Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

QUOTE(jautiena @ 2013 07 03, 23:59)
pamirso paminet padvigubejusia gyvenimo trukme... jeigu visi mirtu iki 40metu, tai tarp ju labai ligotu nebutu...


matai, tai biškį perdėta. Tas, kas nemirė mažas, tas dažnas gyveno ir 70 ir 80. Užmesk akį į visokių karalių ar didikų amžių.
O jei vienas mirė nesulaukęs metų, o kitas išgyveno 80 tai ir gaunamas tas vidurkis 40.
Pavyzdžiui, caro rekrūtai, po 25 metų tarnybos dar vesdavo ir vaikus užaugindavo.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 03, 16:56)
mezga tik moteriški žiedai, o iš vyriškų  ( plonas ilgas kotelis) gali gaminti ką nori , aišku, pagal paleo . tinka visų moliūginių augalų .
va kaip delikatesus daro

dekui, bandysiu kurti kazka paloenisko. o tai gaila zydi, krenta.
skaiciau dar, o gal girdejau, kad kazkokios rusies moliuginiai pradeda megzti kai uzaugina uglius iki 5 metru. gal tiesa, nes ant vieno galo, radau maziuka uzsimezgusi. bet tik ant vieno is 5 sad.gif
Atsakyti
Lamba diena,

ir man maažokai čia kai kurių meniu pasirodė, zinoma as pati gal ir per daug valgau, bet tikiuos skrandukas suitrauks bent kiek... ax.gif

Vakar vakarienei viriau svieziu kopustu sriubyte su visteina.. suvalgiau bliuda, kad uzkimst alkį..tada kepiaus kalakutienos kotletukus su morkų-česnako- aliajus alyvuogių- ir pora saukstu majonezo salotas (ant 10 morkų) dėl kvapo tas majonezas (taip greit sunku persiorientuoti tik ant aliejaus, kurio nemegsti)... ax.gif

gerklę baisia skauda... doh.gif

pietums irgi kotletu svalgysiu su morkų salotomis..ryte kava be pieno, medaus, be cukraus..feee kokia britki buvo, bet negaliu akiu atkrapstyti.. medaus dar nelaiziau..bet uztat ledinuk avien asuvalgiau, nes reikejo daug kalbet, prasneket vos galiu ir labai skauda.. tai cukraus gavau... sad.gif Nu nieko, kaip nors.. rolleyes.gif
Papildyta:
O pasvėriau su lengvuciu indeliu salotų morkų-436, o kotletų- 270 g..įdomu ar užteks, ar pajusiu sotumą...po to parašysiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akutee: 04 liepos 2013 - 09:57
QUOTE(Akutee @ 2013 07 04, 10:55)
ir pora saukstu majonezo salotas

mieloji, nieko nebus, kol tu nesuvoksi. Tavo maiste pilna Omega6, jie skatina prostaglandinų, atsakingų už uždegimus gamybą. O tu papildomai jų su majonezu įsiverti doh.gif ir toliau dejuoji dėl skaudančios gerklės.
Tai tas pat, kas jau pūslėta oda toliau drybsot pliaže. Aš nebežinau kaip tau geriau išaiškinti. doh.gif
mano 1 valgymas 600 gr visokių žolių(agurkai, salotos, kiaulpienės, krapai cibulaiškiai)+ 100 grietinės + pusė viščiuko(~200 gr)
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Mano pusryciai siandien kad ir velyvi (tragiska naktis buvo), isgeriau puse litro vandens, suvalgiau du kietai virtus kiausinius, 1 avokada (is vakaro padejau ant miltu, nes buvo kietokas, ryte jau buvo tinkamas naudoti. gerai, kad miltu dar radau, nes siaip tokie dalykai jau pamazu dingsta is mano namu), puse milzino pomidoro su sauksteliu grietines. Nuo sausu kiausiniu gerai uzsikisau. geriu kavos su pienu.
Dar as norejau uzduoti toki blondiniska klausima smile.gif koki maista reikia valgyti, katabolini ir anabolini? as pasiziurejau lenteleje toje, dar paskaiciau tame puslapyje apie disbalansus, tai man daug visokiu dalyku is anabolinio disbalanso galima prirasyti.
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 07 04, 11:04)
ir pora saukstu majonezo salotas (ant 10 morkų) dėl kvapo tas majonezas (taip greit sunku persiorientuoti tik ant aliejaus, kurio nemegsti)... ax.gif


Tame ir idomumas , kad didziaja skonio dali sudaro aromatas/kvapas.
Juodoji druska (kuria minejau) turi nuostabu majonezo kvapa biggrin.gif Pasisudyk sviesta ar grietine ir megaukis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 04, 11:27)
koki maista reikia valgyti, katabolini ir anabolini? as pasiziurejau lenteleje toje, dar paskaiciau tame puslapyje apie disbalansus, tai



o tai jau pagal disbalansus, jei jų neturi, valgai ir to ir to. Jei tai domina, susirask ir perskaityk William Kelley Eidem knygą The Doctor Who Cures Cancer tos lentelės yra E. Revici sudarytos.
Kas skaito rusiškai http://www.docme.ru/...izlechivaet-rak


QUOTE
man daug visokiu dalyku is anabolinio disbalanso galima prirasyti.

galima daug ką sau "prisirašyti", tačiau tiksliai pasakyt gali tik tyrimas. mirksiukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 07 04, 11:04)
Lamba diena,

ir man maažokai čia kai kurių meniu pasirodė, zinoma as pati gal ir per daug valgau, bet tikiuos skrandukas suitrauks bent kiek... ax.gif

bet uztat ledinuk avien asuvalgiau, nes reikejo daug kalbet, prasneket vos galiu ir labai skauda.. tai cukraus gavau... sad.gif Nu nieko, kaip nors..  rolleyes.gif



cia esme ne skrandi sutraukt, kuris fiziskai nesitraukia, o pakeist mityba

sorry, bet yra budu gerkle gydyt be ledinuku. Pvz. skalavimas druska daznas

o tie jusu pasiteisinimai ne vietoje, taip ir sakykit dar nenoriu, man to dar nereikia.. As ir is 29 praktiskai 20 metu praverkiau kaip noriu buti liekna. Viena karta buvau, bet netinkamu budu. O si karta nusprendziau, kad tikrai noriu. Ir noriu "buti liekna" daug labiau uz nora valgyt makaronus keptus su suriu, ledu trigubas porcijas, picas ar tortus. Kol kas man ju truksta, vat nesenai ir sugriesijau, blynais kakaviniais, bet del to nesijauciu kalta, nes negrizau atgal prie to maisto

Sugalvojau buda gelbet save nuo ziauraus silpnumo. Valgyt 3 kartus, nors ir nesinori. Pabandysiu kelias dienas, gal maziau galva svaigs. O tai vakar iki pietu vaiku net i lauka neisvedziau ir pati sporta savo praleidau. Nors beje vakare jau ejau i lauka, bet pavalgius pietus nebe taip sukosi viskas.

voresta, bet taigi svieste ir alyvuogiu aliejuj o-6 daugiau nei o-3 g.gif o koksu aliejui nei vieno nera.
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 07 04, 13:10)

voresta, bet taigi svieste ir alyvuogiu aliejuj o-6 daugiau nei o-3 g.gif o koksu aliejui nei vieno nera.


pažiūrėk dar kartą lentelę po straipsniu

kokie kiekiai Polinesočiųjų RR yra kiekviename produkte, o į majonezą pila gi tuos pigiuosius aliejus- dažniausiai- sojų.
Svieste yra vos 4 proc PRR, alyvuogių al - 10 proc, o sojos al. virš- 60 proc . va tame ir esmė, kodėl majonezą, jei jo nori, reikia darytis pačiam.
ne veltui parašyta:
QUOTE
Pasianalizuokite kokį aliejų ar riebalus vartojate ir suprasite kur jūsų sveikatos problemų viena iš šaknų, viena iš storiausių šaknų

Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2013 07 04, 12:21)
Tame ir idomumas , kad didziaja skonio dali sudaro aromatas/kvapas.
Juodoji druska (kuria minejau) turi nuostabu majonezo kvapa biggrin.gif  Pasisudyk sviesta ar grietine ir megaukis biggrin.gif

bet cia tikra teisybe!! thumbup.gif as turejau druskos tokiais juodais gabalais, parvezta is Nepalo. ir kazkada sakau pabandyti reikia nagus pamirkyti vandenuke su ta stebuklinga druska. bet man labai labai pakvipo kiausiniais, tad procedura greitai baigesi lotuliukas.gif smile.gif gerai, kad neismeciau, va pasiskaldziau ir ibirenau i grietine, nu majonezu kvepia, nes majonezas taigi is kiausiniu padarytas smile.gif niekad nebuciau pagalvojus! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wallis: 04 liepos 2013 - 16:01
QUOTE(Muera @ 2013 07 04, 11:10)

o tie jusu pasiteisinimai ne vietoje, taip ir sakykit dar nenoriu, man to dar nereikia.. As ir is 29 praktiskai 20 metu praverkiau kaip noriu buti liekna. Viena karta buvau, bet netinkamu budu. O si karta nusprendziau, kad tikrai noriu. Ir noriu "buti liekna" daug labiau uz nora valgyt makaronus keptus su suriu, ledu trigubas porcijas, picas ar tortus.



thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Pradeda suktis antra savaitė pagal paleo rolleyes.gif , kuo toliau, tuo labiau suprantu ką galiu valgyti, ko ne.
Bėda ta, kad dvi dienas nesėdėjau wc, šiandien taip suko vidurius, kad galvojau nusprogsiu ir nieko nepadariau doh.gif
Diena praėjo gan neblogai, po vakarienės vėl hipoglikemija užpuolė, bet greit praėjo rolleyes.gif
Kankinuosi su galvos skausmu ir pykinimu, bet tikiuosi visa tai greit praeis smile.gif .
Dabar vakarienei pasilieku vištieną, tada ne taip pykina

Labai knieti pasidaryti skydliaukės tyrimą, bet dar palauksiu, nes atrodo, kad ji per stipriai dirbt pradėjo g.gif
Atsakyti