05, 11:11)

ko nesuprasti- keliauji link ligų ir kapinių 

lotuliukas.gif ai cia apie kapines....man blondinei nedaejo biggrin.gif
Atsakyti
Druskos rūgšties su pepsinu tablečių/kapsulių galima parsisiųsti iš iherbo, pasirinkimas nemažas.
voresta, o tai ir vartojat po šiai dienai tą druskos rūgštį? ar atsistato vėliau jos gamyba?

vakar dukros paklausė, ar sunku jai tokios mitybos laikytis. atsakė, kad ne bigsmile.gif pamažu, pamažu vis valgo kokių naujų daržovių, aišku, dar begalės visko nevalgo, bet kai matau progresą, tai tikiuosi, kad visgi paįvairės jos tas racionas.

o su vyru tai bėda. tai jis riebalų nemėgsta (kažkodėl anksčiau mėgo, dabar jau mat nebe), tai jis pavalgęs vakarienę ir pareiškęs, kad apsivalgė, išsitraukia bananą ir ryja žiūrėdamas nekaltom akelėm. pradžioj dar pasakydavau porą žodžių, bet dabar jau pasakiau, kad pats žino, kaip ir kas, ir jo teisė rinktis. buvo čia persigandęs mažumą, kai pradėjo sąnariai kojų skaudėti nesąmonių užvalgius biggrin.gif aišku, nepraleidau pamoralizuoti biggrin.gif

Akutee, sorry, bet juokini savo mėtymaisis. čia negali palaipsniui pereidinėti, nes tas palaipsniui nieko neduoda, viena koja ten, kita - ten, ir nepajauti realių privalumų tokios mitybos, nes iš esmės niekas nepasikeičia. ir taip, tas tik vienas šaukštelis to ar du ano pagadina viską, ką bandai pasiekti nevalgydama grikių ar batonų. tai kam tada ir kankintis, kažko atsisakant, ir iki galo nepasinaudoti privalumais? kankynė be rezultato. bet kad labai akivaizdu, kad nenori visgi smile.gif
Atsakyti
Neturejau ka veikt, sukuriau fotki.com paskyra nauja fotkem, cia kas nori pasirodyt biggrin.gif nes man asmeniskai kazkaip fainiau bendraut, kai veida zinai, kazkaip iskart nikas isimenamas smile.gif
Issiusiu cia pagrindinem bendraujanciom duomenis.
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 07 05, 12:36)
Druskos rūgšties su pepsinu tablečių/kapsulių galima parsisiųsti iš iherbo, pasirinkimas nemažas.
voresta, o tai ir vartojat po šiai dienai tą druskos rūgštį? ar atsistato vėliau jos gamyba?


o kuri is ju rinktis? kokios normos ar kas? blink.gif

QUOTE(pumpica @ 2013 07 05, 12:41)
Neturejau ka veikt, sukuriau fotki.com paskyra nauja fotkem, cia kas nori pasirodyt  biggrin.gif nes man asmeniskai kazkaip fainiau bendraut, kai veida zinai, kazkaip iskart nikas isimenamas  smile.gif
Issiusiu cia pagrindinem bendraujanciom duomenis.


reiks siandien galva issiplovus nusifotkinti biggrin.gif labai retai tai darau
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 07 05, 12:41)
Neturejau ka veikt, sukuriau fotki.com paskyra nauja fotkem, cia kas nori pasirodyt  biggrin.gif nes man asmeniskai kazkaip fainiau bendraut, kai veida zinai, kazkaip iskart nikas isimenamas  smile.gif
Issiusiu cia pagrindinem bendraujanciom duomenis.

O jej, pumpica, kokia Tu grazi, isimylejau wub.gif thumbup.gif
as ir idesiu kokia anksciau buvau wink.gif

o cia dar kazkuri rase apie nagus. tai man skersai naga idubimai, esu girdejusi, kad tai uzdegimo zenklas. i tie idubimai, tai didesni, tai mazesni, niekad nesibaigia, ant nykscio jie.. be to matosi ir svelnios juosteles isilgai. Apskritai, mano nagai yra tragiski, nei auga, nei stiprus, nei ar kas nors blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 07 05, 12:36)
Druskos rūgšties su pepsinu tablečių/kapsulių galima parsisiųsti iš iherbo, pasirinkimas nemažas.
voresta, o tai ir vartojat po šiai dienai tą druskos rūgštį? ar atsistato vėliau jos gamyba?
man gerai viską virškina, tačiau nagai rodytų trūkumą, tai pavartoju jei nepamirštu biggrin.gif po baltyminio maisto. Tačiau dar nelabai senai turiu, tai ant nagų nelabai matau pokyčių.


QUOTE
o su vyru tai bėda. tai jis riebalų nemėgsta (kažkodėl anksčiau mėgo, dabar jau mat nebe), tai jis pavalgęs vakarienę ir pareiškęs, kad apsivalgė, išsitraukia bananą ir ryja žiūrėdamas nekaltom akelėm. pradžioj dar pasakydavau porą žodžių, bet dabar jau pasakiau, kad pats žino, kaip ir kas, ir jo teisė rinktis. buvo čia persigandęs mažumą, kai pradėjo sąnariai kojų skaudėti nesąmonių užvalgius  biggrin.gif aišku, nepraleidau pamoralizuoti biggrin.gif

ši išmintis tinka visais atvejais (turiu sesę alkoholikę, jei ką, tai šis tekstas labai man padėjo)
QUOTE
Kaip Jūs manote, bandyti kažką daryti žmogui (pavyzdžiui, rūpintis juo, įkalbinėti jį “atsipeikėti”, drausti ir t.t.), kuris arba nenutrūkstamai geria alkoholį, arba “sėdi ant adatos”, arba “paskendo” buitiniuose nemalonumuose ir problemose – tai PAGALBA?
Pirmiau, nei atsakyti ką nors į šiuos klausimus, išsiaiškinkime šio žodžio prasmę.
Kokiu tikslu suteikiama PAGALBA kam nors? Dėl to, kad tam “kam nors” pasidarytų geriau, ar ne? O kaip sužinoti ar tapo žmogui geriau ar netapo? Tam reikia žiūrėti į rezultatus – į faktus.
Paanalizuokime pavyzdį.
Žmogui chroniškai trūksta pinigų ir jis pastoviai juos skolinasi pas pažįstamus ir
bendradarbius. Tai – rimta problema, kurios, sprendžiant iš faktų, jis pats spręsti nenori ir “sprendžia” ją kitų sąskaita. Jo veiksmų negalima priskirti “problemos sprendimui” – tai kompromisas, tai yra būdas nukelti problemą į priekį ir nespręsti jos. O kol jis neišsprendžia šios finansinės problemos – jam vistiek trūksta pinigų. Įsivaizduokime, kad visi žmonės aplinkui jam atsisakė duoti ar skolinti pinigų ir pasakė: “Viskas, gana, pinigų daugiau nebegausi!”. Kas tokiu atveju atsitiks? Jis bus PRIVERSTAS spręsti (!) savo problemą pats ir jis su ja vienaip ar kitaip susidoros (mums nesinori
imti už jį galvoti būdus, kaip tai padaryti). Jis išmoks skaičiuoti savo pajamas ir savo išlaidas. Jis supras, kad piktnaudžiavimas savo finansine padėtimi gali privesti jį prie jo paties sugebėjimo išgyventi pablogėjimo. Jis supras, kad po to, kai pas jį baigsis pinigai, jis nebeturės ką valgyti. Štai ką duoda pinigų skolinimo atsisakymai. Griežtai? Taip. Žiauru? Taip. Bet pažiūrėkite į rezultatus, kurių šis žmogus pasieks šią savo problemą išsprendęs!
Tokia pati situacija ir duodant išmaldą ubagams ir neturtėliams, tokia pati situacija ir
girtuoklystės bei narkomanijos atveju, kai remiami pinigais įklimpę į šias priklausomybes.
Kyla mintis – jeigu žmonėms nepadėti, juk jie gali numirti iš bado, dėl narkotikų ar degtinės stygiaus. Atmerkite akis plačiau, skaitytojau, ir Jūs, gal būt, pamatysite tai, ką matome mes: visi tie žmonės jau seniai juda septynmyliais žingsniais mirties link!
Jie turi Tikrąjį ketinimą tai daryti, o Tikrasis ketinimas be dalyvavimo paties žmogaus
nesikeičia. Šie žmonės, kaip zombiai, bėga (!) mirties pusėn. Jie nesuvokia ką daro. Pabandykite, užstokite jiems kelią.
Pabandykite pasiūlyti darbą elgetaujančiam žmogui, ir jūs išgirstite iš jo milijoną "svarių priežasčių", kiekviena iš kurių yra PASITEISINIMU ir patvirtina šio žmogaus "negalėjimą dirbti".
Pabandykite sustabdyti narkomaną, besiveržiantį į sekančios "dozės" paieškas. Bandėte? Žinote, kas iš to gaunasi? Net jeigu ir pavyks tokį žmogų sulaikyti, Jums teks jo kelyje stovėti visą savo (arba jo – dar neaišku, kas greičiau numirs!) likusį gyvenimą ir “saugoti” jį. Kodėl?
Todėl, kad JIS NUSTOJO NE PATS – JĮ SUSTABDĖTE JŪS.
Šis žmogus jausis įkalintu, ir kai tik kontrolė susilpnės, jis vėl “nusiraus”.

Ką gi daryti?
Šie “skubantys link mirties” žmonės yra iš esmės miegančiais – jie lygiai taip pat blogai supranta, ką daro. Kas gali pažadinti tokį žmogų? Tiktai SMŪGIAI, SMŪGIAI ir dar kartą SMŪGIAI – gal būt jis ir “nubus” anksčiau, negu numirs. Ir tam, tarp kitko, Jums nieko nereikia daryti – jis pats save gyvenimo eigoje “daužys” į įvairius daiktus, situacijas ir ligas, jis nori nubusti, o tam nėra kito metodo, išskyrus nemalonumų “šaltą dušą”.
Tai padėkite jam nubusti – netrukdykite jam “gauti per galvą”: tuo Jūs jo neišgelbėsite, o tik atitolinsite "nubudimo" momentą. Kas pažadina žmogų susimąstyti apie tai, ką jis daro? Tik nemalonumai!
Jeigu žmogus vienokiu ar kitokiu būdu stipriai veržiasi greičiau numirti, bet kuriam, kuris atsistos jam ant kelio, bus perskelta galva.
Apsidairykite aplink – žmonės, kurie vienaip ar kitaip bendrauja su asmenimis, "skubančiais link mirties", patys įklimpo “iki kaklo” problemose. Tokiose situacijose rinkitės tą veikimo būdą, kuris Jums labiau patinka.
Bet žinokite: nebendraudami (ir nesakykite, kad tai neįmanoma, nes tas, kas tikrai nori, ras būdą!) su “mirtininkais”, Jūs sutaupysite nervus, pinigus, laiką ir nuosavą sveikatą


QUOTE
Akutee, sorry, bet juokini savo mėtymaisis. čia negali palaipsniui pereidinėti, nes tas palaipsniui nieko neduoda, viena koja ten, kita - ten, ir nepajauti realių privalumų tokios mitybos, nes iš esmės niekas nepasikeičia. ir taip, tas tik vienas šaukštelis to ar du ano pagadina viską, ką bandai pasiekti nevalgydama grikių ar batonų. tai kam tada ir kankintis, kažko atsisakant, ir iki galo nepasinaudoti privalumais? kankynė be rezultato. bet kad labai akivaizdu, kad nenori visgi smile.gif

palikim ją ramybėj, jos deklaruojami ketinimai (noriu numesti svorį, būti sveika) nesutampa su tikraisiais ketinimais (noriu ir toliau valgyt cukrų ir sirgti,ir lai mane gydo KITI).
Yra žmonių, kuriem reikia rimto spyrio subinėn- sunki liga labai tam pasitarnauja (ir man taip buvo lotuliukas.gif )

gavau kokosų aliejų, paragavau ir palyginau su tuo vokišku. Kažkoks ne toks, nėra poskonio aiškaus kokoso, labiau primena rafinuotą g.gif . Jei norėčiau sufalsifikuoti kokosų aliejų tai kilogramą šalto spaudimo sumaišyčiau su 5 kg rafinuoto, tai ko gera, išeitų panašiai. Žadėjau dar kartą užsisakyt( kol yra akcija), tačiau dar pagalvosiu.
Papildyta:
QUOTE(pumpica @ 2013 07 05, 12:41)
Neturejau ka veikt, sukuriau fotki.com paskyra nauja fotkem, cia kas nori pasirodyt  biggrin.gif nes man asmeniskai kazkaip fainiau bendraut, kai veida zinai, kazkaip iskart nikas isimenamas  smile.gif
Issiusiu cia pagrindinem bendraujanciom duomenis.

hmmm o kodėl nereikėjo tų slaptažodžių? iškart prijungė ... pareguliuok.


Papildyta:
QUOTE(Muera @ 2013 07 05, 13:11)
o kuri is ju rinktis? kokios normos ar kas?  blink.gif


nežinau, aš jų nevartojau.
apie vartojimą rašo
http://translate.goo...ticles/dig5.php
Atsakyti
Jezz kiek prišnekėjusios biggrin.gif tauškalės nuo pat ryto biggrin.gif

prisijungiau prie fotki klubo veidelius iškišt pasirodyt. Beje, man ir maloniau taip bendraut, kai veido bruožus mačius ir bendraut jaukiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 05 liepos 2013 - 12:50
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 07 05, 13:32)
Jezz kiek prišnekėjusios biggrin.gif tauškalės nuo pat ryto biggrin.gif

prisijungiau prie fotki klubo veidelius iškišt pasirodyt. Beje, man ir maloniau taip bendraut, kai veido bruožus mačius ir bendraut jaukiau smile.gif

kai nereikia pastoviai kramsnoti ir galvoti apie kramsnojimą, o energijos turi daugiau, tai ir papliurpt laiko lieka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 07 05, 11:53)
kai nereikia pastoviai kramsnoti ir galvoti apie kramsnojimą, o energijos turi daugiau, tai ir papliurpt laiko lieka  biggrin.gif



teisybė biggrin.gif
ir kai obuolių po nosim nėra biggrin.gif

aš devintą valandą pusryčiavau su ketvirčiu mėlyno kopūsto, morka, trim kiaušiais ir pusė avokado. dar ilgai žvengsit iš manęs kaip aš kopūstus su kiaušiais valgysiu buhahaha biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

dėl tų mėtymųsi visokių ir kažkokio šaukštelio neatsisakymo.. Pavyzdžiui, jei esi jautrus glitimui, jo suvartojus, kad ir kąsniuką duonos pavidalu, organizmas pusę metų gali būti išsibalansavęs, kol atsistato, griežtai tada vengiant glitimo... taigi jei majonezas sušika visą reikalą nuo ten visokių kakalpriedžių, tai ir tas šaukščiukas kuris reikalingas dėl išderintiems receptoriams pataikauti, gali sušikti visą reikalą ir netgi stipriai.. mesk ''sloiniką'' per balkoną tik! 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 05 liepos 2013 - 12:59
jeckau tikrai rodo be paswordu, nu greit sakykit kas zinot, kaip ijungt, nes kol kas nerandu doh.gif g.gif
kol kas uzdejau ant pacio albumo pasworda (toks pat), ieskosiu toliau kaip uzdet, kad neleistu prisijungt isvis be paswordo smile.gif naujoke as tam fotki biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 05 liepos 2013 - 13:03
QUOTE(pumpica @ 2013 07 05, 12:00)
jeckau tikrai rodo be paswordu, nu greit sakykit kas zinot, kaip ijungt, nes kol kas nerandu  doh.gif  g.gif
kol kas uzdejau ant pacio albumo pasworda (toks pat), ieskosiu toliau kaip uzdet, kad neleistu prisijungt isvis be paswordo  smile.gif naujoke as tam fotki  biggrin.gif



gal tiesiog reikia nepalikti neatsijungus, kiekvieną kartą kuri kai būna, atsijungti reika (log off, sign off) ir tada kita įeis tik su slaptažodžiu. a?
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 07 05, 11:11)
reiks siandien galva issiplovus nusifotkinti biggrin.gif labai retai tai darau
iseina, kad galva trenki, tik kai fotkintis reik biggrin.gif

QUOTE(" voresta " @ 2013 07 05, 11:29)
hmmm o kodėl nereikėjo tų slaptažodžių? iškart prijungė ... pareguliuok.
kad, lyg ir reik slaptazodzio... kol susigaudziau as ten. ax.gif
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 04, 19:01)
gal palauk, kol dėl antsvorio nebepaeisi, kai numesi svorį,  vėliau daugiau odos atliks.
http://www.delfi.lt/...a.d?id=61355361
Batus pasisiūsi...
na cia tai dejai rolleyes.gif

sian ryte surijau braskiu sauja is savo lysves ir isgeriau kavos puodziuka su daug sviesto, paprasto ir kakavos. kol kas valgyt nenoriu... veliau darysiuos pasteto ir ziuresiu, kokiu darzoviu saldytuve uzsilike. vakar pietum pasitroskinau lapinio kopusto (kale) - siaubas kokia kartybe, bet jis visur taip aukstinamas, tai pakroviau sviesto ir sukimsau, taip neskaniai brrrr... galvoju, kad gal uztaikiau ant kokio peraugusio ar ka...

pusryciam man labiausiai patinka omletas keptas is vakaro. ta prasme, kad jau paruosta tik sesk ir esk... tik beda, kad vakare paprastai tingisi ji kept..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 05 liepos 2013 - 13:14