Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

QUOTE(Whagati @ 2013 07 02, 18:22)
kustuce, nu is kur pas tave daug antsvorio? ar nuotrauka maskavai?  g.gif  g.gif  g.gif


nu nemaskavau smile.gif , nesveriu gi virš 100 kg, bet su mano ūgiu ir mano svorio pakanka. o kada tu mano paskutinę foto matei?

QUOTE(" voresta " @ 2013 07 02, 18:42)
nieko ypatinga, pasistengsi ir atliksi. Tai mokina būti sau daktaru ir nė nepajusi,  greit kitus testuosi  biggrin.gif
svarbiausia laikytis  tos mitybos, kitaip rezultatai išsikreipia, pvz  per keletą savaičių, kai valgiau uogas mano šlapimas iš rūgštinio- tapo šarminis ir jei darytis tyrimą nesilaikant reikalavimų tai be reikalo  trukdyti žmones.
Tiesa, kustuce, išsimatuok cm ir užsirašyk savo dabartinius matmenis rankų ir kojų, liemens, vėliau turėsi ką palyginti.

dėl mėsos skaičiau kažkur, kad būtų gerai, jog ir paršas ant žolės užaugęs būtų smile.gif
Na bandysiu su tuo tyrimu, gal kas gausis. O tu gal esi to puslapio įkūrėja ar kažkas panašaus smile.gif ?
Išsimatuosiu, liemens apimtį atmintinai žinau doh.gif

Tiesa, ar tiks šita mityba sportuojant?
Dar kartą paklausiu kur perkate gerą mėsą?

Einu vakarieniauti, nenoriu aš anksčiau valgyti, o dabar jei nepavalgysiu, greičiausiai 22 val. mirsiu iš bado g.gif
Atsakyti
Jei sportuosi aktyviau, reikės tiesiog truputį paskaityti daugiau Paleo ir atletai temomis, angliavandeniai ir atletai ir panašiai. yra informacijos. sportuoti tinka tikrai smile.gif tiesiog valgai kaip valgiusi, anglis padidini ir viskas good smile.gif
Atsakyti
Sveikos.
Norejau paklausti ar su Paleo saulegrazos galimos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 07 02, 19:28)
O tu gal esi to puslapio įkūrėja ar kažkas panašaus  smile.gif ?


lotuliukas.gif doh.gif aš tik durnė, palyginus su jais. Protinga atrodau tik todėl, kad pakol kas žinau daugiau nei tu. O kadangi manau, kad jų informacija yra labai naudinga žmonėms, stengiuosi padėti tai suprasti.
Mačiau jų paskaita bus Vilniuj.... gaila, kad taip toli. O tema super įdomi (bent jau man)
Vilnietės paleolistos, nueikit.
Papildyta:
QUOTE(I'm love @ 2013 07 02, 19:53)
Sveikos.
Norejau paklausti ar su Paleo saulegrazos galimos? 4u.gif

kol nežinai, kad jose beveik vien Omega6, galima lotuliukas.gif
kol to nežinojau ir aš savo graikinius riešutus dešimtimis traškinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 02, 19:53)
lotuliukas.gif  doh.gif  aš tik durnė, palyginus su jais. Protinga atrodau tik todėl, kad pakol kas žinau daugiau nei tu. O kadangi manau, kad jų informacija yra labai naudinga žmonėms, stengiuosi padėti tai suprasti.
Mačiau jų paskaita bus Vilniuj.... gaila, kad taip toli. O tema super įdomi (bent jau man)
Vilnietės paleolistos,  nueikit.

smile.gif nu ir suskėlei biggrin.gif
o apie ką tema "Mikroekologija ir simbiotų sąveika žmogaus organizme"
Papildyta:
Tiesa, nemačiau, ar kuri man atsakė, kaip aš sužinosiu jog užkūriau Krebso ciklą?
Atsakyti
Nepagyriau Wallis, puikiai atrodai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai Wallis, tobulai atrodai thumbup.gif . Neturėčiau svorio problemų, tai kaži ar laikyčiausi kažkokių maisto ribojimų, ėsčiau viską iš eilės, o vėliau mindyčiau dydytojų kabinetų slenksčius biggrin.gif
Atsakyti
Kustuce, simbiontai- tai tie kurie kartu su mumis, mumyse gyvena ir yra naudingi- gamina tam tikras rūgštis, mikroelementus ar sudaro apsauginį sluoksnį ant odos.
Tad, manau, sužinotum kokie jie, kaip juos "prižiūrėti" ir puoselėti.

kai ims normaliai gamintis energija (ims suktis Krebsas), pajusi pati, nes atsiras energijos kaip jaunystėj, o ir šlapimas parodys.
vieną syk savaitėj ryte šlapinkis į stiklainį ir žiūrėk spalvą, palygink jo spalvą dabar su savo vyro rytmetiniu šlapimu. Pastebėsi, kaip tai keičiasi.

Su laiku išmoksi suprasti ką tau sako tavo organizmas, kokia jo būklė . Aš net prietaisiukus reikalingus įsigijau.
O tada tikrai nebeminsi poliklinikų ir klinikų slenksčių. Nebent kokį papildomą tyrimuką pasidaryt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 02 liepos 2013 - 19:41
QUOTE(Wallis @ 2013 07 02, 13:59)
https://picasaweb.go...feat=directlink
va, idejau pora nuotrauku, zadu pildyti pagal galimybes savo paleo albuma smile.gif na ir save pasirodau iki puses  4u.gif


wub.gif
Atsakyti
Wallis: super atrodai ir nupozavus taip puikiai.

diena baigiu vakaryksciu jautienos farso "kebabu" su dideliu dubeniu virtu darzoviu su kokia 50g sviesto, kaip minimum. vel prisisprogau biggrin.gif
Atsakyti
Jei yra opa - virškinimo fermentai be HCl.
kokie čia gali būti virškinimo fermentai be HCl?
Papildyta:
Paspirgino man šonus kritęs cukraus kiekis kraujyje, nes jau taip norėjosi kažko saldaus, bet atsilaikiau smile.gif
Pykinimas niekaip nepraeina, jau net nenoriu galvot apie tuos lašinius wacko.gif , kaip dar galima gauti riebalų, nevalgant lašinių, noriu keletą dienų nuo jų pailsėti? Riešutų nevalgau, galiu tik kokosų aliejų laižyti, bet ir tas lengvą šleikštulį kelia
Atsakyti
Va radau, dabar suprantu, kad mano kandidozė streikuoja biggrin.gif
Kai grybelis nebegaus maisto, cukraus ir bus veikiamas vaistažolėmis bei papildais, jis žus sukeldamas intoksikacijos efektą. Jos trukmė yra nuo kelių dienų iki kelių savaičių ir kiekvienas patiria skirtingus simptomus. Dažniausiai tai būna pykinimas, galvos skausmas, dujų kaupimasis žarnyne, dirglumas, viduriavimas, ryškus energijos trūkumas, padidėjęs cukraus poreikis, neryškus matymas.


O ar reikia tų visų vaistažolių, kur ten rašo?
Atsakyti