Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai 2013

Apei pomidoru nokimus skaityti jau skauda net blush2.gif Niekas nenoksta, kekes kabo, is didziuju, tai gigantai tik puciasi puciasi, o apie nokima ne kalbos nera.
Atsakyti
na ką, visos jau pomidorus valgot, ania? smile.gif
Sorry, Aukse, matau, kad tave dar kankina augintiniai..

Pas man jau noksta daug veislių. Skinu kai pradeda rausti, kad gautų jėgų sekančias kekes auginti.
Labai skanūs visi didieji, mėsingieji - ir Snapas, ir Spasas, ir Mazarinis, ir Sibiro karalius wub.gif

Tiesa, pirmąkart pradėjo rodyti kalcio trūkumą ir keli mano pomidorai. Reiks ir man kalcio papildų įsigyt. O kaži, ar duot jo tik tiems, kuriems trūksta, ar visiems profilaktiškai? Šiaip atrodo, tręšti gi, buvo sudėty kalcio, turėtų užtekt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 25 birželio 2013 - 15:51
merginos, ar mashotkos tikrai tokie mažučiai pomidoriukai? nu 4 cm, ne didesni, o raudonuoja. aplipę krūmeliai kekėmis, bet jau tokie mažučiai. gal dėl to, kad 2 stiebais paleidau...
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 06 25, 16:48)
Tiesa, pirmąkart pradėjo rodyti kalcio trūkumą ir keli mano pomidorai. Reiks ir man kalcio papildų įsigyt. O kaži, ar duot jo tik tiems, kuriems trūksta, ar visiems profilaktiškai?  Šiaip atrodo, tręšti gi, buvo sudėty kalcio, turėtų užtekt..

Skirtingu periodu, skirtingų medžiagų reikia. Belaistant išsiplovė tavam smėly, tai nieko keisto. Yra gi vienanarių trąšų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 06 25, 16:54)
Skirtingu periodu, skirtingų medžiagų reikia. Belaistant išsiplovė tavam smėly, tai nieko keisto. Yra gi vienanarių trąšų  mirksiukas.gif

va va , siandien as apie savo smeli pagalvojau, seniau laistydavau pomidorus kas diena ar kas dvi, bet negausiai. ir vede man jie- niekuom nesiskunde. siemet cia prisiskaiciau kaip po savaite dvi neliejat, o paskui liejat gausiai, pabandziau ir as reciau, bet gausiau lieti nu ir snipstas man gaunasi doh.gif pradzioj nuo gelezies trukumo nubalo virsunes, dabar lapai sukasi, o pomidoru nosys pajuodo doh.gif truksta visko, o siltnamis isvis naujoj vietoj perkeltas, kompostu pavasari patrestas, dilgeliu raugu laistomas. nu matyt isplaunu as viska kai gausiai palieju g.gif kitokiu minciu neturiu....
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2013 06 25, 16:52)
merginos, ar mashotkos tikrai tokie mažučiai pomidoriukai? nu 4 cm, ne didesni, o raudonuoja. aplipę krūmeliai kekėmis, bet jau tokie mažučiai. gal dėl to, kad 2 stiebais paleidau...

Maskotka ten Maskotka doh.gif Regila klaidą įvėlus ir tingi pataisyt. O apie Maskotkas pilna info internete. Šiaip jos visai genėt nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 06 25, 15:54)
Belaistant išsiplovė tavam smėly, tai nieko keisto. Yra gi vienanarių trąšų  mirksiukas.gif


važiuosiu tų vienanarių ieškot smile.gif O mažu šiuo periodu dar ko nors, be kalcio, būtinai reik? Kas irgi galėjo išplaukt iš mano smėlyno neaiškia kryptim, o trūks plyš reikalinga?
Nors jei plovėsi, tai musėt viskas podriad, vėl liko pomidorai grynam pieske rymot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2013 06 25, 16:09)
Na mano genėjimas, kas liečia balkoninius tai irgi būna tik lapų apmažinimas, o visi pažastukai lieka savo vietose  smile.gif Pažastukai pas mane genimi tik monstriukui black cherry  biggrin.gif


Nu bet ir monstras jis doh.gif Kokio jo ilgio tikėtis? Šiltnamyje tai išvešėjo, kaip kokia eglė ten atrodo. Žiauriai aplipęs kekėmis ir žiedais. Jei taip visi užderės, tai jo vieno nebus kur pomidorų dėti, nes žiedynai super ilgi ir viena kekė dar išsiskaidžius į dvi ar tris kekes. Vienu žodžiu, gera ševeliūra ten pas jį. biggrin.gif Balkone jis kukliau atrodo. Kekės normalios, bet tarp jų dideli tarpai, jau dabar jis peraugo mane, siekia 185cm, o dar virš 2mėn augs, tai peraugs mano namą doh.gif Ar kas nors balkone jį laikote? Gal jam viršų pakirpt? Kaip suvaldyti šį balkoniuką?

QUOTE(AusrinesMama @ 2013 06 25, 16:15)
Jei neklystu, tai buvo tokia informacija, kad pienių lapus, banano žieves ir arbūzo žieves tinka užmerkti ir po to laistyti pomidorus Kaliu praturtintu vandeniu.


Galima ne tik pienes, dilgeles merkti, bet visas švelnias žolytes, kurios greit susikompostuoja ir taip pasidaro skystas kompostas. Dėl žievių tai nebandžiau, juos mieliau ėda mano sliekai, kurių turtais paskui apmulčiuoju pomidorus. thumbup.gif

Merginos, vienoje senoviškoje knygoje skaičiau, kad pomikai labai mėgsta mirkytus pelenus. 10ltr vandens ir įpilti 1stiklinę pelenų, palaikyti 12val. ir palaistyti pomidorus. Niekas nebandėte tokio mono? Norėtųsi truputį kalio parūpinti mano lepūnėliams, tai gal taip būtų sveikiau, nei su chemija. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 06 25, 16:48)
na ką, visos jau pomidorus valgot, ania?  smile.gif

Pas man jau noksta daug veislių.

Ania smile.gif

Pagaliau ir pas mane noksta dauguma veislių, bet tik vienas užsispyręs Miod'as vis dar nenoksta ir tebesipučia kaip koks dirižablis.

Saintlina, ar radai Kosmonautus? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Mičiko @ 2013 06 25, 17:20)
Nu bet ir monstras jis  doh.gif Kokio jo ilgio tikėtis? .. jau dabar jis peraugo mane, siekia 185cm,

3-3,5m tikrai tikėkis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 06 25, 17:13)
važiuosiu tų vienanarių ieškot  smile.gif  O mažu šiuo periodu dar ko nors, be kalcio, būtinai reik? Kas irgi galėjo išplaukt iš mano smėlyno neaiškia kryptim, o trūks plyš reikalinga?
Nors jei plovėsi, tai musėt viskas podriad, vėl liko pomidorai grynam pieske rymot  biggrin.gif


Apie kalcį
Va ką radau apie kalcį. Bet pasirodo, esant jo trūkumui, reiktų per lapus pamaitinti. Aš tai tirpaliuku saviškius paliejau. Tikiuosi nieko bloga. Gyveni ir mokaisi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2013 06 25, 16:25)
tik vienas užsispyręs Miod'as vis dar nenoksta ir tebesipučia kaip koks dirižablis.

Saintlina, ar radai Kosmonautus? g.gif


taigi ten viskas aišku - kol nepriaugs pusantro kilo štuka, tol nenoks. Nusinešk virtuvines svarstykles šiltnamin, pasverk kasdien ir matysi, kada jau galima tikėtis paragaut smile.gif

Nea, neradau. Vienas buvo bais augus, tokiais apvaliais pomidorais, tikėjausi, kad gal JIS. Ale pomidorai palyginus nedideli buvo. Ir skaisčiai pageltonavo biggrin.gif Kiti, kur rodžiau foto, tokios formos ir liko, tik šiek tiek paaugo, ne per daug. Aiškiai ne kosmonautai schmoll.gif Fotiką buvau pamiršus namie, tai fotkių nebus..

Parodyk savo Kasmanautus, a... ax.gif Ir atsiųsk vieną sunokusį, aš sėklas kitiems metams išsikrapštysiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 25 birželio 2013 - 16:37
QUOTE(Ex @ 2013 06 25, 17:25)

3-3,5m tikrai tikėkis smile.gif


O siaube. blink.gif Mano juoduosius dramblius užstelbs doh.gif
Atsakyti