Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai 2013

QUOTE(diuni @ 2013 06 24, 10:25)
g.gif tai taip...o jeigu pvz. galas kekės dar maži pomidoriukai , tai jie dar negreit užaugs...kaip tada daryt ir laikyt lapus , o kauip tada praretint...aš jau kur paaugę - kirpau vakar...bet dar jie nėr savo dydžio vistiek pasiekę...vienžo galvosūkis , kaip praretint ir kaip palikti tuos lapus g.gif

ar jie lygoti? kam jus jos norit karpyti? karpykit virs kekes, kodel butinai po keke? Cia sneka eina apei 1 lapa po keke, kuris maitina ta keke... Ja salinti tik, jei uzpuole kas...tada jau nerizikuoji... Nu arba kai jau raudanoja, vadinasi pasieke savo maximum...as daznai nesulaukiu raudonojimo, nuskinu anksciau, bet jau kai pomidorai buna mano nomone pasieke maximum smile.gif... tiesa pas mane ir kokiu taskiuku atsiranda jau ant ju, tai dar del to snioju... ypac pirmos kekes, ten kadangi lapas beveik zeme liecia, tai jam nesitaskuoti iki kol raudonos pomikai, praktiskai neimanoma....
Papildyta:
QUOTE(jolitamaria @ 2013 06 24, 10:27)
merginos, noriu paklaust  del pomidoru pajuodavimo.

jau kazkur apie tai rasete , bet neberandu .

mano laukiniai pomidorai klesti , bet vienas keras uzaugino tik du pomidorus didelius ir ju apacia pajuodavo .

nors pomidorai jau dideli , bet dar nenukrite geltoni ziedlapiai.Gal ci anuo ju kokia zaraza pakliuvo ?

ar juos nuskint ?

Kalcio trukumas
nuo 45 minutes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 24 birželio 2013 - 10:39
QUOTE(tany @ 2013 06 24, 11:34)
ar jie lygoti? kam jus jos norit karpyti? karpykit virs kekes, kodel butinai po keke? Cia sneka eina apei 1 lapa po keke, kuris maitina ta keke... Ja salinti tik, jei uzpuole kas...tada jau nerizikuoji... Nu arba kai jau raudanoja, vadinasi pasieke savo maximum...as daznai nesulaukiu raudonojimo, nuskinu anksciau, bet jau kai pomidorai buna mano nomone pasieke maximum smile.gif... tiesa pas mane ir kokiu taskiuku atsiranda jau ant ju, tai dar del to snioju... ypac pirmos kekes, ten kadangi lapas beveik zeme liecia, tai jam nesitaskuoti iki kol raudonos pomikai, praktiskai neimanoma....

drinks_cheers.gif aha , tai taip ir aš suprantu...bet va kiek nuotraukų deda- visų lapai jau nukarpyti...tai aš suprantu dėl vėdinimo taip daugumos padaryta...mano irgi apatiniai po pirma keke praktiškai visi palei pat žemę...tai , sakau , daugumai nušniojau jau... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2013 06 24, 10:39)
drinks_cheers.gif aha , tai taip ir aš suprantu...bet va kiek nuotraukų deda- visų lapai jau nukarpyti...tai aš suprantu dėl vėdinimo taip daugumos padaryta...mano irgi apatiniai po pirma keke praktiškai visi palei pat žemę...tai , sakau , daugumai nušniojau jau... rolleyes.gif

ir norit pasakyti zali zalutelaii tie lapai blink.gif ? As tokio stebuklo dar neturejau biggrin.gif del to man galvos sukti nereikia, kirpu tik pamacius bet koki taskiuka, nebutinai lygos... cia apatinius lapus, prei virsutiniu maziau kabinuosi smile.gif...
tiesa zadejau savo demetlyge parodyti, siadnien genedama 1 lapa dar radau, corozono
[attachmentid=229028]
Atsakyti
[quo

Kalcio trukumas
nuo 45 minutes
[/quote]


aciu , begu ziuret
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 06 24, 11:47)
ir norit pasakyti zali zalutelaii tie lapai  blink.gif ? As tokio stebuklo dar neturejau  biggrin.gif  del to man galvos sukti nereikia, kirpu tik pamacius bet koki taskiuka, nebutinai lygos... cia apatinius lapus, prei virsutiniu maziau kabinuosi smile.gif...
tiesa zadejau savo demetlyge parodyti, siadnien genedama 1 lapa dar radau, corozono
[attachmentid=229028]

aha , supratau dėl dėmėtligės ligos...
tai nestebūklas...yra visai labai žalių ir gražių...kiti apsilaužo laistant , bet irgi žali , yra keli su magnio trūkumu , matosi ypač ant apatinių lapų...vistiek kažkaip vėdinimą reik padaryt , ypač apačioj , nes visas stiebas užklotas buvo iki žamės...ypač yra kelios veislės , kur lapai auga žemyn kažkaip smile.gif
aš gal ir nepamatau kiekvieno taškiuko...80 pomikų , tai kiekvieną lapą jei tyrinėsiu , visai niekada iš šiltnamio jau neišlįsiu... rolleyes.gif biggrin.gif sukišti mano giliai sodinant , tai pirmos kekės žemai , ten ir buvo pas kitas 3-4 lapai nuo žemės iki kekės...
Nu greičiau jie noktų jau blush2.gif biggrin.gif
Bet klausau , šiemet dėmėtligė kažkaip siautėja...gal dėl oro tokio g.gif

O su flama dar nepurški...rašo , kad šią ligą gydo preaparatai su variu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 24 birželio 2013 - 11:39
QUOTE(diuni @ 2013 06 24, 11:39)
..bet va kiek nuotraukų deda- visų lapai jau nukarpyti..

Ne visų nukarpyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2013 06 24, 13:39)
Ne visų nukarpyti  schmoll.gif

g.gif tavo nenukarpyti biggrin.gif na nieko , išmoksiu ir aš su tais lapais atsirinkti... blush2.gif kaip ir teoriškai man viskas aišku , bet norisi ir oro kad daugiau cirkuliuotų , dabar gi toks šutas priedo rolleyes.gif
Atsakyti
o tai jūs lapus karpot? ne skinat? skaičiau, kad geriau išskinti, kad nebūtų infekcijos ar pan unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(tany @ 2013 06 24, 10:20)
taip ir turi buti... del to ir sakom kad nekirpti, nes nustos augti ir prades raudonoti smile.gif... bet jei jums pomidoru dydis jau pakankamas,tai galit ramiai rezti.. as ir taip darau...tiesa tik po 1 kol kas, bet ateis laikas resiu ir po antrom..

o ta kol neužaugo iki tinkamo dydžio pomidoriukai negalima nė 1lapo šalinti? po pirmom kekėm jau išlažiau, palikau tik po 1 lapą. po antrom kekėm dar nieko nedariau. nežinau ar galima, nes pomidorai dar neužaugę iki normalaus dydžio. bet jeigu po keke palikti kokius 2lapus, visvien į dydį nebeaugs pomidorai? nerandu niekur lietuviškai informacijos kada ir kaip genėti lapus
Papildyta:
QUOTE(tany @ 2013 06 23, 16:51)
purskiu dabar jau dazniau kas 10d. gavosi paskuitnis kartas... jei pavyks toliau ir tokiu rezimu pursksiu...

kuom purški? čia profilaktikai? ar jau sergant kažkuom? purški vakarais jei diena labai saulėta ir karšta?
Atsakyti
ax.gif literatūroje nurodoma palikti 2 lapus po keke iki pradės nokti pomidorai , iš viso ant medžio turi būti 15-20 lapų.
Atsakyti
QUOTE(misis Mount @ 2013 06 24, 11:15)
Mano irgi ubagiškas , bet salotu buvo , krapu yra  , pomidoru po kelis jau pora savaiciu per diena išduoda . Agurkai šiemet nemezga , bet man ju ir nereik .
Auginu vieninteli hibrida Lemon boy , negaliu paaiškint kodel jis man ankstyviausias.
Auginu ir betalux , bet boy vistiek pirmesnis sunoksta.
Dar klausima norečiau , gal kas atsakys - o Tayana ar panašiai , toks plonais lapukais yra mažaugis ?


Taiana pas mane krapiniais lapais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 24 birželio 2013 - 15:10
QUOTE(vijoleta20 @ 2013 06 24, 15:37)
Taina pas mane krapiniais lapais  4u.gif

bigsmile.gif o , negirdėtas pomidoras...kur apie jį galima paskaityti , kur yra pirkti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 06 24, 13:09)
kuom purški? čia profilaktikai? ar jau sergant kažkuom? purški vakarais jei diena labai saulėta ir karšta?

profilaktiskai...tiesa kai kuriems galima sakyti, jai ir ne tik blush2.gif bet pradejau purksti kai dar visis sveiki buvo...
Flama dar nepurskiu...Manau liepos vidury pradesiu, jei anksciau nieks neisgasdins...

Atsakyti