Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

QUOTE(Akutee @ 2013 07 01, 15:26)
Na taip, kad ir kokį renkies, nesi tikras ką valgai, deja savo nedrįstu darytis, nes bijau žalio kiaušinio ..o dar kai ir vaikai ne tokie ir dideli..  g.gif

O ką dedat Jūs į burokų mišrainę (nes šiai dienai turiu tik konservuotų žirnelių), bais norėčiau kaip ir Jūs mokėti ir galėti kuo sveikiau maitintis.. pradžia sunkiausia, priprasti, išmokti..ech..  unsure.gif


burokėliai virti? Aš kadangi nelabai mėgstu virtų burokėlių, tai nieko su jais ir nedarau labai biggrin.gif bet šiaip tai būna burokėlius su svogūnu, kepintu faršu sumaišau, įberiu pjaustytų šviežių čiobrelių, druskos ir pipirų, įpilu alyvuogių aliejaus... arba nepilu, jei faršą tik kepinau, nes lieka skysčio nuo jo smile.gif
Po to pajusit, ką ir kaip valgyti smile.gif O be to, kaip Wallis ir sako, kuo paprasčiau, tuo geriau. Nereikia makaluoti daug visko, mėsytė, žuvytė, kiaušiniai, daržovės ir ramu. O savaitgaliais ar kokiomis ypatingomis progomis galima jau kiek ilgėliau virtuvėj pastovėti ir ką nors įmantriau pagaminti. Bet tas ilgesnis gaminimas nereiškia, kad bus sveikiau ar gardžiau. Tiesiog kitaip. O paprastom dienom ir elementari mėsytė su žalia daržove tiks smile.gif
Atsakyti
klausimą turiu. kažkas kažkada minėjo, kad perka Lt nenuriebalintą kakavą, lyg ir 22 procentų riebumo. kokia ta kakava? g.gif
Atsakyti
nomore, kokios smagios naujienos, clap.gif tokiu tempu tavo lašinukai ir toliau tirps, žiūrėk kad tik nepritrūktum lotuliukas.gif
Kiek metų tavo dukrai?
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 07 01, 16:17)
klausimą turiu. kažkas kažkada minėjo, kad perka Lt nenuriebalintą kakavą, lyg ir 22 procentų riebumo. kokia ta kakava?  g.gif


aš IKI perku ekologišką kakavą... tik viena rūšis yra tokia ten biggrin.gif bet dėl riebumo nepasakysiu koks.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 01, 16:26)
nomore, kokios smagios naujienos, clap.gif  tokiu tempu  tavo lašinukai ir toliau tirps, žiūrėk kad tik  nepritrūktum  lotuliukas.gif
Kiek metų tavo dukrai?

oi, nepritrūksiu dar ilgai aš tų lašinių lotuliukas.gif turbūt dar kelis mėnesius iki dviženklio skaičiaus teks keliauti... blush2.gif gėda ir prisipažinti, kaip aš "nusidietinus" biggrin.gif
dukrai dešimt, jau gana lengvai susitart ir protingai pasišnekėt išeina, tik va aplinka dar ją smarkiai veikia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Elata @ 2013 07 01, 16:36)
aš IKI perku ekologišką kakavą... tik viena rūšis yra tokia ten biggrin.gif bet dėl riebumo nepasakysiu koks.

ačiū, eisiu žiūrėt, čia turbūt ta fairtradinė bus. turėsim svečių, tai gaminsiu kokosinį šokoladą prie arbatos smile.gif aš bjauri, ko pati nevalgau, to svečiams neduodu biggrin.gif tiesa, šokolado šito irgi nevalgysiu, bet bent jau žinosiu, kad svečių netručiju biggrin.gif dar grietinėlinį ledą su serbentais juodais padarysiu, bus puota.
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 07 01, 16:42)
oi, nepritrūksiu dar ilgai aš tų lašinių  lotuliukas.gif  turbūt dar kelis mėnesius iki dviženklio skaičiaus teks keliauti...  blush2.gif  gėda ir prisipažinti, kaip aš "nusidietinus" biggrin.gif
dukrai dešimt, jau gana lengvai susitart ir protingai pasišnekėt išeina, tik va aplinka dar ją smarkiai veikia smile.gif
Papildyta:

ačiū, eisiu žiūrėt, čia turbūt ta fairtradinė bus. turėsim svečių, tai gaminsiu kokosinį šokoladą prie arbatos smile.gif aš bjauri, ko pati nevalgau, to svečiams neduodu biggrin.gif tiesa, šokolado šito irgi nevalgysiu, bet bent jau žinosiu, kad svečių netručiju  biggrin.gif  dar grietinėlinį ledą su serbentais juodais padarysiu, bus puota.


aha, man rods fair trade ten smile.gif bet kokia nereali šeimininkė, kad svečiais rūpiniesi smile.gif mes su Sedindriuke nusprendėm, kad vis tiek niekas nesupranta, kaip mes dėl jų stengiamės, tai kam pinigus ir gerus produktus gadinti biggrin.gif mes prastos šeimininkės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 07 01, 16:58)
aha, man rods fair trade ten smile.gif bet kokia nereali šeimininkė, kad svečiais rūpiniesi smile.gif mes su Sedindriuke nusprendėm, kad vis tiek niekas nesupranta, kaip mes dėl jų stengiamės, tai kam pinigus ir gerus produktus gadinti biggrin.gif mes prastos šeimininkės biggrin.gif

aš žinau, kad mano svečias netoleruoja laktozės, ir kad su gliutenu nedraugauja bigsmile.gif oi, tai grietinėlinių ledų nebus, gaus bananinių - uoginių.

o šiaip, aš svečiams tai neaiškinu, kad anie kaip nors kitaip valgyt gauna. jie nesupranta, kad kažkas čia netaip, galvoja, kad taip ir turi būti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 07 01, 16:42)
oi, nepritrūksiu dar ilgai aš tų lašinių  lotuliukas.gif  turbūt dar kelis mėnesius iki dviženklio skaičiaus teks keliauti...  blush2.gif  gėda ir prisipažinti, kaip aš "nusidietinus" biggrin.gif
na tai jei anksčiau kada laikeisi dietų, o jos negelbėjo, tai dabar svoris kris pats, skaniai valgant tikrą maistą ir be jokių dietų.
QUOTE
dukrai dešimt, jau gana lengvai susitart ir protingai pasišnekėt išeina,




na taip su tokia jau galima susišnekėt. Sėkmės abidviems.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 01, 17:03)
na tai jei anksčiau  kada laikeisi dietų, o jos negelbėjo, tai dabar svoris kris pats, skaniai valgant tikrą maistą ir be jokių dietų.

tai taip, viso gero visoms dietoms, amžinam alkanumui ir moralinėms kančioms dėl savo netikėliškumo su visa "sveika" mityba biggrin.gif taip ir norisi pas lankytą dietologę nueit ir porą žodžių pasakyti apie maistą, sotumą, svorį ir pasitenkinimą gyvenimu beigi sveikatą biggrin.gif
Atsakyti
Mano meniu"
Ryte - vanduo, kava su medumi
Virtas kalafioras sumaisytas su pomidoru ir alyvuogiu aliejumi, lasinuku keli bryzai

kava su medumi

Pietūs - daržovės (morkos, kopūstas, avokadas) keptos ant coco aliejaus, keli bryzai lašinukų

Pavakariai - agurkas su medaus šiek tiek....

Dar norėčiau kokio kiaušinio vieno su burokėliais, ir arbatos eisiu kaistis g.gif g.gif
Atsakyti
palauk, kol numesi dar krūvą kg tada nueik ir pasiųsk ją... šunims šėko pjauti lotuliukas.gif
matai, jas gi ruošė sistema pagal sistemos sveikos mitybos piramidę. Savo košės galvose gi jos neturi.
Papildyta:
QUOTE(Whagati @ 2013 07 01, 18:01)
Mano meniu"
Ryte - vanduo, kava su medumi
        Virtas kalafioras sumaisytas su pomidoru ir alyvuogiu aliejumi, lasinuku keli bryzai

kava su medumi

Pietūs - daržovės (morkos, kopūstas, avokadas) keptos ant coco aliejaus, keli bryzai lašinukų

Pavakariai - agurkas su medaus šiek tiek....

Dar norėčiau kokio kiaušinio vieno su burokėliais, ir arbatos eisiu kaistis  g.gif  g.gif

medaus aiškiai per daug, o baltymų išvis nematau g.gif
Atsakyti
vakarienei siandien sukirtau: 170 gr vistienos krutineles issikepiau su penkiom mazom svieziom mokytem ant kokosu aliejaus ir pasidariau dar salotu is kopusto ir grietines. desertas: puse saukstelio kokosu aliejaus issukau su vienu sauksteliu kakavos, ilasinau viena lasa agavu sirupo ( jo turejau vos vos, bet baigsiu ir daugiau nebepirksiu) ir saukstelio virsunele organinio riesutu sviesto. gavosi sokoladas smile.gif dar pridejau dvi avietes. na nerealiai! wub.gif
Atsakyti