Įkraunama...
Įkraunama...

Honda Prelude

Gal kas važinėjate šiais automobiliais g.gif Ir kaip jums patinka šie automobiliai ax.gif Mes ketverius metus jau važinėjame būtent šiuo auto, ir labai džiaugiamės. Nors atsiradus vaikui truputi sunkoka su kėdute, o dabar ir antras pakeliui, kažin kaip tada sutiplsim g.gif Bet parduoti gaila, prisirišom prie jos. Nebent vyras galvoja, jei keistume tai tik į naujesnį Preliudą mirksiukas.gif Ką jūs manote apie šas mašinėles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasve @ 2006 06 02, 13:42)
Gal kas važinėjate šiais automobiliais  g.gif  Ir kaip jums patinka šie automobiliai  ax.gif  Mes ketverius metus jau važinėjame būtent šiuo auto, ir labai džiaugiamės. Nors atsiradus vaikui truputi sunkoka su kėdute, o dabar ir antras pakeliui, kažin kaip tada sutiplsim  g.gif  Bet parduoti gaila, prisirišom prie jos. Nebent vyras galvoja, jei keistume tai tik į naujesnį Preliudą  mirksiukas.gif  Ką jūs manote apie šas mašinėles  mirksiukas.gif


Tai viena is nedaugelio masinu kurias pavydziai nuziuriu gatveje blush2.gif Tik vat neperku jos del vaikiuku - neisivaizduoju kaip i ten tilpciau su savo leliais ir visa ju manta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda_a @ 2006 06 02, 16:03)
Tai viena is nedaugelio masinu kurias pavydziai nuziuriu gatveje blush2.gif Tik vat neperku jos del vaikiuku - neisivaizduoju kaip i ten tilpciau su savo leliais ir visa ju manta doh.gif

Jei leliai be kėdučių, tai thumbup.gif viskas telpa. Mes tikimės , kad mazylis bus kėdutėje, o vyresnėlis jau sėdės kaip pilnateisis keleivis be kėdutės. Nors jam dar nebus 3 metų, bet ... antra kėdutė tikrai netilps lotuliukas.gif Būtų arba tėtis mašinoje, arba kėdutė lotuliukas.gif Nes kai aš viena vairuoju tai ohoho kiek gali sutalpinti tongue.gif O mantos tai irgi telpa thumbup.gif gana talpi bagažinė, žinoma jei mašinoje nėra dujų įrangos. Kadangi pas mus jos net nėra mintyse (dujų įrangos), tai į bagažinę susidedam pusę gyvenimo. Tik reikia mokėti sudėti. va vyrui tai amžinai niekas netelpa. O kai jis buvo Irake, tai mudu su mažuliu tiek pritalpindavom į mašiniuką, kad kai vyras pamatė nufilmuotą medžiagą, buvo apšalęs lotuliukas.gif Ir vežimas universalus ir vaikštynė ir tašių galybė sutipldavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasve @ 2006 06 02, 15:17)
Jei leliai be kėdučių, tai  thumbup.gif  viskas telpa.  Mes tikimės , kad mazylis bus kėdutėje, o vyresnėlis jau sėdės kaip pilnateisis keleivis be kėdutės. Nors jam dar nebus 3 metų, bet ... antra kėdutė tikrai netilps  lotuliukas.gif  Būtų arba tėtis mašinoje, arba kėdutė  lotuliukas.gif Nes kai aš viena vairuoju tai ohoho kiek gali sutalpinti  tongue.gif  O mantos tai irgi telpa  thumbup.gif  gana talpi bagažinė, žinoma jei mašinoje nėra dujų įrangos. Kadangi pas mus jos net nėra mintyse (dujų įrangos), tai į bagažinę susidedam pusę gyvenimo. Tik reikia mokėti sudėti. va vyrui tai amžinai niekas netelpa. O kai jis buvo Irake, tai mudu su mažuliu tiek pritalpindavom į mašiniuką, kad kai vyras pamatė nufilmuotą medžiagą, buvo apšalęs  lotuliukas.gif  Ir vežimas universalus ir vaikštynė ir tašių galybė sutipldavo  thumbup.gif


Na pas mane vienam leliui visa laika reiks kedutes ir dar galybe jo spec.mantos, taip kad.... As net i Golf`uka nesutilpdavau, o jis man bent vizualiai atrodo didesnis, nors gal as ir klystu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda_a @ 2006 06 02, 19:49)
Na pas mane vienam leliui visa laika reiks kedutes ir dar galybe jo spec.mantos, taip kad.... As net i Golf`uka nesutilpdavau, o jis man bent vizualiai atrodo didesnis, nors gal as ir klystu... g.gif

Nežinau kiek kuri didesnė, bet mums vietos per akis. Gal kad jau pripratom prie tos mašinos. Žinoma, jei turėtume džipą, tai turbūt šita mašina atrodytų maža ir galvotume, kaip mes joje tilpom lotuliukas.gif
Atsakyti
piries gera menesiuka pardavem savo masiniuka,celika,tai zvalgemes kitos,panasaus tipo.Tai is isores,prelude, grazi ,bet jau vidus! Butent del jo mes atsisakem sios masinos,nors vaiku ir neturime.Man nepatinka panele,o labiausiai per viduri einantis balkis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nefertite2006 @ 2006 06 13, 17:58)
piries gera menesiuka pardavem savo masiniuka,celika,tai zvalgemes kitos,panasaus tipo.Tai is isores,prelude, grazi ,bet jau vidus! Butent del jo mes atsisakem sios masinos,nors vaiku ir neturime.Man nepatinka panele,o labiausiai per viduri einantis balkis  doh.gif

Man tai vidus , o ypač panelė, tai labai patinka. O per vidurį eina ne balkis, o atsidaro dėžė daiktams tongue.gif Nesupyk, bet jau preludo vidus tikrai geresnis negu celikos, čia mano nuomonė schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasve: 14 birželio 2006 - 15:16
QUOTE(rasve @ 2006 06 14, 16:15)
Man tai vidus , o ypač panelė, tai labai patinka. O per vidurį eina ne balkis, o atsidaro dėžė daiktams  tongue.gif Nesupyk, bet jau preludo vidus tikrai geresnis negu celikos, čia mano nuomonė  schmoll.gif


butu ko cia pykt smile.gif tau prelude,man panasios kaip celika.O tai kaip pavadint ta daikta kuris skiria gale abi sedynes? Juk ten neatsidaro deze daiktams?Butent tai man ir nepatinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nefertite2006 @ 2006 06 14, 17:21)
butu ko cia pykt  smile.gif  tau prelude,man panasios kaip celika.O tai kaip pavadint ta daikta kuris skiria gale abi sedynes? Juk ten neatsidaro deze daiktams?Butent tai man ir nepatinka  4u.gif

Kaip tai neatsidaro, ten mes diskus susidėję laikom, nemenkas "bardačiokas" biggrin.gif
Atsakyti
aisku,dabar zinosiu,bet man vistiek nepatinka liezuvis.gif
Atsakyti
As irgi vazineju honda prelude. Labai jau ji man patinka, ypac senesnis modeliukas, tik gaila, kad tiems senesniems jau metukai skaiciuojasi, o nauji tai ne tokie patrauklus...
Atsakyti
QUOTE(iguana @ 2006 06 15, 10:35)
As irgi vazineju honda prelude. Labai jau ji man patinka, ypac senesnis modeliukas, tik gaila, kad tiems senesniems jau metukai skaiciuojasi, o nauji tai ne tokie patrauklus...

Apie kurį senesnį modeliuką kalbi g.gif kurių metų g.gif man tai patinka kur mes važinėjam, vidurinis modelis tongue.gif nors metai jau ir jam tiksi unsure.gif Naujausias biškį panašus į senesnį, bet irgi gerulis ax.gif Su vyru galvojam, kai pirksim kitą mašiną, tai arba acordą arba naujesnį preliudą ax.gif
Atsakyti