Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai 2013

Marmaledas thumbup.gif O kaip pas jus violetiniai auga.
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 06 20, 09:55)
Šiek tiek mano mažulių:



gražu wub.gif O kas per 'mažuliai' pirmoj foto?
Ale Ananaso žiedkočio ilgis blink.gif Į puokštę tokį skint galima blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2013 06 20, 10:05)
Marmaledas  thumbup.gif
O kaip pas jus violetiniai auga.

biggrin.gif ax.gif
va su šitu klausimu tai bijau kažką ir atsakyt- pas ,,mus" tai būtų taip: pas mane kolkas tik žalias gražus nedidelis krūmas, nei žydi nei ką, šeštadienį reiks pas mamą apžiūrėt, ir dar pas uošvę vienas iškeliavo, tai vakare mažu įsileis apžiūrėt jei laiko turės, pas ją tai sakė labai gražus ir daug žiedų. pas mane buvo toks šviesus labai, tai dabar gavo raugo gerai tai patamsėjo, bet bumbuliukų dar nematyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 06 20, 10:09)
biggrin.gif  ax.gif
va su šitu klausimu tai bijau kažką ir atsakyt- pas ,,mus" tai būtų taip: pas mane kolkas tik žalias gražus  nedidelis krūmas, nei žydi nei ką,  šeštadienį reiks pas mamą apžiūrėt, ir dar pas uošvę vienas iškeliavo, tai vakare mažu įsileis apžiūrėt jei laiko turės, pas ją tai sakė labai gražus ir daug žiedų. pas mane buvo toks šviesus labai, tai dabar gavo raugo gerai tai patamsėjo, bet bumbuliukų dar nematyt unsure.gif

Pas mane irgi kolkas tik grazus krumas g.gif gal jie prie labai velyvuju biggrin.gif na ka,auginam toliau tada.
Atsakyti
Marmeladai, wub.gif wub.gif wub.gif
Tik veislių pavadinimų trūksta....
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 06 20, 10:06)
gražu  wub.gif  O kas per 'mažuliai' pirmoj foto?
Ale Ananaso žiedkočio ilgis  blink.gif  Į puokštę tokį skint galima  blink.gif


tie burbuliukai kur keli tik- tai ten pudovik 4u.gif 7 ar 9 žada kabėt, tinsta nerealiai, jau papildomai kekę parišau. Apatinė kekė įspūdinga, antrojoj tik trys kaba kolkas

aga, semka kaip semka, nors skink lotuliukas.gif vat du nusilaužiau, tai dabar 4 auginu, vis bus ką paragaut biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Asese @ 2013 06 20, 10:16)
Marmeladai,  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Tik veislių pavadinimų trūksta....

parašiau prie foto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmaledas: 20 birželio 2013 - 10:25
QUOTE(Mičiko @ 2013 06 20, 01:13)
Praitais metais auginau. Nepatiko. Vaisiai sausi, daugiau konservavimui, kaip tie peniai, nors peniai daug derlingesni. Pomidoras pirmasis rudeniop šiltnamyje apsirgo, vaisių irgi pasirodė gan mažokai ir gan vėlai derėt pradėjo. Šiemet nesėjau.

Tai jie ir skirti įdaryti arba kepti ant griliaus smile.gif

QUOTE(Marmaledas @ 2013 06 20, 10:55)
Šiek tiek mano mažulių:

Jau tokie mažuliai, jau tokie wub.gif Net žiūronus jūrinius lėkiau atsinešt lotuliukas.gif
Atsakyti
Gaudvile, dėl tavęs net savo leteną palyginimui pakišau po keke ( įvertinkit kad mano pirštai baisiai ilgi, o vienas mažius delne netelpa, pats mažiausiais- kumščio dydžio dar tik) Įdomu kokius gabaritus jie gali pasiekt? g.gif Gal papildomai dar 3 vietose parišt man kekę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmaledas: 20 birželio 2013 - 10:53
Ohoho mazuliai thumbup.gif O kur tu pudovik seklu buvo galima isigyti?
Atsakyti
QUOTE(Jennyfer @ 2013 06 20, 10:57)
Ohoho mazuliai thumbup.gif O kur tu pudovik seklu buvo galima isigyti?

g.gif manyčiau Sėklelėj Kaune 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 06 20, 10:52)


mūsų Boney M aiškiai skirtingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 06 20, 11:52)
Gaudvile, dėl tavęs net savo leteną palyginimui pakišau po keke ( įvertinkit kad mano pirštai baisiai ilgi, o vienas mažius delne netelpa, pats mažiausiais- kumščio dydžio dar tik) Įdomu kokius gabaritus jie gali pasiekt? g.gif  Gal papildomai dar 3 vietose parišt man kekę?

Bus kaip tose reklamose, kur delnuose laiko toooookius arbūzo dydžio. Gražu bigsmile.gif
Atsakyti