Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai 2013

QUOTE(saintlina @ 2013 06 19, 16:04)
Aš kiekvieną kartą į tuos pomidorus vėpsodma pagalvoju -  tai ačiū Ex, kad tas dvi veisles atkniso ir  viešumą išvilko  wub.gif

Kai į tuos pomidorus ne vėpsosi, o juos, tikiuosi, skaniai pasičepsėdama valgysi, tada galima bus ir pasidėkavot, taip sakant - pačiai sau smile.gif be tavęs gi ir aš neturėčiau 4u.gif

Nenoksta pas mane Miodas nors tu jam dainuok.. pririšau apatinę kekę, kad neperplėštų daigo perpus, ten du bezbožnai dideli pomidorai kybo ir vis dar storėja.. doh.gif

Na, o su Stiopka viskas aišku - apatinių kekių vaisiai paaugo truputį ir sustorėjo kaip kalakutai.. be šansų, vaisiai neištemps jokių 20cm ilgio schmoll.gif Bet kantriai laukiu sunokstančio derliaus, leisiu reabilituotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2013 06 19, 15:39)
siandien jis man nesikesino ikasti, bet man rodos maciau kaip aki pamerke unsure.gif


o kurioj vietoj akis buvo? biggrin.gif
Augaliukas iš kailio neriasi norėdamas šeimininkę pradžiuginti vaisių gausa, o jį kolioja ant visos Lietuvos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 06 19, 16:52)
o kurioj vietoj akis buvo?  biggrin.gif 
Augaliukas iš kailio neriasi norėdamas šeimininkę pradžiuginti vaisių gausa, o jį kolioja ant visos Lietuvos    cool.gif

ant to paties lapo aisku biggrin.gif
jei jis jau ant lapu vaisus augins, tai gal jam stiklainiuku salia padeti g.gif . galetu is karto keciupa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2013 06 19, 15:50)
Nenoksta pas mane Miodas nors tu jam dainuok.. pririšau apatinę kekę, kad neperplėštų daigo perpus, ten du bezbožnai dideli pomidorai kybo ir vis dar storėja.. doh.gif



Matyt, tuos pusantro kilo trūks plyš nori pasiekt smile.gif
Pas mane irgi kaimynka vis klausia - ar nenoksta tie pomidorai. Sakau - vis dar auga. Akis tik išverčia - DAR auga???
Papildyta:
QUOTE(vobla @ 2013 06 19, 15:55)
jei jis jau ant lapu vaisus augins, tai gal jam stiklainiuku salia padeti g.gif . galetu is karto keciupa biggrin.gif


man labai įdomu, kaip jis toliau elgsis. Pas mane irgi va toks buvo, taip auginosi lapo vidury, bet visgi nieks nežydėjo, tiesiog vietoj žiedelių papildomi lapeliai atsirado.
Vobla, lauksim tolimesnio fotoreportažo smile.gif Gal ten didžiulės kekės kabės po savaitikės bigsmile.gif Ale tikrai, ir valgyt tokius baisokoka.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2013 06 19, 16:39)
jei manot, kad padauginau kokiu nors trasu- tikrai ne.
stai kai kurie lapai tuoj zydes:

Žinai, šita veislė daugiau negu nenormali. Tikras mutantas, siaubingas griozdas, auginau ir su tuo vienu daigu vargau labiau, negu su likusiais 80vnt normalių pomidorų.
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2013 06 19, 15:39)
Nu va, prisiduodu su savo mutantu.
P.S.
siandien jis man nesikesino ikasti, bet man rodos maciau kaip aki pamerke unsure.gif

nu gražus mutantas, toks biski černobiliu atsiduoda, bet tik šiek tiek- juk ir gerose šeimose urodų pasitaiko, taip kad nepergyvenk 4u.gif
kad akį merkia tai nieko, vat kai taikys paglostyt ir liežuvį kaišiot pradės- bėk!!! lotuliukas.gif

o su tais storuliais tai įdomu- kada gi jie pagaliau pradės nokt ( mane tenkintų ir mažesni, bele tik valgomi jau)

niekas neatsakėt į mano klausimą anoj temoj- kaip atpažinti sunokusį izumrudnoje jabloko???? kuom jis skiriasi nuo žalio dar ( būtų gerai tikrinti neprakandus) blush2.gif ar čia kaip su baltom braškėm- šita buvo pakankamai balta, kita- nepakankamai balta, sakykim kad dar neprinous...ale tai kad jau nuskyniau- suvalgysiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2013 06 19, 17:06)
Žinai, šita veislė daugiau negu nenormali. Tikras mutantas, siaubingas griozdas, auginau ir su tuo vienu daigu vargau labiau, negu su likusiais 80vnt normalių pomidorų.

eina sau unsure.gif turiu tris daigus ir visi savo lapais zydeti ruosiasi. lapai tikrai daugiau nei pusmetrio. gal paliksiu, nes jau darosi i domu smile.gif tik nejauku kazkaip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2013 06 19, 15:50)
Kai į tuos pomidorus ne vėpsosi, o juos, tikiuosi, skaniai pasičepsėdama valgysi...


taigi jau sučepsėjom cielus du smile.gif Skaniai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 06 19, 16:59)
  Gal ten didžiulės kekės kabės po savaitikės  bigsmile.gif 

Jo, norėtum.. šitai veislei labai tinka Asesės patarlė - vyras kaip ąžuolas, kiaušiai kaip giliukai..
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 06 19, 16:07)
niekas neatsakėt į mano klausimą anoj temoj- kaip atpažinti sunokusį izumrudnoje jabloko????


na turėtum matyt, kai sunokęs bus. Atspalvis kiek kitoks patampa. Ir pačiupinėt gali - minkštesni patampa.
Atsakyti
Labukas visoms,as cia visai naujoke, prasau pagelbekit ax.gif siandien mano pats didziausias pomidoras siltnamyje nuluzo verysad.gif jau ir ziedu prikrauta buvo. Ka daryti? Kaip "atgaivinti" ?
Atsakyti
Manrods minėjau kaip atskirti sunokusį, pradžioj pirštais pačiupindabau, neprinokęs - kietas kaip akmuo. Vėliau jau atskirdavau pagal pakitusią spalvą.
Atsakyti