Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

QUOTE(Akutee @ 2013 07 02, 14:39)
taip, reikia valgyti kiek nori, tik kazi ar man nors 10 g nukris..  g.gif  nes da biški, ir pasieksiu trizenkli bash.gif:

Bet aš vistiek liksiu su jumis ir bandysiu pati save  blush2.gif

*kaip skaniai skamba..tos vištytės skurytės.. essen.gif:

Šiandien burokėlių-žirnelių-zalio svoguno-majonezo misraine, šoninės gabaliukų 5 pasikepinti iš po vakar ir vištienos 3 gabaliukai, gavos pusė lėkštės mėsos..

i r pusryčiams kavą gėriau su saukstu cukraus, kitaip neskanu..

Vakarienei vėl nežinau kas bus..

Ar gali nežinau nuo ko, va pavalgiau antrą dieną šoninės keptos, bet gi ne pirmą kartą, i r man taip šoną "nugaroje" skauda, abu taip maudzia, ir kairėj ir dešinėj, lyg atitrankyta būtų...gal ten inkstai kokie..

blyn kaip saldaus noriu (anksčiau kaip sakiau, man saldumynų nereikėjo, nei aš jų pirkdavau, nei valgydavau) bet paskutiniu metu aš jų baisiai noriu  blink.gif  blink.gif


bash.gif eiii, nu... kodėl nenorit duoti šanso paleo dietai? Nu nors mėnesį laiko. Nesąmonė, kad negalit. Negalit kavos be cukraus gerti? Tada kavos visai negerkit. Jei naudosit cukrų, angliavandenius ir kt. gėrius ir dar priedo valgysit riebiai, tai tikrai niekas niekur nekris ir kasą skaudės, nes juk ją apkraunat bereikalingai.
Tai sakykit, kodėl nebandot paleo?
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 07 01, 15:50)
Labas visiems.

, kad kiekiai nežvėriški, ir pavyko kitokių maistinių nesąmonių išvengti.
skaičiau čia vienos iš naujokių (sorry, nepamenu nicko  doh.gif)  pasibėdavojimus hipoglikemijos ir kandidozės klausimais, būsenas ir jausenas, ir lyg aš rašius būčiau  biggrin.gif tai va, drąsos ir tik pirmyn, nėra tikrai taip baisu nei tas 2-3 valgymų režimas, nei vaisių nevalgymas ar neužkandžiavimas. o jausmas, kai savijauta nuolat gerėja, ir netgi svoris krist pradeda (tiesą sakant, maniau, kad ilgiau man teks šito palaukti...) neapsakomai geras, ypač, kai jauti, kad gerėja sveikata, o svorio kritimas - kaip malonus šalutinis poveikis prie gerėjančios savijautos  biggrin.gif

aš rašiau, galiu tau tik pritarti, jaučiuosi nuostabiai, tas pilvo lengvumas kelia mane į dangų wub.gif , nenoriu net pažiūrėt į angliavandenių pusę

QUOTE(" voresta " @ 2013 07 01, 22:53)
Jautiena, tau irgi reik pakrauti  biggrin.gif  -jokių vaisių po valgio. Paleo desertas riebalas.
Aš kokosų ar sviesto  pasūdyto geru šaukštu  baigiu valgymą.

aš ir norėjau klaust, kada tuos vaisius galima valgyti, nes po pagrindinio valgymo jų užvalgius išsipūsčiau kaip kiaula doh.gif

QUOTE(" voresta " @ 2013 07 02, 10:33)
neramu dėl kustuce  g.gif  nepasirodo, o jei nepaklausė, kraujo cukraus nepasitikrino, laiku gliukozės nepavartojo taigi koma galima  visai  menki juokai su hipoglikemija.

man viskas gerai smile.gif .
Kaifuoju tiesiog ir atsargiai skaičiuoju kelinta diena taip taip gyvenu. Bijau garsiai kalbėti, bijau mastyti, bijau kvėpuoti, bijau, kad negrįžtu tas žiaurus jausmas.
Per daug prisikankinau šitaip gyvendama, net nekyla noras ragauti saldumynų. O vaisių ėdimo noras dingo sulig ta diena, kai pradėjau daugiau gert vandens.
Merginos, pagal paleo valgau šeštą dieną, pamečiau 3,5 kg, gal negerai taip, gal per daug? Bet valgau daug lašinio. Tiesiog jaučiuos soti ir nebeužkandžiauju, ką anksčiau ištisai darydavau. Gal organizmas džiaugiasi, kad negauna maisto ir intensviai degina riebalų perteklių?
Nelabai turiu kad prisėsti, kaupiu informaciją smegeninėje, net naktį mastau, ką ir kaip ir su kuo valgyti biggrin.gif . Dar reikia metabolizmo tyrimą pasidaryti.
Dėl cukraus, nesimatavau nieko, pravaikščiojau taip, o tai sakai, kad gali ir koma ištikti blink.gif

Einu paskaitinėsiu dar ką nors, aš tiesiog ryte ryju informaciją, man taip gera ir tuo pačiu norisi verkt, nes rodos, kad šitas nuostabus jausmas dings taip greitai, kaip ir atsirado verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 02, 14:59)
https://picasaweb.go...feat=directlink
va, idejau pora nuotrauku, zadu pildyti pagal galimybes savo paleo albuma smile.gif na ir save pasirodau iki puses  4u.gif


o viešpatėliau, čia deivė iš dangaus nusileido turbūt... nu laaabai graži mergaitė smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kustuce @ 2013 07 02, 15:04)
Merginos, pagal paleo valgau šeštą dieną, pamečiau 3,5 kg, gal negerai taip, gal per daug? Bet valgau daug lašinio. Tiesiog jaučiuos soti ir nebeužkandžiauju, ką anksčiau ištisai darydavau. Gal organizmas džiaugiasi, kad negauna maisto ir intensviai degina riebalų perteklių?
Nelabai turiu kad prisėsti, kaupiu informaciją smegeninėje, net naktį mastau, ką ir kaip ir su kuo valgyti  biggrin.gif . Dar reikia metabolizmo tyrimą pasidaryti.
Dėl cukraus, nesimatavau nieko, pravaikščiojau taip, o tai sakai, kad gali ir koma ištikti  blink.gif
Einu paskaitinėsiu dar ką nors, aš tiesiog ryte ryju informaciją, man taip gera ir tuo pačiu norisi verkt, nes rodos, kad šitas nuostabus jausmas dings taip greitai, kaip ir atsirado  verysad.gif


Niekur tas jausmas nedings, prilips kaip lapas prie žinot ko ir nepaliks smile.gif
O dėl 3,5 kg per šešias dienas, tai viskas okay, nes čia daugiau vandens svoris, kuris organizme užsilaikęs buvo dėl nevisai tinkamos mitybos, ir ėmus tinkamai maitintis, pasišalino. Manau, ateityje neturėtų tokiais kiekiais kristi.
Atsakyti
Wallis, ispudinga figura, tikiuos svorio nebemetat? ax.gif

o kaip beje del bendro albumelio? kilo kalba, ir nutilo biggrin.gif

Paskaiciau Kalastajos straipsni ideta del svorio sustojimo. Nu viskas pas mane gerai, neskaitant tos dienos su braskem ir tresnem lotuliukas.gif tik judesio mazoka. smile.gif Dabar specialiai nebesisversiu kuri laika, atsibodo biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 07 02, 15:03)
bash.gif  eiii, nu... kodėl nenorit duoti šanso paleo dietai? Nu nors mėnesį laiko. Nesąmonė, kad negalit. Negalit kavos be cukraus gerti? Tada kavos visai negerkit. Jei naudosit cukrų, angliavandenius ir kt. gėrius ir dar priedo valgysit riebiai, tai tikrai niekas niekur nekris ir kasą skaudės, nes juk ją apkraunat bereikalingai.
Tai sakykit, kodėl nebandot paleo?

na noriu bandyti, pradedu, juk nevalgiau sendien nei grikiu, nei duonos, specialiai viriaus burokelius.. vakar kepiaus visteino skrutinele, ir šoninę dėl riebalo ir sotumo.. blush2.gif
dėl naminio majonezo- nedrįstu dėl žalio kiaušo sudėtyje..

ryt gersiu kavą be cukraus (tik maniau kaip pradžiai, tai mažo šaukštuko užteks, nepakenks..)

esu baisi bevalė, ir tuo pačiu norinti pasikeisti.....jau N metų bandau, testuoju... bet.. Norėčiau kad paleo būtų paskutinė stotelė ir atrasta tai ko man reikia.. ax.gif doh.gif

Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 07 02, 15:15)
Wallis, ispudinga figura, tikiuos svorio nebemetat?  ax.gif

o kaip beje del bendro albumelio? kilo kalba, ir nutilo biggrin.gif

Paskaiciau Kalastajos straipsni ideta del svorio sustojimo. Nu viskas pas mane gerai, neskaitant tos dienos su braskem ir tresnem lotuliukas.gif tik judesio mazoka. smile.gif Dabar specialiai nebesisversiu kuri laika, atsibodo  biggrin.gif


aciu pumpica, bet zinok metu, bet net jei ir nemesciau, paleo man labai patinka, bet kad cia nori nenori, jis krenta smile.gif sveriu dabar 60-61, o noriu prieky penketuko. Pries kelis menesius as dariausi tyrima, tai man pasake, kad as turiu 16 kg riebalu ir man butinai reikia mest svori. Tada sveriau 63-64, bet tas dabar skirtumo nesudaro. As kazkaip pati jauciu, kai mane svoris slegia ir ar reikia kazka keist. Dabar jauciuosi puikiai, bet visgi man dar galva pramusta su poros kilu numetimu smile.gif esu pasportuojanti, neisivaizduoju is kur tu lasiniu tiek daug. Dabar pagalvojau, dariausi tyrima tokioj parodoj, prijunge mane laidais ir tada pasake, va, cia tiek riebaliuku, bet jos ten paskui ir knyga tokia pardavinejo, su visokiais receptais svorio metimui tai sakau gal cia man darase kelis kilus, kad ta knyga pirkciau biggrin.gif kraujo tyrimai daryti pries menesi buvo, jie idealus, viskas labai ribose.
Dar beje su paleo pajutau toki esmini skirtuma nuo kitu dietu. Paleo tai kaip gyvenimo budas, cia nereikia iskenteti savaites ar menesio su kazkokia specialia mityba, o galvoju, kad viska keiciu visam gyvenimui ir man tas vyksta kazkaip dau g paprasciau ir lengviau, nes nera ir nebus galo. patiekalus darausi intuityviai, nesveriu kiekvieno saukstelio. Visokiu gazuotu gerimu, papildomo cukraus dejimo i kava arbata as jau seniai atsisakiusi, todel radikaliausias pasikeitimas man tik angliavandeniu atsisakymas, bet ziuriu kad cia ir buvo kabliukas visame kame...
o kas per bendras albumelis? as tai uz buciau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Akutee @ 2013 07 02, 15:20)

ryt gersiu kavą be cukraus (tik maniau kaip pradžiai, tai mažo šaukštuko užteks, nepakenks..)

zinok tikrai pakenks smile.gif viskas ir prasideda nuo mazu saukstuku. Tas kavos skonis su cukrumi yra ipratimo reikalas. gerk geriau su pienu, jei gali, bet be cukraus. As jau 8 metus geriu kava be cukraus, nes su cukrumi yra fui, ten jau ne kavos skonis, o cukraus...

Atsakyti
Wallis kaip undinele smile.gif) primink kaip uzklydai i paleo buveine:D ?

Del desru seiles susikaupe.. Boze moi:D
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 02, 14:35)
aciu pumpica, bet zinok metu, bet net jei ir nemesciau, paleo man labai patinka, bet kad cia nori nenori, jis krenta smile.gif sveriu dabar 60-61, o noriu prieky penketuko.

nu va, tu penketuko nori, o as sesetuko biggrin.gif bet vat niekaip...nors jau 3 su puse gal menesio kaip su mazai angliu, o visokiu nesamoniu ir anskciau nevalgydavau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 07 02, 15:37)
nu va, tu penketuko nori, o as sesetuko  biggrin.gif

aš pradžia ibent 8 netuko.. ax.gif lotuliukas.gif
o 7-tukas, jau iš fantastikos srities biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 07 02, 15:36)
Wallis kaip undinele smile.gif) primink kaip uzklydai i paleo buveine:D ?

Del desru seiles susikaupe.. Boze moi:D


Tiesiog klaidziojau po foruma ir pastebejau jusu tema, niekad nebuvau girdejusi apie tai (na gal puse ausies) ir idomumo delei pasiskaiciau ir man patiko. Tada pabandziau ir man dar labiau patiko thumbup.gif ir prie to atsiminiau tokio vieno komentatoriaus pamokymus (cia is delfi ir lrytas dietiniu straipsniu), kad nereikia valgyti cukraus, vaisiu, kruopu, duonos, o valgyti lasini, mesa etc. kad net nekaltas obuoliukas is tikro nera toks jau nekaltas ir pan. negalejau tuo patiketi, bet jusu komentarai ankstesnese temose pakeite mano mastyma ir dabar as manau, kad paleo pamazu taps mano gyvenimo budu. Nera dalyko, kuris man nepatiktu is paleo smile.gif anksciau as galvoju, kad be makaronu nera gyvenimo, o dabar negaliu i juos paziuret net. Noriu grietines su pomidoru ir lasiniuuuuuu smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 02, 15:35)
aciu pumpica, bet zinok metu, bet net jei ir nemesciau, paleo man labai patinka, bet kad cia nori nenori, jis krenta smile.gif sveriu dabar 60-61, o noriu prieky penketuko. Pries kelis menesius as dariausi tyrima, tai man pasake, kad as turiu 16 kg riebalu ir man butinai reikia mest svori. Tada sveriau 63-64, bet tas dabar skirtumo nesudaro. As kazkaip pati jauciu, kai mane svoris slegia ir ar reikia kazka keist. Dabar jauciuosi puikiai, bet visgi man dar galva pramusta su poros kilu numetimu smile.gif esu pasportuojanti, neisivaizduoju is kur tu lasiniu tiek daug. Dabar pagalvojau, dariausi tyrima tokioj parodoj, prijunge mane laidais ir tada pasake, va, cia tiek riebaliuku, bet jos ten paskui ir knyga tokia pardavinejo, su visokiais receptais svorio metimui tai sakau gal cia man darase kelis kilus, kad ta knyga pirkciau biggrin.gif


Na, jei su 63 kg buvo 16 kg riebalų, tai kažkur apie 25 proc. riebalų masės... Sportuojančioms moterims riebalų masė turėtų būti apie 23 proc. (na, 21-24 proc.), o atlečių moterų iki 20 proc. Tai jūs atsargiai su tais riebaliukų metimais, kad po to mmm nedingtų. O su svoriais sportuojat?
Atsakyti
Wallis tu sportuoji? Sena fotke ten?
Atsakyti