Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

Cia ziurejau viena statistini puslapi apie maisto produktus. Ir ten yra nurodyta prie kiekvieno kiek jis uzdegimnis, kiek priesuzdegiminis. Tai ten raso, kad kokoso aliejus uzdegiminis g.gif bandziau i google ivesti tokia uzklausa, tai vienas pries viena priestaraujantys vienas kitam straipsniai doh.gif

ziuriu siandien pabere mane ir galvoju ar nuo tu kakaviniu miltiniu blynu pries dvi dienas, ar nuo kokoso aliejaus (savaite jau naudoju pusryciam su arbata)
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 29, 20:10)
Na o tu dabar gali rinktis: ar  nori toliau šerti tuos nenaudėlius mieliagrybius  savyje?

ar aš blink.gif , nenoriu aš jų daugiau šerti, kad jūs žinotumėt kaip aš jaučiausi paskutiniu metu, nemoku apsakyti, bet tikra ta žodžio prasme liūdėjau, liūdėjau taip, kad tą net vyras pastebėjo, nežinojau kas su manimi vyksta, nenorėjau taip gyventi, tik, kad neradau tinkamos pagalbos, nors daug kur jos ieškojau...
VIsomis jėgomis bandysiu kabintis į šį gyvenimo būdą, kodėl sakau, kad palūšiu kada, nes anksčiau visuomet taip būdavo, todėl bijau per anksti džiaugtis, jei šis kartas bus sėkmingas ( o manau, kad jis toks ir bus) po keleto mėnesių jau galėsiu rėkti - aš galiuuu. O dabar tyliu, nes bijau per stipriai džiaugtis, bijau mėgautis tuo neapsakomu SOTUMO JAUSMU smile.gif
Pavakarieniavus, trumpai buvo užvaldęs liūdesys, nes supratau, kad iki rytoj ryto jau nieko nebegausiu valgyti biggrin.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 29, 20:10)
Palusi, atsitiesi ir toliau tesi. Iseities nera - arba, arba mirksiukas.gif Taip, pradzia sunki, daug ka lemia, jeigu kitas zmogus salia turi savo yprocius valgymo ir t.t. Bet tai tavo gyvenimas, tavo sveikata, uz ja esi atsakinga tu ir ne kas kitas. Taip kad abi is leto leto ir susiimam 4u.gif Mano diena grazi, ir sportavau, vaiksciojau daug, gaila butu tiek pastangu veltui paleist smile.gif
Ir beje, paleo - ne vien kiausiniai, AIP`a darant yra yra ka valgyt 4u.gif
As siaip nesuos kazka pati uzkandeles, ar ieskau maziausio blogo varianto is galimu biggrin.gif Buna juk kokiu salotu, kumpio ar desrytes papjaustyta. Jei koks kepsnys, nugramdau dziuveselius kiek ymanoma ir tiek smile.gif Per daug sureiksminta ta valgymo kultura - neparagausi, seimininka yzeisi, nepabaigsi iki galo, vadinas neskanu buvo. Reik paprasciau ziuret smile.gif

o tai galima rūkytą dešrą valgyti? unsure.gif
dėl šeimininkų įžeidimo niekada nesukau galvos, jei aš kažko nenoriu, gali man kuolą ant galvos daužyt - nevalgysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 06 29, 20:23)


biggrin.gif Aisku, kad desra ne kasdienis maistas, bet as jau geriau ja sveciuose valgyciau nei koky torta ar bulviu misraine cool.gif
Muera - tai reik atsirinkt saltiniu patikimuma. Cia kaip su kiausiniu - vienur sarminis produktas, kitur rugstinis biggrin.gif
Mm jo..Kakavinius blynus labiau kaltinciau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 29, 21:12)
Mm jo..Kakavinius blynus labiau kaltinciau cool.gif


nu kazkas uzplauke, visiskai negalvodama po 4 sav. be miltu ir pieno paemiau ir suvalgiau pora lietiniu blush2.gif

reiks ziuret, dar savaite su kokosu be slamsto kaip toliau eisis..

Kaip sunku atsirinkt tarp visos tos info apie maista, netelpa man tiek skirtingos info smegenyse ir dar kazkokias galutines isvadas pasidaryt doh.gif Kad ir tas pats GHI, voresta rase, kad kazkam jis gerai, o kitam ne.

Kaip cronometer.com ghi sviesta rasti? Kaip jis angliskai vadinasi?
Kazkaip omega 6 ziuriu lengvai prisirenku, o su omega 3 sunkiai...
Atsakyti
nu as niekaip nesuprantu,kaip jums taip...
as istisai noriu valgyti.Tos jusu porcijos tai man juokingos kai rasot kad 2/3 kiausinius suvalgot.As is kart galeciau 5 suvalgyti keptus daug svieste ir su didziule lekte salotu.Pietums as suvalgau kokios 3 kotletus,plius uzsipilu ant ju sviesto plius dar agurku su grietine.Vakarienei lasiniu vos ne kokius 200g su agurkais ir vis tiek jokios soties nejauciu.Vis kankinu save iki kito valgymo.

Muera,cronometer sviesto ieskok Ghee
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciurlionis: 29 birželio 2013 - 21:05
QUOTE(ciurlionis @ 2013 06 29, 22:02)
nu as niekaip nesuprantu,kaip jums taip...
as istisai noriu valgyti.Tos jusu porcijos tai man juokingos kai rasot kad 2/3 kiausinius suvalgot.As is kart galeciau 5 suvalgyti keptus daug svieste ir su didziule lekte salotu.Pietums as suvalgau kokios 3 kotletus,plius uzsipilu ant ju sviesto plius dar  agurku su grietine.Vakarienei lasiniu vos ne kokius 200g su agurkais  ir vis tiek jokios soties nejauciu.Vis kankinu save iki kito valgymo.

Muera,cronometer sviesto ieskok Ghee

Ir as pastoviai alkana ir walgay daugiau smile.gif
Atsakyti
Gal organizmas pajuto, kad gera maista duodat ir bijo, kad paskui nebeduosit biggrin.gif
As irgi pradzioj rijau pilna burna, o kiausus tai kaip saldainius. Dabar esu tokioj stadijoj, kad valgau mazesnem porcijom (daugiau netelpa), greiciau pasisotinu, o kiausu jau nelabai noriu ax.gif
Atsakyti
A iswis kiausu karta tik per ssawaite galiu, tai man sunkoka sugalvot ka ruost, vel prasideda galvosukis, oj to negalima, bet ir ta mesa, su kuo mesa, ir darzoves buna pabosta..
Atsakyti
Labas rytas

o mane šiandien pykina, vos sukišau aš tuos pusryčius unsure.gif

O kaip man žinoti, kada užsikūrė Krebs'as?
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 06 30, 08:11)
A iswis kiausu karta tik per ssawaite galiu, tai man sunkoka sugalvot ka ruost, vel prasideda galvosukis, oj to negalima, bet ir ta mesa, su kuo mesa, ir darzoves buna pabosta..

man ir kiausai netinka.Pavalgius ju jauciu lyg kazkoki galvos svaigima.
Atsakyti
Koks yra pašalinis poveikis, kai pradeda organizmas valytis???

Jaučiuosi keistai, valgyt nenoriu, bet pačios savijauta kažkokia keista, svaigsta viskas, sukasi ratu, širdies plote maudžia g.gif
Atsakyti
yra perspėjimas kad bloga savijauta, pablogėjimas yra galimi dalykai.
Mieliagrybių apniktam organizme vyksta mieliagrybių nykimas ir tai įvardijama kaip Candida Die- off http://www.thecandid...ida-die-off.htm
tai ir reiškiasi tokiais simptomais, kaip sakai.
.Pasigoooglink daugiau .turėsi visa tai iškęst. Kaip rašo, tai trunka įvairiai.
O kai atsistatys teisinga energijos gamyba- pajusi, kad tavo gyvenimas pasikeitė, eini ir dainuoji. biggrin.gif


http://www.candida-c...on-program.html

atkreipk dėmesį į rekomendaciją vartoti daug žalios spalvos daržovių, tačiau neklausyk patarimo valgyt vaisius. Tai neduotų nieko gera tavo hipoglikemijai.

dar- tas svaigimas gali būti ir mažo cukraus kraujyje sukeltas, todėl būtų gerai pasitikrinti gliukometru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 30 birželio 2013 - 10:07