Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai 2013

QUOTE(Ex @ 2013 06 20, 17:05)
koki, koki.. smile.gif Eiliniai pas mane ankstyvi pomidorai: Ola Polka, Sibirskij Skorospiely ir dar kažkokie raudoni. atsivalgėm jau ankstyvų, stovi puskibiris priskintų pomidorų, jau net neįdomu.. Laukiu normalių pomidorų, tų su cinkeliu smile.gif


fiiittt, kaip neįdomu tau.. birželis įpusėjęs dar tik, o tu jau pomidorų atsivalgius blink.gif O tie normalūs vistiek bus panašaus skonio biggrin.gif

Mano patys ankstyviausieji gavosi Rozovyj Miod. Atsivalgyt dar nespėjau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(snaige123 @ 2013 06 20, 17:29)
sveikutes  4u.gif as siandien bandziau fotosesija pomidorams padaryti bet nelabai gavosi daugiau veisliu nufotografuoti nes ziauriai karsta  doh.gif

viska sukeliau i parasa kad cia temos nedamusti taip greit  smile.gif


nugis pavalgyt tikrai turėsit ką smile.gif Geras derlius laukia essen.gif

O lapus čia profilaktiškai taip apgenėjot?
Jaučiu, ir man teks stipriai lapus apgraužt.. mamikė skambino, kad 'dėmelių kažkokių' atsirado doh.gif Ar nebus nuo didelės meilės dėmėtligė įsimetus doh.gif
Atsakyti
Šiandien ir aš savo pirmąjį derlių nuskyniau wub.gif thumbup.gif Black cherry ir bajaja biggrin.gif Kitą savaitę raškysim Lemon boy wub.gif Kolkas jie labai puikiai atrodo: kekės didelės, vaisiai stambūs. Tik kai kurių daigų apatiniai lapai geltonom dėmelėm mėtytis pradėjo. Tikiuos čia kalcio trūkumas g.gif Ką daryti?
Atsakyti
QUOTE(Eimutė @ 2013 06 20, 17:54)
Tik kai kurių daigų apatiniai lapai geltonom dėmelėm mėtytis pradėjo. Tikiuos čia kalcio trūkumas  g.gif Ką daryti?


manau, kad ne kalcio. Greičiausiai magnio, bet be nuotraukos kaži ar tiksliai pasakysim.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 06 20, 18:52)
fiiittt, kaip neįdomu tau.. birželis įpusėjęs dar tik, o tu jau pomidorų atsivalgius  blink.gif  O tie normalūs vistiek bus panašaus skonio  biggrin.gif

Mano patys ankstyviausieji gavosi Rozovyj Miod. Atsivalgyt dar nespėjau  smile.gif
Papildyta:
nugis pavalgyt tikrai turėsit ką  smile.gif Geras derlius laukia essen.gif

O lapus čia profilaktiškai taip apgenėjot?
Jaučiu, ir man teks stipriai lapus apgraužt.. mamikė skambino, kad 'dėmelių kažkokių' atsirado  doh.gif  Ar nebus nuo didelės meilės dėmėtligė įsimetus  doh.gif


pavalgyti tikrai bus ka smile.gif 3 siltnamiai ir lauke .apgenejau taip kad matyciau kas auga lotuliukas.gif ir kad noktu greiciau nes dvejuose siltnamiuose pavesis buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 06 20, 12:48)
o kas auginat russian rose- kaip pas jus dabar vaizdas? pas mane tai tokis keistas, smulkūs krūmeliai, sakyčiau, šviesesni netgi už aplinkinius. Dar nežydi, bet pumpurai yra.

bigsmile.gif aš auginu...šiemet ir pernai. Gražus medis , tikrai ne smulkus krūmelis , vaisiai būna dideli ir nemažai jų...kur ten ant smulkaus medelio tokie bus...
Atsakyti
QUOTE(snaige123 @ 2013 06 20, 18:29)
viska sukeliau i parasa kad cia temos nedamusti taip greit  smile.gif

a, jolkipalki, suviduriuot galima - kokia jūra lauko pomidorų... blink.gif drambliai kavonkių gali eit žaist biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2013 06 20, 18:52)
O tie normalūs vistiek bus panašaus skonio  biggrin.gif

fiiittt, ot ir ne, jie bent pomidorų skonį turės wub.gif ankstyvi pomidorai visai netokie "vežantys", skystablauzdžiai kažkokie..
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2013 06 20, 17:28)
Uriburi vaisiai is isvaizdos  lotuliukas.gif  analogiski peniui.Peniai man pernai nepatiko ,siemet nesejau , tai isitaisiau pakaitala  : blink.gif


nu žinok tikrai. Aš tų penių neturėjau, bet pagal foto - tiksliai labai panašūs. Tik kad nuotraukose to pardavėjo tikrai jie ne tokie pavaizduoti buvo. Didelės kekės su mažais slyvinukais pomidorais. Jokių ten formų... panašių į............
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 06 19, 17:17)
ale jei ant kiekvieno lapo dar po penkias kekes kiaušiukų kabės  blink.gif  biggrin.gif
Papildyta:
o didelė dalis nulūžo? Šiaip ją galima pamerkti, išleis šaknis ir galima įsodint, toliau augs ir derės.  Nors jei koks metras nulūžo, sunkiau bus..
O iš tos dalies, kur auga, iš pažasties išaugs atžalėlė, paleisit ją vietoj naujo stiebo, ir tiek.


aciu labai uz info, nuluzo ne tai kad dalis o visas stebas, kokia 20cm nuo saknu, ten vos uz siulelio laikesi blink.gif tai galvojau, galvojau, kaip cia jam pagelbeti g.gif ir sumasciau biggrin.gif aprisau stipriai ta luzusia vieta raisciu, virsunes pririsau su sniuru, prie siltnamio stogo, kad visa svori laikytu, ir gausiai paliejau. Snd ryte atbegu i isiltnami savo "ligonio" aplankyti, ogi atsigaves ziedus toliau krauna, isgyneno thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2013 06 20, 18:36)
nu žinok tikrai. Aš tų penių neturėjau, bet pagal foto - tiksliai labai panašūs. Tik kad nuotraukose to pardavėjo tikrai jie ne tokie pavaizduoti buvo. Didelės kekės su mažais slyvinukais pomidorais. Jokių ten formų... panašių į............


kažkaip maniškiai man pasirodė labai panašios formos į pardavėjo parodytą. Na, ne slyvinukai, pailgesni. Bet normalūs pailgi pomidorai, į nieką ten nepanašūs schmoll.gif Tokios panašios formos ir Giulietta, ir Dartagnan, San Marzano ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 20 birželio 2013 - 19:09
QUOTE(Ex @ 2013 06 20, 19:30)
ankstyvi pomidorai visai netokie "vežantys", skystablauzdžiai kažkokie..

drinks_cheers.gif Jie skanūs tik tiek, kad ankstyvi ax.gif

Pas mus ankstyviausi Betalux (jau beveik ir nebėra), dabar sirpt pradeda Jabloki na snegu (jie nepasirodė man labai ankstyvi, tik tiek, kad juos sėjau anksčiau, kartu su Betalux) 4u.gif

Kadangi mūsų minia, atsivalgyt nespėjom schmoll.gif Ką ten atsivalgyt, tėvai dorai pavalgyt negalėjom ax.gif
Išvada: ankstyvųjų reik sėt daugiau g.gif arba važiuot pas Ex, kad tas puskibiris nenueitų šuniui ant uodegos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 06 20, 20:08)
kažkaip maniškiai man pasirodė labai panašios formos į pardavėjo parodytą. Na, ne slyvinukai, pailgesni. Bet normalūs pailgi pomidorai, į nieką ten nepanašūs  schmoll.gif  Tokios panašios formos ir Giulietta, ir Dartagnan, San Marzano ir t.t.

ax.gif biggrin.gif papasakok dar apie Dartagnan , ...kuo skiriasi nuo colibrio , kuo nuo giuljetos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2013 06 20, 19:47)
ax.gif  biggrin.gif papasakok dar apie Dartagnan , ...kuo skiriasi nuo colibrio , kuo nuo giuljetos ax.gif


negaliu papasakot. Pirmąkart bandau augint smile.gif
Atsakyti