Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

QUOTE(Akutee @ 2013 07 04, 20:52)
Oj kiek velniu gawau... DEL POROS SAUKSTELIU MAJOBEZO? NES VISA KITA LYG IR TINKAMA BUVO..oj didziosios raides, netycia telefone isijunge..O jus taip iskart viska nubrauket, o ne palaipsniui? Juk sunkoka prisitaikyt taip iskart...g.gif
Papildyta:
Juk nei sriuboj bulviu buvo, nei kotletukuosr bulkos, nei koses prie ju dejaus... unsure.gif o gal tikrai man ne laikas.. sad.gif

Nelabai suprantu ką gaunate iš dviejų šaukštelių parduotuvinio majonezo. Juk nei skonio nei sotumo jis neprideda. O atsisakius bulkų ir bulvių ir kt šlamšto negi jis toks svarbus yra? Kai laikiausi Diukano dietos įsikirtau vieną svarbų dalyką - taip kaip kaip mažas šaukštelis cukraus gali sugadinti visą kelias savaites nuo cukraus valyto organizmo veiklą, taip ir vienas šaukštelis parduotuvinio majonezo gadina apsivalymo nuo nenaudingų ir kenksmingų medžiagų procesą. Tai gal jei sunku atsisakyti nuo visko vienu ūpų, geriau būtų vietoj įprasto majonezo vartoti savo gamintą ar keisti jį grietine?
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 04, 21:13)
tai imi biskiuka uogu ir varskes naturalios ar surio


nono.gif
vaisiai, uogos tik iš ryto ir atskirai (norinčiom atsikratyt viršsvorio, išvis nuo jų susilaikyt), o varškė valgoma tik su riebalu: grietine ar sviestu

QUOTE
Dar vienas labai svarbus momentas apie cukraus ir kitų greitųjų angliavandenių vartojimą. Yra tokia Majero reakcija, kuri vyksta tarp sacharidų ir aminorūgščių. Jos metu susidaro įvairūs sunkiai prognozuojami junginiai, dažniausiai organizmui nuodingi, pavyzdžiui, aldehidai, polimerai, melanoidinai... Kuo ypatinga fruktozė šioje reakcijoje? Tuo, kad ji 100-200 kartų stipriau reaguoja su aminorūgštimis (štai dėl ko ypač nepatartina valgyti baltyminio maisto su saldžiais vaisiais – varškytė su medučiu, uogiene, jogurtas su ... patys žinote) negu gliukozė. Ypač ši reakcija organizme sustiprėja, kai kraujyje užkyla cukraus lygis (suvalgyta daug saldžių vaisių vienu kartu, arba saldaus vaisinio torto geras šmotas...). Kai cukraus lygis normalus, ši reakcija vyksta lėtai ir organizmas spėja išvedinėti susidariusius nuodingus junginius, kai cukraus lygis pakyla – priešingai. Labai paplitusi šios reakcijos medžiaga yra karboksimetilizinas, kurio su amžiumi organizme daugėja. Jo kiekis organizmo baltymuose naudojamas kaip oksidacinio streso biožymuo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 04 liepos 2013 - 22:05
QUOTE(Wallis @ 2013 07 04, 22:04)
Soriukas  4u.gif , pazadu kita karta nekomentuoti i jusu pasisakymus  smile.gif

g.gif nesupratau g.gif
aš juk pasidžiaugiau, kad užteko temoje pasiskųsti, kad neišeinu į wc ant didelio ir pramušė už penkiolikos minučių smile.gif
Atsakyti
pasidomejau ta juoda druska. Joje is tikruju yra sieros vandenilio, bet mazais kiekiais vartojant ji, spejama, kad atsakinga uz cesnako poveiki sveikatai.
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 04, 22:59)
pasidomejau ta juoda druska. Joje is tikruju yra sieros vandenilio, bet mazais kiekiais vartojant ji, spejama, kad atsakinga uz cesnako poveiki sveikatai.

apie česnaką skaičiau, kad jis nuodas, o ne vaistas g.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 07 04, 22:55)
g.gif  nesupratau  g.gif
aš juk pasidžiaugiau, kad užteko temoje pasiskųsti, kad neišeinu į wc ant didelio ir pramušė už penkiolikos minučių  smile.gif

o as supratau, kad Tu pasiguodei, kad va Tau sunku, o as iskart puolu girtis, kaip man gerai, tai nesusipratimas tiesiog.
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 04, 23:02)
o as supratau, kad Tu pasiguodei, kad va Tau sunku, o as iskart puolu girtis, kaip man gerai, tai nesusipratimas tiesiog.

na aš matyt neaiškiai išsireiškiau biggrin.gif , kai pati suprantu apie ką rašiau, tai man rodės, kad ir kiti supranta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 04, 22:59)
pasidomejau ta juoda druska. Joje is tikruju yra sieros vandenilio, bet mazais kiekiais vartojant ji, spejama, kad atsakinga uz cesnako poveiki sveikatai.

Cia tai isvis raso kaip apie vaista nuo visu ligu biggrin.gif
Aisku , kad tai druska , ir ja, kaip ir bet kuria kita piktnaudziaut nereikia smile.gif bet grietininis majonezas padigamina tobulai paprastai biggrin.gif

...ska-smulki-1-kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azu: 04 liepos 2013 - 22:21
laba,
as pasiuliau vyrui su manim laikytis paloe. jis tuoj pradejo dejuot: oi to negalima, ano negalima, ka as valgysiu. as jam ir sakau, tu neziurek ko NEGALIMA, tu va imk paziurek sarasa ka GALIMA. matai kiek cia daug visko?
gal toks poziuris padetu toms, kuriom sunku kazko atsisakyti. tiesiog imti ta rekomeuojamu produktu sarasa, jo linka kazkas buvo idejes (uz ka labai aciu). ir atrasti naujus produktus, skonius. grynus, be bereikalingu priedu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ativas: 05 liepos 2013 - 00:18
QUOTE(ativas @ 2013 07 05, 01:15)
laba,
as pasiuliau vyrui su manim laikytis paloe. jis tuoj pradejo dejuot: oi to negalima, ano negalima, ka as valgysiu.

neįmanoma priversti, geriausiai motyvuotų pasikeitusi savijauta, tačiau kol nepamėgini, tol nesužinai. Pasakyk, kad kai jis ims byrėti (45-50 m) tu tebebūsi sveika ir energinga, jo neslaugysi, nes jis pats pasirinko skanų ėdesį ir ligas.
Aš saviškiui taip pareiškiau: kad jei nebūtų būdo išvengti ligų, tai mudu kartu lakstytume (kaip visi) pas daktarus ir ramstytume vienas kitą. Tačiau dabar, kai yra galimybė to išvengti, o tu nenori ja pasinaudoti, susirgsi diabetu- liksi vienas. Kodėl aš turėčiau rūpintis tavimi, jei tu pats nenori pasirūpinti? Tai padėjo. mirksiukas.gif

Maniškis dabar pasakoja- tą jo pažįstamą ištiko tas, tą anas, tas mirė ( daugumoj dar jaunesni) o aš sakau- tau niekada taip nenutiks, kol tu neėsi to civilizacinio ėdalo.
Tai motyvuoja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 07 04, 19:52)
Oj kiek velniu gawau... DEL POROS SAUKSTELIU MAJOBEZO? NES VISA KITA LYG IR TINKAMA BUVO..oj didziosios raides, netycia telefone isijunge..O jus taip iskart viska nubrauket, o ne palaipsniui? Juk sunkoka prisitaikyt taip iskart...g.gif


as iskart viska nubraukiau, ir net nesiruosiau kelias dienas, kad prie to pereit, tiesiog viena ryta cinktelejo mintis laikytis dietos ir nuo tos minutes pradejau biggrin.gif as pradejau beje nuo Dukano dietos -ten maisto racionas panasus, tik daug ziauriau negu cia, Paleo biggrin.gif biggrin.gif
Tu suprask (sakei kreiptis tu smile.gif ), kad tie majonezo pora sauksteliu yra grynai tavo psichologija. Juk nieko neatsitiks be ju. Ar jau taip neskanu?? nesamone...cia yra kazkoks emocinis prisirisimas prie jo, kaip ir prie kitu dalyku. Juk kas yra svarbiausia ? -patenkint alki. Ar majonezas prie to prisideda? smile.gif Siaip is esmes as manau, kad kai zmogus isivaziuoja i sia mityba, ir kada nors to majonezo suvalgo, ar siaip kazka kito -tai visai nera tragedijos, nes psichologiskai jis jau save sutvarkes, ir tie keli nuklydimai esmes nepakeicia, jei tai netampa iprociu. (va man Voresta svelniai velniu israse del apsirijimo ir uogu dienos biggrin.gif bet as pazistu save, jau zinau kaip as noriu maitintis, ir kad reti nuklydimai man esmes nepakeis...plius as neturiu dar jokiu diagnozuotu ligu , didelio antsvorio ir tikiuos dabar ilgai ir neturesiu smile.gif ) Bet kai pradzioje vis sunku kazka isbraukt, nes prasideda saves gailejimas -man neskanu be to, skauda gerkle, tai reikia ledinuko butinai ir pan -tai yra dar psichologiskai nepasiruosta...As cia nenoriu nieko blogo, Akutee - mes su tavim, susiimk!! 4u.gif o jei labai labai sunku, tuomet tikrai nieko nebus, nes man rodos yra nesuderinama pastovi kancia ir sveika mityba...gal dar palaukit? Man pries metus irgi turbut tokia mintis dar butu buvus nepriimtina...sugrisit veliau mirksiukas.gif
Papildyta:
Dar sugrizau pridet -Akutee, jeigu tau neskanu valgyt maista be tarkim majonezo -tai gal tu nepalauki, kol pakankamai isalksi? g.gif gal tai dar nebuna tikrasis alkis? nes kai esi alkana kaip zveriukas, tai man rodos skanu viskas smile.gif


Pusryciams 4 kiausiniai (labai maziukai buvo, naminukai blush2.gif ), trys agurkai, salotu sauja, sviesto keli griezineliai smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Geriu kavą be nieko, tik čiut čiut cinamono, labai man taip skanu..be cukraus be pieno, medaus... ir daug vandens geriu (įpratus daug jo gert, skanu ir norisi...)..

Pietums kalakutienos 3 kotletai bus su morku-cesnako salotomis... kas vakarienei nezinau dar..

Ačiū uz komentarus, palaikyma, pasipasakojimus.. 4u.gif

Vakar išsitryniau gerklę mišiniu, aliejus tyras alyvuogių-degtinė-medus, su šaliku miegojau, buvau...biškiuka geriau...ledinukų daugiau nebus kaip nors be jų...
Atsakyti