Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai 2013

QUOTE(Lusasita @ 2013 06 21, 15:59)
o kada sejat betaluxus ir kada i siltnami pasodinat , kad jau valgot  g.gif  Maniskiai seti turbut kovo 10. pasodinti lauke . tai net minties apie valgyma  schmoll.gif  Laukiniai kmiciai zymiai grazesni uz polkas ir betaluxus

Betaluxus sejau vasario 28, gyvena siltnamyje ir derliu duoda nuo birzelio pradzios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennyfer @ 2013 06 21, 21:42)
Betaluxus sejau vasario 28, gyvena siltnamyje ir derliu duoda nuo birzelio pradzios smile.gif

Pas mane seti vasario 20 berots. Pirma suvalgiau birzelio 1 d, Orange. Betalux kokia savaite veliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 06 21, 18:40)
Tikekimes,kad bent skonis man ju itiks, jei jau jokie jie Fast'ai  g.gif 

Nu labai daug nesitikėk iš hibrido biggrin.gif Šiaip tai ir pas mane pernai jie tikrai ne ankstyvi buvo,kaip ir Promyk...Tas pats kaip ultraskorospielai ir Jabloki na sniegu šiemet...Betalux ir Polkutės liks ir kitiems metams,nes antri metai iš eilės jie pas mani ankstyviausi.
QUOTE(diuni @ 2013 06 21, 20:09)
toks Black Sea Man
Ir dar apie brandweinus nuriu paklausti

Juodus jūreivius tik šiemet auginu,bet su mezgimu viskas normaliai.
O jei tie brandweinai tas pats kas Brandywine Black,tai irgi pirmą kartą auginu ax.gif
Gėles Actara nuodinau,kai tų baltų skraiduolių atsiradę buvo.Ir ne vieną kartą,ir gausiai,ir žemes purškiau dėl visa ko ...
QUOTE(juste10 @ 2013 06 21, 21:53)
atsiliepimus apie "Tamaris".Auginu pirmi metai,krumai grazus,bet lapu galiukai ruduoja(manau truksta kalio)-gal kuriai irgi taip buvo reiklesni kaliui?
Pernai Black Krim toksai buvo doh.gif

Auginu du Tamarius,bet bent kol kas nesiožiuoja ir nieko nereikalauja ax.gif Bet ir Black Crim to kalio neprašo papildomai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 06 22, 05:58)
Juodus jūreivius tik šiemet auginu,bet su mezgimu viskas normaliai.
O jei tie brandweinai tas pats kas Brandywine Black,tai irgi pirmą kartą auginu ax.gif
Gėles Actara nuodinau,kai tų baltų skraiduolių atsiradę buvo.Ir ne vieną kartą,ir gausiai,ir žemes purškiau dėl visa ko ...




Jo jie yra juodi , geltoni , avietiniai ir raudoni berods...aš tai visus norėčiau pabandyt rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas
Gal kuri auginat "Floradade",rašo lyg ir aukštaūgiai turėtų būt,o pas mane faktiškai"Betaliuxo"dydžio
Atsakyti
http://davesgarden.c...s/pf/go/125893/
rašo , kad determinantiniai... g.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės,
Va ir mano kelios nuotraukos, nelabai eina nufotkint, nes jau kelis nulaužiau pomidorus, tai kitos fotkės bus kai jau paaugs blush2.gif . Nežinau veislių, tik ilgieji, rodos, Džiuljeta. Kažkurie turi būti Ildi, japoniškas triufelis, tolstoj, šeriukai ir t.t.
Atsakyti
[quote=Juračiuks,2013 06 22, 12:38]
Sveikos, mergaitės,
Va ir mano kelios nuotraukos, nelabai eina nufotkint, nes jau kelis nulaužiau pomidorus, tai kitos fotkės bus kai jau paaugs blush2.gif . Nežinau veislių, tik ilgieji, rodos, Džiuljeta. Kažkurie turi būti Ildi, japoniškas triufelis, tolstoj, šeriukai ir t.t.
oi, tuoj įkelsiu, reik sumažinti nuotraukas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2013 06 22, 12:38)
Sveikos, mergaitės,
Va ir mano kelios nuotraukos, nelabai eina nufotkint, nes jau kelis nulaužiau pomidorus, tai kitos fotkės bus kai jau paaugs  blush2.gif . Nežinau veislių, tik ilgieji, rodos, Džiuljeta. Kažkurie turi būti Ildi, japoniškas triufelis, tolstoj, šeriukai ir t.t.

seriukai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Va, jūsų teismui .
O ten kekės žiedų na, nežinau - kažkokios mutantės arba tie geltoni šeriukai lotuliukas.gif

Atsakyti
ax.gif tas žiedynas gali būti Ildi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2013 06 22, 15:32)
ax.gif tas žiedynas gali būti Ildi ax.gif


Ačiū 4u.gif , lauksiu vaisių, tik ar tiek jų gali užmegsti g.gif ?
Atsakyti