Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

va sakė per LNK rodė, kad kiaulių fermą kažkur degint turėjo dėl kiaulių gripo... 40km nuo Lietuvos. matau dabar medžiotojai FB diskutuoja kad biškį šūdauskass.. nes šernai kris ir liga kad neišplistų.... baisu tos ligos tokios..
Atsakyti
virškinimo fermentai be HCl t.y virškinimo fermentai be druskos rūgšties. Matyt yra ir tokių ir tokių..

QUOTE
dabar suprantu, kad mano kandidozė streikuoja

panikuoja, nes iki šiol maitinai, maitinai o dabar... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 07 02, 22:56)
va sakė per LNK rodė, kad kiaulių fermą kažkur degint turėjo dėl kiaulių gripo... 40km nuo Lietuvos. matau dabar medžiotojai FB diskutuoja kad biškį šūdauskass.. nes šernai kris ir liga kad neišplistų.... baisu tos ligos tokios..

nepanikuok, jei atidžiau pasižiūrėtum, suprastum kad įvairių ligų protrūkiai kyla visad fermose, ir niekad- gamtoje. Todėl kad gyvūnai laikomi nenatūraliomis sąlygomis ir gauna nenatūralų, jiem evoliuciškai neįprastą maistą.
Čia tas pat kas žmonėm grūdus valgyt, juos valgantys irgi yra neatsparūs , todėl tenka skiepytis. Nenori skiepytis- nevalgyk ko nereikia.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Paskaičiau straipsnį lrytas.lt apie IS "sutramdymą".

G. Jelineko siūlomos programos pagrindas – itin mažai riebalų turinti dieta. Reikia atsisakyti mėsos ir pieno produktų, nes būtent sotieji riebalai skatina išsėtinę sklerozę progresuoti.

Aj bet geriau einu pusryčiams kiaušų virti ir su sviestu pakaposiu essen.gif
Atsakyti
Sveikos

pasidariau siryt tame homosanitus komentaruose aprasoma testa del kandidozes, spjauti is ryto i stikline vandens, tai pas mane is karto kai pradejo tysti i vandeni visokie "dalykai"

As tai vakar tik viena karta "valgiau" arbata zalia su aliejum 6a.s. ir maltu kokosu 35 g. Niekaip nebesulaukiau alkio iki vakaro. Tik saldumo kartais norejos, tai pora kartu gumos pakramciau, bet teks ir tos atsisakyt unsure.gif


QUOTE(kustuce @ 2013 07 02, 22:55)
Va radau, dabar suprantu, kad mano kandidozė streikuoja  biggrin.gif
Kai grybelis nebegaus maisto, cukraus ir bus veikiamas vaistažolėmis bei papildais, jis žus sukeldamas intoksikacijos efektą. Jos trukmė yra nuo kelių dienų iki kelių savaičių ir kiekvienas patiria skirtingus simptomus. Dažniausiai tai būna pykinimas, galvos skausmas, dujų kaupimasis žarnyne, dirglumas, viduriavimas, ryškus energijos trūkumas, padidėjęs cukraus poreikis, neryškus matymas.


O ar reikia tų visų vaistažolių, kur ten rašo?


va ir man idomu del tu vaistazoliu, gal su jomis greiciau viskas issivalytu? TIk ju ten tiek daug prirasyta ar tikrai tiek daug reik. As tik pagalvojau biski to karciojo pelyno, imbierto ir cinamono i maista, ramuniu arbata. Vat tuos tik isiminiau.
Atsakyti
kai jau pagerės savijauta, tai mėginkit ir žolelių, tačiau dabar, mano nuomone, neverta skubint proceso, nes kuo staigiau ji dvės tuo labiau jus nuodys.
O cinamonas cinamonui ne lygu, apsižiūrėkit gerai
Atsakyti
Labas rytas, paleolistos smile.gif)
aciu uz komplimentus smile.gif
Na va, vakar susitikimas praejo tiesiog puikiai, paspaudziau net Daliai ranka, pasakiau, kad dziaugiuosi ja matydama smile.gif na o po to prasidejo valgymas, bet nevalgiau visiskai jokiu angliavandeniu. Prisivalgiau gravad laks, foie gras (buvo dieviska, anksciau navalgydavau, nes tai labai riebu), dziugo, geriau vien vandeni ir kavos. o siandien ryte dar jauciuosi soti, bet geriu kava ir megaujuosi ozkos suriu, na reikia ji kazkaip isnaikinti smile.gif ir nenorejau jokiu kitu valgymu, net netrauke!
Atsakyti
Keista, duona buvau pamirsus, bet jau antra karta uzsimanau duonos juodos su sviestu

O siaip is parduotuviniu ar yra kokiu geru sviestu? Kaimo tai neturiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 07 03, 09:34)
Keista, duona buvau pamirsus, bet jau antra karta uzsimanau duonos juodos su sviestu

O siaip is parduotuviniu ar yra kokiu geru sviestu? Kaimo tai neturiu sad.gif



Kaip norėčiau, kad LT to sviesto būtų įvairiau ir normaliom pakuotėm, o ne po 125 gr.. kažkoks pasityčiojimas... neradau skanaus kai buvau bet nedaug tepabandžiau.. kažkoks kitoks skonis, net nelabai sviestiškas toks.. visada žiūrėkit kad riebumas būtų virš 82proc... ir čia pirkdama tokį žiūriu...
gal kitos ką konkrečiau apie lietuvišką supasakos...

ps. mikserį, blenderį turint, iš grietinėlės galima pačiam plaktis... grietinėlės gaut kažkur turgeliuose galima.
Atsakyti
QUOTE(gummy bear @ 2013 07 03, 07:54)
Labas rytas 4u.gif

Paskaičiau straipsnį lrytas.lt apie IS "sutramdymą".

G. Jelineko siūlomos programos pagrindas – itin mažai riebalų turinti dieta. Reikia atsisakyti mėsos ir pieno produktų, nes būtent sotieji riebalai skatina išsėtinę sklerozę progresuoti.

Aj bet geriau einu pusryčiams kiaušų virti ir su sviestu pakaposiu  essen.gif

Koks bulshit man ta dieta, yra ir nemazai nusivylusiu. Jis rinko info remdamasis ta pacia info, kuri teigia, kad riebalai yra blogis. Butent pries liga as vengiau riebalo ir viska valgiau kuo liesiau, uztai cukraus nemazai kimsdavau visokiais pavidalais. O sklerozininkai sita mityba vadina ultra healthy, kurgi ne... Greiciausiai pas ta profesoriu letine ligos eiga, kazkada skaiciau, kad abejojama ar jis isvis serga, gal koki viena zidinuka ir turi galvoje, uztai dar neblogai jauciasi.
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 07 03, 11:34)

O siaip is parduotuviniu ar yra kokiu geru sviestu? Kaimo tai neturiu sad.gif

parduotuvėj yra , tie kur 82 riebumas, tačiau abejonės iškyla - žinau kad nebaudžiamai viską galima falsifikuoti. Kartais senas pasitaikydavo- tokį atlupus pakuotės foliją matosi geltonos juostos. Fee. Tavo vietoj susirasčiau kokią tetulę turguj ir pirkčiau iš jos grietinę. Sviestas nesunkiai susukamas. Vakar pasigaminau ir ožkos ir karvės sviesto, karvės geltonas, ožkinis baltas.
Atsakyti
Diabetas ir insulino rezistentiskumas bei nutukimas
Kalba daktaras, labai idomu mirksiukas.gif
Atsakyti
Voresta, nu ko tu tik nemoki...siūlau atsidaryt savo krautuvėlę,, 4u.gif

Aciu mergino suz palaikyma ir patarimus 4u.gif

Vakar issitraukiau varskes sureli, atkandau, po to galvoju, juk ten viduj cukrus, ir jis jau pagamintas seip, vadinas nesveika, geriau pirkt tik varske, i r miskuoti, so zolelem, nes uogines juk negalima cukrus.. BET cukrus cukruotas doh.gif Juk cukraus turi beveik viskas.. ??? g.gif i rmėsoj, ir vytinime, kaip sakėt, ir peine ,sūryje, įv.produktuose... Aš suprantu, kad išbarukti reikia, košes, duoną, miltinius, cukrų, saldėsius..vaisių irgi nerekomenduojama ..
Valgyti mėsą, žuvį, daržoves ir pieno produktus jeigu tinka..

Bet zinokit as jau visai susipainiojau..
Papildyta:
lieka tik mėsytė virti kepti, troškinti (i rtai ta mėsyte is pardes, bet pamenu, saket kad geriau ir tokia, nei košė ax.gif ), kiaušiniai, žuvys, daržovės... ta prasme, kad su gaminimu ir receptais bus skurdu (nes tam manau reik atkalt fantaziją).. aš apskritai ismokus tik va gamint, jau emiau kibinus, lietinius, duoną bandyt klept, dziaugiaus, kad galiu patiek i stala vis idomiau ir daugiau visko..paivairinti ta mityba ir pabodusius receptus.. ir VA..zinau kad reikia keistis..BŪTINA.

Tad bukit malonios, dalinkites savo meniu 4u.gif

ir neapmėtykit pomidorais, nes yprasti reikia. O atrodo viska baisu imti i burna, nes negalima, nes gali buti cukraus..o valgyt norisi, o gamint privalau, nes yra šeima..o ką gamint??? scare.gif


Šiandien ryte specialiai pamiršau majonezo tris saukstukus isimest, nes nesiaus 3 kiausus...ant burokeliu uzsipyliau aliejaus(nors bais nemegstu salotu su aliejum, bet kitaip visai jau butu sausa).. kavą maniau gersiu be cukraus... tačiau po to (nemėtykit pomidorų) laižiau medų (pamaniau juk geriau nei cukrus),vėl uzejo baisus gerkles skausmas.. trecia savaitė..net kalbet nereik, kaip skauda, turiu ledinukų- bet neimu, nes ten dar nesveikiau, ir dar daugiau turbut cukraus..

Po pietų sėdžiu soti, tik trūko padažiuko.. ir su sąžinės graužimu, kad medaus prilaižiau.. ax.gif

Beje, ledai tai pienas (o jei gamint paciai is grietineles) tai galima butu? Tai mano didelėėė silpnybėėė ax.gif

Turiu tiek klausimų kad jau nebezinau ir susipainiojau ko ir klausti.. doh.gif
Papildyta:
Nu bet jau mergos kai aš pasveiksiu Paleo dėka ir sukūsiu bent 20 kg, žinokit galėsiu būti paleo veidu, viršeliu...ir geriausiu įrodymu, nes dar priedo aš tokia baisi bevalė ir trizniotoja, kad geriau nesiplėsiu ... lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akutee: 03 liepos 2013 - 12:24