Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai 2013

QUOTE(Marmaledas @ 2013 06 21, 12:00)
nesierzinkit gal taip žiauriai, ką...mb mane kasdien pliekia- tai jau skinam? tai jau valgom?šiemet ar kada? doh.gif

tas pats ir pas mane. Keikiuosi,kad siemet veliau sejau ir kad betaliuksu atsisakiau siemet. Valgau va pirktini pomidora ir vis piktai snairuoju i savo nenokstancius polfastus schmoll.gif
Vakar prasinesiau pro lapus. nes jau tankus miskas buvo. O dar kai karsciai tokie, tai lai vedinasi geriau jie. Polfastam nusnojau lapus apatinius iki puses krumo. tegul greiciau noksta...
Atsakyti
a mes su mb ramiai reaguojam irnesakyk.gif Butu siltnamis kieme, sodintume anksciau, popintume , tai irgi jau valgytumem. Dabar valgysim savo tremtinukus veliau biggrin.gif Kaip pasodinom geguzes 11 d, taip durys nebuvo uzdarytos nei karto ( tiesa pasakius mb dar ir duru naujam siltnamiui nauju nepadare, istate senojo iltnamio laikinai, bet kadangi vistiek atlapos, tai .. biggrin.gif ant rudens padaryt zadejo) . Uztat siltnamis turi du stoglangius assa.gif Vykstam siandien pasimatyt su pomidorcikais, tai isviriau asiukliu arbateles su baziliko prieskoniu... bet kaip man tas viralas smira. ziaugciojau visa ryta. Dabar jau prasivedino smile.gif Reik pakvepint pomidorcikus .
Labai idomu man kaip osmonautai mazi ir ugteleje vaisiai pas jus atrodo. Pas mane pries savaite gal kastonodydzio, gal biski didesni buvo, bet toki ne tolygus burbuliukai, bet rauksleti g.gif Ziuresim koki dabar bus po savaites g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 06 21, 12:08)
Polfastam nusnojau lapus apatinius iki puses krumo. tegul greiciau noksta...

Auginau ir aš prieš porą metų tuos Polfastus, tai bevelijau pervardyti juos į Polslow'us - nieko jie neankstyvi - normalūs vidutiniai 4u.gif Man už Betalux nei vieni nebuvo greitesni schmoll.gif Dar Ola Polka reiks išbandyti kitąmet ax.gif
Atsakyti
o kada sejat betaluxus ir kada i siltnami pasodinat , kad jau valgot g.gif Maniskiai seti turbut kovo 10. pasodinti lauke . tai net minties apie valgyma schmoll.gif Laukiniai kmiciai zymiai grazesni uz polkas ir betaluxus
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2013 06 21, 15:59)
o kada sejat betaluxus ir kada i siltnami pasodinat , kad jau valgot  g.gif  Maniskiai seti turbut kovo 10. pasodinti lauke . tai net minties apie valgyma  schmoll.gif  Laukiniai kmiciai zymiai grazesni uz polkas ir betaluxus

Mano Betaliuksas setas ~ sausio 24 ir ~vasario 20, abu jau duoda vaisius...bet i siltnami as juos nesodinau, dezese lauke...
Atsakyti
QUOTE(rek @ 2013 06 21, 09:14)
ale kaip jauciuos nevykele su savo susitraukusiais vazoninukais tokiu vaizdeliu pasiziurejus. vakar apskabiau apatinius lapus. ziuresiu kas is tu zieduku gausis.... jau kyla minciu is turges parsigabent nauju pora daigeliu, ten didesni nei maniskiai greiciau gal sulaukciau grazuoliu skanuoliu nusiraskyt. paguoda kad pas mama kaime siltnamis, veizesim siandien smile.gif


Viskas gerai su tais balkoninukais, tuo jie ir patogūs, kad kompaktiški cool.gif
Va pernai Aztec taip pasistengė, kad raišiojau kiek galėjau kad nenulūžtų:
user posted image

user posted image

O bajaja tai toks "stypalas" ir yra smile.gif (vidurinis rudam vazone)
user posted image

o pomidoriukai mieli žirniukai
user posted image


Senų postų iškapsčiau skaitydama temą, kad netyčia nesusidubliuot su klausimu dėl keistų pomidoro lapų. Nebepamenu ar pernai buvo kažkas tokios ar ne g.gif
Pacientas: balkoninis Bajaja
Keisti šviesesni plėmeliai/taškiukai atsirado
user posted image

Vidinėj pusėj taip lyg pašiaušta būtų
user posted image

Voratinklinių erkučių nėra, nors po pomidoru gyvenusi braškė dabar skrido lauk, nes radau pilnus lapus tos bjaurasties. Bent jau kiek žiūrėjau foto tai neradau, kad atitiktų kokią ligą ar medžiagų trūkumą g.gif Baltasparnių kol kas (tfu tfu tuk tuk medin) nėra. Kiti pomidorai (kitos rūšys) atrodo normaliai. Ale po tokių bajerių panašu kad kitąmet teks pagalvot apie atsisakymą Bajaja, nes juos pirmus puola visi kas netingi.. doh.gif
Dėkui jei kas žinosit kame čia bėda 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2013 06 21, 14:51)
Auginau ir aš prieš porą metų tuos Polfastus, tai bevelijau pervardyti juos į Polslow'us - nieko jie neankstyvi - normalūs vidutiniai  4u.gif  Man už Betalux nei vieni nebuvo greitesni  schmoll.gif  Dar Ola Polka reiks išbandyti kitąmet  ax.gif

Tikekimes,kad bent skonis man ju itiks, jei jau jokie jie Fast'ai g.gif Paziurejau,kad lauke greiciau derliaus sulauksiu is Betos ir Mashotkos. Nes jau lyg keicia spalvas pomidorai.
Atsakyti
ax.gif gal man šiandien nuo karščio susirodė , bet lygtai kostroma pradėjo spalvą keisti...lygtais gelsvi kažkiek jau obuoliukai... g.gif
dar atsiradau aprašymą...svoris iki 150 gramų...bet mano tai mažesni dar...maždaug kaip polkutės tokio dydžio obuoliukai... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 21 birželio 2013 - 18:03
biggrin.gif dar vis savo mėgstamus juodukus nagrinėjuosi...toks Black Sea Man , tikriausiai jau auginat...kokie atsiliepimai būtų g.gif ar verta įsigyt tokį g.gif

Ir dar apie brandweinus nuriu paklausti- kaip jų derlingumas ir skonis , irgi dar man neteko artimiau susipažinti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 21 birželio 2013 - 19:14
QUOTE(diuni @ 2013 06 21, 20:09)
Ir dar apie brandweinus nuriu paklausti- kaip jų derlingumas ir skonis , irgi dar man neteko artimiau susipažinti biggrin.gif

Del skonio nezinau, nes pirmi metai auginu, bet derlingumas ju tikrai geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 06 21, 20:48)
Del skonio nezinau, nes pirmi metai auginu, bet derlingumas ju tikrai geras  smile.gif

4u.gif dėkui...tikriausiai bus ir skanūs.O kokią spalvą augini ax.gif
Papildyta:
doh.gif oj kas pas mane balkone... doh.gif mama parnešė iš kažkur du vazoninius pomidoriukus, davė kažkas...šiandien žiūriu- pilnas balkonas skraido tų baltasparnių...pomidorai tie iš karto su vazonais iškeliavo konteinerin...o tų dar vis yra balkone. Patarkit , ką daryt ...jie man gėles visas apspis...ar išnešus gėles kokiu dihlofosu išpurkšt...na bijau , kad jie ir peržiemot čia gali doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras,gal galit parasyt atsiliepimus apie "Tamaris".Auginu pirmi metai,krumai grazus,bet lapu galiukai ruduoja(manau truksta kalio)-gal kuriai irgi taip buvo reiklesni kaliui?
Pernai Black Krim toksai buvo doh.gif
Aciu
Atsakyti