Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai 2013

QUOTE(Juračiuks @ 2013 06 23, 10:34)
. Laukiam foto  4u.gif

manoji ildi kekutė
user posted image
ir vis didėja, dar iš apačios žiedukai skleidžiasi
tiesa, dar apie semkos žiedą parašysiu ( či aananasas pas mane keistas)- užsiaugino jis ataugėlę ant savo ilgo ilgo koto, ir ten dabar dar keli žiedeliai žydi jau blink.gif
QUOTE(*Aukse* @ 2013 06 23, 08:05)
Kuo is siltnamio varot kurmius?  g.gif 

katyte biggrin.gif šiemet į šiltnamį net nesikėsina, užteko parazitui kartą ką tik nupjautoj pievoj tris kurmiarausius iškast- duagiau aplink nei vieno kurmiarausio trijuose sklypuose ( apie 100arų plote)- puikiai dirba katytė thumbup.gif pernai kažkaip biski prasčiau medžiojo, turiu pastebėt)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmaledas: 23 birželio 2013 - 17:57
QUOTE(tany @ 2013 06 23, 17:51)
pazeistus lapus visus iskiniau, nepriklasuomai kur jis augo, o tada dar praretinau sveikus,  bet jau su protu (palikdama lapa po keke svarbiausai, ir siaip reziau tik ten kur buvo per tankiai mano nuomone...tiesa gavovi tada tikrai ne 2-3 lapai savaitej, vienu mostu 6-7 lapai ejo lauk, nes kokie 3 buvo pazeisti, dar 3 is viso krumo pasalinau geresniam vedinimui...krumas mano 2 stebais, tai cia is ju dvieju)...purskiu dabar jau dazniau kas 10d. gavosi paskuitnis kartas... jei pavyks toliau ir tokiu rezimu pursksiu...

ax.gif aišku ...o kur tie pažeisti lapai atsiranda -apačioj ar belia kur g.gif
Papildyta:
ax.gif dar perskaičiau tokį patarimą kažkur straipsnyje...
Pomidorų atsparumą ligoms galite sustiprinti keletą kartų palaistę augalus kalio chlorido ir jodo tirpalu (30 g kalio chlorido ir 40 lašų jodo reikia 10 l vandens). Šio tirpalo kiekvienam augalui skirkite po 0,5 l.

kaip manot - ar verta g.gif ar nepakenks g.gif ir kodėl būtent kalio chloridas , pomidorams gi nepatinka chloras g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 23 birželio 2013 - 20:11
ax.gif radau išbandžiusias visgi Sm...seniai tiesa,
vailija2008 07 08, 13:26
Sveikutės, pasiskaičiau apie taspomidorų ligas ir baisu pasidarė. Pas mane dar gražiai auga, bet kaip suprantu gali bet kada užpulti. Laisčiau tokiu pasidarytu skysčiu - kalio chlorido degtukų dežutė ir 40 lašų jodo kibirui - čia, kad ligos nepultų. Nežinau ar tas padėjo ar šiaip dar neužpuolė. Buvo keturi pomidorai tokie mažučiai, kai palaisčiau atsigavo jau visai nemaži. Reikia du kartus per sezoną laistyt - pabandysiu bus matyt.


Kažin , kaip baigėsi , ar praėjo be ligų...kažkaip norisi ir man šį receptėlį išbandyti su jodu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 06 23, 18:55)
manoji ildi kekutė
user posted image
ir vis didėja, dar iš apačios žiedukai skleidžiasi



thumbup.gif Ir maniškiai jau skleidžiasi ir tokios didelės kekės thumbup.gif thumbup.gif .Jei jie geltoni, tai labai saldūs, nes jau šiandien su vaikais valgėm.
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2013 06 23, 20:05)
ax.gif aišku ...o kur tie pažeisti lapai atsiranda -apačioj ar belia kur g.gif

manau gali belekur atsirasti(kur vedinimas prastas), pas mane buvo link apacios, bet ne patis apatiniai
Atsakyti


mano šiltnamis 8m ilgio ir 3m pločio.Takelis - 40cm.
Didelis, bet iš gopšumo vistiek prisodinau per tankiai, tai išravėti kai reikia prie šonų - tai kaip pasienietis - ir keliais ir šliaužte tenka. biggrin.gif

as irgi sliauziu keturiom lotuliukas.gif kamufliazke dar reiks is vyro atimt ir 4 ismierom susimazinti lotuliukas.gif ir busiu nematoma nes dabar kai landzioju tai keturiom tai po to valanda vonioj reikia paguleti kad nusiprausti doh.gif


Papildyta:
Mažučių šeimynėlė:
26 numeriukas- Goldita (geltoni) 27 - Conchita (raudoni):
Dar šone nesimato ir Black Chery yra.
user posted image
Man taip gražu tos kekės smile.gif Tik geltonųjų skonio nežinom, kiti tai labai skanūs pernai buvo thumbup.gif
[/quote]

kai sunoks foto padaryk super foto thumbup.gif galesi seklas platinti pakuotes nuotrauka turedama thumbup.gif


[quote=Marmaledas,2013 06 23, 18:55]
manoji ildi kekutė
user posted image
ir vis didėja, dar iš apačios žiedukai skleidžiasi
tiesa, dar apie semkos žiedą parašysiu ( či aananasas pas mane keistas)- užsiaugino jis ataugėlę ant savo ilgo ilgo koto, ir ten dabar dar keli žiedeliai žydi jau blink.gif

labai bus grazi keke super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos.

Aš genėdama lapus ir po pirmom bei antrom kekėm juos šalinu. Pomidorai jau susiformavę, tai manau neverta jų laikyt. Sutapimas ar ne, bet kai nušniojau po kekėm lapus, pradėjo raudonuot pomidorai masiškai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige123 @ 2013 06 23, 22:49)
mano šiltnamis 8m ilgio ir 3m pločio.Takelis - 40cm.
Didelis, bet iš gopšumo vistiek prisodinau per tankiai, tai išravėti kai reikia prie šonų - tai kaip pasienietis - ir keliais ir šliaužte tenka. biggrin.gif


Mažučių šeimynėlė:
26 numeriukas- Goldita (geltoni) 27 - Conchita (raudoni):
Dar šone nesimato ir Black Chery yra.
user posted image
Man taip gražu tos kekės smile.gif Tik geltonųjų skonio nežinom, kiti tai labai skanūs pernai buvo thumbup.gif


kai sunoks foto padaryk super foto thumbup.gif galesi seklas platinti pakuotes nuotrauka turedama thumbup.gif
[quote=Marmaledas,2013 06 23, 18:55]
manoji ildi kekutė
user posted image
eikit sau...prisižiūri,prisiskaitai-ir savan šiltnamin nesnori lįst-toks ubagiškas g.gif
Atsakyti
Mano irgi ubagiškas , bet salotu buvo , krapu yra , pomidoru po kelis jau pora savaiciu per diena išduoda . Agurkai šiemet nemezga , bet man ju ir nereik .
Auginu vieninteli hibrida Lemon boy , negaliu paaiškint kodel jis man ankstyviausias.
Auginu ir betalux , bet boy vistiek pirmesnis sunoksta.
Dar klausima norečiau , gal kas atsakys - o Tayana ar panašiai , toks plonais lapukais yra mažaugis ?
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2013 06 24, 07:50)
Sveikos.

Aš genėdama lapus ir po pirmom bei antrom kekėm juos šalinu. Pomidorai jau susiformavę, tai manau neverta jų laikyt. Sutapimas ar ne, bet kai nušniojau po kekėm lapus, pradėjo raudonuot pomidorai masiškai thumbup.gif

taip ir turi buti... del to ir sakom kad nekirpti, nes nustos augti ir prades raudonoti smile.gif... bet jei jums pomidoru dydis jau pakankamas,tai galit ramiai rezti.. as ir taip darau...tiesa tik po 1 kol kas, bet ateis laikas resiu ir po antrom..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 24 birželio 2013 - 10:21
QUOTE(tany @ 2013 06 24, 11:20)
taip ir turi buti... del to ir sakom kad nekirpti, nes nustos augti ir prades raudonoti smile.gif... bet jei jums pomidoru dydis jau pakankamas,tai galit ramiai rezti.. as ir taip darau...tiesa tik po 1 kol kas, bet ateis laikas resiu ir po antrom..

g.gif tai taip...o jeigu pvz. galas kekės dar maži pomidoriukai , tai jie dar negreit užaugs...kaip tada daryt ir laikyt lapus , o kaip tada praretint...aš jau kur paaugę - kirpau vakar...bet dar jie nėr savo dydžio vistiek pasiekę...vienžo galvosūkis , kaip praretint ir kaip palikti tuos lapus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 24 birželio 2013 - 10:27
merginos, noriu paklaust del pomidoru pajuodavimo.

jau kazkur apie tai rasete , bet neberandu .

mano laukiniai pomidorai klesti , bet vienas keras uzaugino tik du pomidorus didelius ir ju apacia pajuodavo .

nors pomidorai jau dideli , bet dar nenukrite geltoni ziedlapiai.Gal ci anuo ju kokia zaraza pakliuvo ?

ar juos nuskint ?
Atsakyti