Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

sveikos,
o mano meniu toks yra/bus
pusryciai: arbata, 4 griezineliai saldyto banana, saulegrazos, anakardziai, kedro riesutai.

pietums turiu zalio sudyto tuno, baklazana ir aguroti su kokoso aliejumi troskintus.

vakarienei gal kiausa issikepsiu ar issivirsiu minkstai.

uzkandziaudama dar suvalgiau kokias 5 braskes. ir obuoli turiu, bet galvoju pabandysiu salotas su kaliarope ar kazkokiu ridiku pasidaryt. nusipirkau, bet dar neissiverciau kas per daiktas.

aciu kas imetet linkus apie grybeli ir sustojusi svori. naudinga info. del svorio, viska taip ir darau, bet jis stovi. gal jau cia mano tas optimalusis? nors zinau kad dar 5 kg nereikalgi man butu.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 01, 17:08)
palauk, kol numesi dar krūvą kg tada nueik ir pasiųsk ją... šunims šėko pjauti  lotuliukas.gif
matai, jas gi ruošė sistema pagal sistemos sveikos mitybos piramidę. Savo košės galvose gi jos neturi.
Papildyta:

medaus aiškiai per daug, o baltymų išvis nematau g.gif



aha, per daug verysad.gif
pasikepiau ant lašinio vieną kiaušinį ir suvalgiau su burokėliais ax.gif
Atsakyti
mažai vieno , smarkiai mažai. valgyt reik sočiai.
Atsakyti
jeigu iprate daug valgyti, nezaiskit po viena-du kiausinius. imkit tris ar keturis. cia yra svarbu nebadauti ir smarkiai saves neriboti, o stengtis pastebeti, ko ir kiek is tiesu organizmas nori, kokia savijauta, suformuoti naujus iprocius, skonius, sveika poziuri ir santyki su maistu ir galu gale megautis maistu ir bendrai gyvenimu. nes kuo didesni draudimai, ribojimai, staigus pokyciai 180laispniu, tuo lengviau ir greiciau jie yra sulauzomi, nusiviliama norimu-issivaizduojamu rezultatu nebuvimu ir keliaujama toliau ieskoti kito "stebuklo".
jeigu jau cia uzsukot, tai zinokit, ilgai cia pastrigot, nes greitu rezultatu su paleo nera ir buti negali.

siandien ryte - vakarykste zuviene. be kavos biggrin.gif
veliau keptos vistos sparnas, koja, nugaros dalis su visom skurom, na kiek norejosi... puse avokado ir daug garuose virto kopusto su dauuug sviesto, ko gero ketvirti poko surijau, ai dzin... metu kila svorio cia vadinasi biggrin.gif
desertui - granatas ir penkios braskes ir savo "darzo".
per diena isgeriau 3 puodus arbatos be nieko ir sukramciau sauja lazdyno riesutu. truksta darzoviu, bet kad jau nesinori... pasizadu sau rytoj daug daug ju privalgyt.

burokelius virtus ir kelis marinuotus perleidziu per "burokini" kombaino peili, dar puse rugstaus obuolio itarkuoju. pasmulkinu svoguniuko, uzpilu saukstu al.aliejaus, drukytes, pipiriuko ir niom niom.
avokadu sriuba labai sudomino, jauciu bandysiu, tik vietoj kefyro pakrausiu grietines ir gal kiek vandens... kazkodel i mintis atklydo ispaniska gazpacho, reikes ir sitos pasidaryt...
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 01, 19:53)
mažai  vieno  , smarkiai mažai. valgyt reik sočiai.



siaip uzteko tikrai...be to, viskas, liko vienas kiausinis ryt pusryciams g.gif reikės lėkti ryt į turgų ax.gif
Atsakyti
labas jautiena, Tu visad su gerais vejais smile.gif)) thumbup.gif
klausyk, as labai noreciau desreliu, na tokiu, kur buna kepimui skirtos. gali paleolistos jas valgyti ir kokia geriau rinktis? tiesiog pasikepti ir vartoti su darzovem. bet as kiek etiketes paskaitau, tai jezus marija, kokiu nesamoniu ten prideta.
Atsakyti
Wallis: na reik, kad kazkas tau i kaulus pakrautu, kitaip nieko nebus. 4u.gif uz plano laikymasi.

desreliu savo pasigamink! lietuvoj juk zarnu gaut butu be problemu. man irgi knieti savo desreliu pasikimst, bet zarnu reik specialu uzsakyma mesininkui pateikinet ir ko gero urmu pirkt... parduotuvej kiek pakiloju... hmm miltai, krakmolai, bet ingridientu maziau negu lenkiskoj ar net lt desroj pirktoj "east european food market"...
as dar taip dariau, kaip tik siandien dariau maniskiui i darba: paskaninu farsa, kuo man ten norisi, sian prikroviau baklazanu, svogunu, cesnako, prieskoniu, kiausa imusiau ir paemus kokteilinius pagaliukus (na tokie ilgi, gal 30cm is bambuko) aplipdziau tuo farsu ir i orkaite. is esmes tai tas pats kotletas, bet paimi pagaliuka ir grauzi - visai kitas ispudis. musu vietinis mesininkas tokius farso pagaliukus pardavineja, juos uzvadines "kebabais" biggrin.gif aisku, jo tvirtesni, sausesni, nes bus avizu ar krakmolo prikroves. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 01 liepos 2013 - 20:29
QUOTE(Wallis @ 2013 07 01, 14:02)
labas jautiena, Tu visad su gerais vejais smile.gif)) thumbup.gif
klausyk, as labai noreciau desreliu, na tokiu, kur buna kepimui skirtos. gali paleolistos jas valgyti ir kokia geriau rinktis? tiesiog pasikepti ir vartoti su darzovem. bet as kiek etiketes paskaitau, tai jezus marija, kokiu nesamoniu ten prideta.

o namie neina desreliu pasidaryt?
jeigu as cia gaunu sernu zarnu joms, tai lietuvoj tikrai turetu but. ir tada prieskosniu kokiu nori isidet. man labai skanu su rosmarinu. galima ir lasinio isimalt, kad riebiau butu.
Atsakyti
QUOTE(ativas @ 2013 07 01, 21:31)
o namie neina desreliu pasidaryt?
jeigu as cia gaunu sernu zarnu joms, tai lietuvoj tikrai turetu but. ir tada prieskosniu kokiu nori isidet. man labai skanu su rosmarinu. galima ir lasinio isimalt, kad riebiau butu.

gal ir eitu, bet as ne Lietuvoje gyvenu, pas mociute zarnu nenuvaziuosi, o parduotuvese nesimate, cia visi baidosi tokiu "atlieku", bet desru tai visokiu yra, rytoj turgely reikes pasiziuret, gal bus kokia idomesne ir namines gamybos. man tik svarbu, kad ja petelnioj galeciau pakept ir skaniai sukramsnot rolleyes.gif va buvau pabegioti 50 minuteliu, nuostabus vakaras, bet kopustai is vakarienes kyla virsun jau, kas ten juose svieziuose tokio dirgina idomu. Virtus galiu valgyti, o svieziu ne... g.gif dar reikes eiti i rusi, ten kaba lasiniu lietuvisku, atsiresiu smoteli ir rytoj skaniai papusryciausiu thumbup.gif
Atsakyti
ai teisa, tu juk vokietijoj taip? o kartais vokieciu nacionalinis patiekalas ar ne desra ten kazkokia?
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 07 01, 22:08)
gal ir eitu, bet as ne Lietuvoje gyvenu, pas mociute zarnu nenuvaziuosi,

paprašyk kad kas atsiųstų, jos gi sūdytos, negenda , laikyk kiek nori.

QUOTE
na reik, kad kazkas tau i kaulus pakrautu, kitaip nieko nebus.


Jautiena, tau irgi reik pakrauti biggrin.gif -jokių vaisių po valgio. Paleo desertas riebalas.
Aš kokosų ar sviesto pasūdyto geru šaukštu baigiu valgymą.
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 07 01, 22:25)
ai teisa, tu juk vokietijoj taip? o kartais vokieciu nacionalinis patiekalas ar ne desra ten kazkokia?

aha, esu minejusi, kad cia labai populiaru ta desra valgyt su tokiu curry padazu ( nesu ragavus), bet ten iskepa desra ir uzpila siltu kecupu su curry doh.gif yra visokiausiu ju rusiu, raudonu, baltu ir visokiausiu, bet as nelabai jose nusimanau. ta gi vokiska desra norejo net unesco kulturos paveldu padaryti, bet nezinau kaip ten baigesi smile.gif o tiesa, parekomenduokit man koki internetini nuotrauku albuma, as labai megstu maista fotografuoti, pasidalinciau savo paleolistiniais paveiksliukai smile.gif)
Atsakyti