Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

tai valgant riebiai, reiks daugiau tulžies, kad tie akmenai nesugalvotų imt judėti.
HS paieškos langelyje įrašyk Kaip tirpinsim akmenukus gal mačytų? g.gif
Papildyta:
QUOTE(kustuce @ 2013 06 29, 15:07)
Toliau klausimas, skaitau, skaitau ir suprantu, kad nieko nebesuprantu  unsure.gif
Kas gali man ištiesti ranką ir pasakyti nuo ko turėčiau pradėti, nenoriu daryti klaidų, ar tas metabolzimo tyrimas ir būtu pradžia, kuri padėtų man pradėti viską teisingai?
Šitas sakinys mane suglumino Visa tai daroma  parenkant tinkamą mitybą- jei disbalansas katabolinis, reikia vartoti daugiau anabolikų , kaip man sužinoti, koks tas mano disbalansas, ar ta hipoglikemija reiškia kažką, kaip man suprasti viską?

kai žmogus tunka, auga svoris, tai dažniausia jis yra anaboliniam disbalanse , kai liesas ir dar svoris krenta- kataboliniame. Tačiau tiksliai pasakys tik tyrimas, o iki tol valgyk kaip anabolikė- rinkis daugiau katabolikus.

QUOTE
tai ką tuomet valgyti rytais, aš taip mėgstu kiaušinius  g.gif . O keptas kaip turi atrodyti?

geriausia yra visiškai nieko nekepti, mes apie tai anksčiau jau ne sykį kalbėjom.
Valgyk ką leidžia pasiruošimas tyrimui. mirksiukas.gif

QUOTE
Per kelias dienas perskaičiau daug info, kai kas paaiškėjo, kai kur susipainiojau, suprantu kad kažko dar nežinau, o kur tas kažkas, kaip man surasti tą kažką, ko aš dar nežinau

nieko dar skaitysi ir dar kartą skaitysi ir galų gale dėlionės dalys ims dėliotis į paveikslą. Neskubėk , nes šitiek info užgriuvo iš kart, ir dar tokios negirdėtos ir prieštaraujančios įprastajai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 29 birželio 2013 - 14:20
QUOTE(" voresta " @ 2013 06 29, 15:11)
tai valgant riebiai, reiks daugiau tulžies, kad tie akmenai nesugalvotų imt judėti.
HS paieškos langelyje įrašyk Kaip tirpinsim akmenukus  gal mačytų? g.gif

sujudės, teks šalinti visą tulžies pūslę, nebent yra galimybę juos ištirpdyti, nes jau ne pirmus metus atidėlioju operaciją, vis tempiu gumą, jei priepuolis užeina, vaistai numalšinu skausmą.
Einu skaityti apie akmenukus
----------
dabar vienas klausimas, matyt būdama tokia užsiteršusi pati paleidau į pasaulį žiauriai alergišką vaiką verysad.gif . Gal galėtum pasakyti, ar tokiu metodu pavyktų man jį išgydyti, tik vat nežinau kaip man jį gydyti, kai jis gali valgyti vos kelis produktus verysad.gif . Jam dabar metukai suėjo, valgo tik grikius, ryžius, šiek tiek kiaulienos naminės, bananą, kai kurias daržoves, bet tik tokias, kurios augintos be nitratų. Likusios kruopos netinka, alergija stipri, įsiveisus jau ir astma, turėjo ne vieną priepuolį. Ką man daryti, kaip jį ištraukti iš šito rato, gal yra kokia nors maža viltelė?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif As tai iskepiau siandien 2 a la blynus is 3 kiausiniu ant labai silpnos ugnies su dangciu, tada ant virsaus uzdejau svoguno, grybu, juodu alyvuogiu ir 10 min. y orkaite ant silpnos ugnies pasildyt. Buvo labai skanu, su salotom smile.gif MB valge su manim, tikrai sotu buvo smile.gif Pietums bus krosiukas trumpas biggrin.gif O vakarienei jautienos farsas su salotom ir gal avokadu, jei gausiu smile.gif Dirbu naktine pamaina, tai ziuresim, kaip bus - dazniausiai nakty nevalgau, bet visaip buna, ysidesiu lasinuku smile.gif
Kam viduriai kieteja, reikia daugiau riebalo butent ryte - man labai padejo.

kustuce - man irgi autoimuninis skydliaukes pazeidimas, hipoterioze jau apie 3 metus. Gert tiroksina pradejau tik nuo praeitu metu ir meciau pradejus sia mityba, nes tiesiog doze atsitaikyt buvo neymanoma, labai sirdy skaudet pradejo, svoris augo baisiausiai ir t.t. Tiesiog issigandau, perzvelgiau tyrimus, kokie buvo kai jau sirgau ir dar negeriau ir kaip pasidare geriant - tyrimai tragiskai pablogeje buvo. Dabar jauciuos zymiai geriau, o tai svarbiau nei skaiciai ant popieriuko. Taip kad manau ir tu pasijusi geriau su laiku 4u.gif Autoimuninis pazeidimas (ATPO skaiciukas) liks galbut toks pats visa gyvenima, bet FT3, FT4, TTH ymanoma pataisyt. Tam yra autoimuninis protokolas, tam tikri mitybos patarimai - yra temos pradzioj ymestos blogu nuorodos 4u.gif
Daug nauju veidu, o kur dingo kitos paleolistes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 06 29, 15:18)
alergija stipri, įsiveisus jau ir astma, turėjo ne vieną priepuolį. Ką man daryti, kaip jį ištraukti iš šito rato, gal yra kokia nors maža viltelė?

kiek domėjausi tai tikrai gali būti tavo kaltė, nes valgydama netinkamai, maitinai netinkamą mikroflorą ir dabar ją perdavei savo vaikui. Disbalansai tavyje įtakojo ir tavo vaiko metabolizmą.
Pas anabolikus veši mieliagrybiai, nes organizme yra jiem tinkamos sąlygos. Skaičiau kad astma gali būti pelėsių aplinkoje ar grybelių išvešėjimo organizme pasekmė.
O kaip tai įveikti tai teks teirautis specų, aš neturiu tokių žinių.
HS yra du straipsniai ta tema "Mielės" ir "Natūralus kandidozės nugalėjimas" pritaikyk tą mitybą, taip pat varyk autoimuninį protokolą
Atsakyti
Esam esam Egliuk smile.gif ateinu paskaitau.

Naujokės sveikos. Sveikatos Jums, gerėkit, taisykitės! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 29, 15:19)
kustuce - man irgi autoimuninis skydliaukes pazeidimas, hipoterioze jau apie 3 metus. Gert tiroksina pradejau tik nuo praeitu metu ir meciau pradejus sia mityba, nes tiesiog doze atsitaikyt buvo neymanoma, labai sirdy skaudet pradejo, svoris augo baisiausiai ir t.t. Tiesiog issigandau, perzvelgiau tyrimus, kokie buvo kai jau sirgau ir dar negeriau ir kaip pasidare geriant - tyrimai tragiskai pablogeje buvo. Dabar jauciuos zymiai geriau, o tai svarbiau nei skaiciai ant popieriuko. Taip kad manau ir tu pasijusi geriau su laiku 4u.gif Autoimuninis pazeidimas (ATPO skaiciukas) liks galbut toks pats visa gyvenima, bet FT3, FT4, TTH ymanoma pataisyt. Tam yra autoimuninis protokolas, tam tikri mitybos patarimai - yra temos pradzioj ymestos blogu nuorodos 4u.gif
Daug nauju veidu, o kur dingo kitos paleolistes? g.gif

visų pirma, kas tas autoimuninis protokolas?
tau pradėjus laikytis šio metodo ėmė augti svoris blink.gif , vujej, negąsdink, baisu man net pagalvoti unsure.gif
Dėkoju, einu ieškot nuorodų 4u.gif

QUOTE(" voresta " @ 2013 06 29, 15:33)
kiek domėjausi tai tikrai gali būti tavo kaltė, nes valgydama netinkamai, maitinai netinkamą mikroflorą ir dabar ją perdavei savo vaikui. Disbalansai  tavyje įtakojo ir tavo vaiko metabolizmą.
Pas anabolikus veši mieliagrybiai, nes organizme yra jiem tinkamos sąlygos. Skaičiau kad astma gali būti pelėsių aplinkoje ar grybelių išvešėjimo organizme pasekmė.
O kaip tai įveikti tai  teks teirautis specų, aš neturiu tokių žinių.
HS yra du straipsniai ta tema "Mielės" ir "Natūralus kandidozės nugalėjimas" pritaikyk tą mitybą, taip pat varyk autoimuninį protokolą

o tu siaube verysad.gif . Iš dalies, gal kaltas paveldėjimas, ne mano anyta alergiška ir astmatikė, bet iš dalies nujaučiu, kad ir mano kaltės tame yra, nes vaikas nemažo svorio, o tai verčia mane manyti, kad jis turi problemą.
-------
Paskaičiau dar apie tas mieles, žodžiu turiu visą puoštę, mieliagrybiai ir hipoglikemija, siaubas
Ddižioji dalis, didžioji, vos keli požymiai tik man netinka, visa kita imu kaip bėris, eina sau, o aš jau sau paišiau baisiausias ligas, siaubas


Kandidozė skirtingiems žmonėms gali pasireikšti skirtingais simptomais ir būti įvairaus sunkumo, tačiau yra pagrindiniai, dažniausiai visiems bendri simptomai: chroniškas nuovargis, ypač pavalgius, depresija, didelis noras duonos ir cukraus (mielės minta cukrumi), didžiuliai nuotaikų svyravimai, pykčio jausmas, ypač pavalgius saldaus maisto, girtumo jausmas, pavalgius daug angliavandenių turinčio maisto (grybelio atliekos yra alkoholis), hipoglikemija, didelis gleivių kiekis gerklėje, nosyje, plaučiuose, chroniškos grybelinės odos ligos, vaginalinė/burnos pienligė, viduriavimas, išangės niežėjimas, trumposios atminties praradimas, išsiblaškymas, pilvo pūtimas ar dujų kaupimasis pavalgius.
Šalia viso to dažnai būna limfmazgių patinimas, sunkus PMS, naktinis prakaitavimas, krūtinės ir sąnarių skausmas, atminties praradimas, kordinacijos sutrikimas, miglotas matymas, smarkus, netikėtas galvos skausmas, protarpinis galvos svaigimas, nemiga, čiaudulio priepuoliai ir padažnėjusi alergija maistui. Asmuo būna ypač jautrūs drėgmei, pelėsiais užkrėstai aplinkai, ir kartais net kvepalams, odekolonui, rūkalams. Jei grybelis infiltruojasi į šlapimo takus, gali pasireikšti ūmi inkstų infekcija, cistitas, prostatitas.

va šitas sakinys iš viso išvertė iš koto, lyg apie mane rašytų
Daugelis pacientų buvo neįprastai jautrūs aplinkos poveikiui, įskaitant tabako dūmus, kvepalus, dezodorantus, formaldehidą, naftos produktus, išmetamąsias dujas.
Papildyta:
jau radau kas tas autoimuninis protokolas, gaila, kad kiaušinių negalima verysad.gif , nebelieka ką valgyti unsure.gif
Atsakyti
Kaip dažnai galima laižyti kokosų aliejų?
Atsakyti
jei tik nepasirodysi jam alergiška, laižyk kiek tik piniginė leis, bet tik valgymo metu. Mums su vyru tai desertas, leidžiame sau išlaižyti 1 litrą /mėn. Na, juk susitaupo neperkant saldainių, traškučių ir kitokio šlamštmaisčio bigsmile.gif

O mieliagrybiai ims silpnėti, vos tik juos nustosi maitinti angliavandeniais , ir po pusmečio būsi kaip agurkėlis . Jei pastebėjai tai mūsų mityba tokia ir yra- priešgrybelinė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 29 birželio 2013 - 18:16
QUOTE(kustuce @ 2013 06 29, 18:18)


Man svoris augo nuo tiroksino biggrin.gif O dabar nebeauga, bet ir nekrenta, nes neretai pagriesinu. Susiimciau bent menesiui, tai butu tikrai didelis persivertimas ax.gif
Uzjauciu labai del vaikucio alergiju, mane butent si mintis ir stabdo nuo pastojimo dabar - nors ir labai norisi jau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 29, 19:41)
Man svoris augo nuo tiroksino biggrin.gif O dabar nebeauga, bet ir nekrenta, nes neretai pagriesinu. Susiimciau bent menesiui, tai butu tikrai didelis persivertimas ax.gif
Uzjauciu labai del vaikucio alergiju, mane butent si mintis ir stabdo nuo pastojimo dabar - nors ir labai norisi jau schmoll.gif

man tai jau nuo oro svoris augt buvo pradėjęs biggrin.gif , o jei rimtai, tai aš ėdžiau, ėdžiau ir sustot negalėjau, tai kur tau neaugs tas svoris
Šiandien dieną stoviu ir galvoju, noriu jau valgyti, bet dar galiu palaukti, o anksčiau buvo taip, noriu valgyti - o tada bėgte į virtuvę ir viską kišu į gerklę.
Kol kas dar jaučiu sunkumą pavalgius pietus, užeina silpnumo akimirka, bet ir šiandiena atsilaikiau, žinau, kad tai pradžia, žinau, kad lūšiu tikriausiai, nors giliai viliuosi, kad aš pagaliau radau išsigelbėjimą, kad man pagaliau pasisekė, aš radau tą tinkamą būdą pažaboti savo apetitą ir pagerinti sveikatą unsure.gif

O ką darote, kai vakare einate į svečius ir žinote, kad nebus normalaus maisto pavakarieniauti?
Papildyta:
Dabar supratau iš kur šiandien tiek manyje pykčio, kaip ragana lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
O ką darote, kai vakare einate į svečius ir žinote, kad nebus normalaus maisto pavakarieniauti?


visad galima rast kokių daržovių ir kokį mėsgalį. O šiaip mudu labai nemėgstam svečiuotis. O jei užsuka svečių tai visad gauna tik mūsiško maisto, Bet kadangi tai būna kokia stirnos ar šerno nugarinė su daržovėmis, tai niekas nė nesispjaudo, o laižosi - ne kasdien tokių delikatesų gauna.
Na o tu dabar gali rinktis: ar nori toliau šerti tuos nenaudėlius mieliagrybius savyje?
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 06 29, 20:00)


Palusi, atsitiesi ir toliau tesi. Iseities nera - arba, arba mirksiukas.gif Taip, pradzia sunki, daug ka lemia, jeigu kitas zmogus salia turi savo yprocius valgymo ir t.t. Bet tai tavo gyvenimas, tavo sveikata, uz ja esi atsakinga tu ir ne kas kitas. Taip kad abi is leto leto ir susiimam 4u.gif Mano diena grazi, ir sportavau, vaiksciojau daug, gaila butu tiek pastangu veltui paleist smile.gif
Ir beje, paleo - ne vien kiausiniai, AIP`a darant yra yra ka valgyt 4u.gif
As siaip nesuos kazka pati uzkandeles, ar ieskau maziausio blogo varianto is galimu biggrin.gif Buna juk kokiu salotu, kumpio ar desrytes papjaustyta. Jei koks kepsnys, nugramdau dziuveselius kiek ymanoma ir tiek smile.gif Per daug sureiksminta ta valgymo kultura - neparagausi, seimininka yzeisi, nepabaigsi iki galo, vadinas neskanu buvo. Reik paprasciau ziuret smile.gif
Atsakyti