Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

QUOTE(jautiena @ 2013 07 01, 21:28)
musu vietinis mesininkas tokius farso pagaliukus pardavineja, juos uzvadines "kebabais" biggrin.gif aisku, jo tvirtesni, sausesni, nes bus avizu ar krakmolo prikroves. smile.gif


Nebutinai turi su avizom ar krakmolu buti. Pvz., kai arabai daro tokius kebabus, tai deda tarkuoto svoguno, daug petrazoliu ir prieskoniu. Ir jokiu bulku ar krakmolu. Sakyciau, daug kas nuo farso priklauso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 01, 20:53)
Jautiena, tau irgi reik pakrauti  biggrin.gif  -jokių vaisių po valgio. Paleo desertas riebalas.
Aš kokosų ar sviesto  pasūdyto geru šaukštu  baigiu valgymą.
oj chichi, gavau velniu. bet po granato dar saukstu gramdziau sviesto poka, nesotu tie vaisiai, oj nesotu biggrin.gif

is mesininko kebabai, kai kandi kitokie jauciausi, nezinau ko jis i juos primontuoja, nes ir ant pagaliuko labai gerai laikosi. o maniskiai kol nekepti, tai reik atsargiai su jais, nes bando nusimaut.
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 01, 22:55)
parekomenduokit man koki internetini nuotrauku albuma, as labai megstu maista fotografuoti, pasidalinciau savo paleolistiniais paveiksliukai smile.gif)


flickr arba picasa albums (google)
aš naudoju abu biggrin.gif
Atsakyti
neramu dėl kustuce g.gif nepasirodo, o jei nepaklausė, kraujo cukraus nepasitikrino, laiku gliukozės nepavartojo taigi koma galima visai menki juokai su hipoglikemija.
Atsakyti
musu vienas augintinis kregzdukas isdribes balkone vaikstineja, kiti du dar lizde..kazi cia susirupint? g.gif lotuliukas.gif isgyvens jis? toks dar nebando skristi...

nebera paukstelio...tik uzmaciau kaip per balkono plysi lenda laukan ir.....nzn -tikekimes nuskrido, o jei ne, tai bus grobis katems ant zemes unsure.gif et...nu ka darysi. Siaip jau jiems laikas isskristi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 02 liepos 2013 - 11:07
QUOTE(pumpica @ 2013 07 02, 11:47)
musu vienas augintinis kregzdukas isdribes balkone vaikstineja, kiti du dar lizde..kazi cia susirupint?  g.gif  lotuliukas.gif isgyvens jis? toks dar nebando skristi...

nebera paukstelio...tik uzmaciau kaip per balkono plysi lenda laukan ir.....nzn -tikekimes nuskrido, o jei ne, tai bus grobis katems ant zemes  unsure.gif et...nu ka darysi. Siaip jau jiems laikas isskristi g.gif


o, vargšas... sako, kad iš lizdo iškritusių paukštukų nebepriima atgal į lizdą, nes jie kvepia kitaip, nebe savu kvapu. Kaži, tiesa.
Atsakyti
joks jis vargšas, tik nuo grindų pakilti nemokėjo. O dėl kvapų -tai paukščiai uosle nepasižymi ir ne sykį esu ir čiupinėjusi ir lizdan įdėjusi paukštukus. jokių problemų.
Vakare sėdės visi vietoj ir dar keletą vakarų grįš į lizdą. Po to tėvai jų nebemaitins ir ims dėti kitą dėtį. Jaunikliai bus savarankiški.
Atsakyti
tikiuosi viskas bus gerai su krekdziuku. pirmas skrydis is lizdo visada pats pavojingiausias. kazkada maciau video youtubej, kaip jaunas zyliukas is inkilo "nuskrido" tiesiai i kates nasrus sad.gif

siandien su trim kiausiais su lasinukais ir cukinija, puse avokado, dabar geriu arbata su saukstu sviesto...
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 02, 12:27)
joks jis vargšas, tik nuo grindų pakilti nemokėjo. O dėl kvapų -tai paukščiai uosle nepasižymi ir ne sykį esu ir čiupinėjusi ir lizdan įdėjusi paukštukus. jokių problemų.
Vakare  sėdės visi vietoj ir dar keletą vakarų grįš į lizdą. Po to tėvai jų nebemaitins ir ims dėti kitą dėtį. Jaunikliai bus savarankiški.

g.gif cia rimtai? nu labai tikiuos bigsmile.gif kiek googlinau, niekur nerandu apie juos, na butent apie tai kaip jie isskrenda. smile.gif

o kalbant apie maista, tai niekaip negaliu atsivalgyt patroskinto kopusto su mesa biggrin.gif tad pietum vel puse kopustelio ir farsas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 02 liepos 2013 - 13:19
Siandien gavau savo issvajotu desreliu thumbup.gif pardavejas sake, kad jos sviezios, jis pats gamino ir be jokiu nesamoningu ingridientu, sako, o kam reikia? tikrai buvo tokios namines, o jau skaaanios smile.gif taigi pietus buvo beveik visas agurkas, saukstelis grietines ir tos dvi desreles, kurios svere 160 gr. siandien kazkaip pusrycius tik praleidau, tai dabar vel norisi valgyt blush2.gif bet gal uzteks kavos ar gabaliuka ozkos surio isimesiu. O vakare laukia manes aukstuomeniskas renginys su gerb. musu prezidente Grybauskaite smile.gif tad jauciu liksiu ir be vakarienes, nebent ten bus kokiu uzkandziu.
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 07 01, 20:57)
bendrai gyvenimu. nes kuo didesni draudimai, ribojimai, staigus pokyciai 180laispniu, tuo lengviau ir greiciau jie yra sulauzomi, nusiviliama norimu-issivaizduojamu rezultatu nebuvimu ir keliaujama toliau ieskoti kito "stebuklo". 
jeigu jau cia uzsukot, tai zinokit, ilgai cia pastrigot, nes greitu rezultatu su paleo nera ir buti negali.

veliau keptos vistos sparnas, koja, nugaros dalis su visom skurom, na kiek norejosi... puse avokado ir daug garuose virto kopusto su dauuug sviesto, ko gero ketvirti poko surijau, ai dzin... metu kila svorio cia

taip, reikia valgyti kiek nori, tik kazi ar man nors 10 g nukris.. g.gif nes da biški, ir pasieksiu trizenkli bash.gif:

Bet aš vistiek liksiu su jumis ir bandysiu pati save blush2.gif

*kaip skaniai skamba..tos vištytės skurytės.. essen.gif:

Šiandien burokėlių-žirnelių-zalio svoguno-majonezo misraine, šoninės gabaliukų 5 pasikepinti iš po vakar ir vištienos 3 gabaliukai, gavos pusė lėkštės mėsos..

i r pusryčiams kavą gėriau su saukstu cukraus, kitaip neskanu..

Vakarienei vėl nežinau kas bus..

Ar gali nežinau nuo ko, va pavalgiau antrą dieną šoninės keptos, bet gi ne pirmą kartą, i r man taip šoną "nugaroje" skauda, abu taip maudzia, ir kairėj ir dešinėj, lyg atitrankyta būtų...gal ten inkstai kokie..

blyn kaip saldaus noriu (anksčiau kaip sakiau, man saldumynų nereikėjo, nei aš jų pirkdavau, nei valgydavau) bet paskutiniu metu aš jų baisiai noriu blink.gif blink.gif
Atsakyti
https://picasaweb.go...feat=directlink


va, idejau pora nuotrauku, zadu pildyti pagal galimybes savo paleo albuma smile.gif na ir save pasirodau iki puses 4u.gif
Atsakyti