Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

QUOTE(jautiena @ 2013 07 03, 14:20)
prisizadejai dabar, tai gausi teseti  tongue.gif
ledus is saldyto banano ir riebios grietineles

VAjej... doh.gif lotuliukas.gif

Ačiū už skanų receptą thumbup.gif

QUOTE(Elata @ 2013 07 03, 14:31)

Medus geriau nei cukrus, bet... siūlyčiau pabandyti desertų visai atsisakyti. Nors trumpam, kad atprastų smegenys gauti ko nors saldaus, kai tik užsimano. Nes medus ar ledai ar vaisiai yra saldu gardu ir suteikia malonumą. Ir emociškai prisirišam mes prie viso to.

tokia pati bevalė, prisiekiu, bet jei jau aš galiu, gali ir tu, Akutee smile.gif
O jei nuo medaus skauda gerklę, gal medui alergija yra, negali taip būti? Beje, nuo gerklės skausmo padės žolelių arbata su šaukšteliu kokoso aliejaus ir keliais gvazdikėliais (galvutėmis). Arba šaltalankio aliejum patepti gerklę smile.gif Aš vaikas būdama visada šaltalankiu tepdavau. Tiksliau man tepdavo mama... per prievartą. Yuck, bet padeda smile.gif

oj ne ne, man saldaus nebūtina, va tik vakar užplaukė, na ir kartai spopietų taip norisi..bet nepirkdavau ir nevartodavau saldumynų.. galiu be jų, kai tik uzeidavo noras, plyta sokolado ikirsdavau, kokų bandelių, ir vel ilgam ramu.. anksciau isvi si metus tik 2 kartus taip darydavau, tik pastaruoju metu, viskas kitaip, viskas, nebesuprantu, ar kad dar svorio uzsidejo..ar dar kazkas prisidejo su sveikata negerai..

ne dėl medaus skauda gerklę, o jį šiandien issitraukiau palaizyt, nes skaudet eme vel gerkle, jau taip 3 savaites, apmazeja skausmas, lyg ir pusiau sveika, ir VĖl..siandien vel labai skauda..tai paciulpiau medaus.. blush2.gif

Užtat nuo vakar prisimenu, kad cukraus ne- sakei ne, tai aš -ne.. hihihi.gif ledinukų irgi ne- mėtinių, nors ir skauda gerklyte, bet tik meducio..

Nu jau zinok, neisivaizdupoju didesne sbevalės ir triznės nei aš doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Dar durnas klausimas.. ax.gif nusipirkau (zinau kad pirktines nelabai, bet kitokių neturiu) pomidoru sulciu, nes jei nedavalgisu ar alkana, tai isgeriu puodeli su daug pipirų-aštriau ir soti jauciuos, dasimusu iki galo.. bet juk ir jose yra cukraus, spėju...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 07 03, 14:19)
imk penkis, bus ilgam laikui ir papigiai labai. nes ana karta pirkausi keturis stiklainius kad nemokama pristatyma gauciau, dabar pigiau žymiai.

pigiau nebus manau... arba gal eis tau vietoj pasiimti jei pakeliui? pasiskaityk sąlygas.  4u.gif



QUOTE(Elata @ 2013 07 03, 14:31)
Šiandien kaip tyčia užsukau į eko parduotuvėlę pažiūrėti,kiek kokoso aliejus ne internetu kainuoja. Skelbiu, kad Sveikuose Produktuose kokoso aliejaus litras kainuoja 73-78 Lt. IKI parduotuvėje berods 74 Lt. Grįžau, įsijungiau ekopirk, galvoju, reikia kokius 5 nusipirkti iš ten, bus du kartus pigiau nei pardėse smile.gif


Ačiū, mergaitės 4u.gif Tai tada net su pristatymo mokesčiu pigiau gaunasi. Man tik vieno, na gal dviejų stiklainiukų reikia, kol Lietuvoj atostogausiu.
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 07 03, 14:38)
Nu jau zinok, neisivaizdupoju didesne sbevalės ir triznės nei aš  doh.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif


Akutee, skaitai anglų kalba? Čia toks įdomus tinklaraščio įrašas apie tai, kad ne valios mums trūksta, o kiti dalykai kalti dėl antsvorio. Labiausiai emocinės ir psichologinės problemos, kurias maskuojame maistu.
Atsakyti
Indisku prieskoniu parduotuveje nusipirkit juodosios druskos (kala namak) . Ir iberkit truputeli i grietine ar jogurta, ismaiskykit ir neatskirsit nuo majonezo. Tiek kvapas tiek skonis tikro majonezo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 07 03, 12:40)

Dar durnas klausimas.. ax.gif nusipirkau (zinau kad pirktines nelabai, bet kitokių neturiu) pomidoru sulciu, nes jei nedavalgisu ar alkana, tai isgeriu puodeli su daug pipirų-aštriau ir soti jauciuos, dasimusu iki galo.. bet juk ir jose yra cukraus, spėju...? g.gif



sudėtį paskaityk. jei nėra tai ok.
beje pomidorų sultis ar iš gerčiau ir manau vienintelės sultys, kurias iš vis iš visų sulčių galima gerti. tabasco, vodkės, pipirų, druskos ir oh meri meri biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(gummy bear @ 2013 07 03, 12:41)
Ačiū, mergaitės 4u.gif Tai tada net su pristatymo mokesčiu pigiau gaunasi. Man tik vieno, na gal dviejų stiklainiukų reikia, kol Lietuvoj atostogausiu.



parsivežk namo po atostogų, kaip aš dariau smile.gif nes kur litras 78lt, kur litras gaunas 44 lt. (nors kai kas kai kur pasakė...neee man šitas per pigu... nu griūk negyvas biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(gummy bear @ 2013 07 03, 14:11)
Ačiū už pasidalijimą 4u.gif Man kaip tik reikia kokosų aliejaus, bet kad pristatymas 10 lt.

sakykis už 100 lt, juk jo mums vis vien reik nemažai. O jo galiojimas- metai. Suvalgysi.

Ačiū už info, ir aš pasinaudosiu proga pigiau gaut.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 03 liepos 2013 - 13:46
QUOTE(Elata @ 2013 07 03, 14:42)
Akutee, skaitai anglų kalba? Čia toks įdomus tinklaraščio įrašas apie tai, kad ne valios mums trūksta, o kiti dalykai kalti dėl antsvorio. Labiausiai emocinės ir psichologinės problemos, kurias maskuojame maistu.

na ne super..jei savotiskas tekstas, einu pasiziuresiu, aciu 4u.gif zinau, kad ir kiti dalykai lemia, viska reikai balansuoti..o del ramybes ir maziau streso, noreciau i kaimakraustytis, tik deja tokio neturiu.. doh.gif

QUOTE(Azu @ 2013 07 03, 14:43)
Indisku prieskoniu parduotuveje nusipirkit juodosios druskos (kala namak) . Ir iberkit truputeli i grietine ar jogurta, ismaiskykit ir neatskirsit nuo majonezo. Tiek kvapas tiek skonis tikro majonezo smile.gif

pirma syky tokia girdziu, kaip idomiai... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 07 03, 14:45)
parsivežk namo po atostogų, kaip aš dariau smile.gif nes kur litras 78lt, kur litras gaunas 44 lt. (nors kai kas kai kur pasakė...neee man šitas per pigu... nu griūk negyvas biggrin.gif )


Pas mus 200 g. kainuoja apie 5 eur, tai neapsimoka skraidintis. Mačiau ir pigesnio, bet man per pigus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Juokauju, nebebuvo daugiau to pigesnio. O šiaip pigaus turbūt bijo, kad nebūtų rafinuotas. Parachute Coconut Oil naudodavau tik plaukams, bet jie maisto skyriuje sudėti, pigesni. Gal dėl to ir kyla žmonėms tokios asociacijos, kad pigu = nekokybiška.

QUOTE(" voresta " @ 2013 07 03, 14:45)
sakykis už 100 lt, juk jo mums vis vien reik nemažai. O jo galiojimas- metai. Suvalgysi.


Gal ir teisingai sakot... Ko nesuvalgysiu, tėvams paliksiu. Neprapuls ax.gif
Atsakyti
na pigus rafinuotas dažnai būna.. o tas už penkis eurus su kvapu kokoso būdavo, su skoniu?

palik tėvam, jei supras, ką tu čia palieki.. biggrin.gif aš tai grynai mamai užpirksiu kad laižytų su arbata. pati dar nepraimtus turiu iš po balandžio atostogų lietuvoj. mažai naudoju kažkaip.
Atsakyti
sveikos,
man antras rytas kartumas neispasakytas burnoj. valgau kaip ir valgiau per whole30 visa menesi.
gal kas zinot, kodel? ideju nuo ko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ativas: 03 liepos 2013 - 14:20
QUOTE(Akutee @ 2013 07 03, 13:29)
Voresta, nu ko tu tik nemoki...siūlau atsidaryt savo  krautuvėlę,, 4u.gif
ir mainyti savo darbą bei gerą daiktą į pinigus? O kur paskui juos dėti? g.gif


QUOTE
lieka tik mėsytė virti kepti, troškinti (i rtai ta mėsyte is pardes, bet pamenu, saket kad geriau ir tokia, nei košė ax.gif ), kiaušiniai, žuvys, daržovės... ta prasme, kad su gaminimu ir receptais bus skurdu

o aš kaifuoju nuo paprastumo- šiandie rytą gaiduką (jaunas,poros mėn, svoris gyvo~pusę kg) apviriau 5 min, o koks skanus, minkštas ir sultingas buvo , einu dar porą nereikalingų nubildinsiu. Vyras irgi išmoko sau gamintis ir nėra nė minties ,kad jam turiu gaminti.

QUOTE
. O atrodo viska baisu imti i burna, nes negalima, nes gali buti cukraus..o valgyt norisi, o gamint privalau, nes yra šeima..o ką gamint??? scare.gif
ir neimk nieko, ko negaminai pati.

QUOTE
,vėl uzejo baisus gerkles skausmas.. trecia savaitė..net kalbet nereik, kaip skauda,
prirašau arbatmedžio aliejaus inhaliacijas ir gargaliavimą

QUOTE
Po pietų sėdžiu soti, tik trūko padažiuko..

kiaušai labai gerai lenda su pasūdytu sviestu.




Papildyta:
QUOTE(ativas @ 2013 07 03, 15:19)
sveikos,
man antras rytas kartumas neispasakytas burnoj. valgau kaip ir valgiau per whole30 visa menesi.
gal kas zinot, kodel? ideju nuo ko?


skaičiau

QUOTE
Jeigu ryte valgomas saldus patiekalas ir fiziškai dirbama, gliukozė sunaudojama kaip substratas energijos gamybai. Jeigu vakare suvalgomas saldus patiekalas ir einama miegoti, gliukozė paverčiama sočiaisiais riebalais, iš ryto  tulžies pūslė pilna, burnoje kartu, o kraujo plazmoje – padidėjęs cholesterolio kiekis. Gliukozė būtinai verčiama sočiaisiais riebalais, nes ji tirpi vandenyje ir būtų lengvai pašalinta iš organizmo, be to ji užimtų daug daugiau vietos, negu riebalai. Todėl organizmas gliukozę kaip energijos substratą kaupia sočiųjų riebalų formoje. Vienas gramas riebalų turi savyje du kartus daugiau energijos, negu vienas gramas angliavandenių.


vaisiai, uogos? valgei ? g.gif
Atsakyti
"Voresta" ačiū už pamokymus ir patarimus 4u.gif
Atsakyti